تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا به پیشگویی اعتقاد دارید؟

راي دهنده
139. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله

59 42.45%
  • خیر

80 57.55%
صفحه 5 از 28 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 276

نام تاپيک: پیشگویی، علم یا خرافات؟ (بررسی بزرگترین پیشگویی های تاریخ انسان و زمین)

حـــــرفـه ای shabe.saket's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Lost Island

پيش فرض

پیشگویی انفجار اتمی هیروشیما و ناکازاکی

خورشید بر روی زمین هیروشیما و ناکازاکی افتاد

مردم خورشید با امنیت از دریا نمی گذرند!
    قسمتی از آسیا تغییر پیدا می کند.

در نزدیکی اسکله ها در دو شهر! مصیبتی واقع خواهد شد که هرگز سابقه نداشته است!
    قحطی، بیماری از درون، مردم با شمشیر کشته میشوند!
    آنها فریاد می زنند و از خدای غیر فانی کمک می خواهند.

حـــــرفـه ای Babak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

همین دو گزینه آخری به من اثبات کرد که پیش گویی های داموس درسته. کاملا تابلو داره به دیوار برلینی که با انفجار در اعماق خودش پنهان شده و همون شخص خائن که همه میدونیم کیه هم زنده به گور شده و.... و کشته شدن با شمشیر مردم هیروشیما اشاره میکنه.
    آدم متحیر میشه چطور بعضی ها این دلایل واضح و قاطع رو میبینن اما باز باور نمیکنن.

3. 4 کاربر از Babak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    TeHrAn

پيش فرض

جديدترين پيشگوييهاش چيه؟

5. این کاربر از Spiffy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    تهرانـــــــ

پيش فرض

همین دو گزینه آخری به من اثبات کرد که پیش گویی های داموس درسته. کاملا تابلو داره به دیوار برلینی که با انفجار در اعماق خودش پنهان شده و همون شخص خائن که همه میدونیم کیه هم زنده به گور شده و.... و کشته شدن با شمشیر مردم هیروشیما اشاره میکنه.
    آدم متحیر میشه چطور بعضی ها این دلایل واضح و قاطع رو میبینن اما باز باور نمیکنن.
    دلیلش اینکه نوستر آداموس به تشکیلاتی وصل بوده که تمام این وقایع رو مهندسی و برنامه ریزی و اجرا کردن پس حتما درست در خواهد اومد!
    و اگر هم بگیم که نه نوستر آداموس عضو این تشکیلات نبوده(که البته بوده)
    دقیقا کسانی این پیش گویی ها رو پخش کردن که پشت صحنه شون توسط این تشکیلات اداره میشن
    آلمان و انگستان
    آلمان که به تحریف کردن پیش گویی ها در زمان جنگ جهانی اعتراف کرد و انگلیس هم در آینده اعتراف میکنه!
    و اصلا ما بگیم که همچین تشکیلاتی وجود نداره و تحریف هم نشده و...
    اصلآ با عقل جور در میاد بابک جان؟!
    ببینید اگر تمام اجزای هستی رو تک تکشون رو یک مهره در نظر بگیرید با یک تغییر کوچیک احتمالا آینده تغییر میکنه!
    پس چطور میشه آینده رو دید یا پیش گویی کرد؟!

7. 4 کاربر از saeeddz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Lost Island

پيش فرض

پیشگویی رهبری فرانسه بدست ژنرال دوگل

برای سه مرتبه شخصی بنام دوگل فرانسه را رهبری خواهد کرد.

ژنرال دوگل سه مرتبه، رئیس جمهور فرانسه شد.
    1958 بار اول
    1962 بار دوم
    1966 بار سوم

کاربر فعال انجمن نجوم و اخترشناسی Mr.Crow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

دلیلش اینکه نوستر آداموس به تشکیلاتی وصل بوده که تمام این وقایع رو مهندسی و برنامه ریزی و اجرا کردن پس حتما درست در خواهد اومد!
    دقیقا کسانی این پیش گویی ها رو پخش کردن که پشت صحنه شون توسط این تشکیلات اداره میشن
    آلمان و انگستان
    آلمان که به تحریف کردن پیش گویی ها در زمان جنگ جهانی اعتراف کرد و انگلیس هم در آینده اعتراف میکنه!
    اصلآ با عقل جور در میاد بابک جان؟!
    ببینید اگر تمام اجزای هستی رو تک تکشون رو یک مهره در نظر بگیرید با یک تغییر کوچیک احتمالا آینده تغییر میکنه!
    اتفاقآ من میخواستم سوال کنم کسی تا حالا به تحریف شدن کتاب نوستراداموس اشاره نکرده ؟! مطمئنآ پیش گویی های زیادیی از ایشون درست از آب در اومده (به هر دلیلی که ما نمیدونیم) ولی به نظرم بعید نیست کتابش دستخوش تحریف شده باشه. باید بگردیم کتاب دستنویس اولیه که خودش نوشته رو پیدا کنیم و کنار کتاب های جدید بذاریم

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Lost Island

پيش فرض

آلمان و انگستان
    اینکه فکر کنیم پیشگویی صورت گرفته بسیار عقلانی تر از اینه که فکر کنیم تشکیلاتی مخوف وقایع جهان رو نوشتن و داره عینا بدون ه کم و کاست اتفاق میوفته.

اگه این فرض درست باشه با تغییرات کوچک آینده نویسی تشکیلات مخوف هم به هم خواهد ریخت.

---------- Post added at 10:14 PM ---------- Previous post was at 10:10 PM ----------

همین دو گزینه آخری به من اثبات کرد که پیش گویی های داموس درسته. کاملا تابلو داره به دیوار برلینی که با انفجار در اعماق خودش پنهان شده و همون شخص خائن که همه میدونیم کیه هم زنده به گور شده و...
    در آخرین لحظات هیتلر به پناهگاهش رفته و قایم شده بود که بمب های هواپیماهای متفقین روی اونجا افتاد و پناهگاه خراب شد.(البته هیتلر بعدش فرار کرد).

اگه نباشه جاش خالی می مونه maaars's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

من یه سوال دارم
    این آقای داموس السلطنه نشسته یه سری پیشگویی کرده که فلان جا یه عده میمیرن ، فلان جا یه عده بیماری میگیرن ، فلان جا میترکه ، فلان جا جنگ میشه ...
    اینا فایده اش چیه؟
    چرا به جای این کارا یه بیل دستش نمیگرفته "بیل بزنه مملکتش آباد کنه؟"
    حالا فرض کنیم که پیشگویی هاش هم همه درست باشه... خوب که چی؟
    در سال 2100 قراره 100000000000000 نفر بمیرن... خوب حالا چی کار کنیم؟ اگه آقا داموس گفته میمیرن ... خوب میمیرن... چه کاری از دست ما بر می آد؟

12. این کاربر از maaars بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Lost Island

پيش فرض

من یه سوال دارم
    این آقای داموس السلطنه نشسته یه سری پیشگویی کرده که فلان جا یه عده میمیرن ، فلان جا یه عده بیماری میگیرن ، فلان جا میترکه ، فلان جا جنگ میشه ...
    اینا فایده اش چیه؟
    چرا به جای این کارا یه بیل دستش نمیگرفته "بیل بزنه مملکتش آباد کنه؟"
    حالا فرض کنیم که پیشگویی هاش هم همه درست باشه... خوب که چی؟
    در سال 2100 قراره 100000000000000 نفر بمیرن... خوب حالا چی کار کنیم؟ اگه آقا داموس گفته میمیرن ... خوب میمیرن... چه کاری از دست ما بر می آد؟
    این حرفا چیه آخه؟
    فلان کس فلان کارو کرده که چی بشه؟! یعنی چی این حرفا؟
    همین حرفا رو ادامه بدین میرسین به اینکه دانشمندای ناسا غلط کردن پروژه ستی راه انداختند حیات فرازمینی جستجو میکنن این همه پول صرفش میشه. اگه اینجوریه هیشکی هیچ کاری نکنه بشینه تو خونش چایی بخوره!

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

در اول باید بگم که راستش ادرس صفحه ی توهم توطئه توی ویکی پدیا رو ندارم!! لطفا خودتون برید بگردید و ببینید!!!
    6.5 میلیارد انسانی که تو دینا هستن،اگه 4میلیاردشون هم شعور داشته باشن،میتونن بفهمن که چیزی داره انجام میشه و تشکیلات مخوفی که اتفاقا انگلیسی و اسرائیلی و امریکایی هستن و روسیه هم گاتهی (توجه که فقط گاهی!) در اونها دست دارن، رو مهندسی کردن...
    البته در حال حظار در دنیا فقط 63 درصد از 70 میلیون نفر از 6 میلیارد نفر شعور دارن و بقیه ول معطلن!!(حالا یه خورده بیشتر و یه خورده کمتر زیاد مهم نیست!!)
    ------------------
    طپش،سه سال پیش یه مستند ساخته بود در مورد نوستراداموس...
    راستش اون باعث شد که تا میتونستم راجعبهش بخونم و بخونم....
    11سپتامبر،دیوار برلین،انقلاب ایران،جنگ جهخانی دوم و بمباران اتمی هیروشیما و ناکا،هیتلر و جنگش و خیلی مسائل دیگه...
    ولی راستش من نمیتونم باورش کنم...

مثلا دربارهی انگلیس گفته بود که و اونها در جنگ زیر زمین پنهان میشوند....و یا یه همچین چیزی!!
    خوب البته در زمان اون،پناهگاه های زیر زمینی وجود ندارن واحتمالا اون اصلا به انگلیس سفر نکرده بوده که ببینه ایا انگلیس چنین چیزی داره یا نه و اونم برای 400 سال بعدش....

یا درباره ی بعد از مرگش اینو بگم که ظاهرا نوشته بوده که کسی که قبر منو باز کنه به طرز فجیعی میمیره...
    دو نفری که میرن و قبرش رو باز میکنن دوتاشون همونجا میمیرن!!(لطفا کسی که اطلاعات بیشتری داره،یاداوری کنه اینا مال خیلی وقت پیشه که من خوندم...)

--------------
    در زمان یاشون،سفر از طریق هوا هم امکان پذیر نبوده که ایشون بارها و بارها بهش اشاره کرده....بنابراین میشه گفت که ایشون جزو استثنائات برای پیش بینی اینده ی دور هستن...(ضمن اینکه هنوز پیش گویی هاش تموم نشده و ادامه داره!!!)

اگر دوستان لطف کنن و پیش گویی های ایندش رو برای ما بنویسه خیلی خوب میشه...

متاسافنه شعر ایشون خیلی خشک تر از اونی بود که من اینجا میبینم!!(تا جایی که یادم یماد،وقتی تو مستند طپش،با هر دو بیتیی که ازش میخوندن و واقعه رو نشون میدادن،خیلی سخت بود ارتباط دادنشون باهم!!!) در صورتی که تو شعرهایی که دوستمون داره میگه،تقریبا داره دست میذاره رو واقعه!!

-----------------------------------
    میگن تو کرمانشاه یه بابایی هستش که کوره...همیشه باید برا دیدنش وقت ملاقات بگیری از قبل...از کسی پولی نکیگره و اینده رو بهش میگه!!!
    مثلا به یکی از اشناهای ما گفته بود که زن خوشگل و معلمی از شاه اباد(اسلام اباد غرب!) میگیری..اینم فحش کاریش کرده بود و اومده بود...سه اسل بعدش تو راه تهران یه ماجرای عشقی براش پیش میاد و با یه خانوم معلم اسلام ابادی ازدواج کرد!!!
    این داستان و پیش گویی رتبه ی خیلی عالی در شهر سرد همسایه ی پسر خالم که درست از اب در اومد،باعث شد که بنده هم همراه خونواده به اونجا برم...(هیچوقت دو نفر رو با هم راه نمیده و باید تنها بری پیشش!! هیچی لازم نیست بگی و خودش حرف میزنه و بعد از دو دقیقه وقتت تموم میشه!! نه کتابی در کاره و نه چیزی...طرف کوره،و موقع ورود هیشکی چیزی ازت نمیپرسه!!هیچکس با هم حرف نمیزنه!!(همه نگران و در هال دعا برای خواستشون هستن!!!)
    مامانم با گریه اومد بیرن و نوبت من بود....
    من بدون هیچ اعتقادی رفتم تو...چیزیایی که شنیدم،عاشق شدن با یه هم کلاسی(احتمالا منظورش هم دانشجو بود چون من هیچ تمایل گی ای ندارم!!)،خریدن ماشین و رتبه ی نامناسب و رشته ی بد دانشگاهی،کوری چشم و یه پیشنهاد به افزایش اعتقادات شدم...
    داشت حرف میزد و گفت اعتقادات رو بیشتر کن،خدا رو قبول کن،بهشتش رو قبول کن،قران رو قبول کن،تا "پ" پیامبر رو انداخت بیرن عصبانی شدمو گفتم مامانم دیگه چی بهت گفت؟ کوکت کرده که دیگه چی بگی؟بذار برم بیرون کارش دارم و وقتی داشتم میومدم بیرن،گفت تو که جلو مادرت پررویی نمیکنی!!!)
    اومدم بیرون و تو راه خونه هیشکی چیزی از دیگری نپرسید....
    تو خونه،سه چار روز بعد،مامانم گیر داد که چی بهت گفته!! گفتم همونایی که خودت بهش گفته بودی!! گریه کرد و قسم خورد که هیچی بهش نگفته و اینا....
    اگه مامانم چیزی بهش نگفته باشه(امکان نداره!! پس از کجا میدونست؟!)
    اینا رو درست پیش گویی کرد:
    -بی اعتقادیم به خدا!
    بی اعتقادیم به بهشت و جهنم و قران و پیامبر و امام و حکومت و ...!!!
    -کسب رتبه ی بد و رشته ی بد تر!!!در دانشگاه....

چیزایی که اتفاق نیوفتاده:
    خریدن ماشین!(تو برنامم دارمش...)
    عاشق شدن( the love part of my mind is broken!) !!!
    جوان مرگ شدن...
    اگه جوون مرگ شدم،بدونین که اون یارو درست گفته....

(در مورد ازدواج داییم با دختر عموش که یکی از چیزایی بود که ما خندمون میگرفت که اون دختر با داییم ازدواج کنه و اصلا خونوادش بدون قتل عام خونواده ی ما خواستگاری رو بپذیرن،درست گفته بود،در مورد شغلش و همینطور شوهر کردن دختر خالم!!!)

حالا شما هم برین پیش این یارو،ببینید درست میگه یا نه!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •