تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 66

نام تاپيک: بی خیال شیم یا پای علاقه مون بسوزیم ؟!

آخر فروم باز 3Dmajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

کسی که داره بازی میسازه یا همون اول بیخیال بشه یا اگر ادامه میده باید ادامه بده و کم نیاره,روزهای خوب هم هست.
    در ضمن شما هم به جای اینکه 3 روزه Hitman و COD و Farcry و غیره رو بشینی تموم کنی و بعد بیای از این تاپیکای چرت و پرت بزنی برو بچسب به کار,یه چیز ابداعی از خودت نشون بده,سرعت کارت رو ببر بالا,1 ساعته کد فرار از آتش رو بزن اونوقت بیا با هم صحبت میکنیم(چیزی که زیاده میز خالی تو شرکت
    )
    پیام جان این بازی هایی که جز ماموریتم نوشتم حاصل تلاش 2 3ماهه ی منه 2 3 روز چیه بابا ...
    تقریبا سه روز از هفته سر یه پروژه کد میزنم الان که میبینی بیکار شدیم چون موقع امتحاناس تند تند بازیارو تموم میکنیم تازه کی گفته این تاپیک چرت و پرته به این مفیدی ... کم استفاده کردیم تا الان ؟

شما هم الان به نظرم چون وارد گود شدي بهتر با جديت وارد بازيسازي بشي و بيشتر وقتتو رو بازيسازي و مطالعه در مورد اصول بازيسازي بذاري تا انجام بازيها(البته انجام بازيها هم لازمه براي يادگيري ولي واسه يه بازبساز در اولويت دومه)
    بابا چیکار به بازی کردن من دارید نامردا ...
    شما از هر کسی که وارد راه بازی سازی شده برو بپرس اولین چیزی که بهت میگه اینه که حتما باید زیاد بازی کنی. اصا آدم تا بازی نکنه به بازی سازی علاقه مند نمیشه حرف شما هم درسته، منم بیکار نمیشینم فقط بازی کنم.

2. 2 کاربر از 3Dmajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammd1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    NeverLand

پيش فرض

من توی این کار مبتدی هستم ولی با دیدن این تاپیک یه سوال برام پیش اومد. نمیشه یه بازی بسازی ولی توی ایران منتشرش نکنی؟ یعنی وقتی ساختی ببری با یه شرکت خارجی قرارداد ببندی و توی کشورای خارجی که کپی رایت هم داره بفروشیش. اگر بشه اینجوری میتونی با خیال راحت توی ایران هم به صورت موازی با خارج اقدام به فروشش کنی و نگران کپی رایت هم نباشی چون اصل فروش و سودت خارج از کشوره و تازه یه جور صادرات و ارز آوری هم داره. اگر کسی در این زمینه اطلاعاتی داره ممنون میشم به اشتراک بذاره.
    برای من و شما عملا نه!

بهترین کار تو ایران اینه که بری یه جا استخدام شی مستقل نون نداره، انتشار آنلاین هم یه فرهنگ میخواد و یه اینترنت پرسرعت واقعی
    Last edited by mohammd1; 07-01-2013 at 17:46.

4. این کاربر از mohammd1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز M0hsen3D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

پیام کارت دسته به جون خودت ثابت کردی تا الان دو هزار بار!

در کل دوستان اگه میبینید مثل من تو شهرستانید و شرکت های بازیسازی کمه یا همچنین حقوقاشون کم , که اگه بخوای هفته ای یه بارم بری پایتختو برگردی 2000 کیلومتر تو راهی بیخیال بازی سازی شین یه مدت دنبال یه کار پرسود باشین مثل من.
    من قبلا با یه سیستم 500 تومنی کار میکردم پیام یادشه گرافیکش 9400 بود یه شبیه سازی در که احسان ساخته بود 16 فریم میداد به زور! الان رم سیستمم اندازه اون سیستم هست قیمتش

پیام راستی وام گرفتی واسه این مانیتور؟ چند درصده؟

6. 3 کاربر از M0hsen3D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پیام راستی وام گرفتی واسه این مانیتور؟ چند درصده؟
    وام کدومه دادا
    پولیه که از بازی سازی در آوردم,مگه وام هم میدن ایول از فردا دم بانک وایسادم میتونید من رو پیدا کنید
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

همون که گفتم,یه برنامه ریزی درست انجام بدین و با هدف بازی بسازین,مجموعه مستقل اومد یکم هدف دارتون کرد ولی بعدش .....

8. 4 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

اومدن اینجا هی میگن قبلا چی داشتیم الان چی داریم

بابا دمتون گرم یه بار نشد یه تاپیک بزنیمو به حاشیه نکشونیدش

منم قبلا یه پیکان داشتم فروختم پراید خریدم

10. 4 کاربر از 3Dmajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز moz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

شما از هر کسی که وارد راه بازی سازی شده برو بپرس اولین چیزی که بهت میگه اینه که حتما باید زیاد بازی کنی. اصا آدم تا بازی نکنه به بازی سازی علاقه مند نمیشه
    درسته
    اما حس میکنم کسی که زیاد بازی می کنه نمی تونه ایده جدید بده و ایده هاش بیشتر تقلیدی هست از بازی های دیگه

12. 2 کاربر از moz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

درسته
    اما حس میکنم کسی که زیاد بازی می کنه نمی تونه ایده جدید بده و ایده هاش بیشتر تقلیدی هست از بازی های دیگه
    وقتی شما دوس داری وارد این صنعت بشی و بازی میکنی اون موقع دیدت نسبت به بازیا خیلی فرق داره و یه گیمر ساده نیستی !
    به خاطر همین با دقت تر بازی میکنی، سعی میکنی از یه سری نکاتش الگو بگیری و خیلی راحت میتونی خلاقیت به خرج بدیو ایده ی جدید بدی.

14. 2 کاربر از 3Dmajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من که گفتم اونا رو داشتم الان اینا رو دارم برای بدونی چقدر بازی ساز درآمد داره...
    در ضمن الان اغلبتون چنان به درهای بسته چشم میدوزین و منتظرین تا یکی باز کنه که اصلاً درهای باز رو نمی بینین.
    یه نگاه دور و برت بندازی راحت میتونی یه درآمد خوب پیدا کنی(به شرطی که کار بلد باشی واقعاً)

16. 3 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز M0hsen3D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

اگه منظورت منم پیام که منم گفتم با کارهایی غیر از بازیسازی (نه غیر کامپیوتری) به درامدی رسیدم که فکر نمیکنم کسی تو شرکت رسانا شکوه اینقدر درامد داشته باشه (البته سه چهار ماه بیشتر نیست که کار میکنم) چون خودتم میدونی تو شهرستان خبری از درامد های انچنانی واسه بازیسازای پراکنده نیست! منم اگه میخواستم به این فکر کنم که ادامه بدیم باشد که روزی به قول تو دری باز شود به سوی ما که ما هم به نون و نوایی برسیم () احتمالا الان بازم با نا امیدی به زندگی بازی سازی ادامه میدادم بدون هدف (یا شایدم ادامه نمیدادم) .
    الان من تا یه مدت دیگه میتونم یه تیم بزنم و ایده هایی که واسه بازی تو سرم هستو پیاده کنم به نظرت اگه تو یه شرکت مسخره کار میکردم با یه چندرغاز پول همچین اینده ای واسم میسر بود؟

در کل حرفم اینه که بازیسازی شاید تو تهران تو بعضی شرکتا درامد نسبتا خوبی داشته باشه با توجه به کاری که ازت انتظار دارن اما به نظرت تو شهرستان هم همینطوره؟ مسلما نه پس باید کسایی که تو شهرستان هستند خودشون به فکر تشکیل یه تیم قوی واسه ساخت بازی باشن اگه واقعا علاقه دارن. شرط این کار داشتن سرمایه هست و تمام.
    Last edited by M0hsen3D; 08-01-2013 at 22:11.

18. 3 کاربر از M0hsen3D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Variable's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

من فکر میکنم اگه هدف در امد باشه . با دلالی تو میدون ترو بار هم میشه .
    ولی هنرمند کسیه که از علاقش پول بسازه .
    یه کم شبیه شعار شد . ولی خب اینم یه جورشه

20. 3 کاربر از Variable بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •