تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: رای بدید>>>گزینه ی 2 یا قلم چی یا گاج یا مرات یا مبتک

راي دهنده
198. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • گزینه ی 2

80 40.40%
  • قلم چی یا همون کانون

104 52.53%
  • گاج

30 15.15%
  • مرات

9 4.55%
  • مبتکران

18 9.09%
Multiple Choice Poll.
صفحه 5 از 14 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 140

نام تاپيک: ✎گزینه ی 2 یا قلم چی یا گاج یا مرات یا مبتکران؟؟

داره خودمونی میشه METACORTEX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    LIVE FROM 0191

پيش فرض

این هم آخرین اطلاعات از گزینه 2 و سنجش.من خودم گزینه 2 +3تا سنجش جامعو ثبت نام میکنم.
    سنجش:
    این لینک دفترچه ثبت نام سنچش:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

گزینه 2:
    این هم از لیست خدمات جانبی با توضیحات گزینه 2.

کد:
    اگه بودجه بندی شو هم خواستین بگین بذارم.

2. این کاربر از METACORTEX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hermione's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    !!جاده!!

پيش فرض

خودم هم قلم چیو پیشنهاد دادم هم گزینه 2
    گزینه 2 جزوه هاش واقعاَ حرف نداره خلاصه و مفید . (شاید یه عده فکر کنن در حد کنکور نیست و سطح جزوه پایین تره ، سال دیگه نظرشون عوض میشه )
    قلم چی : برای این که بتونید حداکثر استفاده ازش ببرید باید آزمونارو بررسی کنید سوالای غلط حل کرده آزمون قبلی و نکاتشو یه جایی یادداشت کنید باید درسای جدید مطالعه بشه برای آزمون بعدی به تسلط کافی (با تست ) برسید و مباحثی از آزمونای قبل هم مرور کنید در آخر هفته هم قبل از آزمون باید مطالبی که خوانده اید + ارزیابی آزمون قبل را مرور کنید ( احیاناَ اگر جزوه خلاصه نویسی تهیه کرده اید )
    تصمیم با خودتون ببینید می تونید این کارها در 2 هفته انجام بدید ( 2هفته ای که مدرسه می روید و احتمالاَ چند بعد از ظهر هم در کلاس های آموزشی شرکت می کنید )
    اگه می تونید که تبریک بهتون میگم شما حتماَ در آزمون 90 با رتبه خوب قبول میشوید ولی اگه قراره عقب بیوفتید و با کاهش تراز احتمالی روحیه خودتون بسیار پایین بیارید انتخاب عاقلانه ای نیست
    نمی خوام نا امیدتون کنم ولی اینکه با خودتون بگید از ماه آینده سرعت درس خوندنم ، بازدهی ، ساعت مطالعه افزایش میدم باید بگم که هیچوقت معجزه رخ نمیده . . .
    پس واقعبینانه برنامه ریزی کنید برای درس خوندن
    گزینه 2 آزموناش فکر کنم 3 هفته یه بار باشه و فرصت بیشتر ..
    شماهایی که قلم چیو انتخاب کردید و ثبت نام کردید اخطارجدی ای نکه از برنامه عقب نیوفتید

4. 4 کاربر از hermione بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

گزینه 2 آزموناش فکر کنم 3 هفته یه بار باشه و فرصت بیشتر ..
    شماهایی که قلم چیو انتخاب کردید و ثبت نام کردید اخطارجدی ای نکه از برنامه عقب نیوفتید
    بله به طور متوسط 22 روز يكبار هست آزمون ها

6. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shabeashegha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دمت گرمبالاخره حرف دلمو زدی . کسی که میره قلم چی عقب نباید بیوفته وگرنه کافیه چندتا آزمون عقب بیوفته و سریال کاهش ترازش شروع بشه و روحیشو از دست بده و.... (تا آخرشو خودتون برین تا برسید به اعلام نتایج کنکور)
    ولی اگه بتونید با برنامش پیش برید شک نکنید ترازتون افزایش چشم گیری پیدا میکنه

8. 3 کاربر از shabeashegha بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ashjaee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من الان دقیق برنامه گزینه 2 رو نگاه کردم:
    کد:
    به نظرم تو درسای پایه مشکل داره. مثلا دین و زندگی 2 رو اومده تا آذر تموم کرده بعد دیگه رفته تا اردیبهشت!
    نظر شما چیه؟

10. این کاربر از ashjaee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

من الان دقیق برنامه گزینه 2 رو نگاه کردم:
    کد:
    به نظرم تو درسای پایه مشکل داره. مثلا دین و زندگی 2 رو اومده تا آذر تموم کرده بعد دیگه رفته تا اردیبهشت!
    نظر شما چیه؟
    بله همينطوره و اين نقطه قوتيه براي آزمون
    دين و زندگي درسيه كه بايد فقط نحوه سوال اومدن از كتاب رو دونست و تمرينش كرد . به نظر من كار خوبي كرده كه زياد رو دين و زندگي و ادبيات پايه مانور نداده و داوطلب رو آزاد گذاشته كه خودش تمرين كنه براي اين دروس

در دروس پيه دروساختصاصي خيلي مهم تر هستند .شما ميتونين براي دين و زندگي دوم برگردين و توي اين 4 ماهي كه دين و زندگي 2 نداره خودتون سوالات رو مرور كنين . هر چند من پيشنهاد ميدم همون ارديبهشت كه گزينه دو پيشنهاد داده اينكارو بكنين

12. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال vahid-p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    دانشكده مهندسی کامپیوتر امیرکبیر-نرم افزار ( سابقا م.پز

پيش فرض

نظر شما چیه؟
    البته خب معلوم نیست دقیقا بودجه بندی چطور باشه. شاید قبل از اون هم مرور بشه ولی فقط تو یک آزمون مطرح بشن. کلا این بودجه بندی آزموناست، شاید با بودجه بندی درسی متفاوت باشه.
    یعنی مثلا قبلش مرور بشه، بعد فقط در یک آزمون تکرار بشه ( البته در سه آزمون تکرار می شه -جامع هم هست -)
    ولی ببین مگه شما می خواین دقیق از رو این برنامه برین؟ مثلا قرابت معنایی آرایه ها و خیلی چیزای دیگه که موضوعی هستن رو خودتون باید برنامه براش بنویسین. کلا بگم درسی مثل دین و زندگی رو باید همیشه بخونی و نیازی به تمرین به نظر من زیاد نداره. ( اگه حفظیاتت خوب باشه ).
    حالا قراره یا تاپیک بزنیم برا گزینه دو، اونجا بیشتر بحث می کنیم.

14. این کاربر از vahid-p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

البته خب معلوم نیست دقیقا بودجه بندی چطور باشه. شاید قبل از اون هم مرور بشه ولی فقط تو یک آزمون مطرح بشن. کلا این بودجه بندی آزموناست، شاید با بودجه بندی درسی متفاوت باشه.
    بودجه بندي ها كه دقيقا مشخص شده و مثلا آزمون اول دروس 1 تا 5 دين و زندگي دوم داره آزمون دوم 6 تا 10 و ازمون سوم 11 تا 16
    بعدش در آزمون 9 كل كتاب و در آزمون هاي 11 و 12 هم كه جامع هستن بازم كل كتاب رو داره

16. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ashjaee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اما بازم به نظر من مشکل داره. اگه تو مرور درسا باشه اما تو امتحان نیاره که دیگه بدتر هست.
    اما ابن کارو گزینه 2 فقط برای دروس عمومی انجام نداده بلکه برای دروس اختصاصی هم کرده (البته پایه). اما پیش رو دور گذاشته.
    مقلا شیمی 2 رو گفته فصل های (1) - (2 و 3 ) - (4 و 5) (تا آذر تمام!) همینطور فیزیک سال دوم و سوم یا حسابان و جبر.
    کلا به نظرم برنامش برای پیش خوبه اما برای پایه اصلا خوب کار نکرده.

18. این کاربر از ashjaee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

اما بازم به نظر من مشکل داره. اگه تو مرور درسا باشه اما تو امتحان نیاره که دیگه بدتر هست.
    اما ابن کارو گزینه 2 فقط برای دروس عمومی انجام نداده بلکه برای دروس اختصاصی هم کرده (البته پایه). اما پیش رو دور گذاشته.
    مقلا شیمی 2 رو گفته فصل های (1) - (2 و 3 ) - (4 و 5) (تا آذر تمام!) همینطور فیزیک سال دوم و سوم یا حسابان و جبر.
    کلا به نظرم برنامش برای پیش خوبه اما برای پایه اصلا خوب کار نکرده.
    چند صفحه قبل من يه تحليل د مورد دروس پايه آزمون نوشتم اگه خواستي برگرد حتما بخونش به نظر من براي پايه خيلي عالي كار كرده

شیمی 2 رو گفته فصل های (1) - (2 و 3 ) - (4 و 5) (تا آذر تمام!)
    خب پس شما ميخواين شيمي 2 كي تموم بشه ؟
    شيمي 2 رو اذر و شيمي 3 رو هم اسفند تموم كرده . برنامه ريزي خوبيه كه .
    من كه از شيمي هيچي نميدونم و فقط بخش هاي اول تا سوم شيمي 2 رو تسلط دارم ولي اگه با اين بنامه برم جلو مطمعنم تو همه ازمونها شيمي بالاي 70 ميزنم

فيزيك دوم و سومش دقيقا چه مشكلي دارن از نظر شما ؟

20. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •