تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 26 اولاول ... 567891011121319 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 258

نام تاپيک: فاجعه بیکاری ۱ میلیون تحصیل‌‌کرده دانشگاهی بیکارند !!!

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

دوست عزیز شما کجا زندگی میکنین ؟ واقعا تهران هستین ؟ با این حرفاتون من که شک دارم
    شما دارید همه چیز را منکر میشید
    جالبه از نظر شما هنوز هیچ مغازه و یا کارخانه و شرکتی ورشکست و تعطیل نشده !!!
    شما چرا همش آمار مرکز آمار و دولت و بانک مرکزی را ملاک قرار میدین ؟؟؟
    اونا هیچ موقع آمار واقعی را منتشر نمیکنن یا اگرم بخوان منتشر کنن بر یه عددی تقسیمش میکنن ... هیچ ماست فروشی نمیاد بگه ماست من ترشه
    شما انتظار داری سران مملکت بگن اوضاع خیلی خرابه

ببین دوست عزیز شما هنوز دانشجویی و کلت داغه بزار درست تموم بشه و مدرکت بیاد دستت بعد بخوای وارد بازار کار بشی خودت اونموقع نبود کار و سختیها و مشکلاتش را با تمام وجود حس میکنی دوست دارم اون موقع حست را بشنوم وقتی با مدرک فوق تحقیر شدی بهت بی احترامی شد و ببخشید از این واژه استفاده میکنم ازت خرکاری کشیدن و هزار تا مسائل دیگه که سر من و بقیه جوونا اومده سرت اومد دوست دارم جوابت را بشنوم ...
    انقدر سخته که بفهمید وضع مملکت رو راحتتر میشه از آمارها تشخیص داد تا تعطیل شدن مغازه ها؟
    اگه اونها آمار واقعی رو منتشر نمیکنن شما بیا منتشر کن ببینم چنده تعداد بیکارها... اصلا مقامات رسمی همه دروغگو. این منطق کیه که بگیم اونا اگر دروغ میگن پس شما راست میگید که 13میلیون بیکار تو ایران داریم!
    حتی عنوان تاپیک رو هم فکر نکنم خونده باشید. فاجعه 1میلیون بیکار.
    من هم دانشجوئم هم علاوه بر سابقه شغلی که مربوط به رشتم نیست 3 سابقه شغلی مرتبط با رشتم داشتم و نمیدونم پیش خودتون چه فکری کردید که گفتید برم تو بازار کار بعد میفهمم چه خبره!!! ... وقتی منطق کم بیاد بحث شخصی میشه و وقتی هم که جوابتونو میدم که من کمتر از شما تو بازار کار نبودم قطعا موضوع دیگه ای هست که بپرید روش. مثلا میتونید بگید حتما پارتی داشتی

والا به خدا همونا هم دارن میگن
    رئیس جمهور تو هر سخنرانی داره میگه بیکاری بزرگ ترین مشکل ماست و حتی میگه با وجود فارغ التحصیل های بیشتر تو سال های اینده امکان بدتر شدنش هم هست
    این دوست عزیز فقط میخواد با بقیه مخالفت کنه حالا به هر قیمتی که شده
    بگردید تو حرفهای من یک خط بیارید که من گفته باشم وضع بیکاری تو ایران بد نیست.
    قسم میخورم هر چیزی بخواید بهتون میدم فقط اینکارو بکنید.
    هیچکدوم از پست هامم ویرایش نگردم پاکم نکردم ... واقعا جدی میگم یک خط حتی یک جمله بیارید گفته باشم وضع بیکاری تو ایران بد نیست.

پاکش کردم چون شما اهل مغلطه و پیچوندن و بازی با کلمات هستی !
    من هیچ وقت نگفتم دروغ میگه ، گفتم امار رو با توجه به یه سری شرایط خاص خودشون بیرون میدن ، ولی شما چند بار گفتی من گفتم مرکر امار داره دروغ میگه !
    ---------------------------------------------------------
    من دیگه تو این تاپیک پستی نمیزنم به دوستانی هم که با این اقا بحث میکنن پیشنهاد میکنم بحث نکنن چون بحث با کسی که فقط حرف خودشه و همه چیو میپیچونه فایده نداره
    همه ما تو ایرانیم و خوب میدونیم شرایط و امار واقعیه چیه
    خداگهدار دوستان تو این تاپیک
    خوبه که نقل و قول من از پست شما هست و جمله شما هنوز اون بالاست.

حالا هی بگو من اینو نگفتم
    اگر منطقی داشتید و دنبال واقعیت بودید میگفتید اوکی گزارش رو بیار و روش بحث کنیم. ولی اینکه میگید خداحافظ در واقع کار منو راحت میکنید چون کارهای مهمتری دارم که برسم و با توجه به اینکه شما هم قصد نداری بدونی تو اون گزارش چی اومده نیازی نمیبینم بیارم تحلیلش کنم براتون.
    حالا به سلامت امیدوارم موفق باشی.
    Last edited by Mohammad Hosseyn; 11-12-2016 at 16:28.

تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

ما هیچ وقت دست از تلاش نمیکشیم.
    خیلی خوب بود پستت... همین یه جمله کافیه. چون اگه به این جمله اعتقاد داشته باشی حتما کار پیدا میکنی (البته اگر بیکار باشی، اگرم نباشی حتما تو کارت پیشرفت میکنی) و فکر نمیکنم هدف من از پستام چیزی جز همین باشه وقتی شما به این جمله اعتقاد داری نیاز به بحث نیست که بیکاری چند درصد باشه.

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

از دید بالا دقیقا چیه؟
    جمله شما دقیقا این بود: "مرکز آمار هیچ وقت آمار درست رو نمیده"، که کاری خوبی هم کردی پاکش کردی چون تناقض عجیبی با لینکی داشت که ارائه دادی و راکت ساینس هم نیست که بفهمیم منظور از اون جمله فرق داره با اینکه داده های مرکز آمار بازتاب واقعیت نیست. پاکش کردی چون خودش یه مغلطه بود دوست من.

در مورد لینک اول شما چه عددی رو مینگین گرفتی دقیقا که میگی از 18 بالاتره؟ عددی نیست که میانگینشو حدس میزنی. انقدر راحته رو هوا مینگین گرفتن؟[emoji16] شما از کجا میدونی بیکاری تو برخی شهرهای ایران کمتر از 10 نیست؟
    در مورد لینک دوم همونطور که گفتم فایل گزارش رو براتون میارم انقدر عجول نباشید. چیزی هم نگید که نتونید بعدا ازش دفاع کنید یا پاکش کنید. روزنامه تعادل جاییه که من خودم یمدت توش نویسنده بودم میدونم کسی که از یه گزارش رسمی نقل میکنه چطور اینکارو میکنه و برای قضاوت درست باید به گزارش رجوع کرد. پس صبر کن سر فرصت گزارش رو براتون میارم.

حفظ میکنم؟ [emoji23] بیخیال بابا...
    شما نه میدونی من چی خوندم نه حتی میدونی تعریف نرخ بیکاری چیه. وقتت خودتو تلف نکن...

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk
    از شکلک هایی که منو یاد ... میندازه میفرستی معلومه چقد کنترلت رو از دست دادی
    درود بر کاربران اینجا که خیلی خوب جوابت رو دادن
    از پستهایی که اینجا میزاری خودت با دست خودت رو میکنی وضع بیکاری رو مگه نه؟!
    برو دادا برو کیسه دولت رو بکش اینجا خیلیا اگاهن خیلیا...
    Last edited by shangil; 11-12-2016 at 16:47.

4. این کاربر از shangil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

ما هیچ وقت دست از تلاش نمیکشیم.

قصدمون این بود که اون معیار 12 درصدی شمارو به چالش بکشونیم و متقاعد به ارقام بالاتر از 13 میلیون کنیم که حاصل شد.

مسلما شما نمیتونی.
    اما قراره به کی پول بدی برات اینکارو کنه؟
    به کارگر ساده؟!
    کارگر ساده میتونه چاه فاضلاب خونه رو تخلیه کنه؟
    نکنه دنبال مهندس میگردی؟! مهندسای شما 5 سال پیش ترک تحصیل کرده بودن. دنبالش نگردد. خودتیو... کارگران سادتونو... چاه فاضلاب... شما هم تلاشتون رو بکنید ببینید چی نتیجه میده.

شما در زمینه مکانیک تخصص کافی ندارید و قابل بحث نیست.

مابقی صحبتها همان مثال 2+3 هست. آقا قبوله 4 میشه.
    دوست من قصد این کاربر بر هم زدن فروم و مطمینا خودش هم موافق با شماست ولی میخواد با این کار کمی هم جو رو اشفته کنه و در واقع این باعث میشه اتفاقا حقیقت روشن تر بشه که خیلی خوبه و شاید هم عمدا این کار رو میکنه تا حقیقت روشن و روشن تر میشه.
    برای اینکه به توهم این فرد پی ببری کافیه امضاش اواتارش رو ببینی و بعد چند صفحه قبل ببینی گفته کسی که نرخ تورم رو گفته 8 درصد درست گفته و همون کس گفته 40 درصد حداقل بیکار داریم نه اونجاش رو غلط گفته!! در واقع ایشون داره در توهم و کاینات خودش سیر میکنه.
    بازم میگم اجازه بدید کمی بزرگ بشه یادش میره. بودن خیلیا مثل ایشون که حالا بدتر از من و شما در پی حقیقتن
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by shangil; 11-12-2016 at 16:56.

6. این کاربر از shangil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

دوست من قصد این کاربر بر هم زدن فروم و مطمینا خودش هم موافق با شماست ولی میخواد با این کار کمی هم جو رو اشفته کنه و در واقع این باعث میشه اتفاقا حقیقت روشن تر بشه که خیلی خوبه و شاید هم عمدا این کار رو میکنه تا حقیقت روشن و روشن تر میشه.
    برای اینکه به توهم این فرد پی ببری کافیه امضاش اواتارش رو ببینی و بعد چند صفحه قبل ببینی گفته کسی که نرخ تورم رو گفته 8 درصد درست گفته و همون کس گفته 40 درصد حداقل بیکار داریم نه اونجاش رو غلط گفته!! در واقع ایشون داره در توهم و کاینات خودش سیر میکنه.
    بازم میگم اجازه بدید کمی بزرگ بشه یادش میره. بودن خیلیا مثل ایشون که حالا بدتر از من و شما در پی حقیقتن
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    از شکلک هایی که منو یاد ... میندازه میفرستی معلومه چقد کنترلت رو از دست دادی
    درود بر کاربران اینجا که خیلی خوب جوابت رو دادن
    از پستهایی که اینجا میزاری خودت با دست خودت رو میکنی وضع بیکاری رو مگه نه؟!
    برو دادا برو کیسه دولت رو بکش اینجا خیلیا اگاهن خیلیا...
    طنز پست هات اینجاست که نمیتونی منبع برای حرفت بیاری و آسمون ریسمون میبافی. مرکز آمار و بانک مرکزی تورم رو زیر 10درصد اعلام کردن و هر دو مورد قبول منه و همون مراجع هم بیکاری کل رو 12درصد و بیکاری فارغ التحصیلان رو 18درصد اعلام کردن و اون رو هم من قبول دارم. حالا شما تو کدوم دنیای تخیلی زندگی میکنی که مرجع رسمی گفته بیگاری 40درصده خدا میدونه چون از اول تا آخری که کوبیدی رو کیبوردت یه لینک از اون مرجعت نیاوردی ما هم باهاش آشنا بشیم. یکی از دوستان لینک آورد منم پاسخشو دادم و الان خداحافظی کرد. شما اگر چیزی داری ارائه بده بجای *$# گفتن[emoji6] (دقیقا برام سواله امضا و آواتار من چه ربطی به بحث اینجا داره؟ چی میزنی داداش؟ [emoji16] )
    اگر نگاه کنی من یه 11سالی هست تو این فرومم اگر قرار بود فروم رو بهم بزنم تا الان اخراج شده بودم. بجای این حرفا بهتر نیست مرجعتو به ما معرفی کنی؟
    Last edited by Mohammad Hosseyn; 11-12-2016 at 17:15.

تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

طنز پست هات اینجاست که نمیتونی منبع برای حرفت بیاری و آسمون ریسمون میبافی. مرکز آمار و بانک مرکزی تورم رو زیر 10درصد اعلام کردن و هر دو مورد قبول منه و همون مراجع هم بیکاری کل رو 12درصد و بیکاری فارغ التحصیلان رو 18درصد اعلام کردن و اون رو هم من قبول دارم. حالا شما تو کدوم دنیای تخیلی زندگی میکنی که مرجع رسمی گفته بیگاری 40درصده خدا میدونه چون از اول تا آخری که کوبیدی رو کیبوردت یه لینک از اون مرجعت نیاوردی ما هم باهاش آشنا بشیم. یکی از دوستان لینک آورد منم پاسخشو دادم و الان خداحافظی کرد. شما اگر چیزی داری ارائه بده بجای *$# گفتن[emoji6] (دقیقا برام سواله امضا و آواتار من چه ربطی به بحث اینجا داره؟ چی میزنی داداش؟ [emoji16] )
    اگر نگاه کنی من یه 11سالی هست تو این فرومم اگر قرار بود فروم رو بهم بزنم تا الان اخراج شده بودم. بجای این حرفا بهتر نیست مرجعتو به ما معرفی کنی؟
    شما یکی از بیکارایی هستی که در این فروم میچرخه و ده سال اینجا بودنت کاملا این رو اثبات میکنه.
    نرخ بیکاری رو مسوولان اعلام کردن 40 درصده لازم هم نکرده منبع های تلویزیون ایران و دروغگوهایی مثل اینها رو برات بزارم دروغهایی که هر روز میشنویم. با این حال خود اینها هم مجبور شدن اعلام کنن بیکاری بیداد میکنه در ایران
    و امار حتی وحشتناکتر از اون هست. حتی کار به جایی رسیده که افراد بیکار مثل تو اومدن به خاطر چندرغاز حقوق و کار دولتی دارن امار الکی از خودش در میارن و فکر میکنن میتونن جایگزین امثال سیف و سخنگوی دولت بشن. تو تا حالا یه اصل ساده رو که اگر تورم 8 درصد بود بانک بیش از اون سود نمیداد رو نگرفتی انتظار داری حرفات رو باور کنن کاربران.ب
    ازم میگم این شکلکهایی که میفرستی نشان از عصبانیتت و سن کمت داره و کاربران هم اینقدر عالی جوابت رو دادند که نیازی به توهمات و خیالات تو نداره.
    تکرار میکنم کمی بررگ بشی در بطن جامعه بیفتی اونجاست که همینجا میای میگی عجب اشتباهی میکردم مثل طوطی حرفای مسوولین بی سواد رو تکرار میکردم نه تنها تکرار میکردم بلکه سفید نمایی بیش از حد نیز میکردم.
    اگر حرفی در مورد عنوان تاپیک " فاجعه بیکاری" داری میتونی بیان کنی ولی اگه اینجا اومدی که حرفای سخنگوی دروغ رو تکرار کنی فکر میکنم بهتره واسه گزارشگر اخبار شدن شبکه ملی اپلای کنی.
    Last edited by shangil; 11-12-2016 at 17:58.

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض

دوستان با افراد بی منطقی که عکس آواتارشون کارل مارکس کمونیسته و افکارشون هم مثل افکار صاحب آواتارشون کمونیسمی و مارکسیسمی هست جای هیچ بحثی نیست
    حیف وقتی که بابت بحث کردن با این افراد تلف میشه

دیگر هر کس که عقل و منطق داشته باشه میدونه که با جمعیت 80 میلیونی ایران 13 میلیون آمار بیکار تو این شرایط و اوضاع بد کشور دور از ذهن نیست و خدا کنه فقط زیادتر نباشه
    همگی ما از خدامون هست که این آمار صحت نداشته باشه و شرایط مملکتمون خوب باشه و حتی 1 نفر هم بیکار نداشته باشیم

10. 4 کاربر از EhsanCPU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

دوستان با افراد بی منطقی که عکس آواتارشون کارل مارکس کمونیسته و افکارشون هم مثل افکار صاحب آواتارشون کمونیسمی و مارکسیسمی هست جای هیچ بحثی نیست

دیگر هر کس که عقل و منطق داشته باشه میدونه که با جمعیت 80 میلیونی ایران 13 میلیون آمار بیکار تو این شرایط و اوضاع بد کشور دور از ذهن نیست و خدا کنه فقط زیادتر نباشه
    همگی ما از خدامون هست که این آمار صحت نداشته باشه و شرایط مملکتمون خوب باشه و حتی 1 نفر هم بیکار نداشته باشیم
    دوست من باور کنین اهداف ایشون خراب کردن و به هم ریختن این فروم و در واقع اذهان پاک و معصوم جوانان بیکار و حتی باکار هست.
    البته در این میون بهتره اسامی کارل مارکس و این قبیل افراد رو با فردی مثل این کاربر قاطی نکنیم. حیفه واقعا. حداقل اون مرد یه تیوری چیزی داد و مثل طوطی حرفی رو فورا که از زبان یکی شنید اینجا نیاورد تازه اونم باز به غلط!!
    من به این کاربر هم اشاره کردم ولی نگرفت! وقتی یه جمله ساده من رو نمیگیره انتظار دارین بیاد حقیقت محض رو تایید کنه!!؟ من گفتم که در واقع "! آخرین کلمات مال دیوانه‌گان است که به اندازه کافی حرف نزده‌اند"
    و این دقیقا مصداق خود این کاربر هست.
    در اینکه تعداد بیکاران خیلی بیش از 10 میلیون هست شکی نیست. در واقع بازم میگم حتی اگر کارهایی که مرتبط با رشته ای که خوانده شده نیست رو کار حساب کنیم باز هم امار بیکاران ماورای چیزهایی هست که یه عده پوپولیست به خرد مردم میدن.
    ببینید خیلیا مثل این کاربر بودن خیلیا (حتی داخل خود حکومت و دولت) ولی بعد از گذشت سالها به خودشون اومدن گفتن ما که همه رو شیره مالیدیم سرشون حداقل بزار الان ساکت بمونیم!(نمونش رو هم هممون میدونیم)
    آهان یادم رفت بگم نمیدونم چرا عادت داره بیاد وسط حرف دیگران بپره همه جا!!؟ مثلا من نقل قولم با کاربر دیگری بود این کاربر اومده نخود اشمون شده!

12. این کاربر از shangil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

متاسفانه هی داره زیادتر هم میشه

بعد از فارغ التحصیلی و سربازی هر چی دنبال کار رفتیم نمیخواستن . پدرم و داداشم میگفتن به قول معروف عرضه کار کردن نداری
    گذشت و مدتی بعد داداشم هم بیکار شد . بعد پدر این دفعه هر دومون رو مورد خطاب قرار میداد
    باز یه مدت دیگه گذشت تا پدرم هم بیکار شد

حالا من مورد خطاب قرارشون میدم (اینو بگم که البته هر دوشون بازاری و شغل ازاد بودن)

دانشجو و فارغ التحصیلها که هیچی . اوضاع ماها مشخصه .
    ولی همین قشری که کار دارن هم اعم از بازاری و دولتی و ... هم روز به روز داره به امار بیکاریشون اضافه میشه .

14. 2 کاربر از Gregar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

اصلا تعجبی نداره الان تو فکر کنی من عصبانیم، به همون اندازه که توهم زدی رقم بیکاران کشور رو می دونی اینم خیالاته...
    بهتره بحث تاپیک رو از موضوعش به مسئله ترول و جوزدگی تو محیط مجازی نکشونیم...
    ببین سخنگوی دروغگوی دولت:
    چرا خودت رو عذاب میدی و هی مغزت رو میخوری و عصبانی میشی؟ بابا جان همه فهمیدن اینجا متوهم کی هست و کی بیکاره و کی با پستهاش مشخص میکنه نرخ بیکاری بسیار بیشتر از اون رقمی هست که حتی اینها میگن (40 درصد و 13 میلیون). چرا اخه با خودت هی ور میری و هی فکر میکنی با این پستهات میتونی حقیقت رو پشت ابر نگه داری؟
    داداش الان همه فهمیدن وضعیت چی هست و بیکاری داره در مملکت بیداد میکنه حتی تو خودت یکی از اون بیکارها هستی.
    همانطور که دوستان هم گفتند و کاربران هم برات روشن کردند توهم از نوشته هات کاملا میباره و دیگه خودت با اون امضات هم مشخص کردی چقدر متوهمی! البته احتمال میدم تو خودت از همونایی هستی که میخواد اینجا همه حقیقت رو تاکید کنن (امار بیکاری 40 درصدی و امار فارغ التحصیلان ورشکستگی کارخونه ها یکی پس از دیگری تورم 25 درصد دلار 4 هزار تومانی کارهای کاذب تا حتی فروش کلیه بازار و دلال دروغی قتل و تجاوز بدون رسیدگی حقوق های نجومی وامهای میلیاردی و گارافرینی های به اصطلاح رانتی و رانت خواری و بورس بی در و پیکر و تن فروشی و فقط)
    تو میخوای اینها چند باره گفته بشه تا حقیقت مشخص یشه. با هر کسی هم دربیفتی حقیقت زمینت میزنه.
    اره اینطوریاس

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •