تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: فوووری ( جواب بدین )

داره خودمونی میشه یک.دوست's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

11 فوووری ( جواب بدین )

اگر کسی با اینترنت سیمکارت و خونه اما با یه گوشی وارد سایتی بشه ( دو تا کاربری داشته باشه و یکیش با اینترنت سیمکارت و دیگری با اینترنت خونگی باشه ) دو تا آی پی میافته و دیگه مدیر متوجه نمیشه طرف یک نفره یا نه متوجه میشه؟

کاربر فعال انجمن طراحی صفحات وب kian98's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    در لباس هایم

پيش فرض

اگر کسی با اینترنت سیمکارت و خونه اما با یه گوشی وارد سایتی بشه ( دو تا کاربری داشته باشه و یکیش با اینترنت سیمکارت و دیگری با اینترنت خونگی باشه ) دو تا آی پی میافته و دیگه مدیر متوجه نمیشه طرف یک نفره یا نه متوجه میشه؟
    صحیح است.
    البته معمولا همیشه آی پی ها داینامیک هستند و با هر اتصال به اینترنت از هر نوع شبکه ای آی پی تغییر می کند.
    اگر بخواید آی پی ثابت بمونه باید آی پی ایستاتیک بخرید.
    Last edited by kian98; 30-07-2020 at 09:56.

3. 2 کاربر از kian98 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

صحیح است.
    البته معمولا همیشه آی پی ها داینامیک هستند و با هر اتصال به اینترنت از هر نوع شبکه ای آی پی تغییر می کند.
    اگر بخواید آی پی ثابت بمونه باید آی پی ایستاتیک بخرید.
    ببخشید چی صحیح هست؟ متوجه نشدم

تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    در لباس هایم

پيش فرض

ببخشید چی صحیح هست؟ متوجه نشدم
    اینکه میگید با اینترنت سیم کارت یا اینترنت خونگی آی پی ها فرق میکنند.

6. 2 کاربر از kian98 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

اینکه میگید با اینترنت سیم کارت یا اینترنت خونگی آی پی ها فرق میکنند.
    ممنون
    پس خیالم راحت باشه متوجه نشدن که منم با دو تا کاربری؟

8. این کاربر از یک.دوست بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    در لباس هایم

پيش فرض

ممنون
    پس خیالم راحت باشه متوجه نشدن که منم با دو تا کاربری؟
    بله، و برای فهمیدن آی پی خود از هر اینترنتی که استفاده میکنید میتونید به وب سایت گوگل برید و کلمه whatsmyip رو سرچ کنید، اینطوری گوگل آدرس آی پی شما رو بهتون نشون میده.

10. 2 کاربر از kian98 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

سلام بستگی به شانستون داره
    ولی اگر زرنگ باشن صد در صد از هدر مرورگرتون همینطور کش و فینگر پرینتون هم متوجه میتونند بشن

داره خودمونی میشه navidrezazadeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

سلام بستگی به شانستون داره
    ولی اگر زرنگ باشن صد در صد از هدر مرورگرتون همینطور کش و فینگر پرینتون هم متوجه میتونند بشن
    عزیز جان ببخشید شاید سوالم به این تایپیک نخوره
    188.211.53.111
    الان این اپی ادرس شما که تو امضا هست دسته منه البته من از تهران هستم حالا اگر شما با این ایپی یا من کاری کردیم که تحت پ ی گ ر د قرار بگیره سراغ کدوممون میان؟

راستی جالبه که الان اپی من این شماره هست که اپی شما بوده

تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    در لباس هایم

پيش فرض

عزیز جان ببخشید شاید سوالم به این تایپیک نخوره
    188.211.53.111
    الان این اپی ادرس شما که تو امضا هست دسته منه البته من از تهران هستم حالا اگر شما با این ایپی یا من کاری کردیم که تحت پ ی گ ر د قرار بگیره سراغ کدوممون میان؟

راستی جالبه که الان اپی من این شماره هست که اپی شما بوده
    این آی پی داینامیک هست و با هر بار ورود به اینترنت تغییر می کنه و همینطور شما نمیتونید با آی پی دیگران کاری انجام بدید چون اون آی پی مختص اون دیوایس هست مگر اینکه به کامپیوتر اون فرد دسترسی داشته باشید. تنها چیزی که میتونه این وسط مشکل آفرین بشه اینه فردی که آدرس آی پی اون رو دارید روی مودم روترش پسورد ساده ای گذاشته باشه.
    در اون صورت اگر شما زرنگ باشید میتونید قبل از اینکه اون آدرس آی پی داینامیک تغییر کنه با وارد کردن اون آدرس آی پی در مرورگر به صفحه لاگین مودم اون شخص دسترسی پیدا کنید و با حدس زدن پسورد مودم روترش عملا به مرورگرش دسترسی پیدا کنید.

میتونید همین الآن امتحانش کنید. کافیه توی گوگل کلمه whatsmyip رو سرچ کنید تا گوگل آی پی شما رو نشون بده، بعد اون آدرس آی پی رو داخل کادر آدرس بار مرورگر وارد کنید و بعد خواهید دید که وارد صفحه لاگین مودم روتر خودتون شدید.

داره خودمونی میشه navidrezazadeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

این آی پی داینامیک هست و با هر بار ورود به اینترنت تغییر می کنه و همینطور شما نمیتونید با آی پی دیگران کاری انجام بدید چون اون آی پی مختص اون دیوایس هست مگر اینکه به کامپیوتر اون فرد دسترسی داشته باشید. تنها چیزی که میتونه این وسط مشکل آفرین بشه اینه فردی که آدرس آی پی اون رو دارید روی مودم روترش پسورد ساده ای گذاشته باشه.
    در اون صورت اگر شما زرنگ باشید میتونید قبل از اینکه اون آدرس آی پی داینامیک تغییر کنه با وارد کردن اون آدرس آی پی در مرورگر به صفحه لاگین مودم اون شخص دسترسی پیدا کنید و با حدس زدن پسورد مودم روترش عملا به مرورگرش دسترسی پیدا کنید.

میتونید همین الآن امتحانش کنید. کافیه توی گوگل کلمه whatsmyip رو سرچ کنید تا گوگل آی پی شما رو نشون بده، بعد اون آدرس آی پی رو داخل کادر آدرس بار مرورگر وارد کنید و بعد خواهید دید که وارد صفحه لاگین مودم روتر خودتون شدید.

فرمایشات شمادرست و متین میدونم اگر مودم رو خاموش .روشن کنم رنج اپی من تغیر میکنه ولی الان دقیقا همون اپی اون دوست عزیز برایمن ست شده حالا اگر من کار خ ل ا فی انجام بدم با این ایپی از کجا متوجه میشن این اپی دست من بوده یا اون دوستمون البته الان که فکر میکنم فکر کنم از روی ساعتی که این اپی دست من بوده بشه فهمید ....

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •