تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 35 از 39 اولاول ... 25313233343536373839 آخرآخر
نمايش نتايج 341 به 350 از 386

نام تاپيک: اخبار و مباحث پیرامون نوسانات قيمت خودرو

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام به دوستان گلم
    خدا وكيلي يه نفر بياد راست و حسيني از روي حساب كتاب درست بگه اين قيمت ماشين امسال ارزون ميشه يا نه چون طبعا ديگه بيشتر از اين گرون نميشه من الان دو سه ماهه ميخوام ماشين بخرم ولي همه بهم ميگن صبر كن ميگن حداقل تا زمستون صبر كنم چون رييس جمهور قراره يه كارايي بكنه و تصميمتو بعد از اولين مذاكرات اتمي بگير چون مطمئنن اگه دلار بياد پايين قيمتها هم ميكشه پايين و قيمت ماشين الان به شكل كذايي رفته بالا و هر لحظه ممكنه دو سه تومن روي هر ماشين بياد پايين و ضرر بدم مخصوصا ما قشر فقير كه با زحمت پول جمع ميكنيم
    حالا يه نفر بياد اگه ميشه يه تحليلي داشته باشه من بدونم چيكار كنم
    اگه بهم بگيد صبر كن صبر ميكنم اگه بگيد بخر ديگه مهر ماه ميرم برا خريد
    فكر ميكنم مهر ماه براي خريد ماشين مناسب تر باشه چون ديگه مسافرتها تموم شده در مورد اين هم تفسيري داشته باشيد مچكر ميشم

2. این کاربر از ppp.ehsan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال +ali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

سلام به دوستان گلم
    خدا وكيلي يه نفر بياد راست و حسيني از روي حساب كتاب درست بگه اين قيمت ماشين امسال ارزون ميشه يا نه چون طبعا ديگه بيشتر از اين گرون نميشه من الان دو سه ماهه ميخوام ماشين بخرم ولي همه بهم ميگن صبر كن ميگن حداقل تا زمستون صبر كنم چون رييس جمهور قراره يه كارايي بكنه و تصميمتو بعد از اولين مذاكرات اتمي بگير چون مطمئنن اگه دلار بياد پايين قيمتها هم ميكشه پايين و قيمت ماشين الان به شكل كذايي رفته بالا و هر لحظه ممكنه دو سه تومن روي هر ماشين بياد پايين و ضرر بدم مخصوصا ما قشر فقير كه با زحمت پول جمع ميكنيم
    حالا يه نفر بياد اگه ميشه يه تحليلي داشته باشه من بدونم چيكار كنم
    اگه بهم بگيد صبر كن صبر ميكنم اگه بگيد بخر ديگه مهر ماه ميرم برا خريد
    فكر ميكنم مهر ماه براي خريد ماشين مناسب تر باشه چون ديگه مسافرتها تموم شده در مورد اين هم تفسيري داشته باشيد مچكر ميشم
    این مطلب واقعا سوال منم هست
    اما یه چیزو فهمیدم به هر حال مردم هم توی بازار خودرو دست دارن کسایی هستن که با همین قیمت بالا ماشین خریدن و حالا نمیخوان ضرر کنن
    منم واقعا سر در گم شدم
    امروز واقعا داشت کارم برای خرید یه پارس مدل 90 تموم میشد اما در نهایت از اینکه خودرو یه هو ارزون بشه ترسیدم و معامله نکردم

4. این کاربر از +ali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

این مطلب واقعا سوال منم هست
    اما یه چیزو فهمیدم به هر حال مردم هم توی بازار خودرو دست دارن کسایی هستن که با همین قیمت بالا ماشین خریدن و حالا نمیخوان ضرر کنن
    منم واقعا سر در گم شدم
    امروز واقعا داشت کارم برای خرید یه پارس مدل 90 تموم میشد اما در نهایت از اینکه خودرو یه هو ارزون بشه ترسیدم و معامله نکردم
    دوستان عزیز ، کسی خبر نداره که خودرو قرار است گران شود یا ارزان شود ، حتی بزرگان بنگاهی شهر ها هم فکر نمیکردند روزی خودرو به این قیمت حاضر معامله شود ، به طور مثال دوست نزدیک من در خرداد 91 اقدام به خرید یک دستگاه خودروی جنسیس کوپه صفر به صورت اقساط ( ماهی 1 ملیون و پانصد هزار تومان ) و از دم قسط نمود ، قیمت این خودرو با سود چک ها نزدیک به 70 ملیون تمام شد ، ایشان در حال حاظر صاحب خودروست و قیمتش در بازار 160 ملیون تومان در کمترین حالت ممکن است . خب بنگاهی و بازاری اگر از همچین تورم و گرانی وحشتناکی خبر داشت هیچ وقت به این شکل خودرو را به فروش نمیرسانید .
    در نتیجه باید عرض کنم در حال حاظر هم کسی از ارزان یا گران شدن خودرو نمیداند ، فقط میتوان تخمین زد که خودرو حداقل از قیمت حاضر ارزانتر نخواهد شد .
    Last edited by Pourya-pc; 24-09-2013 at 12:04.

6. 5 کاربر از Pourya-pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دوستان يه خبر خوش
    وزير اقتصاد اعلام كرد كه هفته ديگه درمورد كاهش قيمت خودرو كارگروه تشكيل ميدن از خريد و فروش دست نگه داريد كه مطمئنن شاهد افت قيمتها خواهيم بود به زودي

داره خودمونی میشه tomalaki's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

دوستان يه خبر خوش
    وزير اقتصاد اعلام كرد كه هفته ديگه درمورد كاهش قيمت خودرو كارگروه تشكيل ميدن از خريد و فروش دست نگه داريد كه مطمئنن شاهد افت قيمتها خواهيم بود به زودي
    200 هزار هم کمتر بشه! دیگه پراید 10 میلیونی بای بای!

9. این کاربر از tomalaki بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    اسم :رضا p30world and FB

پيش فرض

200 هزار هم کمتر بشه! دیگه پراید 10 میلیونی بای بای!
    1ساله میخوان قیمتا رو رو بیارن پایین . اقا قیمتا پاین نمیاد اگر هم بیاد500 هزار تومن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام كسي از تغيير قيمتها خبري نداره الان فكر ميكنم بازار دوباره راكد شده و همه منتظر تغيير قيمتها هستن كسي اطلاع دقيقي از بازار داره يا نه من ميترسم برم پرايد بخرم بعد ضرر مليوني بدم

آخر فروم باز sAeEd_kHaAn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اینور آب

پيش فرض

فعلا که قیمتا قرار نیست تغییری بکنه ،این شورای رقابتم نمیدونم دقیقا نقش چیه این وسط مثل مترسک میمونه هیچ کاری ازش بر نمیاد

13. 2 کاربر از sAeEd_kHaAn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdi-ch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

اینطور که آق وزیر گفته پایین که نمیاد هیچ با اندکی افزایش قیمت هم روبرو هستیم

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم افزار و ویندوز
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

بیشتر از 30 درصد گرون نمیشه!
    Last edited by vissoto; 29-10-2013 at 11:22.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •