تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 916 از 966 اولاول ... 416816866906912913914915916917918919920926 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,151 به 9,160 از 9655

نام تاپيک: ✦ تاپیــک جــامــع مـــباحــث مرتبـــط با دانشـــگاه آزاد

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

ممنون عزیز
    من دانشگاه ازاد مشهد میرم. فردا کارشناس رشته دانشگاه هست؟
    جمعه اخرین روز انتخاب واحده اگه فردا نبود چیکار کنم؟
    انتشارات دانشگاه نداره؟
    مگه جمعه انتخاب واحد داریم ؟؟
    مطمعا هستی شما ؟؟

دانشگاه ما که پنجشنبه و جمعه آموزش و کل سیستم آموزشی تعطیله !!

مثلا انتخاب واحد از شنبه تا 4 شنبه هست !
    پنجشنبه و جمعه تعطیل و کسی انتخاب واحد نمیکنه و از دوباره از شنبه گروه بعدی شروع میشه !

حالا شما برو دانشگاه باید باشن !
    چون تا اونجایی که خبر دارم کارشناس هر رشته روز انتخاب واحد همون رشته باید دانشگاه باشه !!
    چون خیلی مشکلات انتخاب واحدی پیش میاد و کارشناس باید حلش کنه !! (( به خاطر همین اینجا پنجشنبه و جمعه انتخاب واحد انجام نمیشه - چون کارشناس نیست ))

سلام
    انتخاب واحدو کردم هر چند ته دیگش بم رسید.نمیدونید بر چه معیاری زمان بندی میکنند انتخاب واحدو که من که گفتند 14 راس 14 رفتم استاد خوبا همه پر بود!خوب اینطوری که حق کشی میشه!

راستی قبل انتخاب واحد که یه شهریه که گفتندو ریختم بعد انتخاب واحد الان زده بدهکار و برنامه هفتگی رو نشون نمیده اشکالی داره؟تا کی وقت هست که باقیشو بریزم.
    الان راهی نیست برنامه هفتگی رو دید من الان یادم نیست چه ساعتایی برداشتم!
    اینکه کلاس های خوب پر میشه از مشکلات دانشگاه هست و مدریت گروه رشته !!
    اینجا مشکلی نیست چون اگه ظرفیت یه کلاس 30 نفر باشه واسه گروه اول 10 نفر باز میکنن و روز بعد وقتی گروه دوم شروع شد 10 تا دیگه اضافه میکنن و در نهایت گروه سوم !
    اینجوری گروه اول که شروع میکنن نمیتونن کلاس رو پر کنن !!

دانشگاه هایی هم که دانشجو تو همه رشته ها زیاد دارن با گرایش مختلف (( تو برق مثلا الکترونیک - قدرت - کنترل و .... ))
    واسه هر گرایش یه کلاس جدا ارائه میشه و اینطوری موقع انتخاب واحد کلاس گروه قدرت تو گروه الکترونیک نمایش داده نمیشه و فقط بچه های همون گروه بر میدارن !
    دانشگاه ما هم یه موقع مثل شما بود !
    ولی الان گروه های انتخاب واحد رو جدا کردن و هرکس واسه خودشو برمیداره !!
    کلاس ها هم تقریبا پر نمیشه !

---

بقیه شهریه رو هم باید تا آخر ترم بریزید (( البته بستگی به دانشگاه داره ))

---

برنامه رو هم تو لیست دروس ارائه شده برید شاید یادتون اومد

اگه نشد زمان حذف اضافه تو بخش انتخاب واحد درس هایی که انتخاب کردید نشون داده میشه !!
    Last edited by albertxx; 29-01-2015 at 02:45.

2. این کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت سپید موی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام دوستان واقعا میدونم ممکنه سوالم تکراری باشه و بهش جوابی داده نشه ولی خواهشا نیاز مبرمی به کمک دارم
    من ترم 5 کارشناسی عمران آزاد هستم بدون کنکور ثبت نام کردم دانشگاه و قبول هم شدم (حسابداری ازاد کارشناسی پیوسته)
    چند روز پیش انصراف دادم حالا برای کار های امور مشمولین به مشکل بر خوردم
    سوال من اینه اگه معافیت تحصیلی برام صادر بشه ادامه ی همون پنج سال عمران هست یا برای رشته ی جدیدم (کارشناسی پیوسته حسابداری ) سنوات جدید صادر میشه ( پنج ساله)
    به طور کلی سوالم اینه که برای خوندن حسابداری 3 سال وقت دارم یا مثل حالت معمولی 5 سال؟
    خواهش میکنم جواب بدین پلیس+10 جواب ادمو نمیدن میگن نمیدونیم نظام وظیفه هم کمیسویونه مسئولش دیگه اصلا جواب نمیده خواهش میکنم کمک کنید دوستان

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

سلام دوستان واقعا میدونم ممکنه سوالم تکراری باشه و بهش جوابی داده نشه ولی خواهشا نیاز مبرمی به کمک دارم
    من ترم 5 کارشناسی عمران آزاد هستم بدون کنکور ثبت نام کردم دانشگاه و قبول هم شدم (حسابداری ازاد کارشناسی پیوسته)
    سوال من اینه اگه معافیت تحصیلی برام صادر بشه ادامه ی همون پنج سال عمران هست یا برای رشته ی جدیدم (کارشناسی پیوسته حسابداری ) سنوات جدید صادر میشه ( پنج ساله)
    به طور کلی سوالم اینه که برای خوندن حسابداری 3 سال وقت دارم یا مثل حالت معمولی 5 سال؟
    خواهش میکنم جواب بدین پلیس+10 جواب ادمو نمیدن میگن نمیدونیم نظام وظیفه هم کمیسویونه مسئولش دیگه اصلا جواب نمیده خواهش میکنم کمک کنید دوستان
    اینجا فکر کنم بهتر جواب بگیرید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز XENON24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    یه سوال من الان 20 واحد برداشتم می خوام 7 واحدش رو تو حذف و اضافه ، حذف کنم و 2 واحد اضافه کنم ؟میشه؟محدودیت حذف نداریم؟؟ممنون میشم جواب بدین

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

معافیت تحصیلی دانشجویان انصرافی
    معافیت تحصیلی دانشجویان انصرافی در صورتی که تا یک سال پس از تاریخ انصراف، در مقطع یا رشته دانشگاه جدید یا یک حوزه علمیه پذیرفته شوند، در طول مدت تحصیل در مقاطع دانشگاهی (از دیپلم تا دکترای تخصصی) مشروط به اینکه انصراف، در مدت سنوات مجاز صورت گرفته باشد، فقط یک بار قابل تمدید است که در این صورت، مدت تحصیل قبلی جزو سنوات تحصیلی جدید محسوب نخواهد شد.بر این اساس، ترخیص کارکنان وظیفه بدون غیبت اولیه در حین خدمت که بیش از یک سال از تاریخ فراغت آنان از مقطع قبلی سپری شده باشد نیز جهت ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی و بالاتر به جز در زمان های اضطراری و جنگ بلامانع است.

آخر فروم باز XENON24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    یه سوال من الان 20 واحد برداشتم می خوام 7 واحدش رو تو حذف و اضافه ، حذف کنم و 2 واحد اضافه کنم ؟میشه؟محدودیت حذف نداریم؟؟ممنون میشم جواب بدین
    کسی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟//

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

دوستان ببخشید سوالم احتمالا تکراریه من 30 واحد از درس هام مونده تا تموم شه و معدلمم هم به الف نرسیده میتونم این ترم 24 واحد بردارم و 6 واحد بمونه برا تابستون؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

دوستان ببخشید سوالم احتمالا تکراریه من 30 واحد از درس هام مونده تا تموم شه و معدلمم هم به الف نرسیده میتونم این ترم 24 واحد بردارم و 6 واحد بمونه برا تابستون؟
    فکر نمیکنم بشه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

بعید میدانم محدودیت باشد

آخر فروم باز paranoid_android's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    in My Earphones

پيش فرض

متاسفانه خیر. 24 واحد رو ترم آخر به شرطی میتونید اخذ کنید که هیچ واحدی بعد از اون باقی نمانده باشه، چه برای تابستان و چه برای معرفی به استاد. با این شرایط، شما بیشتر از 20 واحد نمیتونید اخذ کنید و 10 واحد دیگه باقی میمونه که بازم توی تابستون نمیتونید تمومش کنید. گمان میکنم یک ترم دیگه هم مهمان دانشگاه باشید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •