تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 122 اولاول 12345671353103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 1211

نام تاپيک: Assassin's Creed: Revelations

اگه نباشه جاش خالی می مونه pishoolii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

واقعا هیچ چیز مثل خبر انتشار دوباره ی اساسین کرید خوشحالم نمیکنه ، ای کاش این بازی هیچ وقت تموم نشه و هرسال نسخه ی جدیدی از بازی بیرون بیاد... شیش ماه دیگه میییاد اویل!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

Assassin's Creed Revelations New Trailer

WMV HD
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    MP4 HD
    کد:
    AVI
    کد:
    Last edited by E Z I O; 09-06-2011 at 19:35.

3. 5 کاربر از E Z I O بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این دموی بازی توی E3 چه قدر توش انفجار نشون می داد! آدم احساس می کرد توی زمان حاله
    راستش به این بازی خیلی امید میشه داشت و من پیش بینی می کنم سیر صعودی که بازی از شماره اولش تا الان داشته رو بازم داشته باشه و بهترین شماره این سری بشه...
    توی همین چند تا ویدئو بازی هم پیشرفت بازی مشخص بود و از نظر گیم پلی و هیجان و این جور چیزا که صد در صد عالیه و یکمی هم سینمایی تر شده بود... بعد از نظر داستان هم صد در صد باید منتظر سورپرایز های مختلف باشیم و امیدوارم داستان مثل همیشه بیست باشه...
    در مورد موزیک بازی هم باید بگم که موزیک دو شماره قبلی رو هنوزم بعضی وقتا گوش میدم و به شدت این قسمت بازی برام جذابه... در مورد این شماره هم اون تریلر اولی که هیچی چون خودشون اون موزیک قشنگ رو گذاشته بودن و احتمالا توی بازی همچین موزیکی وجود نداره اما اون یکی تریلر که از خود بازی بود یکمی موزیک داشت که به آخراش که رسید از اون مدل موزیک های AC پخش شد که من خوشم میاد. خلاصه اینکه این قسمت بازی مطمئنم دوباره مثل شماره های قبلی فوق العاده خواهد بود...
    Last edited by vahidgame; 09-06-2011 at 20:18.

5. 5 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Soul Eater's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

راستش به این بازی خیلی امید میشه داشت و من پیش بینی می کنم سیر صعودی که بازی از شماره اولش تا الان داشته رو بازم داشته باشه و بهترین شماره این سری بشه...
    نمیدونم واسه شما چیه این بازی جالبه؟ این که داره روز به روز خزتر و عادی تر میشه
    بازی تو آبکی ترین سطح ممکن داره قرار میگیره.درجه سختیشم که ماشالا هر بار نقش گیمر کم رنگ تر میشه.....
    نمیتونم بفهمم دلیل این همه تعریف و تمجید شما چیه؟ مثلا به گیرز3 هم بگیم سیر صعودی داره میشه به اینم گفت؟ اون کجا و این کجا.....
    اگه کسی قابل دونست برام توضیح بده

آخر فروم باز saeed_cpu_full's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی هارد كامـپـيـوتـر!!

پيش فرض

نمیدونم واسه شما چیه این بازی جالبه؟ این که داره روز به روز خزتر و عادی تر میشه
    بازی تو آبکی ترین سطح ممکن داره قرار میگیره.درجه سختیشم که ماشالا هر بار نقش گیمر کم رنگ تر میشه.....
    نمیتونم بفهمم دلیل این همه تعریف و تمجید شما چیه؟ مثلا به گیرز3 هم بگیم سیر صعودی داره میشه به اینم گفت؟ اون کجا و این کجا.....
    اگه کسی قابل دونست برام توضیح بده

نظرتون محترمه ولی توی همین NeoGaf خیلی ها بهترین نمایش E3 رو نمایش AC میدونن .. پیشرفت بازی از نسخه ی اول به نسخه ی دوم مگه کم بود که شما میگی روز به روز داره خز تر میشه ! به درجه ی سختی کاری ندارم ولی سیستم مبارزه ی AC بهترین سیستم مبارزه ای بود که میتونستن برای همچین شخصیتی بسازن ( انتظار نداشتید که مثل کریتوس بجنگه ؟! ) با انتشار نسخه ی دوم Gears of War و AC مکانیزم گیم پلی هر جفت این بازی ها به حد کمال رسیده و جای پیشرفت کلی نداره -=- مگر اینکه بخوان ساختار بازی رو کلا عوض کنن -=- به خاطر همین مجبورن با اضافه کردن اسلحه ، تغییر زمان اتفاقات بازی ، داستان جذاب تر ، کاراکتر های بیشتر و تغییرات خیلی جزئی توی گیم پلی یه نسخه ی جدید تولید کنن . من خودم فن خفن Gears of War هستم ولی پیشرفت آنچنانی توی نسخه ی آخری ندیدم و انتظار هم نداشتم ببینم چون گیم پلیش به حدی خوب هست که دیگه جایی برای پیشرفت بیشتر توی مکانیزم گیم پلی نزاشته . به جاش با اضافه کردن باس های جدید و بهتر ، قابلیت های بیشتر ( مثل سوار شدن روی روبات که مشابهش رو توی GeOW 2 توی مرحله ای که سوار بروماک بودیم دیدیم ) و اسلحه های بهتر و چیز های دیگه بازی رو جدید تر کنن -=- امیدوارم منظورم رو فهمیده باشی : دی
    Last edited by saeed_cpu_full; 09-06-2011 at 21:23.

8. 12 کاربر از saeed_cpu_full بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

بهترین سیستم مبارزه ای بود که میتونستن برای همچین شخصیتی بسازن
    این مبارزات آسونو آبکی چطور بهترینه؟ تازه کی انتظار داشت مثل کریتوس بجنگه؟
    میتونستن خیلی پویا تر و جالب تر بسازن طوری که تعاملی تر باشه.نه این که فقط دکمه دفاعو نگه داری بعدش همرو نفله کنی در عرض 3 سوت
    تازه تو همین نمایش که خیلیا میگن عالیه و ازش تعریف میکنن بازیباز چه نقشی داره؟ اصلا چه اتفاقی توش میفته؟ فقط جلو رو نگه میداره با sprint !!!!! و 2-3 ثانیه هم فایت داره
    مثال منم درباره گیرز همون 1 به 2 بود که به سطحی عالی و مثالزدنی رسید و تو 3 هم که به اوج رسیده

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی هارد كامـپـيـوتـر!!

پيش فرض

این مبارزات آسونو آبکی چطور بهترینه؟ تازه کی انتظار داشت مثل کریتوس بجنگه؟
    میتونستن خیلی پویا تر و جالب تر بسازن طوری که تعاملی تر باشه.نه این که فقط دکمه دفاعو نگه داری بعدش همرو نفله کنی در عرض 3 سوت
    تازه تو همین نمایش که خیلیا میگن عالیه و ازش تعریف میکنن بازیباز چه نقشی داره؟ اصلا چه اتفاقی توش میفته؟ فقط جلو رو نگه میداره با sprint !!!!! و 2-3 ثانیه هم فایت داره
    مثال منم درباره گیرز همون 1 به 2 بود که به سطحی عالی و مثالزدنی رسید و تو 3 هم که به اوج رسیده
    در مورد مبارزه شما مجبور نیستی همون سبک مبارزه رو انتخاب کنی .. کمبو های مختلفی داره که شما یکیش رو که آسونترینش هم هست انتخاب کردی ( انتخاب اکثر افراد هم همین شیوه ی جنگه ) ولی خود من عاشق کشتن به صورت مخفیانه هستم و در بدترین حالت که دنبالم باشن سعی میکنم فرار کنم نه اینکه باهاشون بجنگم و اساس و پایه ی بازی روی همین کشتن و فرار کردن هست . توی شماره ی دوم بازی سلاح های خیلی زیادی اضافه شده بود که باعث میشد مبارزه ها تکراری نشه . اینکه مبارزه برای شما تکراری شده به خاطر خود بازی نیست به خاطر انتخابیه که شما انجام دادی مثل این میمونه که توی همون Gears of War از اول تا آخر بازی همرو اره کنی بعد از یه مدت خیلی کوتاه حالت از مبارزه های Gears of War هم بهم میخوره !

در مورد دویدن بازی و از دیوار بالا رفتن تا حالا چندین حالت توی گیم پلی بازی های مختلف داشتیم که البته همشون یه چیز مشترک داشتن ! Jump Button + Up ـــــــ جالبترینشون هم Castlevania هست که بعضی موقع ها کاراکتر بازی لیز میخورد و باید یه سری دکمه رو نگه میداشتیم تا نیوفته ولی این چیز ها اصلا برای AC مناسب نیست ... کلی نگهبان دنبال شما هستن و حالا بخواین لیز هم بخورید دیگه ...
    اصلا شما چه پیشنهادی برای این قسمت دارید ؟

11. 2 کاربر از saeed_cpu_full بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

در مورد مبارزه شما مجبور نیستی همون سبک مبارزه رو انتخاب کنی .. کمبو های مختلفی داره که شما یکیش رو که آسونترینش هم هست انتخاب کردی ( انتخاب اکثر افراد هم همین شیوه ی جنگه ) ولی خود من عاشق کشتن به صورت مخفیانه هستم و در بدترین حالت که دنبالم باشن سعی میکنم فرار کنم نه اینکه باهاشون بجنگم و اساس و پایه ی بازی روی همین کشتن و فرار کردن هست
    مگه غیز از combo kill و kill streak چیز دیگه هم هست؟
    توی این بازی موارد مبارزه مستقیم خیلی بیشتر از موارد خاص مخفی کاریه (بر عکس چیزی که باید باشه)
    در ضمن شما چطوری وقتی که مبارزات شروع میشه مخفیانه میکشی دشمنا رو؟
    توی شماره ی دوم بازی سلاح های خیلی زیادی اضافه شده بود که باعث میشد مبارزه ها تکراری نشه
    میشه بگین صرف نظر از شکل ظاهری اسلحه ها چند نوع سلاح تو بازی بود که بخواد متنوعش کنه؟ 3 توع بیشتر بود؟
    در مورد دویدن بازی و از دیوار بالا رفتن تا حالا چندین حالت توی گیم پلی بازی های مختلف داشتیم که البته همشون یه چیز مشترک داشتن ! Jump Button + Up ـــــــ جالبترینشون هم Castlevania هست که بعضی موقع ها کاراکتر بازی لیز میخورد و باید یه سری دکمه رو نگه میداشتیم تا نیوفته ولی این چیز ها اصلا برای AC مناسب نیست ... کلی نگهبان دنبال شما هستن و حالا بخواین لیز هم بخورید دیگه ...
    به نظر شما من درباره دویدن و پریدن حرفی زدم؟
    فقط گفتم تو اون نمایش کذایی خیلی بیخود شده و لازم نیس گیمر کاری زیادی انجام بده.آسون تر و آبکی تر از همیشه
    اصلا شما چه پیشنهادی برای این قسمت دارید ؟
    مسیر بازی کلا با اون چیزی باید می بود خیلی فرق داره و دیگه نمیشه عوضش کرد
    منم نمیگم بازیه بدیه ولی اصلا چیزی نیس که میتونس باشه

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی هارد كامـپـيـوتـر!!

پيش فرض

مگه غیز از combo kill و kill streak چیز دیگه هم هست؟
    توی این بازی موارد مبارزه مستقیم خیلی بیشتر از موارد خاص مخفی کاریه (بر عکس چیزی که باید باشه)
    در ضمن شما چطوری وقتی که مبارزات شروع میشه مخفیانه میکشی دشمنا رو؟
    منظورم رو بد متوجه شدید ... منظورم این بود که سعی میکردم از درگیری مستقیم دوری کنم .

همون دو قسمت مبارزه ای که بهشون اشاره کردید به چند بخش مختلف و چند حالت مبارزه تقسیم میشن
    +
    بر عکس شما از نظر من موارد مخفی کاری خیلی بیشتر روش کار شده بود . جاهایی که میتونستید مخفی بشید ، نوع کشتن دشمن ها در حالت مخفی و مخصوصا سلاح هایی که در طول بازی بهتون میده و قابلیت هاش ( مثل به خدمت گرفتن یه گروه ) بیشتر برای تشویق پلیر به ادامه دادن بازی با شیوه ی مخفی کاری هست

میشه بگین صرف نظر از شکل ظاهری اسلحه ها چند نوع سلاح تو بازی بود که بخواد متنوعش کنه؟ 3 توع بیشتر بود؟
    مثلا با نیزه میتونستید تعداد زیادی رو زمین بزنید یا با تبر که قدرت فوق العاده ای داشت راحت میتونستید دفاع دشمن رو بشکونید . سم + تیغه های کوچک و سلاح های دیگه که ذهنم یاری نمیکنه هر کدوم کاربرد خودشون رو داشتن و از این قسمت پستتون میشه متوجه شد شما اونهارو درست حسابی امتحان نکردید
    به نظر شما من درباره دویدن و پریدن حرفی زدم؟ فقط میگم خیلی بیخود شده و لازم نیس گیمر کاری زیادی انجام بده.آسون تر و آبکی تر از همیشه
    مسیر بازی کلا با اون چیزی باید می بود خیلی فرق داره و دیگه نمیشه عوضش کرد
    منم نمیگم بازیه بدیه ولی اصلا چیزی نیس که میتونس باشه
    با توجه به نوع بازی و اینکه بازی بر مبنای کشتن + فرار هست این بهترین راه برای کنترل Player هست و میتونن فاکتور خستگی رو هم بیشتر جلوه بدن و تنها کاری که میتونن بکنن هم همین هست . دلیلش هم توی پست های قبلیم بهتون گفتم که گیم پلی بازی با شماره ی 2 به حد کمال رسیده و نمیتونه پیشرفت کلی داشته باشی ...

تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

معلومه شما هم منظور منو متوجه نشدین
    البته که منم ازون سم و تفنگ و اینا استفاده کردم ولی منظورم سلاح های سرد قابل استفاده تو مبارزه بود
    ولی این بازی با اون حد کمالی که شما میگی یه دنیا فاصله داره.فقط کافیه به توضیحات و وصفیات سازنده ها قبل از معرفی نسخه 1 فکر کنید تا بفهمید من چی میگم
    Last edited by Soul Eater; 09-06-2011 at 23:33.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •