تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 37 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 362

نام تاپيک: Forza Motorsport 3

آخر فروم باز 779's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    In The World of Game

پيش فرض Forza Motorsport 3

Forza Motorsport 3

ناشر : Microsoft Game Studio

سازنده : Turn 10 Studio

سبک بازی : Racing

تاریخ انتشار : October 2009

پلتفرم : Exclusive Xbox 360

خوب در کنفرانس میکروسافت در E3 2009 بازی ای معرفی شد که همه را شگفت زده کرد! از نظر خیلی ها این بازی می تواند به پای GT5 و یا حتی بالاتر از آن هم برسد!
    البته هنوز برای نتیجه گیری زود است بهتره اول به پیش نمایشی که گیم اسپات آن را از E3 2009 استخراج کرده توجه کنیم :

Forza 3 Hands - on

در طی مدتی که ما در حال بازدید از غرفه ی Microsoft در E3 2009 بودیم فرصت آن را بدست آوردیم تا با یکی از نمایندگان Turn 10 ملاقات کنیم و درباره ی بازیه انحصاریه Xbox 360 یعنی Forza Motorsport 3 که به تازگی خبر آن رسیده بود صحبت کنیم.
    Turn 10 اطلاعات کمی درباره ی شکل این بازی و خصوصیات آن به ما داد!
    در Forza 3 اتوموبیل ها بیشترین نقش را دارند. آنها در تاریخ عرضه ی بازی و تکمیل آن به حدود 400 تا خواهند رسید!!! ( که شامل : Classic , SUV's و Micros هستند ).

نمایه بیرونی اتوموبیل ها در مسیر بسیار خوب تر از قبل شده است و اگر شما می خواهید یک رانندگی واقعی را احساس کنید می توانید از نمایه کابین استفاده کنید!!!
    محیط اطراف نظیر رشته کوه ها و دریاچه که می توان همانند چنین پیستی را در پیست Camino Viejo یافت ، بسیار زیباتر از قبل شده اند.
    در زمان حرکت ماشین به راحتی می توان 60 فریم در ثانیه گرفت. همچنین تنظیمات رانندگی شما را مطمئن میسازد تا بتوانید لحظات خوبی را در کنار چرخ های اتوموبیلتان سپری کنید!
    اگر تمام تنظیمات مربوط به Auto - Assists ها را ON کنید می توانید رانندگی ای آسون داشته باشین و مطمئن تر از قبل ویراژ دهید و سرعت بگیرید!
    OFF کردن تمامی آن ها باعث می شود تا یک تجربه ی رانندگی واقعی تری را داشته باشید.
    همچنین Forza 3 امکاناتی را در راه به شما خواهند بخشید.اگر دچار خطا شوید ، شما یک Option برای برگرداندن زمان دارید که حدود 10 تا 15 ثانیه می تواند زمان را به عقب برگرداند تا بتوانید دوباره تلاش کنید!
    دکمه های راهنما به شما در انجام این کار کمک میکنند.
    شما می توانید به وسیله ی رانندگی روی دیوار ، پیدا کردن راه میان بر یا Draft کردن یکی از اتوموبیل ها برای همه یک دور امتیاز به دست آورید. و می توانید با آن در هنگام خطا استفاده کنید ولی اگر شما توسط یکی از ماشین های تندرو از دور خارج شوید اجازه ی آن را نخواهید داشت!
    بعد از اتمام ملاقات ما با Turn 10 ، ما به اندکی بازی با دموی بازی دعوت شدیم که واقعا مهیج بود!
    دموی قابل بازی E3 2009 شامل 8 اتوموبیل خوب از Corvette , Porsche , Aston Martin , Mercedes , Ford , Ferrari , Lamborghini و Audi بود.
    بعد از انتخاب یکی از آن ها ( ما اتوموبیلی از Aston Martin را برگزیدیم ) ما یک مسابقه ی 2 دوری با 7 اتوموبیل دیگر گذاشتیم. کنترل با دسته هایه Xbox 360 در این بازی بسیار نرم و راحت بود و ما احساس راحتی داشتیم. در دور اول ما حدود نفرای وسط شدیم. در هنگام بازی ما به هوش مصنوعی آن توجه زیادی داشتیم راننده های مخالف ما ، حرفه ای بودند اما باید بدانید که در شرایط سخت اشتباه هم می کردند. ما یکی از رانندگان را دیدیم که همش به گوشه ها برخورد می کرد و اشتباهات زیادی داشت که این زیاد واقع گرایانه نبود. نباید از یاد برود که رانندگان حرفه ای هم در پیست بودند.

بهرحال ، Forza 3 جزو 3 بازی برتر از نظر شبیه سازی در شرکت مایکروسافت در E3 2009 بود. این شبیه سازی با ترکیب سیستم های مختلف به شما احساس هر تکان و لرزشی را می دهد.
    در آخر هم باید بگوییم که این بازی در October 2009 منتشر خواهد شد پس هنوز باید صبر کنید تا خبر هایی از بازی را به شما بدهیم.

نویسنده : Justin Calvert

----------------------------------

Forza 3 Career Mode Hands-ON
    ما سرعت مان را افزایش داده ایم و بر سرعت یک فصل اتوموبیل رانی افزوده ایم.

خوب در این پیش نمایش شما هرچیزی که از Career mode احتیاج دارید را خواهید دانست. امروز ، من اومدم تا درباره ی تجربه ی بازیه خودم در Career mode با شما صحبت کنم.

مقدمه :
    خوب اول از هر چیز می ریم سراغ اول مود. وارد شدن به آن خیلی آسان بود و بعد از آن لحظه ای وجود نداشت که من از آن چیزی که در صفحه ی بعد بود شگفت زده نشوم.
    بهرحال من با راهنمایی Turn 10 بودم که هرگاه می گفت چه چیز هایی در " Yellow Brick Road " وجود دارد من تونستم شروع کنم و تنهایی یک گردشی بکنم. Auto-Upgrade بر روی Ford Fiesta ی من یک حسی بهم دست داده بود که این چطور کار می کند. برای هر کسی که می خواهد مسابقه دهد و در مورد قسمت ها و Tuning ها هیچ نگرانی ای وجود نداشت ، Option ها در آن جا همه ی مشاهدات را ساده کرده بودند. Option ها در همه جا بودند.

متشکریم به خاطر سیستم جدید Pressure ، اشتباه هم ممکن است از هوش مصنوعی سر بزند.

شما می توانین فقط و به آسانی پارت ها را انتخاب کنید و به صورت دستی ماشینتان را Upgrade کنین. این آسان است و کارش شبیه Forza 2 است. بهتره یکم از تقویم جدید صحبت کنیم ، من اهمیت زیادی به آپشن مسابقه هایم می دهم که بازی کردم. در فصل اولتان ، شما به سرعت Driver Levels به دست می آورید ( و آچینونت ).
    می توانستم یک عالمه از ماشین هایه Free رو در یک ساعت بدست بیارم و این معلوم بود که چطور این ماشین ها را به دست آوردم ( اسکیل هایه مختلفم در مسابقه ها سبک مسابقه دادن من رو مشخص می کرد ) و همینطور مسیرهایه جدید هم باز می شد. تقویم در این نسخه نقش بسیار مهمی رو گرفته که به شما در تمامی کارها از Upgrade گرفته تا برتری هاتون به شما کمک می کند. او حتی به شما در رانندگی و سبک رانندگیتان نقش به سزایی دارد.

هوش مصنوعی :

هوش مصنوعی در این بازی خیلی عالی کار شده است. طوری که برای هر عمل شما چیزهایی رو پیش بینی می کند.سیستم The Adaptive Drivator AI از Forza 2 برگشته است و به خوبی رویه جاده کار می کند. اولین جفت از اتوموبیل هایم ، اتوموبیل هایی نسبتا قدرت پایین بودند در نتیجه کنترل آن ها آسان بود. و شاید اگر من تمام آن ها را بدست می آوردم ، هوش مصنوعی Forza 3 یک عملی انجام می داد و حرکاتتان را پیش بینی میکرد. اما اگر در یک لحظه من یک Mazda Roadster ام را ببخشم ، هوش مصنوعی چیزهایی در رابطه با من یاد میگیرد.
    برای من ، چیزی که در یک بازی Racing جذاب است اینست که بپیچم و محکم به ماشین هایه دیگر بزنم. حتمی من زمان زیادی رو از دست می دهم ، اما بعضی وقت ها این کارها برایه سرگرمی لازم است. من وقت زیادی نداشتم تا با این اتوموبیل در Forza Career Mode بازی کنم ، اما حتی من در این وقت کمم با Roadster ، شبیه آن شده بودم که تذکری جدی به هوش مصنوعی بدهم. من دوست دارم در لبه ها رانندگی کنم. Forza 3 این اسکیل و این اجازه رو به من داده است تا بتوانم خوش حال شوم.

این اتوموبیل ها در این مسابقات به دنیا آمدند!

مقایسه کمی از سری Forza و Forza 3 :

قبل از این که به بازی کردن با Forza 3 بپردازم ، من وقتم رو کمی با بازی کردن Forza 2 گزراندم. این واقعا آسان نبود که بتونی بدقت به یاد آوری که یک بازیه Racing که 2 سال است از آن می گذرد را بشود به راحتی کنترل کرد ، پس حتمی برگشتن به نسخه ی قبل مهم است. من میخوام بگم بعد از گذراندن یک ساعت از وقت خودم با Forza3 Career Mode تغییرات واقعا قابل توجه بود. Forza همیشه کنترل خوبی داشته و همیشه جزو بهترین بازی هایی بود که فیزیک فوق العاده ای داشته ، اما Forza 3 فقط احساس این ها توش بهتر بود!
    هرچیزی درباره ی این ، از تفاوت ماهرانه در Handling گرفته تا حس سرعت یک ماشین در رویه جاده ، فقط می توانم بگویم که Forza 3 فوق العاده این احساس را به شما منتقل می کرد. بدون تردید.

The AI Pressure System :

شاید مهم ترین و بحث انگیز ترین چیزی که اضافه شده سیستم AI Pressure هستش. یکی از بزرگترین مشکلات بازی های شبیه سازی Racing ، ( مثل سری هایه Forza ، GT و ... ) همیشه کاری کرده است تا هوش مصنوعی در همه جا بی نقص باشد ( یا به قول معروف Perfect باشد ) . این یکی از مهم ترین چیز هایه جالب توجه در سری Gran Turismo است ، جایی که هر راننده ای رویه یک لاین مشخص برنامه ریزی شده اند و از همونجا هر بار می روند. Forza 2 این رو با استفاده از سیستم Drivator به چند درجه تغییر داد ، اما این کافی نبود تا تو بتوانی احساس کنی که در حال مسابقه با چند نفر دیگر هستی. پس ، Turn 10 به این نسخه سیستم Pressure را اضافه کرد ، که این هم کاری می کند تا هوش مصنوعیه رانندگان دیگر به انسان ها نزدیک تر شود.
    زدن به قسمت عقبی اتوموبیل هایه دیگر باعث می شود که به همان اندازه ای که زدی همان اندازه هم اشتباه کنند. کم کردن درجه ی سختی بازی ، با این سیستم بی تاثیر نیست. شما همیشه می توانید درجه سختی را طوری تنظیم کنید تا اشتباه کم تر شود ، اما به اطلاعتون برسانم که هرچه درجه بالاتر رود رانندگان هم بیشتر حمله ور می شوند و این کمک می کند تا بازی به یک Race واقعی نزدیک تر شود.

درجه سختی ، Difficulty Level :

من بر رویه تمام 3 درجه ی سختی بازی کردم. من امیدوارم Turn 10 تعداد بیشتری را اضافه کند. البته خود Turn 10 گفته است که ما هنوز کار هایه زیادی رویه Difficulty Level داریم.
    The Casual : فقط گاز رو بگیر و برو! بازی برایت ترمز می کند. هیچ نگرانی ای نخواهید داشت این حتی برای گیمر هایه ضعیف هم جذاب نیست. این میتونه برایه مادر یا پدرتان یا خواهر و برادران کوچیکتان خوب باشد!
    The Regular : این درجه لازم است که کنترل ترمزت را خودت انجام دهی ، اما بیشتر Assist ها ON هستند. من با خودم گفتم که حتمی اکثریت مردم که اول بازی را می خرند این درجه از سختی را انتخاب می کنند. من بعد از مسابقه با این درجه عادت کردم. برای مسابقات کم ، درجه ی سختی Regular خوب است ، اما برایه همه ی یک فصل Career Mode چی؟ این شاید برایه هر کسی که کاملا Forza 2 را بازی کرده باشد آسان باشد .
    The Serious : این تنظیم به اندازه ای که شما فکر می کنید غیر ممکن نیست. Turn 10 این تنظیم را چند هفته ای نیست که درست کرده است ، اما وقتی من بازی کردم ، این از خط راهنما در جاده جدا شد. هنوز Assist های مختلفی ON بودند. هوش مصنوعی خیلی قوی بود و بردن مسابقه به راحتی امکان پذیر نبود. آن را هم بگویم که آن جا مسابقه ای نبود که من نتونم تمومش کنم. من فقط کمی سورپرایز شدم آن جا Option بالاتر برای Insane ها نبود.

نمایه داشبورد تنها انتخاب برایه یک راننده ی واقعی است.

این درجه ای که من رفتم از قبل تنظیم شده بود. شما می توانید به تنظیمات بروید و Assist ها را تنظیم کنید
    یکی دیگر از چیز هایی که می توانید این درجه سختی را کنترل کنید The Rewinde Function است. این جا هیچ مجازاتی برایه Rewind نیست و هیچ اهمیت ندارد که درجه ی سختی شما چه باشد. این جا هیچ پولی لازم نیست تا Rewinde از آن استفاده کند شما حتی محدودیتی برایه این ندارید و می توانید بیش از 200 بار در یک Race استفاده کنید. هر بار با فشار دادن دکمه ی Rewind ( دکمه ی Back ) زمان حدودا 5 ثانیه به عقب بر می گردد. شما می توانید از این به هر اندازه که بخواهید استفاده کنید. Rewind آینده ی بازی های Racing است ( !!!!!!! ) بقول Turn 10 ، این یک فلسفه " No Punishment " است.
    هرچند که من در بیشتر مواقع از Rewind استفاده نمی کنم. به طوریکه اگر ببینم بعضی از احساس یک رانندگی واقعی با Rewind از دست رفت ، فورا دکمه ی Restart Race را فشار می دهم اگر اشتباه کردم یا کنترل خودم را از دست دادم. من از Rewind برایه بیمه کردن خودم استفاده نمی کنم ، من زمانی از آن استفاده می کنم که احساس کنم به کلی از Race خارج شدم.

هیچ چیز کمی نیست که Fix نشده باشد.

Turn 10 در درجه ی سختی Regular به بعد کلاچ رو هم قرار داده است. مکان آن در Bumper سمت چپ دسته است و یک Option برای آن هست تا بتوانید که یک دور واقعی داشته باشید.شما می توانید هنوز از اتو کلاچ استفاده کنید اما نمی توانید بعضی از آچیو هایه مخصوص را بگیرید.

بهر حال باید سازنده ی Gran Turismo یعنی Polyphony Digital مواظب باشد. Turn 10 در حال انجام کار هایه بزرگی برای این بازی است. تا اخبار بعدی منتظر ما باشد.

نویسنده : Hilary Goldstein

----------------------------------

اطلاعاتی جدید از Drag Racing : ( مسابقات سرعت )

• در این نسخه برخلاف نسخه ی قبل که شایعه شده بود Drag Racing خواهد بود ، این مود اضافه شده است.
    • این مسابقات همانند بقیه ی مسابقات در Career Mode هست. در این جا مجموعه ی مسابقات Drag وجود دارد که بازیکنان در طول گشت و گذارشان در 220 مسابقه ی Career به آن بر می خورند. تمام مسابقات در مود Career اختیاری است.
    • هر مسابقه ی Drag مجموعه ای از 3 Race Day است ، و هر Race Day شامل 3 نوبت می شود. در Classic Tournament Style ، برنده ی هر مسابقه با هم در راند بعدی مسابقه می دهند. و به طور اساسی ، باید 9 مرحله انجام شود تا در آخر برنده ی همه ی مسابقات بین 8 حریف مشخص شود.
    • در این نسخه نسبت به نسخه ی قبلی 50% آپگرید هایه اتوموبیل ها افزایش پیدا کردند.
    • اتو آپگرید Helper در Career Mode به بازیکنان کمک می کند تا به Horsepower هایه لازم برایه هر مسابقه ی Drag دسترسی پیدا کنند. همچنین می توان در Xbox Live هم Tuning هایه مختلفی را گرفت و از آن ها استفاده کرد.
    • در بازی 4 تا پیست Drag وجود دارد که هر کدوم به ترتیب : یک هشتم مایل ، یک چهارم مایل ، یک دوم مایل و یک مایل هستند.
    • این مود قابلیت Online هم دارد. که می توان در Online این مود ، Tournament هایه مختلفی گذاشت.
    • اتوموبیل هایه ایده آلی که برایه Drag Racing در Forza 3 وجود دارند :
    1967 Chevroley Corvette Stingray 427

1969 Chevrolet Camaro Z28
    2010 Chevrolet Camaro SS
    1969 Dodge Charger R/T
    2006 Dodge Ram SRT-10
    2006 Dodge Charger SRT8
    2009 Dodge Challenger SRT-8
    2008 Dodge Viper SRT10 ACR
    1970 Ford Mustang Boss 429
    2008 Saleen S331 Supercab
    1965 Shelby Cobra 427 S/C

--------------------------------------

خوب در این بازی حدود 400 تا اتوموبیل به هماره 100 تا از معروف ترین پیست هایه جهان و راه ها و مسیر هایه دیگر وجود دارد. همراه گرافیکی تعریف کردنی و امکانات پیشرفته ی اتوموبیل ها در این بازی.
    Forza 3 شامل راهنما در رانندگی است همچنین این بازی اسکیل هایه مختلفی دارد تا بتوان یک تجربه ی رانندگیه واقعی را احساس کرد.

خصوصیات عمومی

* این بازی یکی از بزرگترین بازی هایه Racing هست که در آن 400 تا اتوموبیل از 50 کارخانه ی معتبر دنیا وجود دارد.

* نسخه های قبلی Forza Motorsport پیست هایه مشهوری داشتند که شامل : Suzuka, Nürburgring Nordschleife و the Sebring International Raceway است.
    در Forza 3 این تعداد به 100 تا پیست تغییر کرده است که شامل زیباترین مسیر هایه پیست در جهان است.

* Forza 3 از هزاران امکانات در رانندگی و Gameplay استفاده می کند از قبیل auto-braking, gameplay rewind و auto-tuning .

* نقاشان و میزون کنندگان موتور بار دیگر خلاقیت خود را در Livery Editor, Auction House و deep tuning garage نمایش داده اند.

* Forza 3 شامل هوایه متغیر و مسابقه در شب نمی شود.

-----------------------------------------

ScreenShots ( از راست به چپ )

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    کد:
    کد:

کد:
    کد:
    کد:
    کد:

کد:
    کد:
    کد:
    کد:

کد:
    کد:
    کد:
    کد:

کد:
    کد:
    کد:
    کد:

کد:
    کد:
    کد:
    کد:

کد:
    -----------------------------------------

Trailers

E3 09 : Leaderboards Interview

کد:

کد:
    E3 09 : Debut Trailer

کد:

کد:
    E3 09 : Press Conference Footage

کد:

کد:
    E3 09 : Driving Simulator Walkthrough

کد:

کد:
    E3 09 : Developer Walkthrough

کد:

کد:
    E3 09 : Video Editer Conference Footage

کد:

کد:
    E3 09 : Improvements Interview

کد:

کد:
    E3 09 : Gameplay Showcase

کد:

کد:
    منابع :

ReviewReviewReviewReviewReviewReviewReviewReviewReviewReviewReviewReviewReview

Forza Motorsport 3 Review

نویسنده: Masoud King

اگه شما طرفدار سرسخت شبیه ساز Racing هستین مطمئنا Forza 3 بهترین گزینه برای شما خواهد بود. البته Turn 10 عنوانی رو خلق کرده که برای همه چه طرفداران سرسخت این سبک و چه اونائیکه زیاد طرفدارن Racing نیستن, لذت بخش خواهد بود. شما در بازی با تعداد خیره کننده ای از ماشین ها برای رانندگی رو به رو هستید, طبق اعلام سازنده بازی حدود 400 ماشین برای Forza 3 تعبیه شده که 104 تای اون به علاوه مسیر های اضافی در دیسک دوم بازی قرار دارند. البته شما بدون نصب دیسک 2 هم می تونید بازی رو تموم کنید ولی از ماشین ها و مسیر های اضافی محروم خواهید شد.
    حدود 2 سال از انتشار نسخه دوم این بازی میگذره و استودیوی Turn 10 تو این مدت واقعا همه چیز در دنیای شبیه شازی Racing رو جلوی چشم شما آورده و بعضی نکات رو هم به چالش کشیده. همون اول تصور می کردم که باید چندین ساعت رو بازی کنم تا بتونم به ماشین های بهتر برسم تا بازی قشنگ بشه ولی وقتی وارد فصل اول شدم و با همون ماشین های کم سرعت شروع کردم یه دفعه فکر ماشین های بالاتر از دهنم پاک شد. بازی از همون ابتدا سر گرم کننده هستش و همون ماشین های نه چندان خوب برای شما کاملا لذت بخش خواهد بود و این شاید دلیلش وجود فیزیک عالی در بازی هستش. چیزی که کمتر تو بقیه بازی های این سبک دیده میشه!

محیط ها و مسیر های زیبای بازی شما جذب خودش میکنه

اولین مسابقه با ماشین Audi R8 هستش که با اتمام این مسابقه اولین فصل شروع میشه و شما در کلاس E قرار میگیرید و در پایان هر فصل مسابقات قهرمانی برای اون کلاس وجود داره. هر فصل که میگذره طول فصل بعدی بیشتر میشه و همچنین مسابقات طولانی تر میشن بطوریکه میشه گفت فصل دوم حدود دو برابر فصل اول طولانی تره. در پایان مسابقه بر اساس رتبه ای که کسب کردید مقداری اعتبار و امتیاز بدست میارید که می تونید از اعتبار برای خرید ماشین ازاستفاده کنید و همچنین اون امتیازی که بدست میارید لول شما رو افزایش میده و هر لول که کامل بشه شما به عنوان جایزه یه ماشین در یافت خواهید کرد.

بازی از صدا گذاری واقعا خوبی بر خورداره بطوریکه شما کاملا می تونید صدای ماشین رو احساس کنید بطوریکه هر ماشین صدای مخصوص خودش رو داره و هم چنین موقع تصادف ها صدای حاصل خیلی واقعی طراحی شده ولی به نظر من موضوعی که در صدا گذاری بازی کمی آزار دهنده هستش موزیک های اون هستش که به نظر میرسه گزینش خوبی برای اونها صورت نگرفته.
    ویژگی های دیداری بازی همونطور که از تصاویر و تریلر های بازی پیداست عالی هستش ولی اینطور احساس میشه که هنوزم جا برای بهبود گرافیک بازی وجود داره مثلا میشد افکت های آسیب دیدن ماشین بهتر بود و همچنین نورپردازی بازی کامل کامل نیست و کمبود هایی توش دیده میشه ولی مدل های ماشین , طراحی پیست ها ومحیط های اطراف پیست عالی هستن و در کل گرافیک بازی خیره کننده هستش و نگاه هر کسی رو به خودش جلب میکنه.

کنترل ماشین حیرت انگیر هستش و شما کاملا در جریان مسابقه قرار میده

در بازی شما می تونید یه تقویم زمان بندی کاملا شخصی برای مسابقات داشته باشید که به گفته سازنده بازی حدود 200 مسابقه مجزا رو که از circuit گرفته تا drag و drift رو شامل میشه. مسابقاتی که سعی شده بالاترین درجه واقعیت رو در کنار سرگرمی برای شما به ارمغان داشته باشه.
    چیزی که بیشتر از همه تو بازی خودش رو نمایان و بر جشته میکنه گیم پلی عالی اون هستش. کنترل ماشین ها واقعا خوب هستش بطوریکه نه خیلی سخته و نه خیلی آسون بلکه خیلی واقعی هستش و موقع بازی کاملا احساس میکنید که فرمان ماشین رو به دست گرفتید. از مشکلات گیم پلی بازی میشه به خیلی طولانی بودن قسمت career اشاره که واقعا خسته کننده هستش . هوش مصنوعی در بازی خیلی خوب طراحی شده و انگاه راننده ها منتظر هر گونه عکس العملی هستن ولی هوش مصنوعی در بربعضی مواقع افت و خیز هایی داره. مثلا رو درجه سخت ترین درجه بعضی وقتا اشتباهاتی رو از رانندگان حریف دیده میشه که اصلا از یه مبتدی هم ساخته نیست ولی این موارد خیلی کم پیش میاد. البته شاید این به دلیل وجود همون سیستم Pressure باشه ولی همچین چیز از نظر من چندان جالب نبود آخه در هر سطحی اشتباهات باید برای همون سطح باشه و یه راننده حرفه ای هیچ گاه اشتباهات رانندگان آماتور رو مرتکب نمیشه. همچنین درجات سختی بازی نیز محدوده و شما عملا سه درجه سختی در بازی میبینید. البته این موارد چیزی از ارزش های گیم پلی بسیار غنی این بازی کم نمیکنه ولی همین موضوعات باعث میشه تا بازی امتیازات کامل رو از منتقدین نگیره. من خودم اصلا توقع همچین گیم پلی رو از باز نداشتم و بیشتر به عنوان یه بازی با گرافیک بهش نگاه می کردم ولی وقتی وارد پیست شدم و ماشین Audi رو روندم متوجه شدم که گرافیک این بازی چند درجه پائین تر از گیم پلی اون هستش.

طارحی ماشین ها شما رو به یاد مدل های واقعی میندازه

یکی از ویژگی ها جدید در Forza 3 قابلیت Rewind هستش که در اون می تونید بازی رو چند ثانیه به عقب بر گردونین که در این کار محدودیتی وجود نداره. میشه گفت این Rewind دکمه پیروزی هستش چون هر وقت از مسیر مسابقه خارج شدید یا تصادفی کردی می تونید بازی به عقب بیارید و بدون هیچ درد سری ادامه مسابقه رو انجام بدید. البته به نظر من دلیل وجود این ویژگی برای این هستش که به گیمر این اجازه رو بده که بدون هیچ نگرانی به سراغ درجات سختی بالاتر بره و به دور از استرس مسابقه رو انجام بده. چون واقعا هر چی جلو تر میرید مسابقات خیلی طولانی تر میشه و حالا فرض کنید که شما در سخت ترنین حالت دارید بازی میکنید که هر اشتباه میتونه زحمات شما در مسابقه به باد بده که این خودش استرس مضاعفی به شما وارد میکنه که شاید نتونین اونطور که هست مسابقه بدین و این دکمه می تونه هم کارایی شما رو بالا ببره و هم اینکه از اشتباهات شما جلو گیری کنه. البته این به این معنا نیست که هیجان بازی کم میشه چون شما مجبور به استفاده از این امتیاز نیستین و کاملا اختیاری هست.
    در بازی شما چرخش شبانه روز و همچنین تغییرات آب و هوایی رو مشاهده نمی کنید و به نظر میرسه اگه وقت بیشتری رو برای ساخت بازی در نظر می گرفتن میشد که شبیه ساز کامل رو نظاره گر بود.

Forza Motorsport 3 , بهرتین بازی Racing حال حاضر

برای مسابقات assist هایی خواهید داشت که بر اساس مهارتتون در رانندگی می تونید اونا رو فعال یا غیر فعال کنید. مثلا یکی اتوماتیک کردن یا دستی کردن تعویض دنده هست, دیگر ترمز اتوماتیک سر پیچ ها هست, یکی دیگه این هستش که با یه خط سبز بهترین موقعیت برای ماشین در جاده رو نشون میده و همچنین هر چه این خط سبز رو به قرمزی بره یعنی شما باید ترمز بگیرید و همچنین موارد دیگر. البته اگه هر کدوم از اینها رو که روشن کنید امتیازی که در پایان میگیرید رو کم تر خواهد کرد. پس مهارت بیشتر مساوی با امتیاز بیشتر خواهد بود. متاسفانه وقت برای انجام این بازی برام خیلی محدود بود و کلا بیشتر از 4 ساعت نتونستم بازی کنم که اونم جسته و گریخته بوده, واسه همین مطمئنا موارد دیگری از بازی رو از نظر پنهان مونده چون بازی طلب وقت بیشتری رو میکنه!!

نظر نهایی:

Forza Motorsport 3 بدون شک بهترین بازی شبیه ساز Racing هستش. ماشین ها و مسابقات متنوع, صدا گذاری عالی و گرافیک زیبا, مد های آنلاین و آفلاین اینها همه مواردی هستند که بازی رو برای شما لذت بخش و کاملا جذاب خواهد کرد. امسال استودیوی Turn 10 پیشرفتی عظیم رو در شبیه سازی Racing ایجاد کرد بطوریکه Forza 3 رو از همین الان میشه تصور کرد که عنوان بهترین بازی Racing سال 2009 رو از آن خودش کرده. گرچه Forza 3 عنوانی کم نظیر هستش ولی بازی هنوز هم جا برای پیشرفت داره, گرافیک می تونست بهتر باشه و موزیک ها جذاب تر می تونستن باشن و موارد دیگه که گفته شد. با تشکر از استودیوی Turn 10.

امتیازات بازی:

معرفی: 10
    گرافیک: 9.2
    گیم پلی: 9.8
    صدا گذاری: 9.2
    جذابیت: 10
    --------------
    نمره کل: 9.8

امیدوارم مطلب بالا مورد توجه شما قرار گرفته باشه!
    موفق باشید/
    Last edited by 779; 07-08-2009 at 17:38.

حـــــرفـه ای resident_evil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    ReaCh

پيش فرض

مقایسه ی برخی از ماشین ها در FMS3 با مدل اصلیشون !

2010 Audi R8 V10

کد:
    کد:
    2007 Lamborghini LP640

کد:
    2007 Ferrari 599 GTB Fiorano

کد:
    2009 Aston Martin DBS

کد:
    2008 BMW M3 E92

کد:
    Last edited by resident_evil; 25-06-2009 at 18:50.

3. 11 کاربر از resident_evil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    In The World of Game

پيش فرض

من که هنوز عقلم جواب نمیده!!
    400 تا اتوموبیل!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
    100 تا Track !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

تمام برندهای معروف هم توی بازی هستن از جمله فراری که هیچ موقع توی سری nfs نبود
    در کل fm 2 بهترین بازی برای x-box360 تو سبک خودش بود حالا این یکی چه شود!!!!!!!!!!!!

6. این کاربر از corey بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Vamp!r3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    توی فکرای سمی !

پيش فرض

گرافيكش خفنه...در حده اعلا...

آخر فروم باز saeed_cpu_full's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی هارد كامـپـيـوتـر!!

پيش فرض

اين بازی 2 سال ريسينگ مارو تأمين ميكنه !

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    In The World of Game

پيش فرض

میگم فکر میکنید به GT5 برسه؟ ( البته اونم هنوز نیومده )
    Last edited by 779; 25-06-2009 at 21:38.

حـــــرفـه ای resident_evil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    ReaCh

پيش فرض

میگم فکر میکنید به GT5 برسه؟ ( البته اونم هنوز نیومده )
    فکر کنم دیگه NFS باید بره سوت بزنه!
    شایان جان اگه سعی کنی ازین بحث های مسخره تو این تاپیک راه نندازی ممنون میشم ...

11. 2 کاربر از resident_evil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Elendil1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Númenor

پيش فرض

مقایسه ی برخی از ماشین ها در FMS3 با مدل اصلیشون !

2010 Audi R8 V10

کد:
    کد:
    2007 Lamborghini LP640

کد:
    2007 Ferrari 599 GTB Fiorano

کد:
    2009 Aston Martin DBS

کد:
    2008 BMW M3 E92

کد:

تایتل رو هر عکس رو که پاک کردم ف یه یکی از دوستام دادم تشخیص نداد کدوم واقعی و کدوم بازی !!
    واقعآ طبیعیه!

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    In The World of Game

پيش فرض

بله در آپدیتی که Turn 10 داشته 3 تا پیست جدید ژاپنی اضافه شدند :

Suzuka Circuit
    Twin Ring Motegi
    Tsukaba Circuit

همینطور این آپدیت 17 ماشین جدید رو هم اضافه کرده :
    Production 2009 Lexus IS F
    Production 2008 Infiniti G37 Coupe Sport
    Production 2009 Mazda Mazdaspeed 3
    Production 2006 Mitsubishi Lancer Evolution IX MR
    Production 2010 Nissan 370Z
    Production 2009 Nissan Versa SL
    Production 2008 Subaru Impreza WRX STi
    Production 2008 Toyota Yaris S
    Production 2009 Honda Fit Sport
    Race Car 2008 Nissan #12 CALSONIC IMPUL GT-R
    Race Car 2008 Nissan #23 XANAVI NISMO GT-R
    Race Car 2008 Nissan #24 ADVAN Clarion GT-R
    Race Car 1997 Nissan #23 Nissan Motorsports R390
    Race Car 2008 Nissan #3 YellowHat YMS TOMICA GT-R
    Race Car 2008 Toyota #25 ECLIPSE ADVAN SC430
    Race Car 2008 Toyota #36 PETRONAS TOM’S SC430
    Race Car 2008 Toyota #6 ENEOS SC430
    Last edited by 779; 30-06-2009 at 20:25.

14. این کاربر از 779 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 37 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •