تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 93 از 241 اولاول ... 4383899091929394959697103143193 ... آخرآخر
نمايش نتايج 921 به 930 از 2401

نام تاپيک: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

پروفشنال Mohammad_666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    متاسفانه ->ایران - تهران

پيش فرض

GTA IV:Episodes From Liberty City

GTA IV:Episodes From Liberty City Full ISO
    [FONT=Courier New][SIZE=3]15.9 GB
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    [/COLOR]
    سلام آقا من gta 15gb رو دانلود كردم و سالم بود و كامل هم نصب شد اما كرك رو كه نصب مبكنم بازي اجرا نميشه و كرك خرابه آقا يكي به من كمك كنه 15 گيگ دانلودم رو هواست ممنونم!
    کرکم این هست که این زیر میذارم!

CRACK
    کد:

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

چطور میشه فقط منو دوستام این مشکلو داشته باشیم ؟؟؟ 8نفر از دوستام هم این مشکلو دارن ولی نمیدونم چرا اینجا هیچکس این مشکلو نداره.....یعنی واقعا هیچکس این مشکلو تا حالا نداشته ؟؟؟ داره کفرم بالا میاد.....این 6مین پستم هست که کسی به دادمون نمیرسه...........

مشکلم رو دوباره میگم......

وقتی new game میزنیم و پروفایل میسازیم و برای اولین بار میخوایم وارد بازی بشیم یه اخطار میاره که میگه Enter بزن تا وارد بازی برای اولین بار بشی.....اینتر میزنیم ولی بعد از تمام شدن لودینگ که صدا هم نداره از بازی بیرون میاد و ارورهای الکی میده.....

حالا همه کارها رو هم که از اول این تاپیک گفته شده انجام دادم....تمام برنامه های توی dvd رو نصب کردم کرک رازور هم ریختم رجیستری هم درست کردم.......حالا واقعا موندم توی این فروم معروف بازی ، واقعا کسی این مشکلو نداشته و فقط ما 8 نفری که تازه بازی رو گرفتیم این مشکلو داریم ؟؟؟ یعنی ما استثنا هستیم ؟؟؟؟؟؟
    واقعا نمیدونم چرا کسی اصلا به من محل نمیزاره ؟؟؟؟؟ شاید به خاطر اینه که تازه کارم ؟؟؟؟ بابا مردم بسکه این مشکل رو گفتم یکی کمک کنه آخـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــه...........
    میریم توی هفتمین پست و هنوز کسی به من جواب نداده.....امیدوارم تا دهمین پست یکی جواب بده.....

پروفشنال Mohammad_666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    متاسفانه ->ایران - تهران

پيش فرض

من كرك رو كه ميريزم اجراش ميكنم اين ارور ها رو ميده :

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

یکی که انگلیسیش خوبه خدا عمرش بده اینو واسه من بیچاره ترجمه کنه ببینم چه خاکی باید توی سرم بریزم...

"Load Failed. Start A New Game." Crash Problem:

Follow this instruction after installing the registry using EFLC install.reg from EFLC-mbb.rar

If you are using Windows 7. Run regedit. Go to HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Rockstar Games/EFLC

Then check the "InstallFolder" registry and check if its exactly the same as where you have put your copy of the installed game files.

In my case its a simple mistake of the registry stating install folder is "C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV - Episodes From Liberty City"

while i put my installation in "C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV - Episode From Liberty City"

Did you notice the missing 's' in "Episode" ??

Hope this solve your problem.. enjoy..

حـــــرفـه ای adrenaline's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یکی که انگلیسیش خوبه خدا عمرش بده اینو واسه من بیچاره ترجمه کنه ببینم چه خاکی باید توی سرم بریزم...

"Load Failed. Start A New Game." Crash Problem:

Follow this instruction after installing the registry using EFLC install.reg from EFLC-mbb.rar

If you are using Windows 7. Run regedit. Go to HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Rockstar Games/EFLC

Then check the "InstallFolder" registry and check if its exactly the same as where you have put your copy of the installed game files.

In my case its a simple mistake of the registry stating install folder is "C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV - Episodes From Liberty City"

while i put my installation in "C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV - Episode From Liberty City"

Did you notice the missing 's' in "Episode" ??

Hope this solve your problem.. enjoy..
    پس از نصب تغییرات لازم در رجیستری از طریق فایل EFLC install.reg که در فایل EFLC-mbb.rar قرار داره، باید آدرس دقیق نصب بازی رو جایگزین آدرسی کنید که در متغیر InstallFolder در کلید زیر در رجیستری ویندوز قرار داره:
    کد:
    برای اینکار هم در پنجره Run ویندوز تایپ کنید regedit و در لیست سمت چپ به مسیر بالا رفته، در لیست سمت راست متغیر مذبور رو یافته و با دوبار-کلیک روی اون، مقدار این متغیر رو دقیقا مشابه آدرس نصب بازی تغییر بدید. (در مثالی هم که آورده تفاوت فقط در یک s هست که جا افتاده و چنین مشکلی رو بوجود آورده)

موفق باشید

6. این کاربر از adrenaline بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه radar khoob's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

بازي gta EFLC من يك ايرادي داره كه هر موقع ميرم توش بعد ميام بيرون. روز بعد كه كامپيوتر روشن مي كنم بعد مي خوام برم تو بازي اين error رو ميده: FATAL ERROR VDS30 please reinstall the game من هم مجبورم بازي رو پاك كنم دوباره install كنم

چه جوري ميشه به gta eflc فيلم و كارتون اضافه كرد؟

کاربر فعال فلسفه A.M.D.D.E.V.I.L's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Void

پيش فرض

نمیتونی
    فعلا نمیشه

پروفشنال abbas_p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

من كرك رو كه ميريزم اجراش ميكنم اين ارور ها رو ميده :

برای من هم همین ارور رو میده....کسی نمیدونه باید از چه کرکی استفاده کنیم؟؟

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

من مجبور شدم به دلیل یه سری مشکلات ویندوزم رو از 7 به Xp Sp3 تغییر بدم. جالبه بدونین. من مشکلی که در مورد گیر کردن بازی چند بار پرسیده بودم و همه گفتن مشکل از سی دی هست رو نداشتم و اونجا رو رد کردم و واقعا هم از نظر کیفیت و سرعت تو ایکس پی رو بهتر دیدم بااینکه خودم به موتور گرافیکی 7 اعتقاد دارم!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2010

14 مشکل Joystick و دربازی Grand Theft Auto 4 Liberty City

سلام خسته نباشید من بازی Grand Theft Auto 4 Episodes From Liberty City
    نصب کردم توبازی که میرم نه Joystick کار میکنه نه میتونم کلید صحفه کلید جابجا کنم تغیر بدم نمی دونم مشکل از کجاست کسی میتونه کمک کنه
    ممنون میشم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •