تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 17 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 167

نام تاپيک: بحث و تبادل نظر پیرامون کتب هری پاتر

پروفشنال farzad02's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

الان داشتم فیلم X-Men The Last Stand (2006) رو می دیدم.احتمالا خیلی از دوستان این فیلم رو ندیده باشن
    اما اگر کسی هم این فیلم رو دیده باشه و هم کتاب یا فیلم شماره 6 هری پاتر Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009)

به یک خط فکری جالب (یا حداقل شباهت اتفاقی) بر میخوره

در این فیلم هم که یک 3 گانه هست و نسخه اولش سال 2000 بیرون اومده ، افرادی وجود دارن که با انسانهای معمولی فرق دارن و به اصطلاح (جهش یافته) هستن.مثل جامعه جادوگرا در هری پاتر

در نسخه سوم (2006) این فیلم چیزی رو مشاهده کردم که برام عجیب بود : رئیس مدرسه جهش یافته ها میره تا یک بچه خانواده رو بررسی کنه.در حین بررسی متوجه میشه که این جهش یافته با بقیه جهش یافته ها متفاوته و ...

درست شبیه همون اتفاق بین پروفسور دامبلدور و تام ریدل

نمی دونم باید گفت این فقط یک شباهت اتفاقی بوده یا ...؟
    Last edited by farzad02; 21-08-2010 at 04:35.

پروفشنال Lady Negar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    زیرِ همان خیال ِسنگینِ بدبو

پيش فرض

دوستان کسی میدونه که آیا خانم رولینگ قصد دارن کتابی بنویسن یا نه؟
    توي تاپيك اخبار هري پاتر(در قسمت هنرهفتم)بچه ها ميگفتند طي اخبار منتشر شده ايشون گفتن سوژه ي ادامه ي كتابهاي هري پاتر به كل منتفي نيست...ولي تا 10 سال اخير تصميمي ندارند
    در مورد كتاب ديگه اي مستقل هم اطلاعي ندارم

نمی دونم باید گفت این فقط یک شباهت اتفاقی بوده یا ...؟
    بيشتر اسطوره ها و شخصيت هايِ متفاوت همگي شباهت هايي باهم داشتند،مثل شباهت هاي مردم موفق،يا مردم ثروتمند،...نميشه اينطوري برداشت كرد!!
    قبل از شما هم خيلي ها شباهت هاي ديگه اي بين هري پاتر و شاهنامه،هري پاتر و خدايان يونان،و ....پيدا كردند.

3. این کاربر از Lady Negar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Lady Negar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    زیرِ همان خیال ِسنگینِ بدبو

پيش فرض

دوستان سلام.
    جناب knight07 خیلی خوشم اومد مثل کتابهای کاراگاهی کتاب هری پاتر رو خوندی!حالا چون دوستش داشتی اینجوری خوندیش یا چون بدت میومد؟!
    من خودم بچه که بودم عشق هری پاتر بودم!اصلا مانسل اولی بودیم که جو هری پاتر مارو گرفت!ولی الان من ودوستم که هردوعشق هری پاتر بودیم و واسه اومدن تک تک کتابهاش روزشماری می کردیم یک کم احساس می کنیم بچگانه است
    (البته نظر کاملا شخصی منه)
    ولی چیز خوبی که هری پاتر واسه ما داشت این بود که تخیلمون رو خیلی قوی کرد ومارو عاشق کتاب مخصوصا از نوع فانتزی کرد!
    دوست عزيزم منم تا همين يه هفته ي پيش همين جوري فكر ميكردم...دقيقا حكايتم حكايت شما بود و دوستتون
    اما واقعا ايمان بيار به جمله ي جادوگري از پس چهري هري پاتر! اين كتاب "هري جان "جادو ميكنه،كافيه توي حال و هواش درگيرشي...همونجور كه گفتم منم اوضاع شما رو داشتم تا اينكه چندوقت پيش واسه تميزكردن كتابخونم رفتم و همين جوري كتاب هري پاترو جام آتش رو بياد قديما باز كردم،باز كردن كتاب همانا و نشستن رو زمين تاپايان داستان همانا!
    البته اين پايان ماجرا نبود...يه چيزي بگم نخنديدا!الان دوباره شروع كردم از#1 شروع به خوندن...
    واسه همينه كه ميگم جادوگري از پس چهري هري پاتر
    كتابه بقول معروف سگ داره انگار!آدمو ميگيره
    فكر كنم رولينگ جادوش كرده

داره خودمونی میشه sarah313's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوست عزيزم منم تا همين يه هفته ي پيش همين جوري فكر ميكردم...دقيقا حكايتم حكايت شما بود و دوستتون
    اما واقعا ايمان بيار به جمله ي جادوگري از پس چهري هري پاتر! اين كتاب "هري جان "جادو ميكنه،كافيه توي حال و هواش درگيرشي...همونجور كه گفتم منم اوضاع شما رو داشتم تا اينكه چندوقت پيش واسه تميزكردن كتابخونم رفتم و همين جوري كتاب هري پاترو جام آتش رو بياد قديما باز كردم،باز كردن كتاب همانا و نشستن رو زمين تاپايان داستان همانا!
    البته اين پايان ماجرا نبود...يه چيزي بگم نخنديدا!الان دوباره شروع كردم از#1 شروع به خوندن...
    واسه همينه كه ميگم جادوگري از پس چهري هري پاتر
    كتابه بقول معروف سگ داره انگار!آدمو ميگيره
    فكر كنم رولينگ جادوش كرده
    فکر کنم همین باشه وگرنه این همه توی همه ی دنیا واسه هر کتابش صف نمی کشیدن!کمتر کتابی تو دنیا وجود داره که کسی واسه اومد و خریدش صف بکشه وقبل هری پاتر شاید اصلا نبوده!منم اگه دوباره کتابو بگیرم دستم بازم جادو میشم وباید تا آخرش بخونم!

میگم انگاری تکلیفت مشخص نیست،اول میگی من عاشق فانتزیم و دنبال اون میگردم نه حالا که اینو میگی!
    در کل تو این تاپیک همونطور که اسمش معلومه باید درباره هری پاتر حرف بزنیم و دیگر هیچ.
    دوست عزیز گفتم فعلا تو مود نیستم!فکر نکنم به عشق فانتزیم لطمه ای بخوره!!!

Last edited by sarah313; 21-08-2010 at 11:59.

داره خودمونی میشه Rosy Heart's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Passim

پيش فرض

سلام دوستان
    من یکی از طرفداران هری پاترم
    تا به حال اشکالاتی را در مورد این مجموعه در سایت های مختلف خوندم ولی زیاد اهمیت نمی دم که کسانی با زرنگ بازی(بلا نسبت شما)می خواهند این کتاب را بد وجی.کی.رولینگ را یک احمق جلوه دهند یا اینکه او را زیر سوال ببرند،نکته ای که اهمیت دارد این است که این کتاب توانسته است تعداد زیادی از انسان ها را سرگرم و البته به تعبیر عده ای سرکار یا ...بگذارد.
    من شخصا علاقه ی بیشتری به کتاب ها دارم،چون کتاب ها دارای جزییات بیشتری نسبت به فیلم ها هستند و همچنین فیلم ها با متن کتاب همخوانی ندارد.

پروفشنال farzad02's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

بيشتر اسطوره ها و شخصيت هايِ متفاوت همگي شباهت هايي باهم داشتند،مثل شباهت هاي مردم موفق،يا مردم ثروتمند،...نميشه اينطوري برداشت كرد!!
    قبل از شما هم خيلي ها شباهت هاي ديگه اي بين هري پاتر و شاهنامه،هري پاتر و خدايان يونان،و ....پيدا كردند.
    دوست عزیز شما خیلی به سینما صادقانه نگاه میکنی
    انقدرها هم که فکر می کنید خیلی از شباهتها اتفاقی نیست

برای مثال در انیمیشن 9 که مال 2009 هست یک پروفسور روح خودش رو چند تکه میکنه و در درون چند عروسک میزاره
    چند تکه کردن روح در هری پاتر شمارو یاد کی میندازه؟

حالا در مورد اینکه این عقاید مشترک از کجا ناشی میشه می تونید سرچ کنید

حـــــرفـه ای Maggy_P's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

11

دوستان کسی میدونه که آیا خانم رولینگ قصد دارن کتابی بنویسن یا نه؟
    اینطور که معلومه داره مینویسه ، یکی دو جا اعلام کرده
    جی کی رولینگ به مناسبت جشن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در کاخ سفید حضور یافت و قسمت هایی از کتاب سنگ جادو را برای حضار خواند . قسمت هایی از صحبت های رولینگ که در این مراسم بیان شد را می توانید بخوانید:
    -جو به این فکر میکند که طی مدت 10 سال ممکن است یک کار دیگری بر روی مجموعه هری پاتر انجام دهد .
    -کارکتر های مورد علاقه وی در کتاب ها هگرید , دامبلدور,لوپین و اسنیپ است ولی علاقه ای به ملاقات حضوری با اسنیپ ندارد.
    -او هنوز آمادگی این را ندارد که بگوید در حال نوشتن چه کتابی است ولی هرچی که هست از آن دارد لذت می برد.
    -کتاب مورد علاقه او یادگاران مرگ است و هنوز که هنوزه یک جورایی نسبت به سنگ جادو احساس ضعف دارد چون بالاخره کتاب اولی بود که از وی منتشر می شد.
    -جو علاقه ای به داشتن جن خانگی ندارد به نظرش با اینکه مفید هستند ولی به شدت مور مور کننده هستند.
    -بعد از هری اولین شخصیتی که جو به آن فکر کرده بود هرمیون بود.او توضیح داد که در نسخه اولیه سنگ جادو هرمیون همسایه هری بوده است وپدر هرمیون اولین نفری بوده که در ابتدای داستان به غیر عادی بودن فضای اطراف خانه پی برده است.
    -جو به سحر و افسون فریفتن علاقه زیادی دارد چون به نظرش خیلی چیزهای بد در زیر سایه سحر محصور می شود.
    -جو تایید کرد که در حال نوشتن چیز هایی است که ” نه خیلی دیر ” منتشر خواهد شد که البته این چیزها هری نیستند.
    البته این خبر مال پنج ماه پیش بوده

اگه نباشه جاش خالی می مونه knight 07's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    sHiRaZzZz

پيش فرض

اینطور که معلومه داره مینویسه ، یکی دو جا اعلام کرده
    اگه میتونید بیشتر توضیح بدید.ممنون

حـــــرفـه ای Maggy_P's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگه میتونید بیشتر توضیح بدید.ممنون
    خود نویسنده اعلام کرده داره کتاب مینویسه ولی حرفی از اسم کتاب یا موضوعش نکرده ، البته گفته در مورد هری پاتر نیست
    یکی دو بار هم توی همون کافه ی معروف در حال نوشتن دیده شده
    خبر ها در همین حده هنوز

باید چیز جالبی باشه که رولینگ چیزی ازش لو نمیده

11. این کاربر از Maggy_P بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه peter-se's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    المان

پيش فرض

ای بابا اینا که همش پسته من مجموعه کتاباشو میخوام البته به ترتیبی که باید خونده شه!
    ای بوک برای موبایلم میخوام که فونتاش ریز نباشه و مثل کتابهای پرنیان قابل تغییر باشه گوشیم صفحه لمسیه 3اینچ رزولیشن820*480
    خواهشا برام بگذارین کتابهارو

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •