تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 505 از 616 اولاول ... 5405455495501502503504505506507508509515555605 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,041 به 5,050 از 6155

نام تاپيک: ✔ نظام وظیفه و شرایط ادامه ی تحصیـل مشمولان || معافیت ها در پست اول و دوم

داره خودمونی میشه eshkene's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

این قانون واسه قبل تصویب شدن قانون جدید نظام وظیفه بودش این موارد به نظام وظیفه ربط دازه نه سنجش
    سوال 16 این لینک
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هر کس میتونه حداکثر 3 بار کنکور بده

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mostafa.yey's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    مازندران - آمل

پيش فرض

سلام دوستان
    من مذرک کاردانی کامپیوتر دارم و دوباره از طریق کنکور سراسری شکرت کردم برای کارشناسی که قبول شدم (کامپیوتر)
    ترم بعدش تغییر رشته دادم به حسابداری وبه خاطر یه سری مسائل مجبور شدم انصراف بذم تا برم خدمت
    حالا میخوام بدونم مدرک قبلی من که کاردانی بود لحاظ میشه یا نه من باید با درجه سرباز صفر برم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

دوستان حالا هیچ راهی نیست که بشه دوبار کنکور داد ؟
    میشه مثلا دانشگاه آزاد ثبت نام کرد و مرخصی بگیریم بعد تو کنکور شرکت کنیم ؟

داره خودمونی میشه khorzo_khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    DEAMONWORLD

پيش فرض

سلام به همه..من حدود 3 هفته پیش یه سوالی از این سایت پرسیدم،راجع به معافیت از طریق ضعیف بودم چشم که بچه ها جواب دادن واسه کسایی که دیپلم گرفتن باید مجموع 8 باشه..ما رفتیم یه دکتر واسه سنجش بینایی..گفت که دکترای مورد تایید سازمان نظام وظیفه یه قطره ای میریزن تو چشم که ماهیچه های چشمو موقتا فلج میکنه و همین باعث میشه شماره دقیق چشم معلوم بشه(که معمولا شماره اش کمتر درمیاد)این دکتر گفت که این قطره واسه کسایی که سابقه تشنج دارن خطرناکه..همچنین گفت اگه سابقه تشنج داشته باشم(که تو 1 سالگی داشتم.دی)میتونم یه جورایی معافیت بگیرم باهاش..خلاصه، بندی هست که مربوط به تشنج باشه و اگه هست واسه چه سن و سالیه..دوما اینکه این قطره اگه خطرناک باشه(با توجه به سابقه تشنج)بازم استفاده میکنن یا نه؟
    ببخشین یکم متن طولانی شد(داستانی شد واسه خودش..دی)در کل ممنون میشم جواب بدین...

اگه نباشه جاش خالی می مونه omidsarab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    همین نزدیکیا

پيش فرض

یعنی اگه برادر داشته باشه نمیتونه بگیره
    آره اگه برادر سالم بالای هجده سال داشته باشه نمیتونه
    حتی اگه تو شهر دیگه هم باشه نمیتونه

پروفشنال pouyasony's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

سلام دوستان من متولد نیمه اول 71 هستم الان دانشجوی دانشگاه ازاد در مقطع کاردانی هستم و از معافیت تحصیلی استفاده میکنم میخواستم بدونم من اگه الان انصراف بدم میتونم تو کنکور دانشگاه ازاد یا علمی کاربردی شرکت کنم و در صورت قبولی در دانشگاه و رشته جدید ادامه تحصیل بدم؟خودم از نظام وظیفه سوال کردم گفتن میتونی اینکارو بکنی.میخواستم نظر شمارو بدونم.ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

هیچکس نمی تونه سوال منو جواب بده ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    DEAMONWORLD

پيش فرض

Plz Answer mine too(صفحه قبل)

Scientific Moderator farshidshd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ๑۩۞۩๑̴

پيش فرض

سلام به همه..من حدود 3 هفته پیش یه سوالی از این سایت پرسیدم،راجع به معافیت از طریق ضعیف بودم چشم که بچه ها جواب دادن واسه کسایی که دیپلم گرفتن باید مجموع 8 باشه..ما رفتیم یه دکتر واسه سنجش بینایی..گفت که دکترای مورد تایید سازمان نظام وظیفه یه قطره ای میریزن تو چشم که ماهیچه های چشمو موقتا فلج میکنه و همین باعث میشه شماره دقیق چشم معلوم بشه(که معمولا شماره اش کمتر درمیاد)این دکتر گفت که این قطره واسه کسایی که سابقه تشنج دارن خطرناکه..همچنین گفت اگه سابقه تشنج داشته باشم(که تو 1 سالگی داشتم.دی)میتونم یه جورایی معافیت بگیرم باهاش..خلاصه، بندی هست که مربوط به تشنج باشه و اگه هست واسه چه سن و سالیه..دوما اینکه این قطره اگه خطرناک باشه(با توجه به سابقه تشنج)بازم استفاده میکنن یا نه؟
    ببخشین یکم متن طولانی شد(داستانی شد واسه خودش..دی)در کل ممنون میشم جواب بدین...
    به احتمال زیاد برای تشتج معافی میدن
    صفحه اول همین تاپیک بخش معافیتها رو بخونین

سلام دوستان من متولد نیمه اول 71 هستم الان دانشجوی دانشگاه ازاد در مقطع کاردانی هستم و از معافیت تحصیلی استفاده میکنم میخواستم بدونم من اگه الان انصراف بدم میتونم تو کنکور دانشگاه ازاد یا علمی کاربردی شرکت کنم و در صورت قبولی در دانشگاه و رشته جدید ادامه تحصیل بدم؟خودم از نظام وظیفه سوال کردم گفتن میتونی اینکارو بکنی.میخواستم نظر شمارو بدونم.ممنون
    سلام
    بله میتونید

10. این کاربر از farshidshd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    DEAMONWORLD

پيش فرض

به احتمال زیاد برای تشتج معافی میدن
    صفحه اول همین تاپیک بخش معافیتها رو بخونین

سلام
    بله میتونید
    ممنون دوست عزیز..ولی همچین بندی یافت نشد...دقیفا تو کدوم قسمتش نوشته شده؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •