تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 81 از 2199 اولاول ... 3171777879808182838485911311815811081 ... آخرآخر
نمايش نتايج 801 به 810 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

داره خودمونی میشه nineteen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

خیلی ممنون
    میشه بگین چطور باید استفاده کرد
    مخصوصا قسمت total and report رو توضیح بدین

داره خودمونی میشه daryosh999's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    sari

پيش فرض

دلايل زيادي هست دوست عزيز. اوليش اين كه gprs سرعتش كاملا محدوده . در صورتيكه edge داشته باشه حداكثر سرعت هموني ميشه كه گفتيد. وگرنه اگه مثل منطقه ما آنتن هاي ايرانسل مشكل داشته باشن سرعت دانلود حداكثر 3 تا 4 كيلو ميشه.اين از اين.پس سرعت بالاتر از 128 معني نداره توي gprs. gprs نامحدود وجود نداره.اگه يه سر به تاپيكاش ميزدي ميديدي كه محدوديت حدود 10گيگ گذاشتن واسش.اسمن نامحدوده
    گرفتن دانگل هم هست چون اگه باطري گوشيت خراب بشه واقعا نميرزه.
    بحث منم درست همینجاست.منم می دونم که تنها دلیل برتری وایمکس سرعت دانلوده مثلا تو همین ایران میشه 1مگ گرفت . ولی وقتی به کاربرای خونگی بیشتر از 128 نمی دن پس با این شرایط wimax هیچ برتری به gprs نداره.
    در ضمن شما درست میگی تو سایت ایرانسل طرح های نامحدودو نذاشته ولی اگه تو گوگل سرچ کنی میوتنی پیدا کنی . من خودم الان یه چند وقتی دارم استفاده می کنم .
    این کد نامحدود یه روزه:
    #1*2*7*3*140*
    با این کدم می تونی اطلاعات طرح های دیگرو بگیری:
    #2*7*3*140*

داره خودمونی میشه mahanramzi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

خیلی ممنون
    میشه بگین چطور باید استفاده کرد
    مخصوصا قسمت total and report رو توضیح بدین
    وقتی شما برنامه رو اجرا می کنید یه پنجره کوچیک کنار دسکتاپ شما باز میشه که عدد قرمز سرعت دانلود و عدد سبز سرعت آپلود رو نشون میده اون دیا گرام بالاش هم نوسانات دریافت و ارسال ِData ، به همین سادگی . در قسمت total and report هم شما به راحتی می تونید میزان دریافت و ارسال رو به صورت، در ساعت، در هفته، در ماه و حتی در سال هم مشاهده کنید.در قسمت Export reports هم شما می توانید بازه تاریخی مورد نظرتون رو تایین و میزان مصرفتون رو در اون بازه زمان به صورت هایی که در بالا ذکر کردم save و مشاهده کنید. در ضمن اگر روی پنجره کوچیک رایت کلیک کنید و Help رو بزنید تمام سوالات رو جواب داده.
    Last edited by mahanramzi; 08-09-2010 at 12:23.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

این برنامه رو از کجا میشه دانلود کرد هرچند من جواب سوال بالا رو نگرفتم
    در مورد سوال اون یکی دوستمون هم من بدون هیچ نامه یا مجوزی 256 گرفتم
    دوست عزيز يعني اصلا شما رو براي دادن256 اذيت نكردن يا سوال نكردن راحت دادن؟ شما از كجا هستيد؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

آقا من یک مشکل جدی با مبین نت دارم و اونم اینه که: ببینید گفتن که جمعه ها با 2-8 صبح مجانی. منم تو صفحه کاربریم که می رم شب تا صبح رو مجانی زده 0. ولی نکتش اینه که من جمعه 1.5 از 5گیگمو dl کردم ولی تو صفحه کاربریم صفر نزده واسه جمعه. چیکار کنم؟ ای ی ی ی وای ی ی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دوست عزيز يعني اصلا شما رو براي دادن256 اذيت نكردن يا سوال نكردن راحت دادن؟ شما از كجا هستيد؟
    نه اینطوریام نیست به من که نمایندگی تهران خیلی سر نامه گیرداد. عین بقیه جاها نامه براشون مهمه. تازه گفت کارت دانشجویی هم قبول نمی کنن.

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

آقا من یک مشکل جدی با مبین نت دارم و اونم اینه که: ببینید گفتن که جمعه ها با 2-8 صبح مجانی. منم تو صفحه کاربریم که می رم شب تا صبح رو مجانی زده 0. ولی نکتش اینه که من جمعه 1.5 از 5گیگمو dl کردم ولی تو صفحه کاربریم صفر نزده واسه جمعه. چیکار کنم؟ ای ی ی ی وای ی ی
    دوست من شما برای هر گیگ مصرفیتون هزینه پرداخت می کنید. به نظر من با تماس مکرر با شرکت سعی کنید وضعیت رو مشخص کنید. به هر حال اینترنت حجمی بعد از سرعت مسئله چگونگی محاسبه حجم خیلی مهمه به نظر من.

داره خودمونی میشه nineteen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

به من گفت باید نامه یا کارت دانشجویی بیاری منم گفتم هیچ کدوم رو ندارم وقتی مخابرات داره 256 میده شما چرا گیر میدین گفت البته به ما گفتن زیاد گیر ندیم و بهشون 256 بدین
    این بود ماجرای ما

داره خودمونی میشه reza-ps3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    forum.p30world.com تهران

پيش فرض

سلام دوستان میدونم اینجا جای این سوال نیست
    امروز یه روتر linksys -wrt160n خریدم برای مودم outdoor مبین نت خیلی خوب کار میکنه اما یه چیزی که هست اینه که وقتی روترو از برق در میارم و دوباره میزنم به برق روشن نمیشه و باید حتمآ فیش اداپتورو از روتر جدا کنم و دوباره وصلش کنم تا روشن بشه دوستان لطف کنید راهنمایی کنید اگر روتر خرابه ببرم عوزش کنم

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

امروز بالاخره کارشناسشون اومد مودم داخلی که همراش بود رو امتحان کرد (از این کله قندیا بود) سه تا چراغش روشن شد یعنی خونه ما داخلی جواب می ده
    بالا خره رفتیم مرحله بعد حالا باید وایسم مودم رو بفرستن ببینم چی در میاد ، شمارم در جریان می ذارم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •