تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 32 از 32

نام تاپيک: دکتر حسین الهی قمشه ای

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

12 دانلود مجموعه صدها ساعت سخنرانی دکتر الهی قمشه ای در موضوعات مختلف بصورت MP3

دانلود مجموعه صدها ساعت سخنرانی دکتر الهی قمشه ای در موضوعات مختلف بصورت MP3

می خواهم یک هدیه ارزشمند و ماندگار به شما عزیزان تقدیم کنم ، به همه دوستانی که از این وبلاگ بازدید می کنید!

مجموعه صدها ساعت از بهترین و ارزشمندترین سخنرانیهای دانشمند، فیلسوف، عارف، بزرگ دکتر حسین الهی قمشه ای را به شما تقدیم می کنم که اگر فقط به یکی از گفته های ایشون عمل کنید در هر دودنیا در نهایت لذت و آرامش خواهید بود صحبتهای ایشون خیلی با چیزهایی که تا الان شنیده اید فرق دارد، به شما سراسر شادی ، زیبایی، و عشق هدیه می کند...
    جواب هر نوع سوالی که در زندگی در هر موردی برایتان پیش بیاید در این گفتارها و سخنرانیهای آقای دکتر الهی قمشه ای وجود دارد. من بارها و بارها این فایلها را گوش کرده ام و هربار دریچه ای جدید از نور و علم به رویم گشوده شده است و هر بار به نکته ای تازه دست پیدا کرده ام. تفکر و نگرش شما به زندگی عوض خواهد شد ، جواب صدها سوالی که در ذهن خود از زندگی و خدا و هر چیزی را که فکر کنید با روشن ترین و عالی ترین بیان دریافت خواهید کرد ، حتما سعی کنید آنها را گوش کنید و واقعا تاثیر آن را در رفتار و روح و فکر خود خواهید دید.

این بزرگترین آرشیو چند گیگابایتی از سخنرانی ها ی دکتر الهی قمشه ای در اینترنت است که نظیر آن را هیچ کجا پیدا نخواهید کرد و من آن ها را از هر جای ممکن مانند کلاسهای درس ، سخنرانی های عمومی در مکان ها مختلف و صدا و سیما و ... جمع کرده ام و در آیندهم جمع خواهم کردو این مجموعه اضافه می کنم...

عنوان بحث ها و سخنرانی ها گوناگون است اما بدون توجه عنوان ، آنها را دانلود کنید و گوش کنید چون هر کدام سرشار از تمام همه چیز است. بعد از دانلود فایل ها را روی دستگاه ام پی تری پلیر خود یا روی کارت مموری گوشی موبایل خود منتقل کنید تا همیشه همراهتان باشد و بتوانید آنها را همه جا و در همه حال گوش کنید و لذت ببرید. سعی کنید این فایل ها را به دوستان خود و کسانی که دوستشان دارید هم بدهید.

اگر سرعت اینترنت شما کم است حتما می توانند از طریق اینترنت دانشگاه خودتون یا شرکت یا اداره و یا کافی نت هر دفعه یکی از این قسمتها را دانلود کنید تا به مرور تمام فایل ها را داشته باشند. این مجموعه خیلی ارزشمند است و حتما تمام آن ها را دانلود کنید. یا حداقل هر قسمت را یکی از دوستان شما دانلود کند و بعد همه را یکجا کنید و همه به راحتی کل فایل ها را خواهید داشت.

دانلود:
    فایل صوتی سخنرانی ها بصورت MP3 روی چندین سرور قوی و مطمئن بصورت تکه های 45 مگابایتی آپلود شده اند تا شما عزیزان برای دانلود هیچ مشکلی نداشته باشید و از هر سروری که راحتتر بودید آن ها را دانلود کنید . در ضمن تمام لینک ها روی سرورهای مختلف یکسان و با یکدیگر قابل تعویض هستند.تعداد کل فایل ها چند صدتا است که بصورت زیپ شده درآمده است و فقط در سرور 4Shared من فایل ها را بصورت تک تک هم قرار داده ام و برای دانلود تکی فایل ها به 4Shared مراجعه کنید ، اما در سرورهای دیگر فقط بصورت زیپ شده قابل دانلود هستند.اگر فایل ها مشکلی داشتند حتما به من اطلاع دهید تا اصلاح کنم.

(لطفا برای دانلود تکی فایل های هر سخنرانی از 4Shared و دیدن نام سخنرانی ها به این پوشه مراجعه کنید)
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

****(دانلود کل سخنرانی ها در قسمتهای 45 مگابایتی زیپ شده)****

توجه داشته باشید : که من فایل سخنرانی ها را اول در سرور 4Shared آپلود می کنم و اولویت دانلود خود را به این سرور بدهید و از بقیه بعنوان پشتیبان و mirror استفاده کنید چون ممکن است در طولانی مدت بعضی فایل ها از روی سرورهای دیگر (غیر از 4Shared) بعلت های مختلف پاک شوند اما همیشه سرور 4Shared تمام فایل ها را بطور کامل و مطمئن خواهد داشت.

DOWNLOAD Dr.Elahi Ghomshei Zipped MP3 from 4Shared
    کد:
    یا
    DOWNLOAD Dr.Elahi Ghomshei Zipped MP3 from Rapidshare
    کد:
    یا
    DOWNLOAD Dr.Elahi Ghomshei Zipped MP3 from Hotfile
    کد:
    یا
    DOWNLOAD Dr.Elahi Ghomshei Zipped MP3 from Filefactory
    کد:
    یا
    DOWNLOAD Dr.Elahi Ghomshei Zipped MP3 from Uploading
    کد:
    یا
    DOWNLOAD Dr.Elahi Ghomshei Zipped MP3 from Easy-Share
    کد:

-------------------------------------------------------------
    لینک های مرتبط: (
    کد:
    )

** عضویت در لیست ئیمیل وبلاگ برای آگاهی از جدیدترین فایل های آپلود شده سخنرانی های دکترحسین الهی قمشه ای

** دانلود صدها ساعت سخنرانی دکتر حسین الهی قمشه ای در موضوعات مختلف بصورت MP3

** فهرستي از صد 100 کتاب بزرگ جهان به توصیه دکترحسین الهی قمشه ای
    ** روش دانلود فایل سخنرانی ها را با قابلیت Resume و با دانلود منجیرها
    ** جملاتی ارزشمند از سخنرانی های دکتر حسین الهی قمشه ای
    ** مراکز پخش و روش تهیه آثار دکتر حسین الهی قمشه ای
    ** دانلود ویدئوی سخنرانی های دکتر حسین الهی قمشه ای
    ** طرفداران دکتر حسین الهی قمشه ای در فیسبوک
    ** مطالعه بیوگرافی دکتر حسین الهی قمشه ای
    ** آلبوم عکس از دکتر حسین الهی قمشه ای
    **سایت رسمی دکتر حسین الهی قمشه ای

2. 4 کاربر از armanleila بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام بر دوستان عزیزم خیلی وقت شما را نمی گیرم فقط خواستم اطلاع بدم که فایل صوتی سخنرانی ها بصورت ام پی تری و تصویری آنها بصورت دبلیو ام وی روی یک هاست قوی که توسط یکی از عاشقان با محبت و با صفای دکتر الهی قمشه ای خریده شده است، قرار گرفته اند و شما به راحتی با لینک مستقیم می توانید دانلود کنید
    اگر تا کنون بدلایل مختلف نمی توانستید فایل ها بطور کامل دانلود کنید اکنون با این سرور و هاست مستقل به آسانی فایل های دکتر را می توانید دانلود بفرمائید
    لطفا به دوستان خود هم اطلاع دهید
    در ضمن سخنرانی ها به 200 ساعت و ویدئوها به 14 ساعت رسیده است

لازم می دانم از این دوست عزیز که لطف کردند و زحمت خرید این هاست قدرتمند را کشیدند از ته دل تشکر کنم و برای ایشون آرزوی خوشبختی دارم.

http://www.drelahi.net/

از این آدرس فایل های صوتی و تصویری دکتر الهی را دانلود بفرمائید

4. این کاربر از armanleila بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •