تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 211 123451151101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 2104

نام تاپيک: FallOut 3

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض

FALLOUT 3

تاريخ عرضه:10/7/2008
    پلتفرم:PC,Xbox36,PS3
    ناشر: Bethesda Softworks
    طراح: Bethesda Softworks
    ژانر:Role-Playing
    M:ESRB
    این بازی بسیار عظیم توسط Bethesda Softworks در حال ساخت میباشد و برای X360 PS3 PC اواخر سال 2008 منتشر میشود.

-زمان بازی 30 سال بعد از Fallout 2 رخ میدهد.
    -چرخه تغییر آب و هوایی و سیستم دینامیک روز و شب بر اساس زمان واقعی در بازی اعمال میشود.
    -لیسانس پخش 20 آهنگ از رادیو در بازی خریداری شده است.
    -در بازی رانندگی برای هیچ وسیله ای وجود ندارد اما برای جابجایی خود از منطقه ای به منطقه ای دیگر از ترن زیرزمینی میتوانید بهره ببرید.
    -کودکان خردسال و کوچک در بازی به وفور یافت میشود.
    -بازی به هیچ وجه بخش multiplayer ندارد و هیچ دمویی برای نقشه بازی نخواهد آمد.
    -اضافه شونده ای قابل دانلود برای ساخت بازیکن پس از ساخت بازی نیز منتشر میشود.
    -شهر Washington D.C به صورت کاملا دقیق از واقعیت نقشه برداری و پایه ریزی شده است.

گیم پلی:

کمپانی Bethesda سازنده یکی از بزرگترین بازی های تاریخ PC یعنی Fallout 3 اطلاعات کلی از گیم پلی بازی را فاش کرد به شرح زیر:

وجود سیستم کار در بازی!! Bethesda مقدمات شروع ایت عمر را از 9 به 12 برای به پایان رساندن مرحله به صورت اکشن اضافه نموده است.

قابلیت حرکت مخفی کارانه در بازی...

نبرد و جنگ در حالت Turn-based و استفاده از سیستم هوشمند V.A.T.S

وجود تششعات برق برای مسمومیت و برق گرفتگی در جنگ!

تصاوير:

سايزاصلي:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:

سايز اصلي:
    کد:
    کد:

سايز اصلي:
    کد:
    کد:

سايزاصلي:
    کد:

Artwork

سايز اصلي:
    کد:
    کد:

سايز اصلي:
    کد:
    کد:
    چند تريلر از بازي:

حجم:15.6 MB
    کد:

حجم:8.8 MB
    کد:

حجم:28.1 MB
    کد:

===========

مطالب زیر را ساسان جان زحمتش را کشیدند:
    فال اوت 3: کدام نسخه برتر است؟
    ----------------------------------

فال اوت 3 برای 3 پلتفرم PC , Xbox 360 و PS3 منتشر شده است.حال این سوال پیش می آید که کدام نسخه برتر است.بازی قبلی Bethesda یعنی آبلیویون در زمان انتشارش برای PC و Xbox 360 در مارس 2006 از نظر اغلب منتقدان عملکرد بهتری بر روی Xbox 360 داشت اما این بار کدام نسخه ی بازی برنده است؟با هم می بینیم.

بدون شک وقتی IGN برخلاف خیلی از سایت ها به هر 3 نسخه ی بازی امتیاز یکسان نداد و از نسخه ی PS3 گله کرد استارت مقایسه ی 3 نسخه ی فال اوت 3 را زد.نسخه های PC و Xbox 360 بازی نمره ی 9.6 و نسخه ی PS3 بازی نمره ی 9.4 دریافت کردند و این 0.2 کمتر از نگاه IGN به خاطر "باگ های قابل توجه" نسخه ی PS3 بود.کمی بعد IGN متن review نسخه ی PS3 را تغییر داد اما نه نمره ی نهایی و این کار سبب شد که بسیاری تصور کنند Bethesda با IGN به توافق رسیده است تا IGN سخنان تند خود را درباره ی نسخه ی PS3 حذف کند.
    اما آیا نسخه ی PS3 واقعاٌ پر ایرادتر از نسخه ی Xbox 360 است؟سایر منتقدان نیز چنین می گویند.گیم اسپات به عنوان مثال اشاره کرده است که نسخه ی PS3 مشکلات بصری به مراتب بیشتری دارد از جمله نبود برخی از تکسچرها در بعضی از دشمنان مشخص و گاهی اوقات تکسچرهای نامنظم در بعضی از مکان ها.یک glitch خفیف نیز در نسخه ی PS3 در حالت آنلاین و اتصال به PSN مشاهده می شود که با آفلاین بازی کردن بازی مشکل حل می شود.
    بر پایه ی آن چیزی که ما دیده ایم نسخه ی Xbox 360 برتری گرافیکی اندکی در برابر نسخه ی PS3 دارد که آن چنان خفیف است که به طور قابل ملاحظه ای کیفیت گیم پلی را تحت تأثیر قرار نمی دهد.اگرچه فن بوی های کنسولی درباره ی اینکه کدام یک از کنسول ها پورت بی کیفیت تری را دریافت کرده اند جر و بحث می کنند اما حقیقت این است که فال اوت 3 بر روی یک PC قدرتمند به مراتب فوق العاده تر است.با داشتن سیستمی مشابه سیستم توصیه شده ی بازی(CPU دو هسته ای ،2 گیگابایت رم و Geforce 8800) فال اوت 3 بر روی PC به طور قابل ملاحظه ای زیباتر از نسخه های کنسولی به نظر می رسد.تکسچرها پرتکاپو اند و برآمدگی ها و فرورفتگی های دقیق و مفصلی را در بر می گیرند.draw distance به شکل وحشتناکی وسیع تر و طویل تر است و در نسخه ی PC بازی،Wasteland با اشیا،شاخ و برگ ها و حیات وحش بیشتری در مقایسه با نسخه های کنسولی پر شده است.به علاوه نسخه های کنسولی سایه ها و انعکاس های محدودتری دارند در حالیکه نسخه ی PC در حالت حداقل هم از این نظر بهتر عمل می کند که دنیای بازی را زنده تر و واقعی تر می سازد.PC های خوب قادرند بازی را در 60 فریم در ثانیه اجرا کنند در حالیکه کنسول ها در پاره ای از موارد در حفظ 30 فریم در ثانیه نیز موفق عمل نمی کنند.
    اگر شما بین خرید یکی از 3 نسخه ی بازی مرددید و می خواهید بدانید کدام نسخه بهترین عملکرد را دارد پاسخ واضح است:یک PC مدرن با یک کارت گرافیک قدرتمند از هر دو کنسول عملکرد بهتری خواهد داشت.

در پایان به مقایسه ی عکس های 3 نسخه که توسط IGN انجام شده است توجه فرمایید.

نمرات بازی از سایت ها و مجلات معتبر و نگاهی به نقد بازی توسط چند سایت
    -----------------------------------------------------------------------------

نمرات اولیه بازی فوق العاده هستند.فال اوت 3 از آن دسته نقش آفرینی هایی است که به همه ی RPG بازها توصیه می شود.

Official Xbox Magazine(Xbox 360) ------------- 10/10*
    PC PowerPlay(PC) ------------- 90%*
    IGN UK ------------- 8.8/10*
    IGN AU ------------- 9.5/10*
    IGN ------------- 9.6/10*
    IGN(PS3) ------------- 9.4/10*
    Eurogamer ------------- 10/10*
    Level(PC) ------------- 100%*
    Gamespy ------------- 5/5*
    1UP ------------- A*

سایت IGN به نسخه ی PC و Xbox 360 بازی نمره ی 9.6 از 10 داده است.این سایت در پایان review خود می نویسد:

"خیلی بعید است که یک بازی بتواند در ارائه ی بخش های مختلف و گاه متناقض عالی عمل کند.فال اوت 3 آزادی عمل کامل به شما خواهد داد بی آنکه داستان بازی را فدا کند.سیستم مبارزه ی بازی فوق العاده است بی آنکه المان های عمیق نقش آفرینی را نادیده بگیرد.افرادی که در بازی با آنها برخورد می کنید سرگرم کننده و در اغلب موارد مضحک اند بدون آنکه حس حضور در یک چنین دنیای سیاهی را تخریب کنند.بازی مشکلات اندکی دارد که اغلب تکنیکی است اما در نهایت کلیت بازی به مراتب بهتر از مجموع جزئیات آن است.فال اوت 3 یک بازی فوق العاده با یک اتمسفر بی نظیر است که از بسیار جهات سرگرم کننده و لذت بخش است.بدون شک فال اوت 3 یکی از بهترین بازی های 2008 خواهد بود."

همچنین IGN سه نسخه ی Xbox 360 , PC و PS3 فال اوت 3 را از نظر گرافیکی با هم مقایسه کرده است و نسخه ی PC را بهتر می داند:

"اگر دنبال قدرت گرافیکی هستید نسخه ی PC فال اوت 3 به شما توصیه می شود چنانچه کامپیوتری داشته باشید که توانایی اجرای بازی را داشته باشد.حتی اگر در PC با رزولوشن برابر با PS3 و Xbox 360 نیز بازی کنید باز هم با جزئیات بیشتری نسبت به نسخه های کنسولی مواجه خواهید شد.نسخه های PS3 و Xbox 360 بازی هم عالی اند اگرچه گاه و بیگاه شاهد افت فریم در این نسخه ها هستیم که منجر به کند شدن بازی می شود.چنانچه بازی را بر روی یک PC قدرتمند اجرا کنید متوجه می شوید که تفاوت آن با نسخه های Xbox 360 و PS3 به مراتب بیشتر از تفاوت این دو نسخه با هم است."
    --------------------

Kristan Reed از سایت Eurogamer در نقد بازی می نویسد:

"فال اوت 3 با اندکی فاصله بهترین بازی ای است که بعد از بایوشاک تجربه کرده ام.علی رغم نگرانی های بسیار،فال اوت 3 در رسیدن به یکی از اهداف اصلی اش یعنی جذب کردن بخش اعظمی از بازیبازها موفق عمل کرده است.یک تجربه ی هیجان انگیز که راه های بسیاری برای تجربه ی آن وجود دارد از فال اوت 3 چیزی می سازد که قادر است تا هفته ها شما را سرگرم کند.چه در زمینه ی اکشن،چه در زمینه ی ماجراجویی و چه در زمینه ی نقش آفرینی فال اوت 3 اثری است که شما را سیراب می کند و شما را عاشق اتمسفر بی نظیر،انتخاب های نزدیک به هم و هیجان بی پایانش می سازد.
    یک بار دیگر Bethesda اثری را خلق کرد که می توان آن را یک اثر کلاسیک نامید و تا سال ها بعد درباره ی آن صحبت کرد."
    --------------------

1UP به بازی A از +A داده است:

"فال اوت 3 از آن قبیل بازی هایی است که هر چند وقت یک بار شانس بازی کردن آنها را دارید.عاقلانه نیست که آن را نادیده بگیرید و خودتان را از این لذت بزرگ محروم کنید.فال اوت 3 به ما نشان می دهد که باید در انتظار روزی باشیم که نقش آفرینی های open world یک قدم بزرگ دیگر برای رسیدن به بزرگترین چیزی که از یک RPG در ذهنمان متصوریم بردارند."
    --------------------

Neon Kelly در نقد بازی برای Videogamer می نویسد:

"فال اوت 3 یک بازی عظیم است.در ماهی که 5 یا 6 عدد از بهترین بازی های سال منتشر شده اند فال اوت 3 یکی از بهترین هاست.بازی پر است از مکان های دلچسب،انتخاب های فراوان و یک حس فوق العاده ی ماجراجویی که تنها در بهترین نقش آفرینی ها یافت می شود.بعد از مدت ها انتظار بالاخره بازی اینجاست."
    --------------------

منتقد سایت گیم اسپای هم در نقد بازی نوشته است:

"فال اوت 3 بسیار شبیه به آبلیویون است(البته با تفنگ!) اما تقریباٌ از تمامی جهات برتر از آبلیویون عمل می کند،چرا که خط داستانی قوی تر،معرفی بهتر و چند صد ساعت گیم پلی هیجان انگیز برای شما به ارمغان می آورد.اگرچه هنوز مشخص نیست حرفه ای های فال اوت،بازی Bethesda را جز این franchise محسوب خواهند کرد یا نه،اما فال اوت 3 عنوانی است که اغلب RPG بازها باید آن را تجربه کنند و اثری است که به عنوان یکی از بهترین بازی های این نسل از آن یاد خواهد شد."

لینک پرو فایل ساسان جان:
    کد:
    Last edited by S A A M; 22-11-2008 at 09:03.

آخر فروم باز ali_ranger22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـهران

پيش فرض

باید یه Rpg خیلی خوبی باشه من هیچ کدوم از قسمت های قبلشو بازی نکردم ولی خیلی تعریف شنیدم ازش حتما بازیش میکنم

آخر فروم باز joey jordison's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام
    من یکی از طرفداران این بازی هستم و خیلی منتظرش هستم!!!
    باز هم مثل نسخه های قبلی حس و حال دهه ی 50 و همون اهنگها و جو زیبا و صداهای گرامافونی در بازی هست!!!تریلر E3 2007 هیچ وقت یادم نمیره اهنگ دهه ی 50 به نام I Dont Want Set World On Fire برای معرفی بازی و اولین تیزر اسفاده شد که من خیلی حال کردم!!!!همانند BioShock که از اهنگ Beyond The Sea استفاده کردش که خیلی جذاب هست!!!
    در کل توی لیست انتظار من هست این بازی واقعا عالی
    ممنون از تاپیک

آخر فروم باز Rude Boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام !
    من فقط یه پیشنهاد دارم :
    هرکی نسخه 2 را بازی نکرده حتما تهیه کنه و بازی کنه .... اگه نکنه نصف عمرش بر فنا ست.

معلومه که سال 2008 سال ابر قدرت های گیم هست . !

آخر فروم باز ali_ranger22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـهران

پيش فرض

سلام
    من یکی از طرفداران این بازی هستم و خیلی منتظرش هستم!!!
    باز هم مثل نسخه های قبلی حس و حال دهه ی 50 و همون اهنگها و جو زیبا و صداهای گرامافونی در بازی هست!!!تریلر E3 2007 هیچ وقت یادم نمیره اهنگ دهه ی 50 به نام I Dont Want Set World On Fire برای معرفی بازی و اولین تیزر اسفاده شد که من خیلی حال کردم!!!!همانند BioShock که از اهنگ Beyond The Sea استفاده کردش که خیلی جذاب هست!!!
    در کل توی لیست انتظار من هست این بازی واقعا عالی
    ممنون از تاپیک
    عجب ! این بازی که تو آینده است !!

آخر فروم باز djmd's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

داستانش یا حس بازیش یه جورایی تریپ Stalker میزنه !!! باید خیلی قشنگ باشه من که حتما می گیرمش !

آخر فروم باز joey jordison's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

عجب ! این بازی که تو آینده است !!
    درسته بازی در اینده اتفاق می افته ولی حس و جو دهه ی 50 داره بازی در 2 شماره گذشته هم همین شکل بوده!!!
    حتی BioShock از این بازی نیز الهام گرفته بود!!!

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

اصلا این بازی چی هست
    اول شخصه یا سوم شخص
    من که تا حالا بازیش نکردم...توی چه مایه هایی...ترسناکه...اکشنه

میگن قرارخ این بازی تحریم بشه
    راسته یا دروغه؟؟
    کسی میدونه

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

3 Screenshot جدید از بازی:

کد:
    کد:
    کد:

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    دانشگاه >> اوین<<(!)

پيش فرض

يكي در مورده داستانش بگه لطفا ؟؟؟
    با اين تعريف هايي كه تو فروم هايه مختلف و اينجا شنيدم دارم برايه بازي كردنش ثانيه شماري ميكنم !!
    داستان لطفا ؟؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •