تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 150 از 312 اولاول ... 50100140146147148149150151152153154160200250 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,491 به 1,500 از 3117

نام تاپيک: اسرار ماوراء

آخر فروم باز nightmare's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام نایت مار جان درباره دیدن کف دست فکر کنم کنظور کارلوس دیدن اون فقط در خواب بود اونم اینطور که باید قصد دیدن اونا را کرد نمی دونم شما از کجا می گید باید توی روز هم نگاه کرد یه چیز دیگه من وقتی یه مدت اینکار را توی روز می کردم بعدش شب خواب دیدم که توی خواب هم دارم به دستام نگاه می کنم همین.
    ولی توی نوشته های کارلوس خوندم که شک حاصله از نگاه کردن به کف دستاش توی خواب باعث می شد بفهمه داره رویا می بینه . خب حالا اگه ما توی روز همینطور اینکار را انجام بدیم ایا این باعث نمی شه شب هم توی خواب یه امر ساده باشه و بدون اینکه بفهمیم اونا انجام بدیم.
    سلام دوست عزیز .
    چیزی که گفتم تجربه ی شخصی من بود .
    نه دقیقا تکرار چیزی که کارلوس گفته بود .

در مورد گفتن تجربه های شخصی هم ، من نگفتم به کل در موردش حرفی زده نشه . اینجا بحث شده بود تکرار تجربه ها ... نه هیچ چیز تازه ی دیگه .

تا بعد .....

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    زاهدان

پيش فرض

سلام بچه ها
    خسته نباشيد
    ديشب عامل ناشناخته رو ديدين؟
    علوم فرا روان كه ميتونستن با ذهنشون اجسام رو به حركت در بيارن...
    كسي كتابي اطلاعاتي چيزي در اين مورد نداره؟
    يا حق

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    زاهدان

پيش فرض

چي شد بر و بچ
    كسي نيست...

اگه نباشه جاش خالی می مونه darya_Sh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلامی از اعماق دل به تمامی دوستان عزیزی که در این تاپیک با پستهاشون مارو مستفیض کردن .
    دوستان متاسفانه این سعادت خیلی دیر نصیب من شد که بااین پست آشنا شم و مطالبش رو بخونم. من تازه به این پست برخوردم و هنوز هم از فرط خوشحالی هیجانزده هستم . چون موضوعات و مطالبیه که مدتهاست پیگیرش هستم و مثل تشنه ای که هیچ وقت سیراب نمیشه همیشه مشتاق اطلاعات بیشتر در رابطه با این مسائل هستم . و صمیمانه متشکرم از سوشیانت بسیار عزیز با مطالب مفید و کلام شیوا و بسیار زیباش .
    هنوز هم نتونستم این 150 صفحه رو کامل بخونم ! و فعلا دارم اون پی دی افی که مریم جان تهیه کرده بودند رو می خونم ... امیدوارم هر چه زودتر بتونم همه ی مطالب رو بخونم چون به شدت مشتاقم که به جمع شما عزیزان بیام.

ya30n عزیز ، اینکه کسی با ذهنش بتونه اجسام رو به حرکت در بیاره در علوم ماورا بهش تله کینزی (telekinesie) میگن . بعضی افراد دارای این استعداد هستند که می تونن از طریق فکر و اراده روی اشیا اثر بذارن و اونها رو جابجا کنن. برای اینکه بدونیم این استعداد در ما وجود داره یا نه ؟ نیاز به یک سری تمریناتی هست که آزمایش بشه . اگه مشتاق بودید تمریناتش رو هم میگم .

کتاب پدیده های روحی و روانی از آقای علیخواه مطالب جالب و تمرینات خوبی داره راجع به : تله پاتی ( انتقال فکرو احساس از راه دور ) ، تله کینزی ( حرکت دادن اشیا از راه دور ) ، پسیکومتری ( ردیابی سیالات روانی ) ، پسیکو کینزی ( حرکت اشیا با اراده و نیروی روحی ) ، روشن بینی ( دیدن بدون حس باصره ) ، پیش بینی ( درک وقایع آینده ) .

داره خودمونی میشه m_s20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

باز شدن چاکرای خورشیدی باعث نفستنگی می شه من خودم وقتی برای تمرینات رویابینی در قسمت جناق سینه مترکز شده بود همین حالت برام اتفاق افتاد
    سلام راستی علت این قضیه چیه منم همینطور میشم من هر قدز تو وب سزچ کردم چیزی دستگیرم نشد. منم بی خیالش باز کردنش شدم
    امروز ظهر یه اتفاق عجیبی برام افتاد بعد از یه دو هفته ای رکود در موقع خواب حالت برونفکنی بهم دست داد و منم از خدا خواسته اراده کردم که یه گشت حسابی بزنم و تلافی این دو هفته رو در بیارم سعی کردم خیلی از بدنم فاصله بگیرم در همه حال حس میکردم که یه چیزی شبیه کش قابل انعطاف به من متصله و منو نوسان میده این نوسانش خیلی لذتبخش بود با یه سرعتی که مثل سرعت نور بود در فاصله حدود دو متری زمین بشکل مواج حرکت میکردم اما در عین حال همه مناظر رو که مثل بیابونهای کالاهاری بود میدیدم یه مرتبه احساس کردم یه نیرویی بسیار قدرتمند از طرف بدنم بهم وارد شد و دقیقا مثل سنگی که توی تیز و کمون گذاشته بشه و کشیده شده و رها بشه به طرف بدنم پرتاب شدم و تکون شدیدی به بدنم وارد شد به طوری که دست راستم که زیر چونم بود به شدت بلند شد و به زیر چونم خورد که هنوزم درد میکنه خیلی این حادثه برام عجیب بود من که دیگه در اون حالت از شهر خودمون بیرون نمیرم!
    راستی دریا جان به شما خوشامد میگم و امیدوارم با کمک دوستان که واقعا ماورایی شدن بتونیم موانع این کار رو پی ببریم و اونا رو رفع کنیم

پروفشنال MEMA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    IN HELL

پيش فرض

20 روز تلاش بی حاصل. بدرود.

اگه نباشه جاش خالی می مونه zolgharnein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    جاده سانتیاگو

12 عید

سلام به همه دوستان خوبم پیشاپیش فرارسیدن سال نو را به همتون تبریک می گم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه zolgharnein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    جاده سانتیاگو

پيش فرض

سلام دوست عزیز منم نمی دونم واقعا علتش چی باشه ولی شاید بخاطر بزرگ شدن این چاکرا باشه وقتی روش تمرکز می شه توی کتاب کریستال درمانی خوندم که کریستالا باعث بزرگ شدن این چاکرا البته همه چاکرا ها می شن ولی از علائم بزرگ شدن این چاکرا یکیش نفس تنگی بود . راستی این تجربت خیلی جالب بود دقیقا با چیزایی که توی کتابا نوشتند یکی بود یک حالت کش مانند و...... فقط ببینم وقتی داشتی خارج می شدی صدایی هم شنیدی؟؟
    مما جان سلام من خودم بیشتر از یکسال دارم تمرین می کنم ناامید نشدم انوقت شما نیومده بی انگیزه شدی خب باید بری سایتای دیگه را ببینی کتاب بخونی تا علاقت زیاد بشه اینطوری که شما عمل کردی معلوم بود کار به جایی نمی بری باید شک نداشته باشی و اینکه پشتکار داشته باشی به لذت نتیجش فکر کن البته گفتم نباید انتظار چیزی راداشت ولی امیدوار باشی و به تلاشت ادامه بدی ببین اینطوریبگم کار بدون دستمزد باید انجام بدی تا به جایی برسی اینا از طرف یه دوست بشنو خواستی قبول کن نخواستی ردش کن اما فقط به درد ماورانمی خورهبرای همه جا مفیده البته من خودم هم اینکاره نیستم فقط حرف می زنم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه deer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلامی به گرمی عشق وجود تک تک شما دوستان
    خوب دوستان من از این تایپیک خیلی استفاده کردم و به جاهایی هم رسیدم ولی خوب حالا وقت خدا حافظیه
    روزی ادم به این دنیا می یاد و روزی هم خواهد رفت قرعه به نام هر کسی که بیفته باید بره حالا از خوش شانسی من به نام من افتاده
    برای تک تک شما دوستان ارزوی موفقیت می کنم و شما را به خدا می سپارم
    خوب بخشش از بزرگتر هاست پس ببخشید
    دست حق نگهدارتون

داره خودمونی میشه m_s20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام دوستان عزیز
    منم همچنین سال نو را به همه دوستان عزیز ماورایی تبریک میگم و امیدوارم که در سال جدیدی که از چند روز دیگه آغاز میشه بتونیم به اهدافی که در این سال موفق نشدیم بهش برسیم دست پیدا کنیم
    دیر جان خیلی نگرانمون کردی قضیه رفتن و اینها چیه لطف کن بیشتر توضیح بده علتش رو
    سلام ذوالقرنین جون من در حال خروج بعضی مواقع صدای باد شدیدی میشنوم البته بعضی مواقع شاید هم چون در حالت هوشیاری کامل نیستم همیشه متوجه صدای باد نمیشم گاهی ترس برم میداره و با خودم فکر میکنم که چه جراتی دارم که به این راحتی بدنم رو ترک میکنم ولی موقع عمل وقتی لذت سبکی مطلق و آزادی از این بدن یا بهتره بگم قفس خاکی بهم دست میده تمام ترسم فراموش میشه جدا این بدن خاکی چیه اینقدر بهش چسبیدیم الا سنگینی و عذاب !
    مما جان سلام با این وضع ناامیدی شما 20 روز که هیچ 10 سال دیگه هم که تلاش کنی به جایی نمیرسی حتی اگر تلاش و تمرین هم نمیخوای بکنی نا امید نباش . امیدواری بدون تمرین بهتر از تمرین با ناامیدیه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •