تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: مصرف شدید ترافیک

داره خودمونی میشه ..:: HoRaTo ::..'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض مصرف شدید ترافیک

با سلام خدمت دوستان
    حدود 50 روز پیش یک مودم وایرلس دی لینک خریدم، از اون موقع مصرف ترافیکم به شدت رفته بالا، طوری که در سه روز اول یک گیگ تموم شد، سرویس رو دوباره شارژ کردم، اما ظرف چهل روز، کل ترافیک دوره سه ماهه یعنی نه گیگ تموم شد.
    مودم قبلا در حالت همیشه وصل بود، الان گذاشتم در حالت بریج و کانکشن ساختم. از وایرلس هم خیلی کم استفاده میکنم(شاید یکی دو ساعت در طول هفته)، وقتی هم استفاده نمیکنم وایرلس خاموشه.
    به نظرتون مشکل از کجاست؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه hugo93's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    ریــــــــــــــونــــــــــــدل

پيش فرض

سلام اپدیت نرم افزار ها,انتی ویروس و کانکشن هایی که برنامه ها با اینرتنت دارند احتمالا باعث این شده
    شما نرم افزار netlimiter یا bandwith controller رو دانلود کن بهتون نشون میده چقدر و بوسیله چه نرم افزارهایی دانلود میکنید
    ممنون

3. این کاربر از hugo93 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام اپدیت نرم افزار ها,انتی ویروس و کانکشن هایی که برنامه ها با اینرتنت دارند احتمالا باعث این شده
    شما نرم افزار netlimiter یا bandwith controller رو دانلود کن بهتون نشون میده چقدر و بوسیله چه نرم افزارهایی دانلود میکنید
    ممنون
    شرایط من فرقی نکرده، فقط مودم رو عوض کردم، یعنی همون کارایی رو که قبلا میکردم، الان هم انجام میدم، نرم افزارها همونا هستند، فقط مودم عوض شده.

5. این کاربر از ..:: HoRaTo ::.. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

در زمان بالا رفتن مصرف برید به Start→All Programs→Accessories→System Tools→Resource Monitor
    برید به تب آخر(Network)
    در بخش Network Activity روی ستون Total کلیک کنید تا ترتیب نمایش بصورت صعودی(مصرف بالا به کم) قرار بگیره.
    ببینید چه برنامه ای(یا برنامه هایی) ترافیک رو میکشه و از چه آدرسی؟

7. 2 کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Facon_Archi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Endless Vision

پيش فرض

پسوورد وایرلس رو عوض کن
    احتمالا -- شده.

9. این کاربر از Facon_Archi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

پسوورد وایرلس رو عوض کن
    احتمالا -- شده.
    وایرلس کلا هفته ای شاید دو سه ساعت روشن باشه، تو برنامه who is on my wifi هم نشون نمیده که کس دیگه ای از وایرلس استفاده کنه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

در زمان بالا رفتن مصرف برید به Start→All Programs→Accessories→System Tools→Resource Monitor
    برید به تب آخر(Network)
    در بخش Network Activity روی ستون Total کلیک کنید تا ترتیب نمایش بصورت صعودی(مصرف بالا به کم) قرار بگیره.
    ببینید چه برنامه ای(یا برنامه هایی) ترافیک رو میکشه و از چه آدرسی؟
    من همین مشکلو دارم که راهنمایی کردین . من یه سرویس هست به نام panprocess.exe که داره به شدت از پهنای باند من استفاده میکنه .end task هم نمیشه . چیکارش کنم؟؟

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

من همین مشکلو دارم که راهنمایی کردین . من یه سرویس هست به نام panprocess.exe که داره به شدت از پهنای باند من استفاده میکنه .end task هم نمیشه . چیکارش کنم؟؟
    panprocess مربوط میشه به پاندوراسرویس که خودش با KMplayer نصب میشه، من ازش مصرف بالایی ندیدم ولی چیز بدردخوری هم نیست و بهتره حذفش کنید، متاسفانه کاربران نگاه نمیکنند چه چیزی با برنامه ها نصب میشه و آیا بهش نیاز دارند یا نه و بیشتر برنامه ها رو دیفالت نصب میکنند...
    دنبال گزینه Pandora Service در استارت منو/All Programs و یا (Programs and Features (Add/Remove Programs بگردید(آیکونش به شکل P قرمز رنگ) و Uninstall کنید
    اگر با پاک شدن موضوع حل نشد و بخصوص اگر سورس پروسس در Program Files نباشد امکان آلوده بودنش میرود...

13. 3 کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

panprocess مربوط میشه به پاندوراسرویس که خودش با KMplayer نصب میشه، من ازش مصرف بالایی ندیدم ولی چیز بدردخوری هم نیست و بهتره حذفش کنید، متاسفانه کاربران نگاه نمیکنند چه چیزی با برنامه ها نصب میشه و آیا بهش نیاز دارند یا نه و بیشتر برنامه ها رو دیفالت نصب میکنند...
    دنبال گزینه Pandora Service در استارت منو/All Programs و یا (Programs and Features (Add/Remove Programs بگردید(آیکونش به شکل P قرمز رنگ) و Uninstall کنید
    اگر با پاک شدن موضوع حل نشد و بخصوص اگر سورس پروسس در Program Files نباشد امکان آلوده بودنش میرود...
    ممنون از راهنماییت . فکر میکنم درست شد .مشکل از همین پاندورا بود

15. این کاربر از dbb426 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه asadi.hasan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام ، منم همین مشکل مصرف زیاد رو دارم .
    البته تا دو روز پیش اینطوری نبود . بعد از این که درایور وایرلس رو آپدیت کردم ، همین طوری داره دانلود می کنه . و وقتی در Resource Monitor نگاه می کنم ، فقط Svchost.exe هست که مربوط به خود اینترنت هست .
    الان نمیدونم چیکار کنم ، احتمالا ویروسی شده . لطفا راهنمایی کنید .ممنون

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •