تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 501 از 616 اولاول ... 401451491497498499500501502503504505511551601 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,001 به 5,010 از 6155

نام تاپيک: ✔ نظام وظیفه و شرایط ادامه ی تحصیـل مشمولان || معافیت ها در پست اول و دوم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    امروز تو روزنامه جام جم از قول یه استاده نوشته بود که اونهایی که امسال پیش دانشگاهیو تموم کردن حتی اگه هیچ مردودیم نداشته باشن نمیتونن کنکور سال دیگه شرکت کنند می خواستم بدونم ساله دیگه من میتونم کنکور 2 باره بدم؟
    خواهش میکنم زودتر جواب بدین من نگران شدم.
    متولد 72 هستم
    کسی نیست جواب بده

اگه نباشه جاش خالی می مونه omidsarab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    همین نزدیکیا

پيش فرض

بعد واسه ثبت نام تو کنکور مشکل پیش نیماد اخه شنیدم نمیشه با معافیت تحصیلی کنکور داد ؟
    بعد از قبول شدن چطور باید برم اون رشته اگه انصراف بدم که نمیشه ولی دوستم میگه اگه انصراف بدی یک ماه وقت داری بری دانشگاه بعد از اون نمیشه چقدر درسته ممنون
    تا جایی که من میدونم هیچ مشکلی پیش نمیاد.

3. این کاربر از omidsarab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه omidsarab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    همین نزدیکیا

پيش فرض

من الان مشمولم. برای دوره های پیام نور ( که یک ترم میخونی بعد میری دانشگاه) از مهر اگه شروع کنم میشه یا نه؟!
    سوالتون رو درس نفهمیدم اگه منظورتون فراگیر پیام نوره
    این نکته رو بگم که دوره ی فراگیرش قبل از اینکه کنکور بدین و ثبت نام کنین معافیت تحصیل نداره

5. این کاربر از omidsarab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه gigabyte2052's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    بندرعباس

پيش فرض

داداش یک دنیا ممنون قربونت فقط یک سوال شسما کسی و میشناسید اینکار کرده باشه الان من کدومو بزنم پیام نور یا غیر انتفاعی یا شبانه که راحتر بتونم مرخصی بگیرم و بتونم تو کنکور ثبت نام کنمون بعد از قبولی وارد رشته جدید بشم؟

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

شما این کار رو میتونی انجام بدی : دانشگاه غیرانتفایی یا پیام نور یا سراسری شبانه قبول بشی و بری تحصیلت رو شروع کنی. هروقت انصراف دادی ( به شرط این که حداکثر 2 ترم تحصیل کرده باشی ) تا یک سال وقت داری دفترچه نظام وظیفه رو بفرستی. خب این از موضوع نظام وظیفه. اگه هم که به جز دوره های روزانه هر چیزی قبول شده باشیو انصراف بدی از نظر سازمان سنجش هم مشکلی برات نیست. اگه کسی این روال رو طی کرده بود امسال میتونست در کنکور مجددا شرکت کنه و بره رشته جدید.

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

اقا من الان کنکور دادم رتبه دلخواه مو نیاوردم میخوام برم دانشگاه که از سربازی خلاص بشم بعد 2 ترمو مرخصی بگیرم بشینم بخونم واسه کنکنور و ثبت نام کنم بعد از قبولی با دو تا دانشگاه حرف میزنم که جابه جام کنن فهمیدین ؟ حالا ایا میشه خواهش میکنم دیگه 20 ساعت دیگه اعزاممه
    این رو هم عرض کنم که برگه اعزام شما باید بدون غیبت بوده باشه.

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

بعد واسه ثبت نام تو کنکور مشکل پیش نیماد اخه شنیدم نمیشه با معافیت تحصیلی کنکور داد ؟ بعد از قبول شدن چطور باید برم اون رشته اگه انصراف بدم که نمیشه ولی دوستم میگه اگه انصراف بدی یک ماه وقت داری بری دانشگاه بعد از اون نمیشه چقدر درسته ممنون
    مشکلی پیش نمیاد و میتونی کنکور بدی. باید حداکثر 2 ترم تحصیل کرده باشی تا از این قانون بتونی استفاده کنی. یک ماه وقت نداری یک سال وقت داری بعدش

آخر فروم باز ba maram's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

14 خاتمی یزد

من افتادم هتل خاتمی یزد
    کسی می دونه چجوز پادگانیه ؟
    واسه آموزشی افتادم

اگه نباشه جاش خالی می مونه V.Valizadeh9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام و عرض خسته نباشید
    من ورودی بهمن دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد مقطع کارشناسی پیوسته سال 1390 می باشم
    به دلیل عدم تمکن مالی می خواهم از دانشگاه آزاد "انصراف" دهم
    لازم به ذکر است بنده 6 روز خدمت کردم و بعد از آن معافیت تحصیلی برای مقطع کارشناسی پیوسته گرفتم
    با این شرایط آیا بنده میتوانم در آزمون عملی کاربردی (ترمی) شرکت کنم و برای مقطع کاردانی آزمون بدهم؟ (به دلیل سرپرستی از مادرم در حال حاضر نمی توانم به خدمت سربازی بروم)
    با توجه به این که بنده مشمول هستم می خواهم مطمئن شوم که اگر بنده از دانشگاه انصراف دهم آیا می توانم در دانشگاه علمی کاربردی شرکت کنم یا خیر‌؟ اگر می توانم شرکت کنم آیا می توانم ثبت نام کنم ؟
    با تشکر

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

تا جایی که من میدونم هیچ مشکلی پیش نمیاد.
    پس این چی می‌گه؟! (دفترچه ثبت نام کنکور 91)

دانشجويان انصرافي دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي كشور و همچنين دانشگاه پيام نور، مراكز تربيت معلم وابسته به وزارت آموز ش و
    پرورش و ديگر مؤسسات آموزش عالي (مؤسسات آموزش عالي غيردولتي غيرانتفاعي ، دانشگاه آزاد اسلامي و ...) كه از معافيت تحصيلي
    استفاده كرده اند، لازم است پس از انصراف قطعي از تحصيل ، خود را براي اعزام به خدمت به بخش هاي وظيفه عموم ي معرفي و به خدمت
    اعزام شوند . بديهي است اين دسته از داوطلبان پس از انجام خدمت دوره ضرورت، حق ثبت نام و شركت در آزمون هاي سراسر ي بعد ي را
    خواهند داشت.

و همچنین این:
    دانشجويان دوره هاي شبانه، نيمه حضوري، مجازي و بين المللي دانشگاه ها و مؤسسات آمو زش عالي و همچنين دانشگاه پيام نور و مؤسسات آموزش عالي
    غيرانتفاعي و غيردولتي كه از معافيت تحصيلي استفاده نمي كنند، مي توانند بدون انصراف از تحصيل در آزمون سراسري ثب ت نام و شركت نمايند . بديهي است در
    صورت موفقيت و قبل از ثبت نام در رشته قبولي جديد، لازم است از رشته قبولي قبلي خود انصراف قطعي حاصل نمايند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •