تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 516 از 616 اولاول ... 16416466506512513514515516517518519520526566 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,151 به 5,160 از 6155

نام تاپيک: ✔ نظام وظیفه و شرایط ادامه ی تحصیـل مشمولان || معافیت ها در پست اول و دوم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

من همین امسال (91) از پیش دانشگاهی فارغ التحصیل شدم کنکور هم دادم برای بار اول .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

طبق قوانین جدید سقف سن تحصیل در دوره متوسطه ۲۰ سال هست ، اگر شما به این سن برسید حق ادامه تحصیل ندارید!
    iهمون طور که گفتم متولد 73 هستم که الان وارد 18 شدم پس تا 20 سالگی میشه ؟ درسته ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام

من خرداد 91 پیش دانشگاهیم رو تموم کردم و از اول شهریور 91 هم مشمول شدم. تو کنکور انتخاب رشته نکردم و گذاشتم واسه سال دیگه کنکور بدم. اینطور که این چندروز شنیدم مثنکه بازم قانونو عوض کردن چون من موقع انتخاب رشته رفتم پلیس +10 پرسیدم گفت مشکلی نداره میتونی کنکور 92 بدی ولی الان که تحقیق کردم مثل اینکه من تا 6 ماه فرصت معرفی دارم (یعنی تا اول اسفند 91) . حالا به نظرتون من چیکار باس بکنم؟

میگم میتونم بدون کنکور دانشگاه برم تا کارم درست شه بعد انصراف بدم؟ یه توضیح بدین چجوریه یعنی از همون من معافیتم درست میشه یا نه باید 1 ترم بگذره تا دانشجو حسابم کنن؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه griefcottage's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    من متولد 31.06.73 هستم،امسال فارغ التحصیل شدم و کنکور دادم اما جایی که میخواستم قبول نشدم، بعضی از دوستام میگن نمیتونم واسه سال دیگه بخونم!!صحت داره؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

سلام

کسی هست که انصراف داده باشه و بعد دانشگاه جدید ثبت نام کرده باشه؟می خواستم بدونم دانشگاه جدید موقع ثبت نام، در مورد وضعیت معافیت تحصیلی و مدارک مربوطه چه چیزی میخواد؟ و اینکه از زمان انصراف تا ثبت نام در دانشگاه جدید چه مدت بیشتر نباید بگذره؟ با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

سلام

کسی هست که انصراف داده باشه و بعد دانشگاه جدید ثبت نام کرده باشه؟می خواستم بدونم دانشگاه جدید موقع ثبت نام، در مورد وضعیت معافیت تحصیلی و مدارک مربوطه چه چیزی میخواد؟ و اینکه از زمان انصراف تا ثبت نام در دانشگاه جدید چه مدت بیشتر نباید بگذره؟ با تشکر
    منم دقیقا همچین سوالی دارم.متولد سال 71 هستم نیمه دوم. امسال با شرط ارسال دفترچه دوباره کنکور دادم(پارسال قبول نشدم)

ولی حالا میبینم که اصلا با جو و رشته فنی مهندسی حال نمیکنم. میخوام کنکور هنر بدم آیا امکان داره؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    زیر سایه خدا

پيش فرض

دوستان بنده مادربزرگی دارم که باهاش زندگی میکنم بعد پدربزرگم هم فوت شده ولی دارای فرزند پسر هست منتها همه ازدواج کردن حالا من تحت هیچ شرایطی نمیتونم معاف بشم؟
    نوه پسر بالای 18 سال به جز من نداره

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

پيش فرض

سلام دوستان

پدرم 42 ماه سابقه جبهه داشت.برای برادرم تقربا از 20 ماهش استفاده کرد و بقیشو یعنی 24 ماهش برای کسری من گذاشته بود کنار

میخواستم بدونم با توجه به کسری خدمت برادرم و همجنین تغییراتی که برای این نوع کسری تو نظام وظیفه اعمال شده من میتونم از این کسری خدمت استفاده کنم؟

به نظرتون کسری خدمتم ثبت شده؟چون پدرم میگه برای برادرت ثبت شده اما تو رو نمیدونم..........!
    در ضمن تا دآخر شهریور فرصت بود برای ثبتش که اقدام نکردم

کاربر فعال انجمن آموزش عالی MeMri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    T E H R A N

پيش فرض

من همین امسال (91) از پیش دانشگاهی فارغ التحصیل شدم کنکور هم دادم برای بار اول .
    طبق قوانین جدید شما برای سال بعد مشکلی ندارید

iهمون طور که گفتم متولد 73 هستم که الان وارد 18 شدم پس تا 20 سالگی میشه ؟ درسته ؟
    بله ، امکانش هست !

سلام

من خرداد 91 پیش دانشگاهیم رو تموم کردم و از اول شهریور 91 هم مشمول شدم. تو کنکور انتخاب رشته نکردم و گذاشتم واسه سال دیگه کنکور بدم. اینطور که این چندروز شنیدم مثنکه بازم قانونو عوض کردن چون من موقع انتخاب رشته رفتم پلیس +10 پرسیدم گفت مشکلی نداره میتونی کنکور 92 بدی ولی الان که تحقیق کردم مثل اینکه من تا 6 ماه فرصت معرفی دارم (یعنی تا اول اسفند 91) . حالا به نظرتون من چیکار باس بکنم؟

میگم میتونم بدون کنکور دانشگاه برم تا کارم درست شه بعد انصراف بدم؟ یه توضیح بدین چجوریه یعنی از همون من معافیتم درست میشه یا نه باید 1 ترم بگذره تا دانشجو حسابم کنن؟
    شما تا مهر ۹۲ مشکلی برای ادامه تحصیل ندارید ، اگه تا اون موقع دانشگاه ثبت نام کنی مشکلی نیست

منم دقیقا همچین سوالی دارم.متولد سال 71 هستم نیمه دوم. امسال با شرط ارسال دفترچه دوباره کنکور دادم(پارسال قبول نشدم)

ولی حالا میبینم که اصلا با جو و رشته فنی مهندسی حال نمیکنم. میخوام کنکور هنر بدم آیا امکان داره؟
    خیر ، چون شما دانشجو هست ، برای هر مقطع فقط یک بار معافیت تحصیلی صادر می شه

دوستان بنده مادربزرگی دارم که باهاش زندگی میکنم بعد پدربزرگم هم فوت شده ولی دارای فرزند پسر هست منتها همه ازدواج کردن حالا من تحت هیچ شرایطی نمیتونم معاف بشم؟
    نوه پسر بالای 18 سال به جز من نداره
    خیر، پسرانی که ازدواج هم حتی کردند باعث می شوند معافی به شما تعلق نگیرد

10. این کاربر از MeMri بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

خوب اگه انصراف بدم نمیتونم دوباره کنکور هنر بدم؟

البته اینم بگم که من کاردانی میخونم
    Last edited by Alireza.M1731; 29-09-2012 at 12:11.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •