تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: داوطلب کدام رشته در کنکور 92 هستید؟

راي دهنده
180. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ریاضی

92 51.11%
  • انسانی

11 6.11%
  • تجربی

55 30.56%
  • هنر

10 5.56%
  • سایر رشته ها

12 6.67%
صفحه 4 از 325 اولاول 123456781454104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 3245

نام تاپيک: ✔ کــنــکــور 92 ؛ مشاوره ، برنامه ریزی ، شیوه های برتر

آخر فروم باز 5ajad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

دوستان من تازه میخوام شروع کنم...ولی هیچ برنامه ای ندارم...اصلا نمیدونم از چی شروع کنم
    حالا یعنی باید برم قلمچی یا یه چیز دیگه ثبت نام کنم و بر اساس برنامه ی اونا بخونم؟

کاربر فعال انجمن ریاضیات *M!L4D*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    The Hell

پيش فرض

دوستان من تازه میخوام شروع کنم...ولی هیچ برنامه ای ندارم...اصلا نمیدونم از چی شروع کنم
    حالا یعنی باید برم قلمچی یا یه چیز دیگه ثبت نام کنم و بر اساس برنامه ی اونا بخونم؟
    مدرستون کلاس نداره !؟
    جایی کلاس نمیری ؟

به نظر من اگه جایی کلاس میری با همون کلاس پیش برو و درس های روز رو همون روز بخون
    اما اگه نه به نظر من قلمچی یا ... ثبت نام کن با برنامه ی اونا پیش برو ... !

3. 2 کاربر از *M!L4D* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

قبلا که گفتم...3تا درس رو کنکوری گرفتم فقط همین...درسای سال اول و دوم رو میخوام بخونم
    فکر کنم همون قلمچی بهتر باشه

راستی یکی از دوستام میگه بیا بریم رزمندگان! مثل قلمچیه ولی جدیده! حالا میگم شما اسمشو نشنیدین?از اسمش به نظر میاد واسه نظامیا باشه
    البته من که نمیرم فقط سوال کردم
    Last edited by 5ajad; 06-07-2012 at 00:01.

5. این کاربر از 5ajad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ALt3rnA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    Politziea

پيش فرض

ماموت راست میگه !
    من تابستون رو یه هفته بعد نهایی شروع کردم
    روزی 10 ساعت ثابت میخوندم
    بعد شد مدرسه
    پاییزو روزای تعطیل 10 ساعت روزای مدرسه 6 ساعت میخوندم
    زمسنون شدیدا زیاد شد ! مدرسه و غیر مدرسه فرق نداشت 12 ساعت میخوندم روزی
    20 اسفند تا رو کنکور ساعت و کورنومتر رو انداختم دور ! تایم نگرفتم !
    فقط خوندما ! مث اسب !
    فقط برای ناهار و شام و دستشویی ول میکردم درسو
    کچل هم کرده بودم که کمتر حموم برم !
    تا روز کنکور کم کم روزی 15-16 ساعت خوندم

اصلا هم خسته نشدم ! امروزم با کلی انرژی آزادو دادم!
    راز اینکار هم فقط این بود وقتی واقعا خسته میشدم
    یه روزو کامل استراحت میکردم
    چت ... سریال به خصوص ...
    کلی تاثیر داشت

7. 7 کاربر از ALt3rnA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه yarihaker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان در مورد روش خلاصه نویسی هم توضیح بدید
    Last edited by yarihaker; 15-08-2012 at 16:08.

کاربر فعال انجمن آموزش عالی alavi71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام دوست من
    خلاصه نویسی در دروس مختلف متفاوت است و بستگی به خود فرد هم دارد.
    ان شاالله بزودی یه توضیح مفصل در این باره میدم
    موفق باشید

پروفشنال One Minute's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    شــــاهی

پيش فرض

گفتم بيام چند تا سوال بپرسم ، بعد ديگه يه خداحافظي رسمي کنم و برم واسه يه سال ديگه !
    ( توضيح 1 : من طرح کنکور مدرسه شرکت ميکنم ، واسه همه درس ها ، اجباريه و 6 روز تو هفته هست ، به اين موضوع توجه کنيد و به سوال ها جواب بدين ، بعضي از سوال ها وابسته به دونستنه اينه )
    توضيح 2 : بعضي از سوال ها به حاشيه رفتن چون سعي کردم هرچي تو ذهنم هست رو بپرسم ، ممنونم ميشم به همه جواب بدين )

1. از جعبه لايتنر استفاده کنم ؟ لامصب خيلي وقت آدم رو ميگيره ، به جاش ميخوام از Tick Eight گاج استفاده کنم براي زبان ، خوبه ؟
    2. مداد Tick Mag گاج واسه تست زني خوبه ؟ توصيه ميکنين ؟
    3. ديني رو بايد خط به خط حفظ باشم، اما اين حفظ کردن ها باعث نميشه تا سال ديگه موقع کنکور مطالب يادم بره ؟ آخه درسي هست که اگر هم بفهمم بايد همه چيز رو به ترتيب حفظ کنم تا توي تست ها بتونم جواب بدم ، ترتيب حفظ کردن هارو بعد يکي دو ماه فراموش ميکنم ، چيکار کنم ؟
    4. زبان 1 و 2 توي کنکور نمياد ؟ لغت ها و قواعدش رو نخونم ؟
    5. يه معلم عربي داريم که نميخواد درس به درس کار کنه ، فقط ميخواد تجزيه کار کنه ، براي عربي هر جلسه بعد مدرسه بيام خونه از سال اول شروع کنم هر هفته 1 درس رو بخونم و تستاش رو بزنم خوبه ؟ تقريبا 30 هفته طول ميکشه تا تموم شه ( کلا 30 درس عربي داريم )
    6. واسه ادبيات معلممون يه جزوه داره ، پر از شعر و قرابت معنايي و آموزش و تست زبان فارسي هست ، همين کافيه ؟ من يه کتاب قرابت معنايي هامون سبطي دارم ، اون رو هم هرشب 10-15 صفحه بخونم ؟
    7. يه سوال يا يه انتفاد بي ربط ! چرا جديدن همه خودکارا تقلبين ؟ اصلا رنگ نميدن لامصبا !
    8. واسه فيزيک پايه ، گاج سفيد گرفتم که تستاش تا سال 85 هست ، همراه با گاج سفيد براي دوم مبتکران و براي سوم رمزينه ميخوام بخونم ، کافيه ؟ ميشه درصد توي کنکور گرفت ؟
    9. براي رياضي پايه يه ترتيب خوندن واسه خودم چيدم ميخوام طبق اون بخونم ! معلم رياضي ما 2 تا جزوه داره ، يکي تست يکي آموزش ! ترتيب من اينه : بعد از اينکه تو مدرسه درس گرفتم ، بيام خونه ، بعد : اول جزوه آموزش معلممون رو بخونم ، بعد آموزش انرژي اتمي رو بخونم ( آموزش حسابان ، خيلي روش هاي باحالي داره ) ، بعد تستاي معلممون رو بزنم ، بعد تستاي گاج سفيد حسابان رو بزنم، انقدر کافيه ؟!! احساس ميکنم کمه !
    10. من موقع درس خوندن خيلي خم ميشم ، فاصله چشمم با کتاب حدود 10 سانته ، عينکي هم نيستم ، يه وقت عينکي نشم ؟ : دي
    11. از الان تست زمان دار لازمه بزنم ؟ يا تستاي آموزشي رو هم با زمان کار کنم ؟ نظر خودم اينه که کلا واسه همه چي زمان بگيرم !
    12. 7-8 تا تست رياضي که ميزنم مغزم ميپوکه ! ديگه ايده هاي جديد به ذهنم نميرسه ! اصلا واقعا ميپوکه ! چيکار کنم ؟
    13. اين پشتيبان کانونم ميگه همزمان هم برنامه مدرسه رو بخون هم برنامه قلمچي ( با هم متضاد هستن ) ، من اين وسط چيکار کنم ؟ 3 ظهر ميرسم خونه ، وقتي نميمونه واسه اين کارا ! فقط يه برنامه رو ميتونم ببرم جلو
    14. مدرسه از دبيرا تعهد گرفت که توي تابستون فقط پايه درس بدن ، اما اکثر دبيرامون به ما گفتن يه مقداري پيش هم درس ميديم ، واسه چي اين کارو ميکنن ؟!
    15. تمريناي کتاب فيزيک و هندسه و رياضي و شيمي و ... لازمه بخونم ؟! اصولا بعضي از تمرين ها کاملا جنبه تشريحي دارن ، فقط تست بزنم کافي نيست ؟ اينو دارم ميپرسم چون جديدا مشاورمون هي ميگه : کنکور کتاب محوره
    16. يه سوال تخصصي ! تستاي حسابان گاج سفيد چقدر به کنکور نزديکه ؟ کلا کتاباي گاج سفيد به کنکور نزديکن ؟ مخصوصا کنکور امسال
    17. من تصميم دارم تا موقع کنکور ، هر روز درس مدرسه رو بخونم و بعدش بيام خونه تست بزنم ، 5 شنبه و جمعه هم واسه تستاي بيشتر تو دروس اختصاصي و رفع اشکال و تکاليف عقب افتاده و اينجور چيزا ، خوبه ؟
    18. گروه هاي جدول تناوبي رو به روش رمزي حفظ کنم خوبه ؟ ( مثلا : هلينا کرباسي فر واسه گروه اول ! ) سر کنکور قاطي نميکنم ؟
    19. بخش اعلام کتاب ادبيات فارسي رو هم بايد بخونم ؟ خيلي مزخرفه !
    20. بعضي جاها تو تاريخ ادبيات نوشته " سخنان سعدي نغز و دلکش و زيبا و داراي معاني عرفاني و عميق و ... هست " اينارو هم لازمه براي کنکور حفظ کنم ؟
    21. آيه هاي ديني همه حفظ ؟
    22. واسه درساي عمومي يه کتاب تست و واسه اختصاصي ها 2 تا کتاب تست کافيه ؟ ميشه درصد هاي بالاي 70 داشت ؟
    23. اصلا ديگه حوصله اينترنت و سايت هاي کنکوري و ... نيستش ! به نظرم تنها راه موفقيت درس خوندنه، ممنونم بابت جواب دادن به سوالا

حـــــرفـه ای ALt3rnA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    Politziea

پيش فرض

گفتم بيام چند تا سوال بپرسم ، بعد ديگه يه خداحافظي رسمي کنم و برم واسه يه سال ديگه !
    ( توضيح 1 : من طرح کنکور مدرسه شرکت ميکنم ، واسه همه درس ها ، اجباريه و 6 روز تو هفته هست ، به اين موضوع توجه کنيد و به سوال ها جواب بدين ، بعضي از سوال ها وابسته به دونستنه اينه )
    توضيح 2 : بعضي از سوال ها به حاشيه رفتن چون سعي کردم هرچي تو ذهنم هست رو بپرسم ، ممنونم ميشم به همه جواب بدين )

1. از جعبه لايتنر استفاده کنم ؟ لامصب خيلي وقت آدم رو ميگيره ، به جاش ميخوام از Tick Eight گاج استفاده کنم براي زبان ، خوبه ؟
    واقعا تاثیر داره ! ولی اگه وقت کردی !
    انتخابش با خودته

اصلا و ابدا ! بعد از یه مدت استفاده سرش ساییده و گرد میشه و هیچ فرقی با مداد عادی نمیکنه !

3. ديني رو بايد خط به خط حفظ باشم، اما اين حفظ کردن ها باعث نميشه تا سال ديگه موقع کنکور مطالب يادم بره ؟ آخه درسي هست که اگر هم بفهمم بايد همه چيز رو به ترتيب حفظ کنم تا توي تست ها بتونم جواب بدم ، ترتيب حفظ کردن هارو بعد يکي دو ماه فراموش ميکنم ، چيکار کنم ؟
    دینی رو نگران نباش . چند تا سوال هست هر سال که باید خط به خط رو حفظ باشی ولی زیاد نیستن .
    حتما آیاتو خط به خط حفظ کن ! کتاب آیات و نکات گاج شدیدا پیشنهاد میشه . آیات و روایات الگو رو نگیر

من امسال زبان هیچی هیچی نخوندم ! حتی واسه ترم . کمکی نمیتونم بکنم
    5. يه معلم عربي داريم که نميخواد درس به درس کار کنه ، فقط ميخواد تجزيه کار کنه ، براي عربي هر جلسه بعد مدرسه بيام خونه از سال اول شروع کنم هر هفته 1 درس رو بخونم و تستاش رو بزنم خوبه ؟ تقريبا 30 هفته طول ميکشه تا تموم شه ( کلا 30 درس عربي داريم )
    به نظرم تو تابستون درس به درس کار کن و قواعد ترجمه رو خوب کار کن . فن ترجمه رو بگیر . تو طول سال تا میتونی اعراب کار کن و تست بزن .
    6. واسه ادبيات معلممون يه جزوه داره ، پر از شعر و قرابت معنايي و آموزش و تست زبان فارسي هست ، همين کافيه ؟ من يه کتاب قرابت معنايي هامون سبطي دارم ، اون رو هم هرشب 10-15 صفحه بخونم ؟
    چه میدونم اون جزوه رو که ندیدم تا حالا !
    7. يه سوال يا يه انتفاد بي ربط ! چرا جديدن همه خودکارا تقلبين ؟ اصلا رنگ نميدن لامصبا !
    خودکار لکسی استفاده کن ولی عید به بعد کلا خودکارو استفاده نکن و فقط اتود ! که عادت کنی
    8. واسه فيزيک پايه ، گاج سفيد گرفتم که تستاش تا سال 85 هست ، همراه با گاج سفيد براي دوم مبتکران و براي سوم رمزينه ميخوام بخونم ، کافيه ؟ ميشه درصد توي کنکور گرفت ؟
    همون گاج سفید برای پایه کافی هستش . بیشتر خواستی به نظرم حتما الگو رو بگیر
    9. براي رياضي پايه يه ترتيب خوندن واسه خودم چيدم ميخوام طبق اون بخونم ! معلم رياضي ما 2 تا جزوه داره ، يکي تست يکي آموزش ! ترتيب من اينه : بعد از اينکه تو مدرسه درس گرفتم ، بيام خونه ، بعد : اول جزوه آموزش معلممون رو بخونم ، بعد آموزش انرژي اتمي رو بخونم ( آموزش حسابان ، خيلي روش هاي باحالي داره ) ، بعد تستاي معلممون رو بزنم ، بعد تستاي گاج سفيد حسابان رو بزنم، انقدر کافيه ؟!! احساس ميکنم کمه !
    خوبه کافی هم هست . فقط اگه گاج سفید ساده بود تست الگو رو جایگزینش کن
    10. من موقع درس خوندن خيلي خم ميشم ، فاصله چشمم با کتاب حدود 10 سانته ، عينکي هم نيستم ، يه وقت عينکي نشم ؟ : دي
    من دکترم مگه ؟
    11. از الان تست زمان دار لازمه بزنم ؟ يا تستاي آموزشي رو هم با زمان کار کنم ؟ نظر خودم اينه که کلا واسه همه چي زمان بگيرم !
    نظر خودت ؟
    12. 7-8 تا تست رياضي که ميزنم مغزم ميپوکه ! ديگه ايده هاي جديد به ذهنم نميرسه ! اصلا واقعا ميپوکه ! چيکار کنم ؟
    بیشتر تست بزن !
    13. اين پشتيبان کانونم ميگه همزمان هم برنامه مدرسه رو بخون هم برنامه قلمچي ( با هم متضاد هستن ) ، من اين وسط چيکار کنم ؟ 3 ظهر ميرسم خونه ، وقتي نميمونه واسه اين کارا ! فقط يه برنامه رو ميتونم ببرم جلو
    به حرفش گوش نده برنامه مدرسه مهم تره
    14. مدرسه از دبيرا تعهد گرفت که توي تابستون فقط پايه درس بدن ، اما اکثر دبيرامون به ما گفتن يه مقداري پيش هم درس ميديم ، واسه چي اين کارو ميکنن ؟!
    سوالایی میپرسیا ! از دبیراتون بپرس خوب !
    15. تمريناي کتاب فيزيک و هندسه و رياضي و شيمي و ... لازمه بخونم ؟! اصولا بعضي از تمرين ها کاملا جنبه تشريحي دارن ، فقط تست بزنم کافي نيست ؟ اينو دارم ميپرسم چون جديدا مشاورمون هي ميگه : کنکور کتاب محوره
    شیمی و هندسه رو توصیه میکنم حتما اینکارو بکنی
    بخصوص هندسه !

16. يه سوال تخصصي ! تستاي حسابان گاج سفيد چقدر به کنکور نزديکه ؟ کلا کتاباي گاج سفيد به کنکور نزديکن ؟ مخصوصا کنکور امسال
    آخه چه نوع مقایسه کردنه ؟ کنکور هم تست سخت داره هم آسون . گاج سفیدم تستای کنکورو جمع کرده . ولی چون هر سال سخت تر میشه معمولا توصیه میکنم بالاتر کار کنی
    17. من تصميم دارم تا موقع کنکور ، هر روز درس مدرسه رو بخونم و بعدش بيام خونه تست بزنم ، 5 شنبه و جمعه هم واسه تستاي بيشتر تو دروس اختصاصي و رفع اشکال و تکاليف عقب افتاده و اينجور چيزا ، خوبه ؟
    نه 5 شنبه و جمعه باید کلی کار کنی ! بزاری برا رفع اشکال رسما هیچکاری نمیکنی
    18. گروه هاي جدول تناوبي رو به روش رمزي حفظ کنم خوبه ؟ ( مثلا : هلينا کرباسي فر واسه گروه اول ! ) سر کنکور قاطي نميکنم ؟
    نه نمیکنی ! بت یه پیغام خصوصی میدم چند تا رمز خوب میدم که لازم نشه زیاد حفظ کنی
    باید بخوریش
    20. بعضي جاها تو تاريخ ادبيات نوشته " سخنان سعدي نغز و دلکش و زيبا و داراي معاني عرفاني و عميق و ... هست " اينارو هم لازمه براي کنکور حفظ کنم ؟
    باید اینم خورده باشی . معمولا یه سوال رو همین تیریپ جاخالی میدن
    حفظ + تست زیاد + مفاهیم و تحلیل و ....
    22. واسه درساي عمومي يه کتاب تست و واسه اختصاصي ها 2 تا کتاب تست کافيه ؟ ميشه درصد هاي بالاي 70 داشت ؟
    آره . کافیه به شرط اینکه هر کدومو حداقل 2 بار بزنی . اینکه 2 تا رو 2 بار بزنی 10 بار بهتر ازینه که 4 تا رو یه بار بزنی
    23. اصلا ديگه حوصله اينترنت و سايت هاي کنکوري و ... نيستش ! به نظرم تنها راه موفقيت درس خوندنه، ممنونم بابت جواب دادن به سوالا
    خواهش میشه

12. این کاربر از ALt3rnA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

ببخشید دوستان واسه رشته کامپیوتر نرم افزار توی یه دانشگاه ملی کرمانشاه % ها باید چه حدودی باشه؟(عجب سوالی)

آخر فروم باز M A M M U T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

1. از جعبه لايتنر استفاده کنم ؟ لامصب خيلي وقت آدم رو ميگيره ، به جاش ميخوام از Tick Eight گاج استفاده کنم براي زبان ، خوبه
    اگه انگلیسیت خوبه که هیچ اینا رو لازم نداره.... اما اگه انگلیسیت بده نظری ندارم...
    اگه بتونی بهش عادت کنی که بعید میدونم بتونی خوبه.اما به نظرم با مداد عادی بزن...یادمه یه بار آقای قلمچی میگفت کسی که درسشو بخونه دیگه یه دقیقه و دو دقیقه به دردش نمیخوره..چون اون راهش رو بلده و تو زمانش خوده می تونه جواب سوالا روبده...به حاشیه نرو...
    یادت نمیره.... اگر هم یادت بره به بار دوره کنی همش یادت میاد...دینی رو نزار آخر.... من گذاشتم آخر بدبخت شدم
    اگه قبلا کلاس بیرون رفتی نخون ولی اگه هیچوقت کلاس نرفتی بخون...چون اینا پایه رو قوی میکنه....
    این حرکات انتحاری رو بی خیال با معلمت پیش برو.اگه اینجوری بری بعد از هفته ی دهم فکر میکنی هرچی تاحالا خوندی یادت رفنه بعد میافتی تو چرخه ی باطل...اگه خودت میخوای جلو جلو بخونی کتاب فوت و فن رو توصیه می کنم...تو همین 30 هفته دو دور میتونی بخونیش....
    قرابت رو بخون.... برا ادبیات چاره ای نیست...همین جزوه کافیه...در ضمن کتاب پنج مبحث نشر الگو واسه زبان فارسی رو توصیه میکنم....
    lexi خیلی خوبه.من تو کنکور با لکسی 0.5 جواب دادم...
    فک کنم رشتت ریاضی باشه.... فیزیک برات حیاتیه.... همون گاج سفید کافیه(به نظرم اول گاج رو کار کن و سوالای خوبش رو علامت بزن.اگه تموم شد برو کتاب سبز رو بزن)...تست های 85 به بعد رو بعدا تو سه ماه آخر میزنی....
    رشتم تجربیه.این یکی رو شرمنده
    ؟؟؟؟؟؟
    زوده واسه زمان دار..آموزشی بزن....از ترم دوم به بعد زماندار....ولی تست زیاد بزن....
    شرمنده.رشتم تجربیه
    صفحه ی قبل یا قبل ترش یه پست گذاشتم گفتم که کاملا سعی کنین برنامتون با هم هماهنگ باشه....برو با مدیر مدرستون صحبت کن.......اگه هم نشد تو کانون رو اصل قرار بده...با مدیر بخش کانون هم میتونی حرف بزنی....
    تیزهوشانی؟؟؟ ای کاش تابستون مدرسه نمی رفتی.... ما مدرسه رفتیم گل رفت سرمون.... دبیرا میخوان زود تر درس رو تمام کنن...مثلا قبل از عید در حالی که عما قبل از عید درسا تمام نمیشه....
    اول مفهوم دوم تمرین تشریحی سوم تمرین تستی.....
    شرمنده...
    گفتم که بدون تمرین تشریحی تستی به درد نمیخوره...اما درس هر روز رو همون روز بخون خیلی خوب جواب میده....
    سعی کن ملکه ذهنت بشه....نه با فرمول....مثلا الآن من هیچ تلاشی در راستای حفظ کردن تناوب دوم نکردم اما همش حفظمه...لذا با تمرین همش حفظت میشه...اگه حفظت نشد عیب نداره از این روشا هم میشه استفاده کرد گرچه بعیده تو کنکور به دردت بخوره
    کتاب تاریخ ادبیات نارنجی رنگ کلک معلم کافیه.... اعلام فقط مربوط به شعرا و نویسندگان...مثلا سلطان محمود رو لازم نیست بخونی
    اصلا....مگه بد شانسی بیاری ...که باز هم ارزش نداره....
    سعی نکن حفظ کنی....این قدر بخون خودش حفظت میشه....
    هرچی تست بیشتر بهتر...لازم نیست کتاب تست هات رو الآن همه بخری.... هر وقت یکی تموم شد اون یکی.... ولی قاعدش همینی هست که بالا گفتی....
    این هم جواب ها موفق باشی.....

15. این کاربر از M A M M U T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •