تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 20 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 194

نام تاپيک: Readiris | تبدیل نوشته فارسی تو عکس به متن

آخر فروم باز J A V I D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    محل زندگی قلب تپنده ایران تهران

10 Readiris | تبدیل نوشته فارسی تو عکس به متن

سلام
    خوبید بالاخره طلسم نرم افزار Readiris Pro 11 Middle East Edition شکسته شد توسط یکی از دوستای خوبم اینم نسخه کامل نرم افزار جهت دانلود با حمایت از زبان فارسی .

دانلود مستقيم از هاست دوست خوبم امير !
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود

تصاویری از برنامه

تصویر خیلی بزرگه از محیط برنامه و کار کردش روش کلیک کنید واسه دیدنش

اینم لینک آینش در قطعات ده مگی

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    لینک دانلود در قطعات دو مگی از سایت رپید شر !!!

موقع نصب گزینه I do`nt accept یا I do`nt agree را انتخاب کنید علم پیشرفت کرده دیگه!

توضیحاتی در مورد نرم افزار :
    نرم افزار های ocr جهت تبدیل نوشته درون یک عکس به یه فایل متنی قابل ویرایش می باشد به عنوان مثال شما یه صفحه رو اسکن می کنید و متن اون صفحه رو نیاز دارید وقت تایپم ندارید اون صفحه رو می دید به این نرم افزار و یه فایل متنی تحویل می گیرید در عرض سه سوت !!! نسخه فارسی نرم افزار تو بازار به قیمت بالایی به فروش می ره!!!!

مواردی که برنامه درست جواب نمی ده :

1.این برنامه بیشتر با فونت Time New Roman سازگاره و آریال شما فکر کنید به عنوان مثال سازندگان اون برنامه فونت میترا رو از کجا بیارن برنامه ایرانی نیست که اون ور دنیا درست شده همون ور دنیا هم کرک شده ما داریم این ور دنیا استفاده می کنیم ... حتی نسخه اینگلیسی هم با خیلی از فونت ها مشکل داره و این برنامه با فونت های استاندارد ویندوز سازگاره در مورد همه زبان ها نه فقط فارسی ، فقط دقتش فرق می کنه تو اینگلیسی دقتش بیشتر از فارسیه... پس فونت خیلی مهمه !

2. تصاویر اسکن شده باشه با دی پی آی بالا ی 300 هر چی دی پی ای بالا تر باشه نتیجه بهتری می گیرید

3. انتظار خروجی صد در صد نداشته باشید من خودم مطالبی که با هاش سروکار دارم در حدود هشتاد نود درصد خروجی کاملا صحیحه و نیاز به ویرایش داره . به هر حال اولین نسخه برنامس که از زبان فارسی حمایت می کنه و مشکلات طبیعیه درسته ورژن برنامه یازده ولی برای فارسی ورژن یکه ...

4. تصاویر رو سعی کنید به صورت صاف اسکن کنید کجو کله نباشه !

5New.چون زبان تبدیل پیش فرضش انگلیسی هیچکس توجه نمیکنه و Next میکنه !! و اگر اونو به فارسی برگردونید حتماً کار میکنه New

6. چیز دیگه ای به ذهنم رسید اضافه می کنم .

زندگی کوتاه است ازش لذت ببرید

با تشکر از دوست خوبم امیر
    Last edited by J A V I D; 05-05-2007 at 07:30.

2. 3 کاربر از J A V I D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Persian.Boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض لطفا کمک کنید گیر کردم...

سلام دوستان.

من با کار کردن با این برنامه مشکل دارم. مشکلم اینه که وقتی برنامه رو باز میکنم یک صفحه Wizard میاد که

چندین مرحله داره . بعد از انتخاب کردن زیان فارسی در خود Wizard و فرمت ذخیره شدن فایلها دکمه GO که آخرین

مرحله Wizard هست ظاهر میشه. با زدن دکمه GO پنجره Browse که برای انتخاب کردن فایل مورد نظر هست باز میشه.

منم یک عکس با فرمت JPG که از یک متن فارسی گرفته شده رو بهش میدم. اما با این خطای زیر روبرو میشم.

بعد از زدن دکمه Cancel به کار خودم ادامه میدم. میرم که متنی رو که با حاشیه های نارنجی انتخاب شده را از قسمت

Recognition با زدن Recognize+Save ذخیره کنم. اما باز هم با همان پیغام بالایی که در عکس میبینید روبرو میشم.

لطفا کوچکترین راهنمایی ها رو هم اگر میدونید که انجام ندادم بگید. چون کارم بهش احتیاج دارم.

پیشاپیش ازتون تشکر میکنم.

حـــــرفـه ای divoonejoon's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    Divoone khooneh

پيش فرض

دوست عزیز شما باید dpi رو روی 300 یا بیشتر تنظیم کنید کمتر از اون رو قبول نمیکنه ....البته من الان دوباره نگاه کردم ... برای حالت scanner هست که میتونید dpi رو تغییر بدین... الان با 1 Image اینکارو کردم ... اولش گفت که dpi عکس مشخص نیست اون رو خودش روی 300 تنظیم میکنه بعد مراحل رو ادامه دادم و هیچ مشکلی هم پیش نیومد....شما روی 1 image دیگه هم امتحان کن شاید مشکل فایل ورودیت باشه....
    Last edited by divoonejoon; 31-01-2007 at 00:59.

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

Divoonejoon ممنون از راهنماییت الان میرم همین کر رو انجام بدم ببینم میشه یا نه.

البته من اینو بگم که dpi رو من قبلا از طریق قسمت Format و بعد Advanced روی همون 300 گذاشتم و بیشتر از 300

هم قبول نمیکنه. اما این دفعه در هنگام وارد کردن فایل dpi رو روی 300 میزارم ببینم چی میشه.

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض شکه شدم ...

Divoonejoon این کاری رو که گفتید انجام دادم. بسیار از راهنمایی تون سپاسگذارم.

اما نتیجه ای که این برنامه داد من رو شکه کرد. بعد از این که عکس مورد نظر رو وارد این برنامه کردم از طریق

Format خروجی رو روی Microsoft Word تنظیم کردم . هر چند که تنظیمات پیش فرض خودشم روی همونه .

بعد متن انتخاب شده رو همون طور که در پست قبلی من در داخل عکس میبینید با نوار نارنجی رنگی انتخاب نمودم.

بعد آن را در با فرمت Word ذخیره کردم . اما نتیجه اش این شد که در عکس پایین میبینید.

به اندازه فونت در داخل برنامه Word دقت کنید ... تا 200% بزرگش کردم که بشه اینی که بالا میبینید. بعد تازه

گذشته از اینکه با سایز خیلی خیلی کوچیک در ورد ذخیره میکنه آن رو با فرمت عکس در ورد وارد میکنه نه تکست.

یعنی کاری که این برنامه میکنه اینه که از متنی که در داخل عکس ورودی هست یک عکس میگیره و همونو دوباره در

داخل ورد ذخیره میکنه. یعتی در اصل این برنامه هیچ عملی رو برای تبدیل عکس به متن انجام نمیده.

روش این برنامه را که بالاتر از 1000 دلار یعنی تقریبا 800 هزار تومن قیمت داره رو میشه با برنامه های مجانی انجام

داد. بدین صورت که متن فارسی PDF شده رو باز میکنید. حالا یا از طریق Print Screen خود ویندوز و یا از طریق

برنامه هایی مانند SnagIt از صفحه اول در داخل Adobe Acrobat عکس میگیرید و عکس گرفته شده را در برنامه

Microsoft Word وارد میکنید.

Divoonejoon اگر میدونید راهی رو اشتباه رفتم و یا کار خاصی برای تبدیل عکس به متن یا PDF به Text باید انجام

بدم لطفا بگید.

در غیر این صورت این برنامه 1 قرون هم ارزش نداره. و حتی بهتره پاک هم بشه که جای اضافی رو اشغال نکنه.

نظر شما چیه دوستان ؟ این مسئله فقط برای من وجود داره یا همه کسانی که از این برنامه استفاده میکنند

این مشکل رو دارند؟

با تشکر...
    Last edited by Persian.Boy; 31-01-2007 at 01:38.

حـــــرفـه ای divoonejoon's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    Divoone khooneh

پيش فرض

دوست عزیز برای منم بار اول همین مشکل پیش اومد ..بعد 1 مقدار تنظیمات رو دستکاری کردم بعدش درست شد .. الانم کاملا به صورت word خروجی میده ولی هر چی میگردم چیکار کردم یادم نمیاد ... دارم روش کار میکنم به نتیجه رسیدم میگم.......

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

دوست عزیز اصل مشکل این بود که من فکر میکردم نمیشه این کار رو کرد. همین که شما جواب مثبت رو دادید

و گفتید که میشه این کار رو کرد خیلی منو خوشحال کرد.

حالا چه تنظیماتی داره و چجوری باید انجام بشه در مرحله بعد قرار داره و امیدوارم یا شما و یا دوستان دیگه بتونیم

سریعتر این تنظیمات رو انجام بدیم.

خیلی خیلی ممنون که پیگیر این مسئله هستید. زنده باشید.

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

دوست عزیز text format رو من اینطوری تنظیم کردم .. بیبنین با ماله شما چه فرقی میکنه...

تنظیمات من با تنظیمات شما متاسفانه هیچ فرقی نمیکنه.

همه مثل همند.

آخر فروم باز IVAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 713/Readiris_11_Farsi_Support.part04.rar
    لطفا کمکم کنید لینک بالا را که در صفحه ی اول داده بودید مشکل داره لطفا درستش رو بگید.
    زیاد سخت نبودا
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

اقا کسی نمی دونه این نرم افزار از کجا میشه خرید
    چون دانلود کردنش سخته

صفحه 1 از 20 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •