تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 621 از 2199 اولاول ... 12152157161161761861962062162262362462563167172111211621 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,201 به 6,210 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

پروفشنال mx_2dar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    انگلستان - منچستر

پيش فرض

1-با 512 شبی 1 گیگ و 200 مکابایت ، سرعت تفاوتی ندارد، اصلا افت ندارد
    2-اصلا نمیخواد کاری انجام بدید ساعت که 2 میشه خودش میفهمه و کانتر نمیندازه
    3-خیر مشکلی ندارد ، هر شب دانلود کن
    دمتتتتتتتت جیز آسفالت شده بودم از کم خوابی

---------- Post added at 12:49 AM ---------- Previous post was at 12:44 AM ----------

اگر یه جمع بندی بشه به پست اول تاپیک اضافه بشه خیلی از سوالات تکراری پاسخ داده میشه ...
    این پست بالا رو از صفحه 527 پیدا کردم

پروفشنال mx_2dar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    انگلستان - منچستر

پيش فرض

قسمت دوم سوالتو متوجه نشدم اما درکل بگم برای دانلود شبانه که از 2 تا 8 صب هس نیازی به خاموش روشن کردن مودم نیس
    خود مودم سر وقتش میره تو حالت رایگان البته بگم که ساعت مبین 10 مین عقب هس،یعنی بجای 2 تا 8 صب از 2.10 دقیقه تا 8.10 دقیقه رایگان حساب میشه
    ایول آخه یکی از بچه ها چند صفحه پیش گفته بود باید خاموش و روشن بشه ! ما هم کارمون شده بود هر شب .... دیگه تحملش خیلی سخت شده بود

درباره اون هم فکر میکنم حق با شماست چون یه باری که 2:05 با پنل دی سی کردم ببینم چقدر شده حجم کم کرده بود
    به هر حال ممنون

3. این کاربر از mx_2dar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان اکسس پوینت خوب و قیمت مناسب چی میشناسن ؟
    مودم اوت دور رو بهش وصل کنم

tp-link
    40 تومن بود با این نوسان دلار شده 60-70

5. این کاربر از aliprince بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز *Forgotten*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ?What

پيش فرض

قسمت دوم سوالتو متوجه نشدم اما درکل بگم برای دانلود شبانه که از 2 تا 8 صب هس نیازی به خاموش روشن کردن مودم نیس
    خود مودم سر وقتش میره تو حالت رایگان البته بگم که ساعت مبین 10 مین عقب هس،یعنی بجای 2 تا 8 صب از 2.10 دقیقه تا 8.10 دقیقه رایگان حساب میشه

دوست عزیز میشه بگید ساعت مبین نت رو از کجا در آوردید تا ما هم تو دانلود مجانیش هماهنگ کنیم؟؟

7. این کاربر از *Forgotten* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت pouya7777's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض جواب سوالت

کلا تو این تاپیک یه سری سوال مطرح میشه که کسی بهشون پاسخم نمیده!!!
    ینی واقعا اینجا کسی حسابشو شارژ نکرده و نمیدونه "چقد طول میکشه تا پول بیاد تو اکانتم؟"من دیشب ریختم پولو بعد مرکز تماسشم که کلا جواب نمیده!نمیدونین از کجا میتونم پیگیری کنم؟!!
    من تو توضیحاتش فقط اسم طرحمو نوشتم اونا خودشون میفهمن کذوم طرحو میخام؟!!!
    لطفا جواب بدن دوستانی که میدونن
    شما الان اگر از طرح قبلیت هنوز وقت مونده باشه، پولی که واریز کردی، میشه ترافیک ! (گیگ خریدی)
    اگر هم که طرحت تموم شده باشه، پول تو حسابت مونده و باید با کال سنتر 09679 تماس بگیری و بگی که طرح جدید برات ثبت کنن.

---------- Post added at 12:11 PM ---------- Previous post was at 12:10 PM ----------

tp-link
    اکسس پوینت خوب می خواین که عمری کار کنه فقط و فقط و فقط LinkSys پیشنهاد می کنم می تونین از مدل E1000 استفاده کنین.

---------- Post added at 12:12 PM ---------- Previous post was at 12:11 PM ----------

tp-link
    اکسس پوینت خوب می خواین که عمری کار کنه فقط و فقط و فقط LinkSys پیشنهاد می کنم می تونین از مدل E1000 استفاده کنین.

در آغاز فعالیت pouya7777's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض روش مصری!! :دی

--اگه بخای سرویستو تعویض کنید باید قبل از واریز پول زنگ بزنی سرویسو تعویض کنی که بعد از اون پولو واریز کن
    --اگر قصد تعویض سرویس رو نداشتی کافیه پولو واریز کنید تا کامپیوتر به صورت خودکار شارژ کنه

اول از همه میری بانک ملت فیشو برمیداری که باید:

* مبلغ + چهار درصد مالیات از کل مبلغت ، جمعش رو رو فیش مینویسی مثلا 65000 ت + 2600 ت = 67600 ت
    اگه طبق فرمول پیش نرید و کمتر بریزید فعال نمیشه که در این حالت مبلغ رو چک کنید و اگه کم اومد مبلغو اضافه کنید و واریز کنید

*شماره حساب مبین نت رو ، روی فیش مینویسی

*شماره پرداخت رو که روی جعبه مودمت موجوده روی فیش مینویسی
    که اگه فراموش کنی پولت میپره

*واریز میکنی حالا بعد از 2 تا 3 ساعت کامپیوتر خودکار اکانتتو شارژ میکنه اگه شارژ نکرد زنگ بزنید به بخش فروش و شماره اشراکتونو بدید و بگید امروز یا در تاریخ فلان پول واریز کردم تا شارژ کنه

برای اینکه بتونی هر لحضه چک کنی که شارژ شده یانه باید وارد حساب کاربریت شی
    آقا این روشی که اشاره کردی مال 200 سال پیش بود که با دود پیغام می دادن !
    از طریق سایت مبین نت ، بالای صفحه اصلی نوشته شده پرداخت اینترنتی، روی این که بزنین می تونین پرداخت آنلاین انجام بدین، فقط حتماً حتماً حتماً با شماره مرکز تماس : 83869999 یا 09679 تماس بگیرین و بگین که کدوم طرح رو می خواین تا براتون کارش رو انجام بده

10. این کاربر از pouya7777 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه stratocaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

شما الان اگر از طرح قبلیت هنوز وقت مونده باشه، پولی که واریز کردی، میشه ترافیک ! (گیگ خریدی)
    اگر هم که طرحت تموم شده باشه، پول تو حسابت مونده و باید با کال سنتر 09679 تماس بگیری و بگی که طرح جدید برات ثبت کنن.

---------- Post added at 12:11 PM ---------- Previous post was at 12:10 PM ----------

---------- Post added at 12:12 PM ---------- Previous post was at 12:11 PM ----------

قیمتشم میدی دوست عزیز

آخر فروم باز *Forgotten*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ?What

پيش فرض

آقا این روشی که اشاره کردی مال 200 سال پیش بود که با دود پیغام می دادن !
    از طریق سایت مبین نت ، بالای صفحه اصلی نوشته شده پرداخت اینترنتی، روی این که بزنین می تونین پرداخت آنلاین انجام بدین، فقط حتماً حتماً حتماً با شماره مرکز تماس : 83869999 یا 09679 تماس بگیرین و بگین که کدوم طرح رو می خواین تا براتون کارش رو انجام بده
    بله میدونم خودم 200 بار از طریق پرداخت اینترنتی پول ریختم
    چون چند بار که پول از طریق اینترنتی ریختم بعضی مواقع خطا میداد که آدم سکته میکنه که 80 تومن پول بیزبون ممکنه پپره
    ولی این روش مطمئن تره و زودتر فعال میشه همین هفته برای دو سه تا از دوستام و مال خودممو فعال کردم

در ضمن مثل قبل نیست که پول بریزی باید حتما زنگ بزنی، اگه قصد تعویض سرویس رو نداشته باشی پولو که ریختی بعد از دو تا سه ساعت به صورت خودکار فعال میشه
    امروز مال خودم یعنی سرویس b42 فعال کرد

اگه از طریق بانک پول بریزید بنظرم خیلی سریعتر فعال میکنه
    Last edited by *Forgotten*; 15-02-2012 at 16:18.

13. این کاربر از *Forgotten* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

من شک کرده بودم ولی مطمئن نبودم!
    سلام دوست عزیز
    من وایمکس مبین نت رو استفاده میکنم اشتراک 1به 4 و پشتبیانی خوب و سرعت بالا نشون ازکیفیت خوب وانتن دهی بالا این سرویس هس.اگه ping وspeed dlرو برات بذارم شایدباورت نشه.به نظرم سرویس بهتری نسبت به ایرانسل داره ولی پهنای باند کمتری نسبت به پارس انلاین و . . . داره .
    یه سری به این سایت بزن
    sibesabzit.com

15. این کاربر از shahin a بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

مبین نت حالا حالا ها نمی تونه مطرح بشه!
    هنوز یک دکل هم نداره!
    سلام دوست عزیز

کل تهران وایران bts های مبین پرشده.من که از یه عاملی به اسم سیب سبز گرفتم خوب راهنماییم کردن.منطقه توبگی قشنگ میگن چه سرویسی استفاده کنی بهتره .البته اگه مثل 2ماه پیش باشن.تازه روزبه روز دکل
    هاشون زیادترمیشه.
    یه سری به اینجا بزن
    sibesabzit.com
    88310438
    Last edited by shahin a; 15-02-2012 at 16:41.

17. 2 کاربر از shahin a بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 11 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 11 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •