تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 69

نام تاپيک: آموزش : Chalipa - Photoshop نکته ها و راه های ...

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط arash_irani
    سلام دوست من
    ببينيد اول اين نكته رو بگم كه هميشه براي نصب نرم افزار در سيتمتون سعي كنيد در صورت امكان حتما در درايو ويندوز نصب كنيد
    دوم اينكه نيازي هم نيست برنامه چليپا رو پاك كنيد يعني اگر ورژن قديمي باشه با ورژن جديد هيچ مشكلي با هم ندارند ولي به شرطي كه تو يه پوشه جديد باشه نه مثل الان قاطي پاتي و در هم
    خب اگر باز هم ميخواين نسخه قبلي رو پاك كنيد من فايلها و پوشه هاي زير رو (در تصوير ) در پوشه نصب برنامه دارم ببنيد شما هم همچين فايلهايي داريد ؟؟

فقط تو پوشه فونت ببين كه اين فونتها باشه يعني فونت برنامه ديگه نباشه كه پاكش كني

توپوشه Document هم يه سري فايل با پسوند هاي chl. هستش
    تو پوشه Clipart هم چند تا بسم ا... الرحمن الرحيم هستش يعني در واقع چند تا عکس هستش با فرمت wmf.
    توپوشه Export هم اگه تا حالا چيزي از برنامه Export نگرفته باشي بايد خالي باشه
    بعدش دوست من هر كدوم از فايلهايي كه مطمين نيستي رو پاك نكن ولي هر كدوم كه اسم چليپا روش بود رو پاكش كن و بعد هم نسخه جديد چليپا رو نصبش کن که البته اگر با هم در کنار هم باشند هيچ ايرادي نداره

--------
    موفق باشيد
    يا حق
    آرش عزيز سلام ،

خيلي از توجهت ممنونم .

اگه اجازه بدي من بعد ازاينكه از شر اين ورژن قديمي چليپا خلاص شدم ، بعد ميرم سراغ راهنمايي شما در مورد نامه نگار .

در ضمن ميدونم كه خيلي زحمت كشيدي و براي همين واقعا ازت ممنونم .

در مورد چليپا :

من دقيقا همه اين فايل هايي كه نشون دادي رو در درايوي كه برنامه رو نصب كردم دارم .

فقط يك مورد رو ميخواستم در موردش مطمئن بشم ، اون فايلي كه اسمش اين بود :

Default.ckb

مال شما حجمش يك كيلوبايت بود ولي مال من 49 بايت هست ، يعني كمتر از فايل شما .

من خودم فكر ميكنم چون ورژن شما جديدتر هست براي همين حجمش فرق ميكنه ، ولي با اين وجود خواستم قبل از پاك كردنش اين مورد رو باهاتون مشورت كنم كه آيا همين هست يا نه ؟

خوب پس به اين ترتيب همه اين فايل ها و پوشه هايي كه نشون دادين رو من بايد پاك كنم درسته ؟

فقط يك سوال ديگه براي من باقي ميمونه و اون اينه كه اون فايل هايي كه در پست قبلي بهتون گفتم كه در درايو سي يا همون درايوي كه ويندوز نصب شده رو نبايد بهشون دست بزنم ؟

با اونها چكار كنم ؟ بهشون دست نزنم ؟

پروفشنال somayeh_63's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض

ايواي چه تاپيك جالبي
    فقط يه سوال داشتم
    اين چليپاي من حروف ك گ رو شكل مربع ميندازه
    اعصابمو خرد ميكنه
    چيكارش كنم؟

حـــــرفـه ای arash_irani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    جهنم

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط somayeh_63
    ايواي چه تاپيك جالبي
    فقط يه سوال داشتم
    اين چليپاي من حروف ك گ رو شكل مربع ميندازه
    اعصابمو خرد ميكنه
    چيكارش كنم؟
    سلام دوست من
    اين مشكل بابت اين هستش كه فكر كنم چند تا از فايلهاي چليپا پاك شده من خودم هم يه بار همچين مشكلي داشتم چليپا رو پاك كردم و بعد اون رو دوباره نصب كردم طريقه پاك كردنش هم توضيح دادم
    شما قبل از پاك كردن يه بار روي خود اين برنامه نصب كنيد ببينيد بازم مشكل داريد يا نه
    موفق باشيد
    يا حق
    Last edited by arash_irani; 01-03-2006 at 23:43.

حـــــرفـه ای arash_irani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    جهنم

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Setareh 2006
    آرش عزيز سلام ،

خيلي از توجهت ممنونم .

اگه اجازه بدي من بعد ازاينكه از شر اين ورژن قديمي چليپا خلاص شدم ، بعد ميرم سراغ راهنمايي شما در مورد نامه نگار .

در ضمن ميدونم كه خيلي زحمت كشيدي و براي همين واقعا ازت ممنونم .

در مورد چليپا :

من دقيقا همه اين فايل هايي كه نشون دادي رو در درايوي كه برنامه رو نصب كردم دارم .

فقط يك مورد رو ميخواستم در موردش مطمئن بشم ، اون فايلي كه اسمش اين بود :

Default.ckb

مال شما حجمش يك كيلوبايت بود ولي مال من 49 بايت هست ، يعني كمتر از فايل شما .

من خودم فكر ميكنم چون ورژن شما جديدتر هست براي همين حجمش فرق ميكنه ، ولي با اين وجود خواستم قبل از پاك كردنش اين مورد رو باهاتون مشورت كنم كه آيا همين هست يا نه ؟

خوب پس به اين ترتيب همه اين فايل ها و پوشه هايي كه نشون دادين رو من بايد پاك كنم درسته ؟

فقط يك سوال ديگه براي من باقي ميمونه و اون اينه كه اون فايل هايي كه در پست قبلي بهتون گفتم كه در درايو سي يا همون درايوي كه ويندوز نصب شده رو نبايد بهشون دست بزنم ؟

با اونها چكار كنم ؟ بهشون دست نزنم ؟
    سلام دوست من
    اون يك كيلوبايت كه تو عكس هستش به خاطر اين هستش كه ويندوز به صورت عادي حجم واقعيش رو نشون نميده ولي اگر كليك موس رو ببري روش همونه و اون فايل هم دقيقا مربوط به چليپا ورژن 1 هستش نه ورژن 1.1
    آره هر چي كه هست بايد پاك بشه (مربوط به چليپا ) من خودم هم اين كارو كردم
    در مورد اين كه گفتي تو درايو ويندوز فايلها رو پاك كني يا نه بايد بگم اره هر چي مربوط به اين برنامه ميشه رو پاك كن بازتكرار ميكنم هر چي مربوط به اين برنامه هستش مثلا تو همون پوشه كه خودت گفتي ::
    C:\WINDOWS\Prefetch
    دو تا فايل داري مربوط به چليپا هستش فقط اون دوتا رو پاك كن و يا اگه نخواستي هم پاكش نكن چون فكر نميكنم برات مشكلي بوجود بياره من اون دفعه كه پاكش كردم اون دو تا فايل رو پاك نكردم و هيچ مشكلي هم برام بوجود نياورد
    موفق باشيد
    يا حق

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط arash_irani
    سلام دوست من
    دوست من هر كدوم از فايلهايي كه مطمين نيستي رو پاك نكن ولي هر كدوم كه اسم چليپا روش بود رو پاكش كن و بعد هم نسخه جديد چليپا رو نصبش کن که البته اگر با هم در کنار هم باشند هيچ ايرادي نداره

و اما در مورد برنامه نامه نگار
    من ديروز به اميد اينکه شايد نسخه جديد برنامه نامه نگار باشه (همون لينکي که شما ازش دانلود کرديد ) رو رفتم دانلود کردم البته پارت 1 رو و در پوشه کرک خودم يک فايل اجرايي ديدم و اسمش بود NAMEHNEGAR.EXE
    البته اين رو هم بگم من قبلا برنامه رو نصب شده داشتم و از دانلود جديدم برنامه رو نصب نکردم و شايد اين لينکي که شما و همينطور من دانلود کردم اصلا خراب باشه اگر همه کارهايي که گفتم انجام داديد درست نشد بگيد يک لينکي که خودم دانلود کردم و دارم ازش استفاده ميکنم رو بهتون بدم و استفاده کنيد که اين احتمال خيلي وجود داره که مشکل از اينجا باشه
    ولي در هر صورت من اون فايل کرک رو به درون خود پوشه کشيدم و اين شکلي بود ببينيد مال شما هم همين شکلي هستش::

اگر نيست کاري که ميگم انجام بدين شايد مشکلتون حل بشه :::
    شما وقتي اون فايل رو به درون دسکتاپتون آوردين همين نام بالا که نوشته بودم رو کپي کنيد و اون فايل که تو دسکتاپتون آوردين رو تغيير نام بدين و هر سوالي هم کرد شما دکمه Yes رو بزنيد
    ولي اگر باز نشد و اين فايل رو نداريد و من فايل کرک رو براتون آپلود کردم و از همين لينک پايين دانلودش کن ::
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حجم:: 1.33 مگابايت

و اگر باز مشکلتون حل نشد ديگه حتما برنامه يا اشتباه و يا بد نصب شده و بايد آنيستال کنيدو دوباره نصبش کنيد و مسير برنامه رو هم عوض نکنيد

موفق باشيد
    يا حق
    آرش عزيز سلام

من همه فايل هايي كه در درايو نصب برنامه بود رو پاك كردم در درايو ويندوز هم يك پوشه بود كه در اين شاخه بود :

C:\Documents and Settings\All Users.WINDOWS\Start Menu\Programs\Chalipa

كه يك پوشه بود كه اون رو به كل پاك كردم چون اگه پاك نميكردم در قسمت Start ، بعد از نصب ورژن جديد ، دوتا آيكان چليپا بود كه بعد از پاك كردن اون پوشه ديگه فقط آيكان ورژن جديد هست .

پس بنابراين من فايل هاي ديگه اي كه اسمشون چليپا بود و در درايو ويندوز بود دست نزدم .

حالا به كمك و راهنمايي شما من ورژن جديد چليپا روي كامپيوترم دارم .

در ضمن وقتي هم كه ورژن جديد رو اجرا ميكنم ، وقتي متن رو تايپ و كپي ميكنم ، در فتوشاپ 7 بدون اون زمينه سفيد رنگ Past ميشه و من ديگه اون مشكل رو ندارم .

حالا معلوم ميشه كه اشكال از ورژن قبلي بود .

و اما در مورد نامه نگار :

آرش عزيز من هر كاري كه شما گفتي كردم و باز با همون پيغام مواجه ميشم كه ميگه :

Your temporary key has expired .

اين كرك رو كه شما زحمت كشيدي رو هم دانلود كردم ، ديدم كه دقيقا هموني هست كه من دارم ، بردمش در پوشه اي كه برنامه نصب شده اجراش كردم باز همين پيغام بالا رو ميده .

بعد از اينكه من اون پيغام رو ميبندم يك پنجره ديگه باز ميشه وميگه Key Number رو وارد كن .

آرش عزيز ، ممكنه اشكال كار از خود لينكي كه من برنامه رو دانلود كردم باشه ؟

منظورم همون لينكي كه خودت گفتي قسمت اولش رو دانلود كردي هستش .

در ضمن يكبار هم برنامه رو Uninstall كردم و كرك شما رو هم اجرا كردم ولي فايده اي نداشت .

راستي يك سوال هم دارم : وقتي Uninstall ميكردم پيغام داد كه فايل ستاپ و يك فايل ديگه كه فونت بود و در پوشه فونت ويندوز قرار داشت رو ميگفت برنامه هاي ديگه هم اسفاده ميكنند و بهتره كه اين دو فايل remove نشن ، من هم به توصيه اش گوش كردم و دگمه NO رو زدم كه remove نشن .

كار درستي كردم ؟ يعني الان كه دوباره نصب شده ، اون دو فايل روي همون فايل هاي قبل نشسته ، اين ايرادي نداره ؟

+++++++++

آرش عزيز در قسمت درخواست كرك و سريال بالاخره موفق شدم به وسيله يكي از دوستان ، كرك درست نامه نگار رو بدست بيارم .
    Last edited by Setareh 2006; 03-03-2006 at 09:53.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط p-uI╛l3
    من براي اين يك پيشنهاد دارم!
    بهتره شما قسمت شفيد متن رو انتحاب كنيد و بعد كليدهاي shift+i رو بزنيد تا قسمت سياه(متن اصلي انتخاب بشه!)و بعد دليت رو بزيد و اضافيها رو پاك كنيد!
    دوست عزيز سلام ،

راه حل شما رو امتحان كردم ، روش جالبي رو پيشنهاد كردين ولي مسئله اينجاست كه مشكل من بزرگتر از اين حرفا بود ، منظورم اينه كه مثلا وقتي حرف كاف رو تايپ ميكردم ، سر كاف در فتوشاپ نيمه Past ميشد .

يعني كار از ريشه و اساس مشكل داشت و بايد ريشه اي مشكل رو حل ميكردم .

خوشبختانه به كمك آرش عزيز ، اين مشكل بعد از نصب ورژن جديد برطرف شد .

از لطف و توجه شما هم بي اندازه ممنونم .

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

آرش عزيز ، چطوري ميشه در چليپا حروفي مثل س و ت رو کشيده نوشت ؟

حـــــرفـه ای Elfin-D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

سلام
    من شنيده بودم كه shift رو اگر بگيري اين جوري ميشه!
    تحقيق ميكنم و جواب رو ميدم!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط p-uI╛l3
    سلام
    من شنيده بودم كه shift رو اگر بگيري اين جوري ميشه!
    تحقيق ميكنم و جواب رو ميدم!
    دوست عزيز ، Shift رو هم امتحان كردم ولي نشد .

حـــــرفـه ای Elfin-D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

من هرچي گشتم مقاله اي رو كه اين رو نوشته بود پيدا نكردم!
    فقط يادمه حرف مورد نظر رو سلكت ميكرديم و يك ايكوني رو در برنامه ميزديم.دقيقا يادم نيست!(شرمنده اگر نتونستم كمكي كنم!)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •