تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 12 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 120

نام تاپيک: ✔ مباحث مرتبط با رشته زبان انگليسي

داره خودمونی میشه whos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

[
    من خودم فرانسه قبول شدم ترم اول 15 واحد پیش دانشگاهی (نه پیش نیاز)میذارن که فکر میکنم آموزش های ابتدایی رو اونجا یاد میدن.چون کسی که حتی الفبای یه زبانی رو بلد نیست چه جوری میخواد دروس تخصصی شو یاد بگیره؟اون 15 واحد واسه همونه.

آهان !! پس قبلش وسه مبتديا 15 واحد ميذارن !! خيلي خوفه!
    شما تو كنكور ، زبان انتخابيت وسه امتحان چي بود؟ فرانسه يا انگليسي ؟؟
    در ضمن من شنيدم فرانسه علاوه بر گرامر ، ديكته خيلي سختي هم داره؛ درسته ؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ugly_girl_a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    No Where

پيش فرض

[

آهان !! پس قبلش وسه مبتديا 15 واحد ميذارن !! خيلي خوفه!
    شما تو كنكور ، زبان انتخابيت وسه امتحان چي بود؟ فرانسه يا انگليسي ؟؟
    در ضمن من شنيدم فرانسه علاوه بر گرامر ، ديكته خيلي سختي هم داره؛ درسته ؟؟

من تو کنکور هم زبانم انگلیسی بود.هنوزم نرفتم دانشگاه که ببینم سخته یا نه.امسال قبول شدم شما چی؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

4 جواب شما

با سلام...

دوست عزيز كتاب Steps to Understanding چطور هستش.

||سپاس**

این کتاب هم بد نیست به شرط این که کار بشه ولی توصیه من همونه که عرض کردم چون ار

سطح پایین شروع میکنه و ادامه میده تا سطح بالا

از تنوع تمرینی هم بر خوردار هست بنا بر این میتونه کتابه موثری بشه

شما هر کدوم رو که دوست دارید میتونید استفاده کنید ولی اون بهتر هست ببینید همه ی کتاب ها خوب هستند البته نه همه ی همشون

ولی اکثر کتاب ها مفیدند

توصیه من همون هست

پیشرفت چشمگیری میکنید با ساتفاده از این
    Last edited by mohammadbooter; 11-09-2008 at 22:06. دليل: اشتباه در پاسخ

4. این کاربر از mohammadbooter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

12 جواب شما دوست عزیز

سلام بچه ها من تقریبا 18 سالمه اما زبانم خیلی ضعیفه به زبان علاقه دارم اما تا حالا اصلا دونبالش نرفتم خیلی هم ضرر دیدم اما حالا تصمیم جدی دارم که این زبان رو دنبال کنم ممنون می شم کمکم کنید

خوب همون طور که دوست گلم براتون عرض کردن من هم همین نشر رو دارم

ببینید در هر کاری شما باید تلاش کنید و تلاش کنید و تلاش

با یک کتاب و 2 کتاب هم شما استاد نمیشید

همون طور که دوستم گفتند ایشون 8 سال رفتند کلاس زبان بنا بر این

پشت کار زیادی باید داشته باشید و حوصله زیادی باید داشته باشید هیچ چیز شما رو خسته نکنه شما سعی کن اول یک کم خودت تمرین کنی بعد یک کلاس بری که خوب باشه

میگم خودت کار کنی چون من دیدم اکثر کلاس ها اساتید اینگلیسی حرف میززند حتی در سطح های پایین بنا بر این شما تا چند ترمی الافی و هیچی نمیفهمی تازه بعد 3 ترم یه چیزیایی دستگیرت میشه نظر من این هست که

اول شما خودت تمرین کنی یکم بعد که یه ذره راه افتادی شروع کنی واسه کلاس رفتن

کلاس بچه بازی هم نرو مثلن اونجا که دوستات میرن بگی خوب دوستم میره اینجا منم برم با هم بریمو بیایمو اینا

نه تنها برو یه جایی هم برو که بچه مچه تو کلاساش نباشه چون وقتت 100% هدر میره

کلاس بزرگسالان برو

نظرم این هست که رو حرف زدنت کمی کار کنی و vocabبعد بری کلاس

بعدش هم که دیگه خودت دستت میاد که چی کار کنی

ولی دوست عزیز من در پست اولمم گفتم اگه می خوای 2 3 ترم بری بعد خسته بشی و ... اصلن نرو اصلن نرو تاء کید میکنم چون خیلی مهمه و نمیدونم بگی خوب حالا تابسونه یه ترم نمیرم می خوام استراحت کنم و ...

نباشه بگی وای امسال سومم درسم سخته وای پیش دانشگاهی هستم ...

اگه اینجوری هست ولش کن بذار وقتی که به اندازه کافی وقت داشته باشی در غیر این صورت

هیچ فایده ای نداره

داره خودمونی میشه whos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

من تو کنکور هم زبانم انگلیسی بود.هنوزم نرفتم دانشگاه که ببینم سخته یا نه.امسال قبول شدم شما چی؟
    به به تبريك ميگم پس !
    اميدوارم موفق باشين !
    تا حالا اگه دوست دارين ميشه بگين الان تا چه حد فرانسه مي‌دونين ؟؟

من خودم امسال درسم تو يه رشته ديگه تموم ميشه و ليسانس مي‌گيرم، اما دوست دارم بعدش تو يه رشته زبان خارجي دوباره درس بخونم ! اما چون اطلاعاتم كم بود مي‌خواستم ببينم قبلش تا چه حدي بايد زبان مربوطه رو ياد بگيرم ؟!

اگه نباشه جاش خالی می مونه ugly_girl_a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    No Where

پيش فرض

به به تبريك ميگم پس !
    اميدوارم موفق باشين !
    تا حالا اگه دوست دارين ميشه بگين الان تا چه حد فرانسه مي‌دونين ؟؟

من خودم امسال درسم تو يه رشته ديگه تموم ميشه و ليسانس مي‌گيرم، اما دوست دارم بعدش تو يه رشته زبان خارجي دوباره درس بخونم ! اما چون اطلاعاتم كم بود مي‌خواستم ببينم قبلش تا چه حدي بايد زبان مربوطه رو ياد بگيرم ؟!

من فرانسه هیچی بلد نیستم یعنی در حد صفر ولی از این لحاظ مشکلی نیست چون 90%بچه ها همینجوری هستن.خاله ی منم زبان ایتالیایی دانشگاه تهران خونده.اونم مثل من بوده زبان ایتالیاییش صفر بوده.شما ببین چه زبانی رو دوست داری همونو برو.احتیاج به پیش زمینه نداری.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

12 Toefl یا Ielts

سلام به همه ی دوئستان عزیز

خوب امروز با بحث جدیدی اومدم خدمت شما

این سوال برای همه ی دوستان پیش میاد که ما باید کی بریم سراغ امتحان تافل یا آیلتس

و خیلی سوالات دیگه دارند که امتحاناتش چه جوری هست چندین فرم داره و طریقه ثبت نام و .... خیلی چیز های دیگه

خوب دوستان اگر توجه کرده باشند در تهران و یا در شهرستان ها کلاس هایی بر گزار میشه که

آمادگی تافل هستند

به نظر من این کلاس ها فقط هزینه الکی و زیاد میگیریند و هیچ کار خاصی انجام نمیدند

به نظرم خودتون کار کنید بهتره

من نگفتم کلاس زبان نریدا

من گفتم کلاس آمادگی تافل نرید بهتره

چون هزیزنه بالایی رو میدید و در مقابل هیچ مزیتی رو نخواهید دید

اگر فکر میکنید که زبانتون به اندازه کافی خوب هست خودتون شروع کنید به خوندن و تکنیک های تست زنی و ... رو آزمایش کنید

برای این منظور کتاب های بسیاری هست

که اگر خواستید میتونم معرفی کنم بهتون تا برید استفاده کنید

دوستان در امتحانات تافل و آیلتس ردی ما نداریم ولی بسته به هدف شماست

فرضن اگر شما می خواید برید کشور مالزی از آیلتس 5 هم داشته باشید کافیه و ...

تافل اگر اشتباه نکنم دو نوع هست

منظورم پیپر بیسد و اینترنت بیسد نیستا

منظور همون IBT هست

که من همین رو پیشنهاد مینکن
    دوستانیی که قصد رفتن به آمریکا و یا کانادا هم هست

میگن واسه کانادا آیلتس می خوان ولی تا جایی که من میدونم و دنبالش بودم

اولین چیزی که از شما می خواند تافل ولی خیلیا میگن آیلتس می خوان

من میگم تافل چون از کسی که در اونجا زندگی میکنه پرسیدم

برای استرالیا هم که خوب حتمن میدونید

آیلتس می خواد

البته گفتم تمام اینا به هدف شما داره

مثلن تا اگه می خواید برید استرالیا به عنوان کار گر باشید مثلن میگم با 4 هم میتونید برید که در این صورت نیاز

به مدرک general ielts دارید

که خیلی ساده تر از آکادمیک هست

ولی اگه واسه ادامه تحصیل و .. . میخواید باید برید دنبال آکادمیک و یه نمره بالا 7 6.5

که خوب سخت تر هم هست

انگلیس هم همون آیلتس نیاز هست

کتاب های مفیدی هم هست برای آمادگی که اگر خواستید معرفی میکنم خدمت شما

ولی نظر من این هست که 100% مطمئن بشید که با یه نمره بالا قبول میشید بعد ثبت نام کنید

اینجوری یک بار باید هزینه بدین

و اگر هم موفق نشید نمره خوبی کسب کنید فکر میکنم تا 6 ماه نتونید

دوباره امتحان بدین

پس مواظب باشید که گیر نیفتید

با ذهنی آماده برید ثبت نام کنید که این مشکلات پیش نیاد

سوالی بود من در خدمت هستم

9. این کاربر از mohammadbooter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه GMitW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

اگه ميشه اسم كتابهايي رو كه در موسسه كيش خوندي رو بزاري
    يه برنامه ي طبقه بندي شده ميتوني بر اساس كتابهاي پيشنهادي خودت بدي
    با سپاس

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام به دوستان زبان دوست .
    گفتم منم تجربیات خودم را بگم شاید کمکی کرده باشم به اونهایی که دوست دارن زبان رو یاد بگیرن ولی نمیدونن چه جوری شروع کنند

من از حدود 3 سال پیش از روی علاقه ای که نمیدونم چه جوری شکل گرفت شروع کردم به یادگیری خود آموز زبان
    اول هدفم پاس کردن زبان پیش دانشگاهی بود ولی بعد از یک مدت خیلی علاقمند شدم به طوری که زبان کنکور همون سال 73% زدم
    خب بریم سراغ روش هایی که من برای یادگیری زبان استفاده می کنم و توصیه می کنم شما هم استفاده کنید.
    من اول کلمه ها رو توی کتاب پیدا می کردم و اونها رو با جعبه لایتنر حفظ می کردم بعد از یک مدتی تصمیم گرفتم این کار رو بهینه کنم و پشت برگی که معنی کلمه رو می نوشتم، اون جمله ای که کلمه رو از اونجا یاد گرفته بودم هم می نوشتم. این کار باعث میشه ماندگاری لغات توی ذهن بیشتر بشه. اگه به طور مستمر از جعبه لایتنر استفاده بشه حداقل 2 ماه طول می کشه تا یک لغت از خونه اول به خونه آخر برسه

پیشنهاد می کنم از دیکشنری شش جلدی آریانپور استفاده کنید که هم کلمه ها رو توی جمله های مختلفی به کار برده وهم تلفظ انگلیسی و آمریکایی داره (به لطف نبود قانون کپی رایت سی دی رایتیش رو میتونید از هر مغازه نرم افزاری گیر بیارید).
    بابیلون انگلیسی به انگلیسی هم خوبه چون حتی ضرب المثل های رایج و اصطلاحات رو ترجمه کرده

اگه ماهواره داشته باشید می تونید از شبکه هایی مثل supreme master که برنامه هاش رو با زیر نویس انگلیسی و هم با فارسی پخش می کنه استفاده کنید. توصیه می کنم اول ضبط کنید و بدون اینکه به زیر نویس نگاه کنید سعی کنید بفهمید و بعد با زیر نوس پیش برید در آخر بدون زیر نویس آنقدر گوش بدید تا براتون روان بشه.
    rai-edu2 هم برنامه های مخصوص آموزش زبان داره. bbcprime،smile وکلا شبکه هایی که برای بچه های برنامه پخش می کنه میتونن برای لیسینینگ خوب باشن
    و همینطور cnn که شما میتونید transcript برنامه ها رو از سایتش بگیرید
    شبکه های فیلم و mbcpersian هم که جدیدا باز شده و برای اونهایی که حوصله اخبار رو ندارند و میخوان فیلم نگاه کنن خوبه، شما میتونید فیلم هاش رو ضبط کنید بعد توی اینترنت زیرنویس انگلیسی را پیدا کنید تا هم فیلم نگاه کرده باشید هم به یادگیری زبانتون کمک کرده باشید.مطمئنا کلماتی که توی فیلم و اخبار و با تصویر یاد گرفته میشن از ماندگاری بیشتری برخورداره(البته dvd های با زیرنویس هم تو بازار وجود داره که می تونید از اون ها هم استفاده کنید).بعد از کمی پیشرفت در لیسینینگ شما می تونید هربرنامه ای رو که دوست داشتید (به خصوص اخبار مثل bbc و cnn و برنامه های مستند) ضبط کنید و بعد از چند بار گوش دادن متوجه میشید خیلی از جمله هاش رو می فهمید وهم میتونید کلمه های جدیدش رو دربیارید.

من خودم برای زبان خیلی از موبایل استفاده می کنم مثلا یک داستان رو میریزم روی گوشی و توی صف نونوایی یا هر موقعی که دیدم وقتم داره تلف میشه اونو می خونم و یا فایل های لیسیننگ که توی اینترنت هم زیاده دانلود می کنم و وقتی تو اتوبوس و ماشین هستم با هدفون گوش میدم و همینطور از دیکشنری هایی که میشه روش نصب کرد و آدم از شر دیکشنری های 2000 صفحه ای (که به سختی میشه یک لغت رو توش پیدا کرد ) نجات میده و همه جا هم قابل استفاده است

سایت های اینترنتی مثل voaspecialenglish،salamzaban و وبلاگهای زیادی هم که برای آموزش زبان انگلیسی ساخته شده هم میتونه به لیسینینگ،گرامر،دامنه لغات و ریدینگ شما کمک کنه
    اما من دوباره تاکید می کنم لغاتی که یاد گرفته میشه باید جوری یاد گرفته بشه که وقتی شما بعد با اون لغت برخور کردید و معنی لغت یادتون نبود بتونید با یاد آوردن جمله لغت رو به خاطر بیارید واینکه حتما از جعبه لایتنر استفاده کنید چون باعث یک جور تعهد میشه و مطمئم میشید چیزی که یاد می گیرد بعدا از ذهنتون نمیره

و یک نکته دیگه که فکر می کنم در مورد لیسینینگ مهمه اینه که شما اگر 5 بار 1 فیلم رو ببینید و روی مکالمات روان بشید بهتر از اینه که 5 فیلم رو 1 بار ببینید. برای صرفه جویی در وقت هم می تونید با استفاده از jetaudio یا هر نرم افزار دیگه که خودتون سراغ دارید صدای مکالمه های مهم فیلم رو ضبط کنید و انقدر گوش بدبد تا fluent بشید

خب این بود تجربه های شخصی من که با جزئیات در اختیار شما گذاشتم
    امیدوارم بعد از 2 سال عضو بودن در p30world یک پست positive داده باشم و به دوستان کمک کرده باشم

12. این کاربر از mohamad12345 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام به دوستان زبان دوست .
    گفتم منم تجربیات خودم را بگم شاید کمکی کرده باشم به اونهایی که دوست دارن زبان رو یاد بگیرن ولی نمیدونن چه جوری شروع کنند

من از حدود 3 سال پیش از روی علاقه ای که نمیدونم چه جوری شکل گرفت شروع کردم به یادگیری خود آموز زبان
    اول هدفم پاس کردن زبان پیش دانشگاهی بود ولی بعد بیشتر علاقمند شدم به طوری که زبان کنکور همون سال 73% زدم
    خب بریم سراغ روش هایی که من برای یادگیری زبان استفاده می کنم و توصیه می کنم شما هم استفاده کنید.
    من اول کلمه ها رو توی کتاب پیدا می کردم و اونها رو با جعبه لایتنر حفظ می کردم بعد از یک مدتی تصمیم گرفتم این کار رو بهینه کنم و پشت برگی که معنی کلمه رو می نوشتم، اون جمله ای که کلمه رو از اونجا یاد گرفته بودم هم می نوشتم. این کار باعث میشه ماندگاری لغات توی ذهن بیشتر بشه. اگه به طور مستمر از جعبه لایتنر استفاده بشه حداقل 2 ماه طول می کشه تا یک لغت از خونه اول به خونه آخر برسه

پیشنهاد می کنم از دیکشنری شش جلدی آریانپور استفاده کنید که هم کلمه ها رو توی جمله های مختلفی به کار برده وهم تلفظ انگلیسی و آمریکایی داره (به لطف نبود قانون کپی رایت سی دی رایتیش رو میتونید از هر مغازه نرم افزاری گیر بیارید).
    بابیلون انگلیسی به انگلیسی هم خوبه چون حتی ضرب المثل های رایج و اصطلاحات رو ترجمه کرده

اگه ماهواره داشته باشید می تونید از شبکه هایی مثل supreme master که برنامه هاش رو با زیر نویس انگلیسی و هم با فارسی پخش می کنه استفاده کنید. توصیه می کنم اول ضبط کنید و بدون اینکه به زیر نویس نگاه کنید سعی کنید بفهمید و بعد با زیر نوس پیش برید در آخر بدون زیر نویس آنقدر گوش بدید تا براتون روان بشه.
    rai-edu2 هم برنامه های مخصوص آموزش زبان داره. bbcprime،smile وکلا شبکه هایی که برای بچه های برنامه پخش می کنه میتونن برای لیسینینگ خوب باشن
    و همینطور cnn که شما میتونید transcript برنامه ها رو از سایتش بگیرید
    شبکه های فیلم و mbcpersian هم که جدیدا باز شده و برای اونهایی که حوصله اخبار رو ندارند و میخوان فیلم نگاه کنن خوبه، شما میتونید فیلم هاش رو ضبط کنید بعد توی اینترنت زیرنویس انگلیسی را پیدا کنید تا هم فیلم نگاه کرده باشید هم به یادگیری زبانتون کمک کرده باشید.مطمئنا کلماتی که توی فیلم و اخبار و با تصویر یاد گرفته میشن از ماندگاری بیشتری برخورداره(البته dvd های با زیرنویس هم تو بازار وجود داره که می تونید از اون ها هم استفاده کنید).بعد از کمی پیشرفت در لیسینینگ شما می تونید هربرنامه ای رو که دوست داشتید (به خصوص اخبار مثل bbc و cnn و برنامه های مستند) ضبط کنید و بعد از چند بار گوش دادن متوجه میشید خیلی از جمله هاش رو می فهمید وهم میتونید کلمه های جدیدش رو دربیارید.

من خودم برای زبان خیلی از موبایل استفاده می کنم مثلا یک داستان رو میریزم روی گوشی و توی صف نونوایی یا هر موقعی که دیدم وقتم داره تلف میشه اونو می خونم و یا فایل های لیسیننگ که توی اینترنت هم زیاده دانلود می کنم و وقتی تو اتوبوس و ماشین هستم با هدفون گوش میدم و همینطور از دیکشنری هایی که میشه روش نصب کرد و آدم از شر دیکشنری های 2000 صفحه ای (که به سختی میشه یک لغت رو توش پیدا کرد ) نجات میده و همه جا هم قابل استفاده است

سایت های اینترنتی مثل voaspecialenglish،salamzaban و وبلاگهای زیادی هم که برای آموزش زبان انگلیسی ساخته شده هم میتونه به لیسینینگ،گرامر،دامنه لغات و ریدینگ شما کمک کنه
    اما من دوباره تاکید می کنم لغاتی که یاد گرفته میشه باید جوری یاد گرفته بشه که وقتی شما بعد با اون لغت برخور کردید و معنی لغت یادتون نبود بتونید با یاد آوردن جمله لغت رو به خاطر بیارید واینکه حتما از جعبه لایتنر استفاده کنید چون باعث یک جور تعهد میشه و مطمئم میشید چیزی که یاد می گیرد بعدا از ذهنتون نمیره

و یک نکته دیگه که فکر می کنم در مورد لیسینینگ مهمه اینه که شما اگر 5 بار 1 فیلم رو ببینید و روی مکالمات روان بشید بهتر از اینه که 5 فیلم رو 1 بار ببینید. برای صرفه جویی در وقت هم می تونید با استفاده از jetaudio یا هر نرم افزار دیگه که خودتون سراغ دارید صدای مکالمه های مهم فیلم رو ضبط کنید و انقدر گوش بدبد تا fluent بشید

خب این بود تجربه های شخصی من که با جزئیات در اختیار شما گذاشتم
    امیدوارم بعد از 2 سال عضو بودن در p30world یک پست positive داده باشم و به دوستان کمک کرده باشم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •