تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: sav این دیگه چیه؟؟؟

پروفشنال winter+girl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    رشت

5 sav این دیگه چیه؟؟؟

چند وقتیه تو سیستمم یه فایل با فرمت sav میبینم یکی نیست به من بگه این دیگه یعنی چی؟؟؟ کلا پاکش هم میکنم باز میاد ویندوزم رو هم عوض کردم بازم پیداش شد یعنی واسه خورد ویندوزه؟؟؟؟ به نظرم خیلی جالبه اگه کسی اطلاع داره بگه حداقل با چه برنامه ای باز میشه دقیقا هم این شکلیه اسمش spidder.sav
    یه برگه ی خالی البته شاید از بی سوادی من باشه اما همیشه نبوده بعد ها اومده ولی دیگه نمیره.

2. این کاربر از winter+girl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز amin123's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض

اين اكستنشن مال خيلي موارد هست از جمله:

Back up,Chaser Saved Game,Daemon Tools Pro Disk Image ,SPSS Database File,TradeWinds 2 Saved Game

ببين از كدوم اين ها استفاده ميكني..........

4. این کاربر از amin123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای mahdi7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

چند وقتیه تو سیستمم یه فایل با فرمت sav میبینم یکی نیست به من بگه این دیگه یعنی چی؟؟؟ کلا پاکش هم میکنم باز میاد ویندوزم رو هم عوض کردم بازم پیداش شد یعنی واسه خورد ویندوزه؟؟؟؟ به نظرم خیلی جالبه اگه کسی اطلاع داره بگه حداقل با چه برنامه ای باز میشه دقیقا هم این شکلیه اسمش spidder.sav
    یه برگه ی خالی البته شاید از بی سوادی من باشه اما همیشه نبوده بعد ها اومده ولی دیگه نمیره.
    سلام دوست عزیز

من فقط یه اطلاعاتی درباره فایلهای با پسوند sav بهت می دم . اما این فایل دقیقا نمی دونم چیه .

هنگام راه اندازی ویندوز دو مرحله کاملا متفاوت وجود داره .
    مرحله‌ي متني و مرحله‌ي گرافيكي.

فايل‌هايي كه داراي پسوند sav هستند كپي داده‌هاي موجود در گره‌هاي بخصوصي از رجيستري را توی خودشون نگهداري مي‌‌كنند .

اين داده‌ها اطلاعات مربوط به انتهاي مرحله‌ي متني را تشكيل مي‌دهند . هنگام راه‌اندازي ويندوز ، وقتي سيستم در حال اتمام مرحله‌ي متني است داده‌هاي مربوط به اين مرحله را در فايل‌هاي sav ذخيره مي‌كنه و وارد مرحله‌ي گرافيكي مي‌شه .

اگر در مرحله‌ي گرافيكي راه‌اندازي ويندوز با مشكلي روبرو بشه عمل راه‌اندازي مجدداً تكرار مي‌شه . با اين تفاوت كه اين بار ديگه سيستم نيازي به ذخيره‌ي داده‌هاي موجود در انتهاي مرحله‌ي متني نداره چون در راه‌اندازي قبلي اين عمل را انجام داده است .
    لذا از انجام اين كار صرف نظر كرده و داده‌هاي مورد نظر را از فايل‌هاي sav که در مسیر
    C:\WINDOWS\system32\config قرار دارند مي‌خواند.

6. این کاربر از mahdi7610 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال winter+girl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

مرسی استفاده کردم امیدوارم فرصت جبران باشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •