تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 11 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 103

نام تاپيک: گوشی تا سقف حداکثر 650 تومان ؟

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سعید خودت وضعت خیط تره :| وقتی میگی دیزایر اس گلکسی اس و آرک و اینا رو میزاره تو جیبش به قول حسن دیگه نباید پستاتو خوند به کل :| از اون جالب تر وقتی تو تاپیک مشاوره میگم صفحه نمایش GS2 بود یا GS از صفحه نمایش سنسیشن یا دیزایر اس بهتره میاد میگه یعنی چی اصن :| موندم داشتی در اون لحظه به چی فک میکردی که اینو گفتی :| حالا ما داریم تخلف میکنیم میخونیم پستاتو

2. این کاربر از .:PAR3A:. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sAeEd_kHaAn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اینور آب

پيش فرض

سعید خودت وضعت خیط تره :| وقتی میگی دیزایر اس گلکسی اس و آرک و اینا رو میزاره تو جیبش به قول حسن دیگه نباید پستاتو خوند به کل :| از اون جالب تر وقتی تو تاپیک مشاوره میگم صفحه نمایش GS2 بود یا GS از صفحه نمایش سنسیشن یا دیزایر اس بهتره میاد میگه یعنی چی اصن :| موندم داشتی در اون لحظه به چی فک میکردی که اینو گفتی :| حالا ما داریم تخلف میکنیم میخونیم پستاتو
    من هرچی باشم دیگه نمیام به این و اون توهین کنم هرکسی نظرش محترمه به نطر من ارک ارزش 500 تومنو نداره چون دستم گرفتم باهاش کار کردم رو هوا حرف نمیزنم در پشت گوشی رو که باز کردم کلا نا امید شدم کیفیت درش به قدری نا امید کننده بود که ....
    در مورد اون قضیه صفحه نمایش من هواسم نبود موقع دادن اون پست تو هم ناراحتی پستای حسنو بخون یکم دلش شاد شه تفلی

کاربر فعال کلوپ گوشی ها hasanmotori's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    قره قون

پيش فرض

من هرچی باشم دیگه نمیام به این و اون توهین کنم هرکسی نظرش محترمه به نطر من ارک ارزش 500 تومنو نداره چون دستم گرفتم باهاش کار کردم رو هوا حرف نمیزنم در پشت گوشی رو که باز کردم کلا نا امید شدم کیفیت درش به قدری نا امید کننده بود که ....
    در مورد اون قضیه صفحه نمایش من هواسم نبود موقع دادن اون پست تو هم ناراحتی پستای حسنو بخون یکم دلش شاد شه تفلی
    آرک 500 نمی ارزه ولی دیزایر اس 510 20 تومن می ارزه ؟!
    آرک یه چیزی در حد incredible S هست تازه تو بعضی موارد بالاتر با قیمت 80 90 تومن ارزونتر دیگه تعصبم داشته باشی باید آرکو انتخاب کنی
    سنسیشن هم دکمه ولومش کنده میشه باید بگیم کیفیتش پایینه ؟
    هر کسی نظرش محترمه به شرطی که نظر خودش باشه نه اینکه بره از سایت gsm که همه میدونن یه سایت تبلیغاتیه و اصلاً تخصصی نیست کپی کنه

ولی خوشحالم که حرفام تاثیر گذار بود :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

5. 2 کاربر از hasanmotori بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اینور آب

پيش فرض

حدف ما هم خوشحالی مردمه والا : دی
    خوبه حداقل تو که به بقیه میگی پستای منو نحونن خودت به شدت پستامو دمبال میکنی : دی
    اگه بهتر پستامو ببینی من تو هر رنج بهتزین گوشی رو پیشنهاد میدم عزیز بازم میگم ارک گوشی نیست که من بابتش پول بدم شما بگو در حد ایفونم باشه 500 بابتش نمیدم چون 2 زار پرستیژ نداره دستت میگیری عمرا حس کنی بابتش 500 پول دادی

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

ممنون که با دعواهاتون ما رو در مشاوره گوشی کمک کردید
    آدم رو گیج میکنین میگین / نظرات اکثر شما از روی تعصب گفته شده که اصلا این جور مشاوره صحیح نیست چون شما دارین سلیقه ی خودتون رو بیان میکنید . وقتی آدم حرفی میزنه باید مدرک یا سندی رو کنه تا مورد تایید قرار بگیره

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اینور آب

پيش فرض

ممنون که با دعواهاتون ما رو در مشاوره گوشی کمک کردید
    آدم رو گیج میکنین میگین / نظرات اکثر شما از روی تعصب گفته شده که اصلا این جور مشاوره صحیح نیست چون شما دارین سلیقه ی خودتون رو بیان میکنید . وقتی آدم حرفی میزنه باید مدرک یا سندی رو کنه تا مورد تایید قرار بگیره
    من هرچی بگیم حاصل تجربه خودمه عزیز این گوشی هایی که پیشنهاد میدم به بچه ها با همشون کار کردم حالا با یکی کم با یکی زیاد شما هم دوست داشتی به حرف من و بقیه بچه ها گوش میکنی دوست نداشتی برو خودت اونایی که مد نظرته بگیر دستت باهاشون کار کن ببین کدوم به دلت میچسبه تصمیم اخر با خودت اینجا نه به ما حقوق میدن نه مدال جمع شدیم که به هم کمک کنیم خوش باشی
    Last edited by sAeEd_kHaAn; 14-10-2011 at 18:45.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

من هرچی بگیم حاصل تجربه خودمه عزیز این گوشی هایی که پیشنهاد میدم به بچه ها با همشون کار کردم حالا با یکی کم با یکی زیاد شما هم دوست داشتی به حرف من و بقیه بچه ها گوش میکنی دوست نداشتی برو خودت اونایی که مد نظرته بگیر دستت باهاشون کار کن ببین کدوم به دلت میچسبه تصمیم اخر با خودت اینجا نه به ما حقوق میدن نه مدال جمع شدیم که به هم کمک کنیم خوش باشی
    من اونقدر پولدار نیستم که هر هفته با یه گوشی سر کنیم رفیق 4 سال یکبار گوشی عوض میکنم و تو خرید گوشی خیلی دقت میکنم چون قراره یک عمر کنار هم باشیم و ازش بتونم استفاده کنم من نگفتم شما اینجا وظیفتونه که جواب بدین اگه هم خیلی سختتونه میتونین اصلا جواب ندید من گفتم هر کسی میاد از روی تعصب که نسبت به گوشی داره ازش تعریف میکنه یا ازش ایراد میگیره که منطقا این نقدها به درد من نمیخوره
    تا حالا تو همین تایپک چند نفر گفتن سنس خوبه چند نفر گفتن خیلی ایراد داره خودت باشی چه تصمیمی میگیری؟

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اینور آب

پيش فرض

من اونقدر پولدار نیستم که هر هفته با یه گوشی سر کنیم رفیق 4 سال یکبار گوشی عوض میکنم و تو خرید گوشی خیلی دقت میکنم چون قراره یک عمر کنار هم باشیم و ازش بتونم استفاده کنم من نگفتم شما اینجا وظیفتونه که جواب بدین اگه هم خیلی سختتونه میتونین اصلا جواب ندید من گفتم هر کسی میاد از روی تعصب که نسبت به گوشی داره ازش تعریف میکنه یا ازش ایراد میگیره که منطقا این نقدها به درد من نمیخوره
    تا حالا تو همین تایپک چند نفر گفتن سنس خوبه چند نفر گفتن خیلی ایراد داره خودت باشی چه تصمیمی میگیری؟
    من 30-40 روز پیش تصمصم گرفتم عزیز الانم کاملا راضی ام شما هم ببین چی از گوشی میخوای واسه من سنسیشن اونچیزایی که میخواستمو داشت تصمیم با خودت دیگه معایب و مزایای هرکدوم اومده دستت بازم میگم سنسیشن سری اول تاچش واسه بعضی ها مشکل پیدا میکنه گاهی ولی سری جدید همچین مشکلاتی نداره یا حد اقل واسه من که تا حالا نداشته s2 هم گوشی خوبی هست از بین این 2تا ببین کدومو بیشتر میپسندی امیدوارم از انتخابت هرچی که هست پشیمون نشی
    Last edited by sAeEd_kHaAn; 14-10-2011 at 21:25.

11. این کاربر از sAeEd_kHaAn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

به نظر خودم سنس از گالکسی اس 2 بهتره خودم مجله ی مقایسه این دو گوشی رو دارم از هر لحاظ بهتره جز یکی دو مورد که یکیش مربوط به حافظه ی گوشی بود که اون چاره داره با یه رم حل میشه یکی دیگه هم بود که زیاد اختلاف نداشت اگه مشکل تاچ نداشته باشه میرم سنس میخرم تازشم کلاس اچ تی سی نسبت به سامسونگ بهتره

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

به نظر خودم سنس از گالکسی اس 2 بهتره خودم مجله ی مقایسه این دو گوشی رو دارم از هر لحاظ بهتره جز یکی دو مورد که یکیش مربوط به حافظه ی گوشی بود که اون چاره داره با یه رم حل میشه یکی دیگه هم بود که زیاد اختلاف نداشت اگه مشکل تاچ نداشته باشه میرم سنس میخرم تازشم کلاس اچ تی سی نسبت به سامسونگ بهتره
    عزیز اول این که سلام به شما
    دیر رسیدم :( حال نمیده دیگه
    والا اولا شما تا وقتی از جلو با گوشی کار نکنی و اینا پیشنهاد میکنم انتخاب قطعی نری ! یعنی فرتی نپری تو مغازه بگی اقا Sense میخوام بده برم
    اصولا اولین شرط سلیقه شما هست
    دوم این که اگر نظر سایت های گوشی از نظر قدرت پردازشی و کلا قدرت خود گوشی رو بخواید گلکسی اس 2 سر تر از HTC sensation هست!
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    از این جا هم میتونی ببینی
    بعد این که شنیده بودم ( فقط در حد شنیدن! و تایید هم نمیکنم) که رم گلکسی DDR3 هست (و احتمالا با چیپ هم جور در میاد چون که DDR3 مصرف باطریش کمتره!)
    بعد شما نگران باطری و اینا نباش که یک مشت خزولات سایت های موبایل مثل GSm.ir(اینقدر طرفدار اپله بهش میگن Apple.ir) چون همه این مشکلات با آپدیت حل میشه!
    از نظر کیفیت ساخت خیلی راحت بهت میگم هیچکدوم به Moto Atrix نمیرسن! گلکسی پلاستیکیه و سنس هم وازش میکنی دل رودش میریزه بیرون
    از نظر اینترفیس به شخصه سنس رو ترجیح میدم!
    دوربین من گلکسی رو ترجیح میدم و خواهم داد (آپدیت به آیس کریم سندویچ دوربینشو میترکونه!)

کلا نظر من روی گلکسی هست و چیزی که میگم برای اینه که برای خانم بچه ها ( آینده ) سر این دو گوشی اینقدر کار و تحقیق کردم که براش گلکسی گرفتیم و راضیم هست!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •