تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 846 از 849 اولاول ... 346746796836842843844845846847848849 آخرآخر
نمايش نتايج 8,451 به 8,460 از 8485

نام تاپيک: TD-LTE Irancell / اینترنت ثابت نسل 4 ایرانسل

آخر فروم باز وین رونی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام، دوستان من قندشن وارپ 1.1.1. توی گوشی کار میکنه برام، ولی نسخه ویندوز کار نمیده. کاری میشه انجام داد که توی ویندوز هم کار بده؟

اینترنتم هم td ایرانسله
    وارپ رو تبدیل کن به زیرو تراست.درست میشه.منم دقیقاً همین مشکلو داشتم حل شد
    در تاپیک مبین نت توضیح دادم

2. این کاربر از وین رونی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز وین رونی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

td-lte از لحاظ فرکانسی متفاوت هست با نت گوشی پس مقایسه خوبی نی بگی الان گوشی این سرعت رو میده تی دی هم سرعتش باید خوب باشه

تی دی روی دکل ها از سکتور و ... جدا هستن ربطی به انتن گوشی موبایلتون نداره

شهری و منطقه ای ک توش هستید حتی زاویه سکتور تی دی ، مودمی ک قراره بهش متصل بشید و سایر عوامل روی سرعتتون تاثیر گذارن

شما اول به دنبال ی مودم انلاک خوب باش بعدا سیمکارت از جفت اپراتور ها بگیر تست کن سیمکارت با بسته اولیه حدودا 160 هست روی مبین نت هم همین حدودا هست

اگر نیاز به گیم دارید تجربه کم تاخیر میخواید سرعت لود سایت ها براتون اهمیت داره مبین نت پیشنهاد میشه (ولی سرعتش تا 40 محدوده)

اگر نیاز به سرعت دارید پینگ براتون اهمیتی نداره ایرانسل
    من خودم ایرانسل استفاده میکنم سرعتم بین 120 اوج خلوتی 80-90 مگابیت اوج شلوغی سرعتمه
    ساعت 8 شب

ساعت 3 شب

پس اینطور که فهمیدم از نمایندگی خرید نکنم و بهتره برم سراغ مودم آنلاک
    درسته؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه number-1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

دوستان این مودم چطوره ؟
    همون B612 هواوی هستش؟

مودم TFi60-S1

- - - Updated - - -

دوستان این مودم چطوره ؟
    همون B612 هواوی هستش؟

مودم TFi60-S1

آخر فروم باز Vahid67's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    پاي كامپيوتر

پيش فرض

سلام دوستان من چند سال پیش TD LTE ایرانسل داشتم (خیلی سال قبل) مودمشو هنوز دارم... تست کردم دیدم اینحایی که الان هستم 4 تا چراغ روشن داره (وسط پذیرایی)
    من الان زیتل دارم که سرعتش خیلی افتضاح شده تنها مزیتش این بود که نامحدود هستش ولی با این سرعت پایین دیگه مزیت حساب نمیشه مخصوصا ظهر به بعد و همینطور کل روزهای تعطیل...
    الان بسته یک ساله رو کرده 3.800 که چک کردم میشه باهاش چهارتا بسته 600 گیگ ایرانسل گرفت که برای من کافیه

1-آیا این 600 گیگ همش اینترنت بین الملل هستش؟ داخل سایت چیزی نزده بود!
    2- نوسان سرعت توی منطقه غرب تهران حدودا ابتدای جلال کسی اطلاع داره به چه صورت هستش؟
    3- من مودم قدیمی TK2510 دارم چهارتا چراغش روشن شد آیا اوکی هستش میشه براش بسته خرید یا باید سیم و مودم تعویض بشه؟

- - - Updated - - -

سلام دوستان من چند سال پیش TD LTE ایرانسل داشتم (خیلی سال قبل) مودمشو هنوز دارم... تست کردم دیدم اینحایی که الان هستم 4 تا چراغ روشن داره (وسط پذیرایی)
    من الان زیتل دارم که سرعتش خیلی افتضاح شده تنها مزیتش این بود که نامحدود هستش ولی با این سرعت پایین دیگه مزیت حساب نمیشه مخصوصا ظهر به بعد و همینطور کل روزهای تعطیل...
    الان بسته یک ساله رو کرده 3.800 که چک کردم میشه باهاش چهارتا بسته 600 گیگ ایرانسل گرفت که برای من کافیه

1-آیا این 600 گیگ همش اینترنت بین الملل هستش؟ داخل سایت چیزی نزده بود!
    2- نوسان سرعت توی منطقه غرب تهران حدودا ابتدای جلال کسی اطلاع داره به چه صورت هستش؟
    3- من مودم قدیمی TK2510 دارم چهارتا چراغش روشن شد آیا اوکی هستش میشه براش بسته خرید یا باید سیم و مودم تعویض بشه؟

در آغاز فعالیت i_netboyy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

- - - Updated - - -

سلام دوست من بهتره اول یه بسته با حجم کم خریداری کنید تست سرعت بگیرید اگر سیگنال دریافتیتون و سرعت مطلوب بود سرویس حجیم خریداری کنید البته مودمتون زیاد جالب نیست بهترین مودم به ترتیب tfi 60 h1 ایرانسل (انلاک کنید بهتره) و مودم 5g هواوی اوت دور و نوکیا 5g باشه و این که اگر tfi60 خریداری کردین بهش روتر وصل کنید چون قدرت وای فای این مودم و پوشش دهی ضعیف داره من خودم الان شریعتی کوچه پروین نرسیده به تجریش هستم نزدیک بی تی اس هستم سرعت دانلودم زیر 100 مگ نمیاد رو تی دی دی ایرانسل و ایرانسل رو باند 41 و 42 سرویس ارائه میده و مزیتش نسبت به مبین نت سر عتش هست که در حالت تجمیع سرعت نسبتا خوبی داره اما بسته هاش فکر می کنم به نسبت مبین نت یه مقدار گرون تره اگر هم برای گیم استفاده می کنید کلا انتظار از تی دیدی و نت سیم fd نداشته باشد بهتره به فیبر و پوینت تو پوینت فکر کنید زیتل هم که کلا خراب شده تعداد یوزهاش زیاده و سرعت نابو قیمت بالا ضریب نفوذ پایین مودمش هم cat 4 هستش اگر تو نستین سیم زیتل رو روی tfi60 h1 تست کنید یه اماری به ما هم بدین بد نیست

7. این کاربر از i_netboyy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    پاي كامپيوتر

پيش فرض

- - - Updated - - -

سلام دوست من بهتره اول یه بسته با حجم کم خریداری کنید تست سرعت بگیرید اگر سیگنال دریافتیتون و سرعت مطلوب بود سرویس حجیم خریداری کنید البته مودمتون زیاد جالب نیست بهترین مودم به ترتیب tfi 60 h1 ایرانسل (انلاک کنید بهتره) و مودم 5g هواوی اوت دور و نوکیا 5g باشه و این که اگر tfi60 خریداری کردین بهش روتر وصل کنید چون قدرت وای فای این مودم و پوشش دهی ضعیف داره من خودم الان شریعتی کوچه پروین نرسیده به تجریش هستم نزدیک بی تی اس هستم سرعت دانلودم زیر 100 مگ نمیاد رو تی دی دی ایرانسل و ایرانسل رو باند 41 و 42 سرویس ارائه میده و مزیتش نسبت به مبین نت سر عتش هست که در حالت تجمیع سرعت نسبتا خوبی داره اما بسته هاش فکر می کنم به نسبت مبین نت یه مقدار گرون تره اگر هم برای گیم استفاده می کنید کلا انتظار از تی دیدی و نت سیم fd نداشته باشد بهتره به فیبر و پوینت تو پوینت فکر کنید زیتل هم که کلا خراب شده تعداد یوزهاش زیاده و سرعت نابو قیمت بالا ضریب نفوذ پایین مودمش هم cat 4 هستش اگر تو نستین سیم زیتل رو روی tfi60 h1 تست کنید یه اماری به ما هم بدین بد نیست
    دقیقا موافقم باید یکی دو هفته ازش تست بگیرم ببینم سرعتش چجوریه....نمیدونم از چه بابت گفتید که مودم خوبی نیست اگه برای استفاده داخلی باشه که مشکلی نیست با کابل لن وصل میکنم به مودم خودم اما اگه مشکلش اتصال به دکل باشه اون یه بحث دیگه ای هستش...
    قعلا که استفاده گیم ندارم الان زیتل پینگ روی 60 تا 70 هستش ولی متاسفانه فعلا وقت گیم ندارم الان سرعت برام خیلی مهمتره...قدیم یادمه همین تی دی ایرانسل پینگش حدود 120 بود اون موقع ها فیفا میزدم یادمه اذیت میکرد...برای فیبر هم چندجا سوال کردم که ظاهرا منطقه ما ساپورت نداشتن قعلا فکر کنم تنها گزینه اگه تست اوکی باشه همین ایرانسل هستش

اون ترافیک 600 گیگ که زده همش بین الملل هستش؟

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    پاي كامپيوتر

پيش فرض

یک بسته ایرانسل گرفتم وصل شدم ولی اصلا کیفیت خوبی نداره...
    نوسان بسیار بالا ولی وفتی که وصل هستش پینگش حدود 50 هستش که در مقایسه با زیتل که پینگش روی 65 هستش خیلی بهتره...
    اما اصلا پایداری نداره نه خود پینگ نه ارتباط و برای حدود 30 ثانیه تایم اوت میده...
    سرعت تست ساعت 9 صبح حدود 20 مگ هستش که در مقایسه همزمان با زیتل تقریبا برابر هستش که زیتل روی 19 مگ بود...ولی نمیدونم مشکل از مودم هستش یا اینکه چیز دیگه اصلا پایداری نداره..
    اینم عکس پینگ

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    پاي كامپيوتر

پيش فرض

آپدیت:
    یه سری تست جدید گرفتم وای فای مودم رو خاموش کردم و با کابل وصلش کردم به سیستم تایم اوت ها از بین رفت و پایداری کانکشن نزدیک 99 درصد شد! تقریبا اصلا تایم اوت نداره و پینگ هم بین 50 تا 56 در نوسان هستش گاهی زیر 50 هم میاد... سرعت هم در مقایسه همزمان با زیتل بیش از دو برابر هستش...ساعت 10 صبح یکشنبه
    باید یک سری تست جدید هم با اوپن وی پـــی ان بگیرم ببینم روی اون چطور کار میکنه چون سرور برای خودم هستش اگه مشکل ایجاد بشه قطعا از طرف فیلترینگ رو کانکشن اختلال ایجاد میکنن...

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    پاي كامپيوتر

پيش فرض

آپدیت:
    یک مشکلی اساسی هستش وقتی که با اوپن وی پـــی ان وصل میشم پنیگ هستش و اصلا تایم اوت نداره مثلا شاید هر ده دقیقه یک بار تایم اوت بده اما سایت های فیلتر شده مثل یوتیوب باز نمیشه! حتی بدتر نمیدونم چه اتفاقی میوفته زمانی که سایتش رو میخوام باز کنم شروع میکنه به تایم اوت دادن و آنتن مودم کم میشه انگار بار اضافی میره روی چیپست مودم و نمیتونه هندل کنه...سایت هایی هم که موقعیت آی پی رو نشون میدن همگی تهران رو به راحتی شناسایی میکنن درصورتی که من به سرور کانکت هستم اما همون سایت روی زیتل موقعیت سرور رو نشون میدن...
    عجیبتر اینکه هیچ کدوم از این مشکلات روی اینترنت همراه ایرانسل وجود ندارن و به راحتی همون سرور کار میکنه!

- - - Updated - - -

آپدیت:
    یک مشکلی اساسی هستش وقتی که با اوپن وی پـــی ان وصل میشم پنیگ هستش و اصلا تایم اوت نداره مثلا شاید هر ده دقیقه یک بار تایم اوت بده اما سایت های فیلتر شده مثل یوتیوب باز نمیشه! حتی بدتر نمیدونم چه اتفاقی میوفته زمانی که سایتش رو میخوام باز کنم شروع میکنه به تایم اوت دادن و آنتن مودم کم میشه انگار بار اضافی میره روی چیپست مودم و نمیتونه هندل کنه...سایت هایی هم که موقعیت آی پی رو نشون میدن همگی تهران رو به راحتی شناسایی میکنن درصورتی که من به سرور کانکت هستم اما همون سایت روی زیتل موقعیت سرور رو نشون میدن...
    عجیبتر اینکه هیچ کدوم از این مشکلات روی اینترنت همراه ایرانسل وجود ندارن و به راحتی همون سرور کار میکنه!

آخر فروم باز magiteq1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سرعت Warp چرا یکی دو روزه ترکیده

- - - Updated - - -

سرعت Warp چرا یکی دو روزه ترکیده........................

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •