تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 10 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 98

نام تاپيک: (: *مقایسه سطح دانشگاه ها * :)

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

ميشه اسم اساتيد خوبش رو بگي
    من به دوستم بگم تا بيچاره نشه
    مر30
    :دي

آخر فروم باز robert's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

واقعا تو شریف اینجوریه ؟؟؟؟
    عجیبه !! پس این شریف به چی خودش افتخار میکنه ؟؟؟
    بابا دم خودم گرم که تهران جنوب میخونم !!
    هفته یکبار جوجه کباب -یکبار چلوکباب - یکبار سبزی پلو ماهی - یکبار مرغ پلو - جزو لاینفک سلف دانشگاه ماست !!
    اساتید هم اکثریت از علم و صنعت و خواجه نصیر و شهید بهشتی و دانشگاه امام حسین میان و هم درس دادنشون خوبه هم نمره دادن (( البته نه همشون !!! خیلی ها هم هستند که مادر زاد سادیسم دارن !!!))
    سرعت اینترنت هم جوریه که بچه ها تعریف میکنند که یه فیلم ششصد مگابایتی رو یک ساعت و نیمه دانلود میکنند !!!

من خودم چند بار قاچاقی شریف اومدم و بیشتر از اونهم امیرکبیر رو دیدم !!
    تو شریف یه شوخی بین بچه ها هست که مثلا زمانی که میخوای از تو چمن های دانشگاه رد بشی میگن پاهاتو تو غذا نکن (( قورمه سبزی های دانشگاه با همین چمن ها تامین میشه !!))

ساختمان ها هم انشالاه شش سال بعد کلنگی به حساب میان (( تاریخ تاسیس دانشگاه مال سال 1364 هست و جزو اولین واحد های دانشگاه آزاد هست ))
    تازه این که خوبه !!
    یه دفعه گذرم خورد به دانشگاه علوم و تحقیقات و کف کردم !!!
    آدم از نما سازی و محوطه سازی و کیفیت میز و صندلی دانشگاه و کیفیت غذاهای سلف و آزمایشگاه های واقعا مجهز واقعا متحیر میشه !!!
    دانشگاهش به عقیده من زیبا ترین دانشگاه ایران نباشه زیباترین دانشگاه شهر تهران هست !!

حـــــرفـه ای alireza_monfared's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    زير گنبد كبود

پيش فرض

ميشه اسم اساتيد خوبش رو بگي
    من به دوستم بگم تا بيچاره نشه
    مر30
    :دي
    بستگي به علائقش داره و گرايشي كه دوست داره.........

اما چند تا رو نام مي برم كه از ترم 2 يا 3 به بعد اگه بتونه باهاشون درس بگيره براش خيلي خوب ميشه!

1) دكتر محمدباقر شمس اللهي :

ايشون گرايش اصلي شون مهندسي پزشكي هست............

اما معمولا درس هاي مدار1 و 2 وهمچنين سيگنال رو براي مقطع كارشناسي ارائه ميدن.........

درون كلاس بسيار خوش اخلاق هستند ،درس رو خيلي كامل ارائه ميدن.........

امتحاناتشون معمولا بسيار استاندارده و البته هميشه تعدادي مسئله سخت داره.........

و البته كارهم زياد ميكشن!!اما اون قدر در ارائه درس منظم هستن كه حيفه باهاشون درس نگيره!

2) دكتر مهرداد شريف بختيار :

از مشهورترين اساتيد دانشگاه در بين دانشجوها!!

سابقا براي كارشناسي الكترونيك 2 و3 ارائه ميكردن ..........

و جديدا تصميم گرفتن درسي ندن!(شايد تا نوبت دوستتون بشه نظرشون عوض شد)

به طرز وحشتناك و مافوق تصوري از دانشجو كار مي كشن در طول ترم و به هيچ وجه سازشي در اين زمينه نمي كنن!!

در عوض به طرز وحشتناك تري به موضوع ئرس خودشون مسلط هستن و اگه ميخواين الكترونيك رو واقعا بفهمين

تنها راهش پذيرش اين خطرات و گرفتن درس با ايشونه!!

و اخطار ديگه هم اين كه بعد اين همه خركاري انتظار نمره بالا نداشته باشيد...........14 يعني نهايت آرزوي شما!!!

3) دكترشهريار كابلي :

از دانشجويان اسبق دكترا كه تازه استاد شدن...........

تسلط عالي به اقسام دروس قدرت از ماشين هاي الكتريكي تا الكترونيك صنعتي!

به شدت بد قول !! ولي بساير به دانشجوها احترام ميدارن و كمك ميكنن!

معمولا به راحتي ميشه در درس هاي ايشون ضمن كسب نمره عالي (حتي 20) درس رو هم به خوبي يادگرفت!!

4) دكتر علي بنايي :

استاد درس هاي الكترومغناطيس و مايكروويو در مقطع كارشناسي..........

جوان هستند و پرانرژي!! عالي درس ميدن ، سخت امتحان ميگيرن و بد نمره ميدن!!

تنها گزينه موجود براي درك مفاهيم التكرومغناطيس!

5 ) دكتر محمدحسن باستاني :

علي رغم اين كه اصلا دانشجو رو تحويل نميگيرن و بسيار هم در اكتحان گرفتن و نمره دادن خسيس هستن.......

اما به نظرم از بهترين اساتيد درس مخابرات 1 و 2 .........و ميگن يكي از دو استاديه كه در دانشكده برق نمره اش واقعا سنگ محكه!!

-------------------------

اساتيد خوب بازهم زيادن اما معمولا بعد تعيين گرايش سروكارتون باهاشون ميفته!

ضمنا نام و عكس اكثر اساتيد تو اين آدرس هست (البته چند نفر رو كه تازه به هيئت علمي پيوستن هنوز اضافه نكردن!)

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    موفق باشي!

-----------------------------------------------------------------------------------------

واقعا تو شریف اینجوریه ؟؟؟؟
    عجیبه !! پس این شریف به چی خودش افتخار میکنه ؟؟؟
    بابا دم خودم گرم که تهران جنوب میخونم !!
    هفته یکبار جوجه کباب -یکبار چلوکباب - یکبار سبزی پلو ماهی - یکبار مرغ پلو - جزو لاینفک سلف دانشگاه ماست !!
    اساتید هم اکثریت از علم و صنعت و خواجه نصیر و شهید بهشتی و دانشگاه امام حسین میان و هم درس دادنشون خوبه هم نمره دادن (( البته نه همشون !!! خیلی ها هم هستند که مادر زاد سادیسم دارن !!!))
    سرعت اینترنت هم جوریه که بچه ها تعریف میکنند که یه فیلم ششصد مگابایتی رو یک ساعت و نیمه دانلود میکنند !!!

من خودم چند بار قاچاقی شریف اومدم و بیشتر از اونهم امیرکبیر رو دیدم !!
    تو شریف یه شوخی بین بچه ها هست که مثلا زمانی که میخوای از تو چمن های دانشگاه رد بشی میگن پاهاتو تو غذا نکن (( قورمه سبزی های دانشگاه با همین چمن ها تامین میشه !!))

ساختمان ها هم انشالاه شش سال بعد کلنگی به حساب میان (( تاریخ تاسیس دانشگاه مال سال 1364 هست و جزو اولین واحد های دانشگاه آزاد هست ))
    تازه این که خوبه !!
    یه دفعه گذرم خورد به دانشگاه علوم و تحقیقات و کف کردم !!!
    آدم از نما سازی و محوطه سازی و کیفیت میز و صندلی دانشگاه و کیفیت غذاهای سلف و آزمایشگاه های واقعا مجهز واقعا متحیر میشه !!!
    دانشگاهش به عقیده من زیبا ترین دانشگاه ایران نباشه زیباترین دانشگاه شهر تهران هست !!
    خب اينا بخشي از حقيقته و حقيقت هم اجتناب ناپذير

در مورد غذا مطمئنا از دانشگاه هاي بسيار ضعيفه!!!!!

سرعت اينترنت هم يه موقعي (2 سال پيش) واقعا عالي بود!!ولي الان مدت هاس فقط خاطره اون روزها با بچه هاس

اما در مورد آزمايشگاه ها بي انصافيه بگيم وضعش خرابه!

اتفاقا آزمايشگاه هاي خيلي خوبي (خصوصا دردانشكده برق و خصوصا براي فعاليت هاي تحقيقاتي) هست

به خصوص اين كه معمولا آزمايشگاه هاي تحقيقاتي هر كدوم تحت نظر يه استاده

و استاد ها هم با منابع مالي كه جذب ميكنن در تجهيز آزمايشگاه هاشون كم نميذارن!!

فقط كافيه دانشجو با استاد مذكور نزديك بشه تا بتونه تو آزمايشگاهش كار كنه!!

آزمايشگاه هاي پايه البته رسيدگي بهش كمتره اما اون ها هم در حد قابل قبوليه!!

و 1 آزمايشگاه آزاد هم در دانشكده برق هست با امكانات كامل كه دانشجوها ميتونن توش هركاري ميخوان بكنن
    Last edited by alireza_monfared; 26-08-2007 at 17:34.

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    در حال حاضر از سایت احتیاج به مدیر داریم کسی دوست داشت ب

پيش فرض

پسر قبول بشيم اين دانشگاه چي ميشه ديگه از پشت كنكور بودن خلاص ميشيم گفتم گه دانشگوهه خوبيه

اگه نباشه جاش خالی می مونه niusha_z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Beatlemania

پيش فرض

ببینم اینجا هنری کسی نیست؟ ؟ من انتخاب رشته فرمودم!!! فکر نمی کنم نمایش یا سینمای دانشگاه هنر قبول شم ولی رو سوره امید دارم!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

من درباره دانشگاه هنر و دانشکده صدا و سیما کاملا در جریانم.
    دانشگاه هنر: غذای سلفش خیلی بد بود اما آدم نمی مرد! کما اینکه من هنوز زنده ام. البته زرشک پلو با مرغش خوب بود. اما اصلا به پای کیفیت غذای دانشکده صدا و سیما نمیرسید. زیاد میشنیدم که بین دانشجوهای رسته تاتر و سینما دودی زیاد هست. دانشکده صدا و سیما دودش خیلی رقیق تره. بیشتر در حد سیگار. دانشگاه هنر خیلی کوچیکه اما دلگبر نبود خصوصا وقتی بچه های موسیقی از کرج میومدن تهرون و توی حیاط تمرین میکردن. دانشکده صداوسیما محل قبلیش که توی خیابون عباس آباد بود خیلی جای جمع و جور و با نشاطی بود اما محل جدیدش با اینکه ساختمون خیلی خیلی بزرگیه، محلی برای تجمع بچه ها نداره.تو دانشکده صداوسیما استودیو های برنامه سازی و اتاق های تدوین و سایر امکاناتی که برای ساخت فیلم نیاز هست ، به راحتی دم دسته به شرطی که طرحت مورد موافقت یکی از اساتید قرار بگیره. دانشگاه هنر بخش نهاد رهبریش فوق العاده بود. مسئولش آقای پناهیان بود که بچه ها کشته مرده ش بودن اما الان نمی دونم کیه ولی به هرحال معمولا آدمهای باحالی اونجان. مهمترین مسئله درمورد دانشکده صداوسیما اینه که باید تعهد بدی که دوبرابر مدت تحصیلت در یکی از مراکز صداوسیما که احتمالا تهران نیست کار کنی.

داره خودمونی میشه hooo_i's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    تهران

4

یه سوال از کسایی که امیرکبیر میرن: جو دانشگاه چه جوریه
    این سوالو از دانشگاه تهرانی ها هم دارم..
    خب صحبت شریف شد، دانشگاه تهرانمبگیم دیگه!
    من پردیس هنر های زیبا درس میخونم ( معماری) ، جوش که خیلی خوبه. یه جورایی حتی توریست پذیره! وضع سلف که افتضاحه! ولی وفش بد نیست. مخصوصا اگه فوتبال داشته باشه، بوفه خیلی میچسبه!
    وضع استادا هم که خوبه. به جز بعضیا که فقط اسم سیاسی در کردن، بقیشون بهترینای معمارین تو اساتید.

آخر فروم باز MILIN3M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    IN SHIT

پيش فرض

منم دانشجو ترم 3 مکانیک جامدات(کارشناسی) تو سمنان

هوا گرم گرم بعدش بازم گرم....بهترین جای خنک سمنان تو زودپز هستش............................توهین نشه...ولی مردمش یه کم دوست دارن سر دانشجو ها رو شیره به مالن..............استادها هم تهرانی داره هم سمنانی......غذا داغون..............خوابگاه که این ترم ما نداریم..............

داره خودمونی میشه rshr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    ديار مهر

پيش فرض

سلام
    اي ول به شريفي ها (صنعتي شريف)
    من كه هنوز سوم دبيرستانم
    ولي مي خوام برم برق شريف
    از اونجايي عربي من فوق العاده خوبه (شوخي) خيلي به كنكور اميدوارم
    پس براي همين دارم براي المپياد مي خونم تا شايد طلا شم و بعدش برم برق شريف
    نرو برق بیا مکانیک هوا تو داریم
    اگه از سمپادی هم هستی که دیگه نگو...

نقل قول نوشته شده توسط myself
    به جز برق (که واقعا همه خرخونن و فاجعس) بقیه رشته هاش خوبه(معدل قابل قبول تو برق 19 هه)

شوخی کردم ولی قبول کنید تا حدودی فاجعس
    یه سوال :معدل خود شما چنده؟

نقل قول نوشته شده توسط alireza_monfared
    و ثانيا با تكنيك هاي نمره گرفتن آشنا باشه........

اين دقيقا فرمول موفقيت معدل هاي بالاي برقه!!

تایید میشه اصاصی!

حـــــرفـه ای alireza_monfared's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    زير گنبد كبود

پيش فرض

نرو برق بیا مکانیک هوا تو داریم
    اگه از سمپادی هم هستی که دیگه نگو...
    من به ايشون به طور ضمني هم اين رو گفتم........

اگه قرار باشه از روي جو دانشكده و اين كه كجا بيشتر هواشون رو دارن و اين فاكتور ها انتخاب رشته كنن.....

100 درصد به بن بست ميخورن!!

با توجه به اين كه شرايط درسي ايشون نشون ميده در زمان انتخاب رشته بالقوه ميتونن در موقعيتي

باشن كه هر رشته اي رو انتخاب كنن ، پيشنهاد مي كنم حتما با مطالعه و از روي علاقه انتخاب كنن..........

و اين رو هم بهشون اطمينان ميدم كه در هركدوم دانشكده ها كه وارد بشن (اعم از برق ، مكانيك ، عمران ، كامپيوتر يا حتي مهندسي شيمي كه ممكنه براشون جالب باشه)

مشكلي از لحاظ جو دانشكده پيدا نميكنن و مي تونن كاملا در دانشكده مورد نظر جا بيفتن!

به همين دليل هم با لفظ فاجعه براي دانشكده برق مخالفت كردم تا اين جور به نظر نياد كه اين دانشكده محيطي خشكه كه همه توش به فكر خرخوني هستن!
    --------------------------------------------

و يه توضيح نهايي اين كه صحبت هاي من در مورد نحوه بالارفتن نمره بچه ها به اين معني نبود كه معدل ها در برق غير واقعي هست.........

و بقيه دانشكده ها معدل هاشون درسته..........

اما حداقل در مورد برقي ها ميدونم باهوش بودن و زرنگ بودن دو مفهوم متفاوته!!

باهوش كسي هست كه در يك زمينه خاص علاقه اي داره و توانايي هاي خودش رو تو اون زمينه دنبال ميكنه!

اين افراد درس ها رو كاملا هدف دار و براي تقويت بنيه علمي خودشون در يك Field مشخص انتخاب ميكنن.........

و معدل نمراتشون هر چند در برخي دروس عاليه ، اما دليلي نداره در همه دروس فوق العاده باشه......

زرنگ كساني هستند كه وقتي درسي رو ميگيرن با politic ميرن جلو و نمره خوبي هم نهايتا كسب مي كنن!

به عنوان مثال گاهي اوقات آشنايي با نحوه سوال دادن يه استاد و سبك امتحاناتش كاملا نمره درسي شما رو متحول ميكنه!

يا گرفتن درس با استادي كه قبلا باهاش تو يه زمينه تحقيقاتي كار كردين ، كاملا رو ذهن استاد مذكور در ارزشيابي شما اثر ميذاره!

اين ها مصداق زرنگ بودنه!

و مطمئنم در تمام دانشكده ها و حتي دانشگاه هاي ديگه اين اصول رو همه ميدونن و كم و بيش استفاده ميكنن!

به نظر من زرنگ بودن اصلا بد نيست..........اما نه در حدي كه هدف بشه و مانع استفاده شما از هوشتون بشه!!

يعني با اين كه روند انتخاب دروس شما نمره-محور باشه مخالفم ، اما در مسير تعقيب علائقتون ، وقتي جاي انتخاب

بين دو گزينه نسبتا مشابه داريد ، اين جاست كه بايد زرنگ باشيد!
    Last edited by alireza_monfared; 01-09-2007 at 22:42.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •