تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 105 اولاول ... 23456789101656 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 1044

نام تاپيک: سوالات در زمینه باغبانی

پروفشنال hamidma's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

ممنونم از دلگرمی ها و راهنماییتون . بردمشون تو باغچه البته فعلا تو همون گلدون اولیه. با ابیاری قطره ای هم ابشون می دم چون چند روزی خونه نیستم.

پروفشنال amin_rogh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    بلژيک

پيش فرض

خواهش میکنم
    سفر خوش بگذره

تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

خوب مثل اینکه باید از اول شروع کنم. گنجشکای عزیز همه جوانه های بذرهایی رو که کاشته بودم خورده بودند.. فقط 8 جوونه لاله عباسی باقی مونده از همه انها.

خوب این شاید به نوعی چرخه طبیعت باشه پس فکر کنم باید بهش احترام بذارم. پس دوباره شروع می کنم.
    تصمیم گرفتم سبزی کاشتن رو هم به صورت جدی تر پیگیری کنم. هر چند تا حالا از باغچه ام جعفری شاهی و تره برداشت کرده ام و مصرف کر ده ام. خیار و گوجه مهمترین محصولی است که بهش دارم فکر می کنم و دارم خودم رو برای کاشتنشون اماده می کنم.

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    بلژيک

پيش فرض

امید وارم موفق باشی
    فقط یادت باشه که از تماس برگهای خیار با خاک در مراحل اولیه رشد بوته جلوگیری کنی چون بوته های جوان خیار سریع به قارچ آلوده میشن و میمیرن.

5. 2 کاربر از amin_rogh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

ممنونم از راهنماییتون
    یه سوال واسه من پیش امده و اونم اینه که پیچک من نوکهای بعضی از برگهاش لکه قهوه ای شده و تو کتاب خوندم که ممکنه به دلایل زیادی باشه و عجیب این بود که هم نوشته بود مثلا نور زیادی و هم نور کم و خشکی هوا و رطوبت هوا ... حالا من موندم که دقیقا کدوم دلیل این مشکل رو پیش اورده.
    من معمولا طبق دستور شما اقا امین رخ که با انگشت چک کنم بهش اب می دم روزی دوبار هم با اسپره برگها رو شستشو می دم و البته در ایون هست و نور مستقیم شدید هم روش نیست. حالا به نظر شما مشکل چیه؟

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    بلژيک

پيش فرض

1-پیچکتون چه پیچکی هست؟
    2- روزی دوبار؟به یاد داشته باشید که نا هماهنگی میزان جذب آب و میزان ازدست دادن آب ازطریق برگها میتونه مشکل ساز باشه. در واقع شما با آب پاشیدن به سطح برگ یکی از عوامل ایجاد این نا هماهنگی را که خنک شدن برگها در ساعات گرم روز هست را فراهم میکنید. اگر یادتون باشه در پستهای قبلی به شما عرض کردم که هر موقع لازم بود نسبت به شستن برگها اقدام کنید نه بصورت مداوم.در این حالت ممکنه که بدلیل خنک شدن سطح برگ، گیاه اشتباها روزنه هارو باز کنه و آب زیاد از دست بده.
    اگر اسم پیچکتون رو نمیدونید یه عکس بزارید.
    موفق باشید

8. این کاربر از amin_rogh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

با تشکر از اینکه لطف می کنید و راهنمایی می کنید:

عکس پیچک :

تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

مثل اینکه این چند روز اقای امین رخ سرشون شلوغ بوده که نتونستند سر بزنند. هر جا هستید خسته نباشید.

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    بلژيک

پيش فرض

مثل اینکه این چند روز اقای امین رخ سرشون شلوغ بوده که نتونستند سر بزنند. هر جا هستید خسته نباشید.
    سلام وست من
    چند روزیه که شدیدا درگیر دانلود یه ویندوز 64 بیتی ناقابل هستم و بابتش یکی از دوستان رو حسابی تو درد سرانداخته ام ولی انگار نمیشه که بشه!
    بهر حال ببخشید.متاسفانه عکس زیاد گویا نیست.ببینید کدوم یکی از این زیریا هست تا خدمتت عرض کنم
    فعلا

لطفا به تفاوت عکسهای اول و سوم دقت کنید. اینها مثل هم نیستند.

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    بلژيک

پيش فرض

دوست عزیز
    مرا به وجد آوردید که از خیار و گوجه و کاهوی منزل خودم واست عکس بزارم.البته هنوز خیار گل نداده و کوچک هست.و گوجه هم چند تا کوجه کوچولو داده و به گل نشسته. کاهو هم که بزرگاش رو مصرف کردیم و باقی همه کوچک هستند.آخه اینجا خیلی وقت نیست که هوا خوب شده.
    [

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •