تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 90 از 241 اولاول ... 4080868788899091929394100140190 ... آخرآخر
نمايش نتايج 891 به 900 از 2401

نام تاپيک: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

دوست دختر پیدا نمیکنه چرا لویز لوپز؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

اینم یه کرک واسه کسانی که تو بازی هی دوربینشون تکون میخوره و ماشین اتومانیک گاز میخوره 100% تست شده

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز *hamedkhatar*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

سلام
    من توی یه مرحله گیر کردم توی The Lost and Damned
    اونجا که باید بریم فرودگاه و یه زنه که با یه مرده میاد رو بگیریم و پلیسها رو بکشیم و بعد هم زنه مثل سیریش دنبالمون راه میفته روی نقشه هم هیچ کجا رو نشون نمیده (پلیس ها هم ولمون کردند)
    باید چکار کنم؟
    ممنون
    Please Help

اگه نباشه جاش خالی می مونه shaaheen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بايد از دست پليس فرار كني.تا نقشت از حالت آبي رنگ دربياد.بعد رو نقشه بهت ميگه كجا بايد بري.

5. این کاربر از shaaheen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال فلسفه A.M.D.D.E.V.I.L's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Void

پيش فرض

دوست دختر پیدا نمیکنه چرا لویز لوپز؟
    چون دوست نداره كه متعهد باشه !(&#%
    ولي بري كلاب و با ينفر برقصي 1 شب مال تو ميشه و شمارشم ميده بهت

داره خودمونی میشه kouhsar j0n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام دوستان یعنی هیچکی تو سیو کردن بازی مشکل نداره ؟؟ چرا جواب نمیدین

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

چطور میشه فقط منو دوستام این مشکلو داشته باشیم ؟؟؟ 8نفر از دوستام هم این مشکلو دارن ولی نمیدونم چرا اینجا هیچکس این مشکلو نداره.....یعنی واقعا هیچکس این مشکلو تا حالا نداشته ؟؟؟ داره کفرم بالا میاد.....این 6مین پستم هست که کسی به دادمون نمیرسه...........

مشکلم رو دوباره میگم......

وقتی new game میزنیم و پروفایل میسازیم و برای اولین بار میخوایم وارد بازی بشیم یه اخطار میاره که میگه Enter بزن تا وارد بازی برای اولین بار بشی.....اینتر میزنیم ولی بعد از تمام شدن لودینگ که صدا هم نداره از بازی بیرون میاد و ارورهای الکی میده.....

حالا همه کارها رو هم که از اول این تاپیک گفته شده انجام دادم....تمام برنامه های توی dvd رو نصب کردم کرک رازور هم ریختم رجیستری هم درست کردم.......حالا واقعا موندم توی این فروم معروف بازی ، واقعا کسی این مشکلو نداشته و فقط ما 8 نفری که تازه بازی رو گرفتیم این مشکلو داریم ؟؟؟ یعنی ما استثنا هستیم ؟؟؟؟؟؟
    واقعا نمیدونم چرا کسی اصلا به من محل نمیزاره ؟؟؟؟؟ شاید به خاطر اینه که تازه کارم ؟؟؟؟ بابا مردم بسکه این مشکل رو گفتم یکی کمک کنه آخـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــه...........

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mohammad_Sn2001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    همین نزدیکیها

پيش فرض

چطور میشه فقط منو دوستام این مشکلو داشته باشیم ؟؟؟ 8نفر از دوستام هم این مشکلو دارن ولی نمیدونم چرا اینجا هیچکس این مشکلو نداره.....یعنی واقعا هیچکس این مشکلو تا حالا نداشته ؟؟؟ داره کفرم بالا میاد.....این 6مین پستم هست که کسی به دادمون نمیرسه...........

مشکلم رو دوباره میگم......

وقتی new game میزنیم و پروفایل میسازیم و برای اولین بار میخوایم وارد بازی بشیم یه اخطار میاره که میگه Enter بزن تا وارد بازی برای اولین بار بشی.....اینتر میزنیم ولی بعد از تمام شدن لودینگ که صدا هم نداره از بازی بیرون میاد و ارورهای الکی میده.....

حالا همه کارها رو هم که از اول این تاپیک گفته شده انجام دادم....تمام برنامه های توی dvd رو نصب کردم کرک رازور هم ریختم رجیستری هم درست کردم.......حالا واقعا موندم توی این فروم معروف بازی ، واقعا کسی این مشکلو نداشته و فقط ما 8 نفری که تازه بازی رو گرفتیم این مشکلو داریم ؟؟؟ یعنی ما استثنا هستیم ؟؟؟؟؟؟
    واقعا نمیدونم چرا کسی اصلا به من محل نمیزاره ؟؟؟؟؟ شاید به خاطر اینه که تازه کارم ؟؟؟؟ بابا مردم بسکه این مشکل رو گفتم یکی کمک کنه آخـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــه...........

شاید بازی که گرفتی کامل نیستش و وقتی میخواد یک فایل بخصوصی رو لود کنه پیداش نمیکنه و ارور میده

من پیشنهاد میکنم از یک شرکت دیگه بازی رو بخری

اگر هم که میتونی دانلودش بکنی از اینجا بگیرش من خودم از همینجا دانلودش کردم پک مخصوص خود رازیور

هستش تا الان هم که 70٪ بازی رو تموم کردم اصلا ایرادی نداده و کامله 2 تا دی.وی.دی هستش و بعد از نصب بازی

حجم دقیقا میشه 15.6 GB

لینک مستقیمه با سرعت بالا و خوب

کد:
    ناراحت نباش درست میشه

موفق باشی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

نه عزیز مال من 4تا دی وی دی هست و کامله کامله....تازه بازی رو که نصب میکنم با کرک میشه 16.2 گیگ.....با دایال آپ تو خواب ببینم بتونم دانلود کنم........

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hapoofesgeli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

شاید بازی که گرفتی کامل نیستش و وقتی میخواد یک فایل بخصوصی رو لود کنه پیداش نمیکنه و ارور میده

من پیشنهاد میکنم از یک شرکت دیگه بازی رو بخری

اگر هم که میتونی دانلودش بکنی از اینجا بگیرش من خودم از همینجا دانلودش کردم پک مخصوص خود رازیور

هستش تا الان هم که 70٪ بازی رو تموم کردم اصلا ایرادی نداده و کامله 2 تا دی.وی.دی هستش و بعد از نصب بازی

حجم دقیقا میشه 15.6 GB

لینک مستقیمه با سرعت بالا و خوب

کد:
    ناراحت نباش درست میشه

موفق باشی
    سلام
    یه سوال داشتم مال من حجمش شده 20.4 گیگ چجوری مال شما 15.5 گیگ هست؟
    این 5 گیگ اختلاف مال چیه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •