تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: دانلود يك فايل از اينترنت با دلفي

داره خودمونی میشه Reza_mostafavi63's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

14 دانلود يك فايل از اينترنت با دلفي

با سلام
    من تو اينترنت خيلي گشتم و روش هاي مختلفي براي دانلود يك فايل پيدا كردم

( TDownloadURL و InternetOpenUrl و URLDownloadToFile و TIdHTTP )

ولي يه مشكل بزرگ دارن و اون اينه كه همشون توسط آنتي ويروس شناخته ميشن و جلوي كارشون گرفته ميشه ..

چرا برنامه هاي ديگر مثل Browser ها و دانلود منيجر ها و ..... با اين مشكل مواجه نميشن ؟؟؟؟

دوستان آيا كامپوننتي cmd دستور , API , dll , exe يا هر چيزه ديگه اي سراغ ندارن كه بشه باهاش دانلود كرد ؟؟؟؟ البته حجم برنامه ام برام مهمه ....!!!!!

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

از اساتيد كسي هست كه بتونه نحوه استفاده از Winsock براي دانلود از يك URL ، را توضيح بده ؟؟؟

من اين برنامه رو پيدا كردم ولي چيزي متوجه نشدم ...

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همچنين لينك زير
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    با تشكر

داره خودمونی میشه delphidark's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Tehran+Pars

پيش فرض

ولي يه مشكل بزرگ دارن و اون اينه كه همشون توسط آنتي ويروس شناخته ميشن و جلوي كارشون گرفته ميشه ..
    قائدتا نباید مشکلی باشه
    TDownloadURL InternetOpenUrl هر دوتاشون با واسطه از API سیستم استفاده میکنن

در ضمن کد WinSock رو هم در ویندوز 7 با آنتی ویروس Nod 32 ارجینال تست کزدم و ابدا مشکلی نبود ...
    هرچند که Indy هم قائدتا باید بدون مشکل کار کنه

مطمئن هستین ایراد کار از جای دیگه نیست ؟

اگر برنامتون Consloe هست ممکنه مشکل از اونجا باشه ... یه برنامه با فرم VCL و کامل درست کنید و مجدد تست کنید.

از چه آنتی ویروسی استفاده میکنید ؟
    Last edited by delphidark; 16-02-2012 at 20:48.

4. این کاربر از delphidark بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

( TDownloadURL و InternetOpenUrl و URLDownloadToFile و TIdHTTP ) اين 4 تا رو
    من با Avast , Avira , Kaspersky برنامه رو تست كردم .. avast كه اصلا شناسايي نميكنه . Kaspersky شنايي ميكنه ولي برنامه رو نميبنده و فقط آلارم ميده ... ولي Avira به عنوان ويروس ميشناسه و پاك ميكنه

درباره WinSock... درست ميفرماييد و ويروس شناخته نميشه . ميشه لطف كنين و برنامه اي رو كه گذاشتم رو يك توضيح كوچيك بدين . من نتونستم ازش سر در بيارم .!!!!!!
    اگر برنامتون Consloe هست ممکنه مشکل از اونجا باشه ... یه برنامه با فرم VCL و کامل درست کنید و مجدد تست کنید.
    برنامه من Console Application هست ولي مشكل وقتي به وجود مياد كه ..ميخوام دانلود كنم . جاهاي ديگه مشكلي ندارن .
    Last edited by Reza_mostafavi63; 17-02-2012 at 16:07.

داره خودمونی میشه delphidark's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Tehran+Pars

پيش فرض

( TDownloadURL و InternetOpenUrl و URLDownloadToFile و TIdHTTP ) اين 4 تا رو
    من با Avast , Avira , Kaspersky برنامه رو تست كردم .. avast كه اصلا شنا سايي نميكنه . Kaspersky شنايي ميكنه ولي برنامه رو نميبنده و فقط آلارم ميده ... ولي Avira به عنوان ويروس ميشناسه و پاك ميكنه

درباره WinSock... درست ميفرماييد و ويروس شناخته نميشه . ميشه لطف كنين و برنامه اي رو كه گذاشتم رو يك توضيح كوچيك بدين . من نتونستم ازش سر در بيارم .!!!!!!

برنامه من Console Application هست ولي مشكل وقتي به وجود مياد كه ..ميخوام دانلود كنم . جاهاي ديگه مشكلي ندارن .

WinSock یک API سیستمی هست که میتونید توضیحات و دیاگرام کاملش رو در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشاهده کنید

به صورت مختصر میتونم بگم که در کد مورد نظر یک شی از نوع TwinSock ساخته میشه و یک بافر به صورت آرایه 32768 عنصری از بایت ها تعریف میشه
    بعد هم در یک حلقه دستورات سطح پایین در سوکت سرویس دهنده (وبسایت) ارسال میشه و بایت دریافتی خوانده میشه و در بافر ذخیره میشه

در نهایت هم بافر توسط دستور AssignFile در فایل مورد نظر ذخیره میشه.

در ضمن همونطور که قبلا گفتم مشکل شما با آنتی ویروس یا فایروال به احتمال زیاد به خاطر نوع برنامه (Console Application) هست

شما میتونید یک Winapp بسازید و اگر حجم برنامه براتون مهمه میتونید با حذف فرم ها و Uses های اضافی از سورس اصلی برنامه (Project Source) حجم برنامه رو حتی تا 20 -30 کیلوبایت هم کاهش بدید

اگر نیاز هست بگید تا بیشتر راهنمایی کتم

موفق باشید.

7. 2 کاربر از delphidark بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •