تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 35 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 342

نام تاپيک: Limbo

اگه نباشه جاش خالی می مونه kian-sh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    یه جای خوب!

پيش فرض

بالاخره تموم شد. فقط حیف که داستان نداشت. از این لحاظ می شه گفت از Machinarium ضعیف تر بود. ولی در کل واقعا عالی بود. امیدوارم بازی های تو این سبک باز هم ساخته بشه.
    اتفاقا داستانش خیلی هم قوی بود.هیچ کس نفمید آخر بازی چی شد.هر کس یه برداشتی از بازی میکنه.موضوعش واقعا بکر و ناب بود.

کـاربـر بـاسـابـقـه SADEGH 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

اتفاقا داستانش خیلی هم قوی بود.هیچ کس نفمید آخر بازی چی شد.هر کس یه برداشتی از بازی میکنه.موضوعش واقعا بکر و ناب بود.
    نمی دونم شما Machinarium رو بازی کردی یا نه؟ ولی اگه بازی کرده باشی متوجه منظور من می شی. تو این بازی هیچ داستانی وجود نداشت. یه بچه که از خواب بیدار شد. یه سری مراحل رو رد کرد، آخرش هم به (شاید) مادرش رسید. ولی هیچ جا مشخص نشد اون 2 نفر که اوایل بازی اذیتش می کردن کیا بودن. یا حتی اول بازی از اون خانومه جدا نشد که بگیم آخرش بهش رسید.
    نمی دونم شما به چی می گی داستان که راجع به قوی بودنش صحبت می کنی.
    موفق باشی

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    یه جای خوب!

پيش فرض

نمی دونم شما Machinarium رو بازی کردی یا نه؟ ولی اگه بازی کرده باشی متوجه منظور من می شی. تو این بازی هیچ داستانی وجود نداشت. یه بچه که از خواب بیدار شد. یه سری مراحل رو رد کرد، آخرش هم به (شاید) مادرش رسید. ولی هیچ جا مشخص نشد اون 2 نفر که اوایل بازی اذیتش می کردن کیا بودن. یا حتی اول بازی از اون خانومه جدا نشد که بگیم آخرش بهش رسید.
    نمی دونم شما به چی می گی داستان که راجع به قوی بودنش صحبت می کنی.
    موفق باشی
    بله Machinarium رو بازی کردم.
    داستان Machinarium حرفی برای گفتن در مقابل limbo نداره.قشنگی داستانش تو اینه که نتیجه گیری رو به بازیباز واگذار کرد و نیومد یه خط داستان رو با حرف زدن یا با تصویر توضیح بده.این طور که شما گفتی مثل این که داستان بازی رو بیش از حد ساده تصور کردی حتی به این که چرا اسم بازی برزخه هم توجه نکردی و این که در پایان بازی چه اتفاقاتی افتاد.داستانش پیچیده تر از این حرفاست. درضمن اون خواهرشه نه مادرش.و در آخر یه چرخی تو فروم های خارجی بزن تا ببینی داستان بازی چه قدر غنی بوده.(هر بازی که 9 از IGN نمیگیره.)

4. این کاربر از kian-sh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه SADEGH 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

بله Machinarium رو بازی کردم.
    داستان Machinarium حرفی برای گفتن در مقابل limbo نداره.قشنگی داستانش تو اینه که نتیجه گیری رو به بازیباز واگذار کرد و نیومد یه خط داستان رو با حرف زدن یا با تصویر توضیح بده.این طور که شما گفتی مثل این که داستان بازی رو بیش از حد ساده تصور کردی حتی به این که چرا اسم بازی برزخه هم توجه نکردی و این که در پایان بازی چه اتفاقاتی افتاد.داستانش پیچیده تر از این حرفاست. درضمن اون خواهرشه نه مادرش.و در آخر یه چرخی تو فروم های خارجی بزن تا ببینی داستان بازی چه قدر غنی بوده.(هر بازی که 9 از IGN نمیگیره.)
    ممنون می شم اگه شما که داستان رو می دونی پیچیدگی هاش رو برای من و سایر دوستان به طور مختصر توضیح بدید. البته چیزی که تو بازی وجود داشته. شما داستان بازی رو در حد سریال هایی مثل lost و prison break و غیره بزرگ کردی.
    به هر حال من یه انتقاد کوچولو از بازی کردم که فکر نمی کنم نیازی به این همه کل کل باشه. شاید تو بعضی جاهاش یه پیام هایی داشته باشه، ولی باز هم نمی شه بهشون گفت داستان پیچیده.
    موفق باشی

کاربر فعال انجمن ادبیات - Saman -'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    ا مـپـر ا طـو ر ی پـا ر س

پيش فرض

حالا ار بحث اينا كه بگذريم ! دوستان من توي اين قسمت گير كردم ! چيز خاصي به ذهنم نميرسه ...

چطور مكعب رو به سمت راست ببرم تا بتون به اون طناب برسم . اما وقتي مكعب روي تاب ميره . نميشه بردش . دنبال مكعب و راه ديگه هم گشتم و نيود !

لطفا راهنمايي كنيد

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    یه جای خوب!

پيش فرض

حالا ار بحث اينا كه بگذريم ! دوستان من توي اين قسمت گير كردم ! چيز خاصي به ذهنم نميرسه ...

چطور مكعب رو به سمت راست ببرم تا بتون به اون طناب برسم . اما وقتي مكعب روي تاب ميره . نميشه بردش . دنبال مكعب و راه ديگه هم گشتم و نيود !

لطفا راهنمايي كنيد
    شما باید مکعب رو در سمت راست الاکلنگ قرار بدی و بعدش دکمه پایین رفتن آسانسور رو فشار بده و بلافاصله کف آسانسور رو با ctrl به سمت راست بکشی و بندازی رو سمت چب الاکلنگ.اینطوری درست میشه.

8. این کاربر از kian-sh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز B.3.S.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

این قسمت باگه یا فن خاصی باید زد!؟

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

این قسمت باگه یا فن خاصی باید زد!؟

تو عکس دومی باید بپری به سمت تابلویی که فلش سمت راست روش داره و بلافاصله Ctrl رو بزنی. بعدش میری بالا و میپری طرف تابلوی بعدی و همین قضیه رو تکرار میکنی. البته زمانی باید بپری که برق میخواد قطع بشه و بری وسط H. بقیه اشم که دیگه مشخصه...

11. این کاربر از havas_1980 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز B.3.S.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

بازی تمام شد!
    فقط میشه گفت فوق العاده بود.اصلآ انتظار نداشتم در این حد راضی کننده باشه!
    نکته جالبش واسه من این بود که نصب بازی 1 دقیقه هم نشد ولی زمان طی کردن بازی 2 ساعت و نیم طول کشید!
    امیدوارم تو این سبک بازیها بیشتر شاهد باشیم
    نمره ی من به بازی 10/10 !

13. 6 کاربر از B.3.S.T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MobinS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Behind Those Empty Walls

پيش فرض

2.5 ساعت خیلی خوبه وحید! تند و سریع تمومش کردی! من یادم میاد 6 ، 7 ساعتی طول کشید!

15. این کاربر از MobinS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •