تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 17 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 167

نام تاپيک: بحث و تبادل نظر پیرامون کتب هری پاتر

داره خودمونی میشه sarah313's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان سلام.
    جناب knight07 خیلی خوشم اومد مثل کتابهای کاراگاهی کتاب هری پاتر رو خوندی!حالا چون دوستش داشتی اینجوری خوندیش یا چون بدت میومد؟!
    من خودم بچه که بودم عشق هری پاتر بودم!اصلا مانسل اولی بودیم که جو هری پاتر مارو گرفت!ولی الان من ودوستم که هردوعشق هری پاتر بودیم و واسه اومدن تک تک کتابهاش روزشماری می کردیم یک کم احساس می کنیم بچگانه است
    (البته نظر کاملا شخصی منه)
    ولی چیز خوبی که هری پاتر واسه ما داشت این بود که تخیلمون رو خیلی قوی کرد ومارو عاشق کتاب مخصوصا از نوع فانتزی کرد!

2. این کاربر از sarah313 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه knight 07's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    sHiRaZzZz

پيش فرض

دوستان سلام.
    جناب knight07 خیلی خوشم اومد مثل کتابهای کاراگاهی کتاب هری پاتر رو خوندی!حالا چون دوستش داشتی اینجوری خوندیش یا چون بدت میومد؟!
    من خودم بچه که بودم عشق هری پاتر بودم!اصلا مانسل اولی بودیم که جو هری پاتر مارو گرفت!ولی الان من ودوستم که هردوعشق هری پاتر بودیم و واسه اومدن تک تک کتابهاش روزشماری می کردیم یک کم احساس می کنیم بچگانه است
    (البته نظر کاملا شخصی منه)
    ولی چیز خوبی که هری پاتر واسه ما داشت این بود که تخیلمون رو خیلی قوی کرد ومارو عاشق کتاب مخصوصا از نوع فانتزی کرد!
    دوست من اگه از کتاب هری پاتر خوشم نمیومد که کلشو نمیخوندممنم باهات موافقم کتابهای هری پاتر بود که منو علاقه مند به خوندن داستانهای دیگه ای مثل کتابهای دارن شان و یا سرزمین دلتورا کرد.

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوست من اگه از کتاب هری پاتر خوشم نمیومد که کلشو نمیخوندممنم باهات موافقم کتابهای هری پاتر بود که منو علاقه مند به خوندن داستانهای دیگه ای مثل کتابهای دارن شان و یا سرزمین دلتورا کرد.
    پس شما هم کلا فانتزی خونی؟جدید فانتزی چی خوندی؟تاپیک فانتزی تو پی سی پیدا نکردم شما جایی دیدین؟منو خبر کنین!تشکر

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    sHiRaZzZz

پيش فرض

پس شما هم کلا فانتزی خونی؟جدید فانتزی چی خوندی؟تاپیک فانتزی تو پی سی پیدا نکردم شما جایی دیدین؟منو خبر کنین!تشکر
    بله،دارم کتابها آرتیموس فاول رو میخونم ولی به نظرم زیاد جالب نیست،کتابهای دارن شان خیلــــــــی قشنگه ، خوندین؟ تاپیک در مورد دارن شان هست تو انجمن رمان و داستان.

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بله،دارم کتابها آرتیموس فاول رو میخونم ولی به نظرم زیاد جالب نیست،کتابهای دارن شان خیلــــــــی قشنگه ، خوندین؟ تاپیک در مورد دارن شان هست تو انجمن رمان و داستان.
    ممنون از راهنماییتون.بله کتاب های دارن شان رو خوندم ولی با مبارزه با شیاطین زیاد حال نکردم!تا جلد 7یا 8 خوندم و ولش کردم!ولی سری سرزمین اشباحش محشربود!آرتمیس فاول رو هم 2یا3 تاشو خوندم!آره یک کم بچگانه است به نظرم!

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    sHiRaZzZz

پيش فرض

ممنون از راهنماییتون.بله کتاب های دارن شان رو خوندم ولی با مبارزه با شیاطین زیاد حال نکردم!تا جلد 7یا 8 خوندم و ولش کردم!ولی سری سرزمین اشباحش محشربود!آرتمیس فاول رو هم 2یا3 تاشو خوندم!آره یک کم بچگانه است به نظرم!
    کتابهای جدید دارن شان دارن میان،راستی کتابهای سرزمین دلتورا رو خوندین؟ اونم بد نیست.

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

کتابهای جدید دارن شان دارن میان،راستی کتابهای سرزمین دلتورا رو خوندین؟ اونم بد نیست.
    بله اونم خوندم!االبته سری اژدهایان دلتورا رو نخوندم!زیاد فعلا تو مود کتاب فانتزی نیستم متاسفانه!

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    sHiRaZzZz

پيش فرض

بله اونم خوندم!االبته سری اژدهایان دلتورا رو نخوندم!زیاد فعلا تو مود کتاب فانتزی نیستم متاسفانه!
    میگم انگاری تکلیفت مشخص نیست،اول میگی من عاشق فانتزیم و دنبال اون میگردم نه حالا که اینو میگی!
    در کل تو این تاپیک همونطور که اسمش معلومه باید درباره هری پاتر حرف بزنیم و دیگر هیچ.

10. این کاربر از knight 07 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت **pishi**'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    kheyli dur...kheyli nazdik.....hamin dor o bara

پيش فرض

راستش به نظر من کتابای دارن شان به اندازه ی هری پاتر عمرا قوی نی.........
    کاملا محدودیت سنی داره.....مثلا ادم 19-18 ساله عمرا بشینه با دارن شان حال کنه دیه.....
    اما هری پاتر نه......یعنی کتابای دارن شانو نمیشه جایگزین هری پاتر کرد اصلا.........

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    sHiRaZzZz

پيش فرض

دوستان کسی میدونه که آیا خانم رولینگ قصد دارن کتابی بنویسن یا نه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •