تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 21 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 209

نام تاپيک: سریال پایتخت 3

داره خودمونی میشه COD MW3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

زود قضاوت کردن راجب سریال بعضی دوستان...سریال تازه داره شروع میشه..

سریال به این قشنگی چه طوری دلتون میاد بد بگید از این سریال؟

شنما 2 دقیقه اگر تونستید با لهجه رشتی حرف بزنید اونموقع راست میگید..اون همه بازیگر تهرانی دارن رشتی حرف میزنن خودش کلیه...

من که اصلا خودم رو در حدی نمیبینم که سریالی رو بکوبم..حتی اگر پرفوسورای نقد سینما داشته باشم...

چون ببینم اول خودم بلدم یه فیلم بسازم؟

ما ایرانیه یه بدی داریم شیکممون زیادی سیر شده...هر چی میشه میگیم ایران بده..رفیق من تو کانادا رفته درس میخونه به غلط کردن افتاده مثل خر کار میکنه تو فروشگاه خرجش به زور د رمیاد..

برای 4 تا سریال ماهی 240 دلار باید شارژ کنه ..آخه ما مفت مفت سریال هم میبینیم زبونمونم 2 متر درازه...

2. این کاربر از COD MW3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

bzt

کاربر فعال انجمن هنر هفتم aluminum's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

پایتخت یک و دو فوق العاده بود ، تجربه نشون داده فیلمی که وارد فاز تبلیغ بشه از کیفیتش و محبوبیتش میاد پایین ، شرکت اطلس مال ، پرداخت با #733*، پلنگ مازندران و تبلیغ بیش از حد مازندران و...نمونه هایی از تبلیغ های این 3 قسمته
    وضعیت مالی صدا و سیما هم زیاد خوب نیست تا اونجایی که توی ویژه برنامه عید، احسان علیخانی هم صحبتهایی در این مورد کرد.
    ولی بنظرم توی این سریال زیاد تبلیغات نقش پر رنگی نداره و بیشتر در حاشیه یا پس زمینه دیده میشه.شاید تیتراژ فیلم یک مقدار زیاده روی باشه ولی در اصل سریال بنظرم معقوله.

4. 6 کاربر از aluminum بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mojtaba2321's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

شنما 2 دقیقه اگر تونستید با لهجه رشتی حرف بزنید اونموقع راست میگید..اون همه بازیگر تهرانی دارن رشتی حرف میزنن خودش کلیه...

من که اصلا خودم رو در حدی نمیبینم که سریالی رو بکوبم..حتی اگر پرفوسورای نقد سینما داشته باشم...

ما ایرانیه یه بدی داریم شیکممون زیادی سیر شده...هر چی میشه میگیم ایران بده..رفیق من تو کانادا رفته درس میخونه به غلط کردن افتاده مثل خر کار میکنه تو فروشگاه خرجش به زور د رمیاد..

برای 4 تا سریال ماهی 240 دلار باید شارژ کنه ..آخه ما مفت مفت سریال هم میبینیم زبونمونم 2 متر درازه...
    بازیگر نقش بهبود و زنش شمالی هستن
    اینا رو میدونم شاید یه سری بازیگر شمالی دیگه هم داشته باشه.

6. این کاربر از mojtaba2321 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

به نظرم از پایتخت 2 خیلی بهتره . پایتخت دو که خوب نبود. این خوبه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سریال از لحاظ محتوا خیلی بی ارزشه ... دیشب از 68 دقیقه اگه 67 دقیقه رو حذف میکردن اتفاقی نمی افتاد

9. این کاربر از ghassam2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mojtaba2321's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

واقعا هدف کارگردان از قرار دادن این دوقلوها جلوی دوربین چی بوده؟
    توی تاپیک پایتخت های قبلی هم گفتم این دو تا اصلا نقشی ندارن اصلا حرف نمیزنن، اگه هم حرف میزنن خیلی مصنوعی هست
    سیروس مقدم فقط نقش دکوری به این دو تا داده
    یعنی اگه این دو تا توی سریال نباشن هیچ نقصی رخ نمیده.

11. 3 کاربر از mojtaba2321 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز matr!x_2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

لهجشون مازندرانیه نه رشتی... بعدشم ما نگفتیم کل سریال بده قسمت یکش که فوقالعاده عالی بود اما چون توقع ادم میره بالا از سریال انتطاره بیشتری داریم.قسمت 2 و 3 زیاد خوب نبود دیشبم که خیلی خنده دار بود...

13. 2 کاربر از matr!x_2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

بنظرم یکی از خصوصیات بازی شطرنج بی رحمیه .... یک نویسنده مثل یک شطرنجبازه.. شطرنج باز حرفه ای حرکاتشو انجام میده برای اینکه در آخر غافلگیریه محض بوجود بیاره و درین باره باید بی رحم بود این بی رحمی برای سینما و دنیای فیلم باید ملاحضات اخلاقی خشکو رو هم زیر پا بزاره ...چند وقت پیش یکی از قسمتهای دنیای مالکوم می دیدم پسر چهارم خانواده 10 ساله از دست دو برادر بزرگتر خودش که اذیتش می کردن پناه میبره به بزرگترین پسر خانوده که در مزرعه ای در فاصله دور از محل زندگیشونه در اونجا با برادر بزرگش خوش میگذره و اون باهاش مهربونی میکنه .. توی کامیون پسر 10 ساله می گه توی خیلی خوبی و... اما برادر بزرگش اعتراف میکنه که نه من هم اون دو تا رو خیلی اذیت می کردم و تو دیگه نباید مثل ما باشی و برای نوزاد و اخرین برادر باید مهربون باشی .... اما غافلگیری اینجاست که اون نمی پذیره و میگه حالا که به من رسید باید مهربون باشم نه من هم مثل شما با اون رفتار می کنم قصه این ماجرا همین جا تموم میشه واقعا همین جا تموم میشه بدون اینکه نویسنده بخواد برگرده چیزیو جبران کنه درست برعکس ما که نویسنده باید همش ملاحظه کاری کنه انگار باید تاوان پس بده همه انرژیشو تلف میکنه برای اخلاقیات ... یکی نیست بپرسه 500 سریال تلویزیون جمهوری اسلامی توی این 30 سال چه منفعت اخلاقی داشتن ... با این نوع نوشتن صنعت سینما و فیلم ایران به هیج جا نمیرسه چون توی توهمات خودش باقی مونده و وقتی نویسنده نخواد و نباید جسارت داشته باشه در واقع نمیتونه خلاقیت داشته باشه هیچ وقت به چیزهای متفاوت فکر نمیکنه و یه جوری سر وتهشو هم میاره .. درست مثل الان سریال پایتخت ..بعد از یکی و دو تا غافلگیری حالا اسیر نشون دادن اخلاقیات شده مثل اینکه ته کشیده

15. این کاربر از ghassam2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

توی تاپیک پایتخت های قبلی هم گفتم این دو تا اصلا نقشی ندارن اصلا حرف نمیزنن، اگه هم حرف میزنن خیلی مصنوعی هست

تو رو خدا این دوقلو ها رو یاد مقدم نیارید سال دیگه پایتخت 4 رو برای بحرانهای این دوتا دوقلو میسازه ....

17. 2 کاربر از ghassam2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن رادیو و تلویزیون constant_boy23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    محل سكونت !

پيش فرض

اتفاقا میگن این 2قولو ها ساکن سوئد هستن و انقد نقش کلیدی دارن هر سال از اونجا میارنشون

19. 2 کاربر از constant_boy23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •