تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: omnia hd يا idou يا n97

راي دهنده
102. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • omnia hd

54 52.94%
  • idou

34 33.33%
  • n97

14 13.73%
صفحه 5 از 13 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 121

نام تاپيک: مقايسه omnia hd و idou و n97

کاربر فعال کلوپ گوشی ها hasanmotori's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    قره قون

پيش فرض

رزولوشن اچ دی با آیدو یکیه (360 در 640) تازه 2 دهم اینچ بزرگتره. مهمترین خصیصش amoled بودنش هست! یعنی تو نور شدید آفتاب..... بابت دوربین نگران نباش برادر!
    با تشكر از شما ولي دقت نكردي چي شد من گفتم رزولوشن دوربين نه lcd. بهتر بود ميگفتم سايز عكس

آخر فروم باز ali racer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

حسن موتوری تو که به نظر دیگران کاری نداری و همش میگی امنیا اچ دی بهتره ، پس چرا تاپیک زدی و نظر سنجی گذاشتی ؟؟
    تو که در هر صورت میگی امنیا اچ دی !! اصلآ امنیا اچ دی بهترین
    آخه آیدو (بلاخره اسمش شد آیدو) هیچیش مشخص نیست ! فقط یه دوربین 12 با فلش زنون و ال ای دی مشخص شده
    ال سی دی هم فقط مشخص شده که 16 ملیون هست و 3.5 اینچ
    مقاومتی بودن یا خازنی بودنش هم مشخص نشده
    اگرم مشخص شده تا 6 ماه دیگه که میخواد بیاد ممکنه از 100 تا چیزیش که میخواد تغییر کنه یکیش ال سی دیش باشه
    محیط گرافیکی هم با توجه به سیمبین بودن جفتشون یکی هست ! فقط home screen ش واسه هر شرکت فرق میکنه که واسه آیدو هم خیلی جذابه (شاید تو خوشت نیاد)
    راستی از سیمبین آیدو (اسمش رو دقیق نمیدونم چی هست همون سیمبین یکی شده همه شرکتا) نمیشه گذشت
    پس بهتره کلآ تاپیک بسته بشه (چون مشخصاتش معلوم نیست) + شما هم امنیا اچ دی رو بخر
    اسمش سیمبین فندانسیونه
    و بیسش با سیمبین 97 و اچ دی یکی هستش...حتی ظاهرش هم خیلی شبیه

فزق عمده اش اینه که دیگه ساین نمی خواد (چه بهتر) و لازم نیست گوشیتو هک کنی

3. 2 کاربر از ali racer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ali_MacBook_Apple's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

دوستانیم که نگران اینن که چرا این گوشیا دارن مقایسه می شن ...
    دوستان گرامی ، بالاخره این نوع گوشیا کلاس جدیدی از گوشیا هستن که دارن وارد بازار می شن و کنجکاوی خیلی از دوستان از جمله خود من رو تحریک کردن ، این تاپیک و مقایسم بهانه ایه برای اینکه بچه ها بیشتر با این نوع و سبک گوشیا آشنا بشن...فعلاً توی این سبک این سه گوشی دارن حرف اول رو می زنن ، اگرم کسی حرفی می زنه راجع به مشخصاتی که ازشون اعلام شده حرف می زنن و کسی از روی حدس و گمان حرف نمی زنه ، مگه بعضی دوستان که مقداری تعصب دارن.
    اگرم کسی می گه کدوم گوشی بهتره ، بازم بخاطر مشخصاتیه که ازشون اعلام شده ، امنیا اچ دی و N97 که کاملاً مشخصات و اومدنشون قطعی شده و فقط Idou توی ابهامه اما بازم بچه ها دوست دارن راجع بهش صحبت بشه...

5. این کاربر از ali_MacBook_Apple بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

برادر آمنیا اچ دی بهترین باتری رو بین سه گوشی داره: 600 ساعت استند بای و 13 و نیم ساعت تاک تایم!!!
    زیاد به این امار و ارقام قول نخور.باطری innov8 هم 1200 میلی هست و باید تالک تایم 8.30 ساعت و استندبای 310 ساعت طبق نوشته ها داشته باشه ولی طبق گفته دوستان شب شارژش میکنی وقتی صبح از خواب بلند میشی میبینی 3 خط باطری رو بلعیده.از کجا معلوم که hd هم به این سرنوشت دچار نشه؟ حالا شما فرض کن من تعصبی حرف میزنم.یه بار تو علا
    ءالدین از مغازه فروشیها از باطری سامسونگ نظر سنجی کنی میبینی که میگ
    ن اکثر کاربران از باطری گوشیهای سامسونگ ناراضیند.
    من همه جا بايد برم اينو بگم.
    شما الان يه سر به كلوپ i8510 بزن ببين نظر دوستان در مورد باتريش چيه ولي من قبول دارم كه سوني توي باتري اوله. بعدشم خيلي از گوشيهاش باتري خوبي دارن مثل i900
    بعدش سيمبين نوكيا خوبه كه همش هنگ ميكنه؟ با كلي آپديتم حل نميشه ولي i8510 بيچاره اصلاً نميدونه هنگ چيه. سرعتشم از همه سيمبينهاي نوكيا بالاتره. بعدش كيبرد مجازي omnia hd رو مگه نديدي؟ ديگه به نظر من كيبرد لازم نداره مگه اينكه بخاي گوشيت بيش از حد ضخيم باشه
    حسن جان من اتفاقا زیاد به کلوپ i8510 سر میزنم هم تو p30world و هم تو mobilestan ولی اکثرا از باطری این گوشی ناله میکنند حتی تو یه جا دیدم گفته بودند که حتی با اپدیت کردن هم وضعیت مصرف باطری درست نشده پس کو این استند بای 310 ساعته؟یا کو این تالک تایم 8.30 ساعته؟
    در مورد هنگ کردن هم حق با شماست منم قبول دارم سرعت i8510 بیشتر از برخی سیمبینهای نوکیاست.ولی خدایی به نظر من هنگ کردن بهتر از اینست که باطری گوشیت هر روز حتی سه بار هم شارژ بخواد.
    چقدر این دوستمون بی طرفه و طرفدار هیچ برندی نیست
    علی جان از قدیم گفته اند که حقیقت تلخ هست.

آخر فروم باز merikh_merikh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

حسن موتوری تو که به نظر دیگران کاری نداری و همش میگی امنیا اچ دی بهتره ، پس چرا تاپیک زدی و نظر سنجی گذاشتی ؟؟
    تو که در هر صورت میگی امنیا اچ دی !! اصلآ امنیا اچ دی بهترین
    آخه آیدو (بلاخره اسمش شد آیدو) هیچیش مشخص نیست ! فقط یه دوربین 12 با فلش زنون و ال ای دی مشخص شده
    ال سی دی هم فقط مشخص شده که 16 ملیون هست و 3.5 اینچ
    مقاومتی بودن یا خازنی بودنش هم مشخص نشده
    اگرم مشخص شده تا 6 ماه دیگه که میخواد بیاد ممکنه از 100 تا چیزیش که میخواد تغییر کنه یکیش ال سی دیش باشه
    محیط گرافیکی هم با توجه به سیمبین بودن جفتشون یکی هست ! فقط home screen ش واسه هر شرکت فرق میکنه که واسه آیدو هم خیلی جذابه (شاید تو خوشت نیاد)
    راستی از سیمبین آیدو (اسمش رو دقیق نمیدونم چی هست همون سیمبین یکی شده همه شرکتا) نمیشه گذشت
    پس بهتره کلآ تاپیک بسته بشه (چون مشخصاتش معلوم نیست) + شما هم امنیا اچ دی رو بخر
    دوست عزیز اومنیا اچ دی مگه سیستم عاملش ویندوز موبایل نیست؟یا من اشتباه میکنم و سیمبین میباشد؟

کاربر فعال کلوپ گوشی ها hasanmotori's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    قره قون

پيش فرض

دوست عزیز اومنیا اچ دی مگه سیستم عاملش ویندوز موبایل نیست؟یا من اشتباه میکنم و سیمبین میباشد؟
    امنيا اچ دي يا همون i8910 داراي سيستم عامل سيمبين s60 5th edition مثل n97 هست

بعدش اگه ميشه خيلي ايراد نگيريد وگرنه آقا مجتبي مياد تاپيك رو ميبنده بهتره در مورد امكانات گوشي ها بحث كنيم و با مشخص شدن امكانات جديد idou در مورد اونا هم بحث كنيم

9. این کاربر از hasanmotori بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز R@R#M@N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    قومس ( سمنان )

پيش فرض

دوستانیم که نگران اینن که چرا این گوشیا دارن مقایسه می شن ...
    دوستان گرامی ، بالاخره این نوع گوشیا کلاس جدیدی از گوشیا هستن که دارن وارد بازار می شن و کنجکاوی خیلی از دوستان از جمله خود من رو تحریک کردن ، این تاپیک و مقایسم بهانه ایه برای اینکه بچه ها بیشتر با این نوع و سبک گوشیا آشنا بشن...فعلاً توی این سبک این سه گوشی دارن حرف اول رو می زنن ، اگرم کسی حرفی می زنه راجع به مشخصاتی که ازشون اعلام شده حرف می زنن و کسی از روی حدس و گمان حرف نمی زنه ، مگه بعضی دوستان که مقداری تعصب دارن.
    اگرم کسی می گه کدوم گوشی بهتره ، بازم بخاطر مشخصاتیه که ازشون اعلام شده ، امنیا اچ دی و N97 که کاملاً مشخصات و اومدنشون قطعی شده و فقط Idou توی ابهامه اما بازم بچه ها دوست دارن راجع بهش صحبت بشه...
    درست ! ولی بقول خودت هیچی از آیدو مشخص نیست که ما بخوایم اونو مقایسش بدیم
    فقط میدونیم یه دوربین 12 داره ! که معلوم نیست کیفیتش خوبه یا نه !! همین و همین
    حالا داریم :
    راجع به ال سی دیش صحبت میکنیم
    راجع به باتریش صحبت میکنیم
    راجع به سیستم عاملش صحبت میکنیم
    راجع به فیلمبرداری
    راجع به نوع ال سی دیش
    و ...
    من بشخصه فقط میدونم آیدو دوربینش 12 هست با فلش ال ای دی و زنون ! صفحش 3.5 ه 16 ملیون هست و یه اسم سیمبین (که هنوز خود شرکت سیمبین هم این سیمبین رو نداده بیرون )
    حالا شما اگه میخواهین ن97 رو با آی8910 مقایسه کنین ! چون حداقل آی8910 رو GSMArena و ن97 رو موبایل رویوو ، رویوو کردن و حد اقل نظرات دیگران رو میدونید و با استناد به اونا یه چیزایی میگین
    ولی آیدو چی ؟؟ نمیدونم چجوری بگم متوجه شین

11. 2 کاربر از R@R#M@N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ali racer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

فقط یه توضیح بدم که لازمه
    سیمبین فندانسیون ایدو عملا فرق زیادی با s60 5th edition نداره ! (وقتی بیس یکی باشه)
    فقط و فقط اپن سورس شده

حالا این کیفیت سخت افزار گوشی هستش که می تونه برگ برنده باشه

13. این کاربر از ali racer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

درست ! ولی بقول خودت هیچی از آیدو مشخص نیست که ما بخوایم اونو مقایسش بدیم
    فقط میدونیم یه دوربین 12 داره ! که معلوم نیست کیفیتش خوبه یا نه !! همین و همین
    حالا داریم :
    راجع به ال سی دیش صحبت میکنیم
    راجع به باتریش صحبت میکنیم
    راجع به سیستم عاملش صحبت میکنیم
    راجع به فیلمبرداری
    راجع به نوع ال سی دیش
    و ...
    من بشخصه فقط میدونم آیدو دوربینش 12 هست با فلش ال ای دی و زنون ! صفحش 3.5 ه 16 ملیون هست و یه اسم سیمبین (که هنوز خود شرکت سیمبین هم این سیمبین رو نداده بیرون )
    حالا شما اگه میخواهین ن97 رو با آی8910 مقایسه کنین ! چون حداقل آی8910 رو GSMArena و ن97 رو موبایل رویوو ، رویوو کردن و حد اقل نظرات دیگران رو میدونید و با استناد به اونا یه چیزایی میگین
    ولی آیدو چی ؟؟ نمیدونم چجوری بگم متوجه شین
    اولاً اینکه مشخصات کامل گوشی بیرون نیومده ، یکی از اشکالات زشت سونی اریکسون اینه که همیشه گوشی رو که کامل معرفی نشده و مشخصات کاملی نداره معرفی می کنه و این اشکال رو باید به شر کت گرفت و داره همون برنامه اکسپریا رو که یه قرن بعد از ابهام گوشی رو داد بیرون سر اینم پیاده می کنه...
    درضمن اینکه شما چیزی بجز دوربین از گوشی نمی دونی مشکل از اینه که کمی پیگیری نکردی وگرنه خیلی چیزا که رسمی اعلام شده دستگیرت می شد
    راجع به LCD که شرکت اعلام کرده 3.5 اینچه و رزولوشنش 360 * 640 و تعداد 16 میلیون رنگ نشون می ده.
    راجع به باطریشم که 1000 آمپر اعلام شده اما خیلی کم به نظر میاد و حتماً باید ارتقاش بدن چون اینجوری دارند گوشی عذاب می کشن.
    سیستم عاملشم که در اصل همون سیمبین S60 وبرایش بنجم که یه اسم دیگه روش زدن و تفاوتی نداره و الان روی نوکیا 5800 که توی بازار موجوده نصبه.
    در مورد فیلم برداریش هم ندیدم کسی حرفی بزنه.
    نوع LCD هم که به تازگی بخاطر قلمی که روی گوشیه مشخص شده مقاومتیه...
    همه اینا هم به صورت رسمی اعلام شده و توی GSMarena موجوده...

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

علی جان از قدیم گفته اند که حقیقت تلخ هست.
    در مورد innov8 چیزی نمی گم چون تاحالا باهاش کار نکردم...
    اما بزار یه سابقه از باطریهای سامسونگ برات بگم :
    من پدرم n سال پیش یه سامسونگ t100 داشت که یادمه زودتر از دو روز شارژش نمی کرد و تا چند سال با همون قدرت باطری عمل کرد و باطریش ضعیف نشد. بعدش هم d500 داشت که دقیقاً همین وضع رو داشت و هرگز باهاش مشکل باطری نداشت...
    اما الان...
    پدرم u900 داره ، مادرم d830 داره ، خودم هم امنیا دارم ، هر سه از برند سامسونگ :
    خودم که با استفاده زیاد و دیدن یک فیلم کامل و کار با gps و آهنگ گوش کردن و اس ام اس و تماس و این چیزا بعد از دو روز گوشیمو شارژ می کنم ، اگه باهاش فیلم نبینم بعد از سه روز و اگه کار خاصی باهاش نکنم و فقط زنگ و اس ام اس ، تا پنج روز هم دووم میاره...
    پدرم بخاطر کارش تماساش زیادن و زیاد صحبت می کنه ، اونم میانگین بعد از سه روز شارژ می کنه...
    مادرم هم که استفادش کمه ، هفته ای یک بار شارژ می کنه...
    چیزی که از باطریهای سامسونگ تو این مدت دیدم و برام جالب بود اینه که بر خلاف باطریهای دیگه خصوصاً نوکیا ، بعد از مدت یکی دو سال استفاده باطریاش ضعیف نمی شه و نیازی به تعویض نداره و اگه درست استفاده بشه تا زمانی که گوشی رو داری نیازی به تعویض باطری نداری...
    در حالی که می دونی باطریهای نوکیا حداقل سالی یک بار باید عوض بشن ، این چیزیه که دیدم...
    حالا شما از کدوم حقیقت تلخ داری صحبت می کنی ؟
    دوست من شما یه چیزی شنیدی....اما من اینا رو دیدم...
    از قدیم گفتن : شنیدن کی بود مانند دیدن؟

16. این کاربر از ali_MacBook_Apple بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •