تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 24 از 24

نام تاپيک: زدن موی سر در خانه

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام دوستان موضوع تاپیک برام جالبه ...ببخشید ی سوال دارم شاید بی ربط باشه: چه دلایلی میتونه وجود داشته باشه که آدم خودش موهاش رو اصلاح کنه؟ (!)
    سلام
    میگن یک پادشاهِ ستمگر و مغرور و متکبر بوده که همه ی آرایشگرهائی که موهاش رو کوتاه میکردند گردن میزده چون مجبور بوده در مقابل آرایشگر سر فرود بیاره . برای همین بعد از تمام شدن کارش گردن بیچاره رو میزده تا غرور و تکبرش جریحه دار نشه
    پس یکی از مزیتهای خودآرایشگری اینه که آدم مجبور نمیشه در مقابل کسی سر فرود بیاره

اما دلائلِ واقعیش :
    1- صرفه جوئی در هزینه های زندگی که بسیار مهم هست چون عده ی زیادی از مردم چه زن چه مرد , خودشون رو آلوده ی مخارج بسیار زیاد میکنند (اعتیاد به دخانیات و الکل و مواد مخدر , بی بند و باری جنسی , عیاشی , قمار , تجمل گرائی , پز دادن , مدگرائی و غیره )
    برای تامین پولِ این مخارج اضافه و آلوده اجباراً به انحراف کشیده میشند (دزدی , کلاهبرداری , گرانفروشی , کم فروشی , بنجل فروشی , تقلبی فروشی , کهنه فروشی به جای نو , مخلوط فروشی , فاسد فروشی , تَن فروشی , دگر فروشی , قاچاق فروشی , رشوه خواری زورگیری , قتل و غیره)
    تاپیک راهکارهای صرفه جوئی در هزینه های زندگی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    پس هر چی مخارج کمتر باشه احتمال انحراف از مسیر درست هم کمتر میشه
    2- دوری از مشکلات بهداشتی آرایشگاهها (وسائل آلوده به ویروسها و میکروبها و قارچها - بیماریهای قابل سرایت از طریق پیرایشگاهها )
    3- ورزش بدن و مغز (هر چه این 2 بیشتر به کار گرفته بشند , دیرتر فرسوده میشند )
    4- استقلال و لذتِ استقلال و خودکفائی
    5- ارضای غرور . (I did it - من خودم تنهائی این کار رو انجام دادم)
    6-

2. 7 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت ساده زیست's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2017
    محل سكونت
    خاک

پيش فرض مدل موی کوتاه

سلام دوست عزیز آسمانی ممنون از راهنمایی شما
    من با استفاده از راهنمایی شما و یک موزر ۱۴۰۰ و دوشانه شماره ۲۰ و ۳۰ ، مو های خودم را کوتاه کردم!
    دور سرم رو با ۳۰ و بالای سرم رو با ۳۴ کوتاه کردم ( ۴ درجه هم برای خود موزره!!) کنار شقیقه ها هم رو با شونه ۲۰ زدم و دور گوشمم رو با قیچی مرتب کردم!!
    همون بار اول خیلی خیلی عالی شد!! جوری که همه فکر میکردن آرایشگاه رفتم!!( منم چیزی نگفتم ...) ، البته خدا رو شکر جنس موهام صاف و کلفته!!
    البته یه سری ترفند جدید بکار بردم!! مثلا برای زدن موی پشت گردن!! اول تا جایی که می خواستم رو چسب کاغذی زدم !! بعد به سادگی !! با موزر یه پشت موی صاف و بی عیب ساختم!!
    واقعا کوتا کردن موی خودمون هم لذت بخشه !! هم هیجان داره!! به نظرم همه باید امتحان کنن تا بفهن که چی میگم!!
    البته این مدل مو ، بسیار ساده ، زیبا و کوتاهه!! چون اندازه مو ها حدودا ۲/۵ سانتی میشه!! ولی به نظرم برای یه پسر جوان بسیار عالی و پسندیده است!! بخصوص که هر روز این مدل های جلف و سبک داره اعتبار پسر ها رو خدشه دار میکنه!!
    Last edited by ساده زیست; 27-03-2017 at 10:09.

4. 2 کاربر از ساده زیست بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام
    میگن یک پادشاهِ ستمگر و مغرور و متکبر بوده که همه ی آرایشگرهائی که موهاش رو کوتاه میکردند گردن میزده چون مجبور بوده در مقابل آرایشگر سر فرود بیاره . برای همین بعد از تمام شدن کارش گردن بیچاره رو میزده تا غرور و تکبرش جریحه دار نشه
    پس یکی از مزیتهای خودآرایشگری اینه که آدم مجبور نمیشه در مقابل کسی سر فرود بیاره

اما دلائلِ واقعیش :
    1- صرفه جوئی در هزینه های زندگی که بسیار مهم هست چون عده ی زیادی از مردم چه زن چه مرد , خودشون رو آلوده ی مخارج بسیار زیاد میکنند (اعتیاد به دخانیات و الکل و مواد مخدر , بی بند و باری جنسی , عیاشی , قمار , تجمل گرائی , پز دادن , مدگرائی و غیره )
    برای تامین پولِ این مخارج اضافه و آلوده اجباراً به انحراف کشیده میشند (دزدی , کلاهبرداری , گرانفروشی , کم فروشی , بنجل فروشی , تقلبی فروشی , کهنه فروشی به جای نو , مخلوط فروشی , فاسد فروشی , تَن فروشی , دگر فروشی , قاچاق فروشی , رشوه خواری زورگیری , قتل و غیره)
    تاپیک راهکارهای صرفه جوئی در هزینه های زندگی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    پس هر چی مخارج کمتر باشه احتمال انحراف از مسیر درست هم کمتر میشه
    2- دوری از مشکلات بهداشتی آرایشگاهها (وسائل آلوده به ویروسها و میکروبها و قارچها - بیماریهای قابل سرایت از طریق پیرایشگاهها )
    3- ورزش بدن و مغز (هر چه این 2 بیشتر به کار گرفته بشند , دیرتر فرسوده میشند )
    4- استقلال و لذتِ استقلال و خودکفائی
    5- ارضای غرور . (I did it - من خودم تنهائی این کار رو انجام دادم)
    6-

واقعا گفته هاي اين دوستمون رو بايد با طلا نوشت
    منم هميشه موهامو خودم كوتاه ميكنم چندين ساله
    حالا خوبه هزينه ارايگشرهاي مرد خيلي ارزونتره ولي براي ما خانوما خيلي هزينه هاي ارايشگاه بالاتره

6. این کاربر از روانپریش بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام دوست عزیز آسمانی ممنون از راهنمایی شما
    من با استفاده از راهنمایی شما و یک موزر ۱۴۰۰ و دوشانه شماره ۲۰ و ۳۰ ، مو های خودم را کوتاه کردم!
    دور سرم رو با ۳۰ و بالای سرم رو با ۳۴ کوتاه کردم ( ۴ درجه هم برای خود موزره!!) کنار شقیقه ها هم رو با شونه ۲۰ زدم و دور گوشمم رو با قیچی مرتب کردم!!
    همون بار اول خیلی خیلی عالی شد!! جوری که همه فکر میکردن آرایشگاه رفتم!!( منم چیزی نگفتم ...) ، البته خدا رو شکر جنس موهام صاف و کلفته!!
    البته یه سری ترفند جدید بکار بردم!! مثلا برای زدن موی پشت گردن!! اول تا جایی که می خواستم رو چسب کاغذی زدم !! بعد به سادگی !! با موزر یه پشت موی صاف و بی عیب ساختم!!
    واقعا کوتا کردن موی خودمون هم لذت بخشه !! هم هیجان داره!! به نظرم همه باید امتحان کنن تا بفهن که چی میگم!!
    البته این مدل مو ، بسیار ساده ، زیبا و کوتاهه!! چون اندازه مو ها حدودا ۲/۵ سانتی میشه!! ولی به نظرم برای یه پسر جوان بسیار عالی و پسندیده است!! بخصوص که هر روز این مدل های جلف و سبک داره اعتبار پسر ها رو خدشه دار میکنه!!
    سلام بر شما . سال نو و خودآرایشگری مبارک

روش چسب زدن هم ابتکار جالبی هست .
    بعد از چند بار خط انداختن دیگه چشمها و دستها مهارت پیدا میکنند و بدون چسب هم انجامش میدین

============================================

فرصتی دست داد تا مطلبی اضافه کنم در مورد خط انداختن پشت گردن

برای این کار میتونین روبروی آینه ی دیواری طوری بایستید که شانه ی چپ یا راستتون به سمت آینه باشه و گردن رو بچرخونین به سمت مخالفِ آینه یعنی پشت سرتون به طرف آینه باشه
    حالا آینه ای به دست بگیرین و بگیرینش جلوی صورتتون تا پشت سرتون رو در اون ببینید
    حالا بدونِ تکون دادنِ سرتون و با کمک شانه و یا همون برس کفش که قبلاً گفتم موهای پشت گردن رو صاف کنین
    حالا برس رو بذارین کنار و بدون تکان دادنِ سرتون موزر رو به روشی که قبلا نوشته ام دست بگیرین و یک سانت از پشت موهاتون رو بزنین تا بره بالاتر . البته با این روش نمیشه تمام پشت گردن رو خط انداخت بلکه فقط کمی بیش از نصفش رو میشه خط انداخت . برای خط انداختن طرف دیگرش باید اون یکی شانه رو بدین سمت آینه و با دست دیگرتون اونطرف رو هم خط بندازین

شاید لازم باشه بیش از یک سانت بزنین و ببرین بالا . این بستگی به خودتون داره اما بهتره اولش فقط یک سانت ببرینش بالا تا تمرینی باشه برای مهارت کسب کردن در درست کوتاه کردن
    بعدش اگر دیدین هنوز بلنده کمی ببرینش بالاتر
    گاهی شاید لازم بشه موزر رو بدون تکون خوردنتون خاموش کنین و با شانه ی سر موزر موهاتون رو از بالا به پائین شانه کنین تا صاف بشه و از کج نبودنش مطمئن بشین اما مبادا دستتون روی دکمه ی موزر باشه وگرنه ممکنه یهو روشن بشه و موهاتون رو بزنه و خراب کنه . بعدش ممکنه مجبور بشین حتی کچل کنین تا دوباره با هم بلند بشه موهاتون پس خیلی مراقبِ شانه زدن با موزر خاموش باشین
    بعد از خط انداختن یک طرف باید شانه ی دیگرتون رو بدین به آینه و با دست دیگه پشت گردنتون در سمتِ دیگرش رو خط بندازین
    بعد از تمام شدنِ کار , سرتون رو تکون بدین به چپ و راست و بالا و پائین و بعدش بدون دست زدن به موهاتون پشت به آینه بایستین و پشت سرتون رو نگاه کنین در آینه ی دستی
    باید کاملاً صاف و افقی باشه .
    اگر یک طرف کمی بلندتره پس باید کمی ببرینش بالاتر تا افقی بشه

============================================
    همین روش ایستادن برای کوتاه کردن موهای پشت سر و خط انداختن در دو طرفِ کردن (کنار گوش) هم خیلی کارآمد هست

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •