تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 241 اولاول ... 4147484950515253545561101151 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 2402

نام تاپيک: COWON iAudio اا همه مباحث (فهرست در صفحه اول)

داره خودمونی میشه Taraneh935's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

Osmaan شما که میگید هیچ ایرادی نداره هارد... من به طور مکرر از دوستان دیگه شنیدم که اگه کوچکترین ضربه ای بهش وارد بشه باید فاتحشو خوند.... والا من دیگه موندم چه کار کنم.

آخر فروم باز H a m e e d's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

اگه کسی راجع به D2 Plus چیز جدیدی میدونه بگه لطفا

اگه نباشه جاش خالی می مونه metallica is me's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

یک سوال این وینئوزی که روی q5 هست یه ویندوز واقعی هست مثلا میشه روش برنامه مثل pc معمولی نصب کرد مثلا برنامه power dvd و...

کاربر فعال MP3 Player osmaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    همینجا

پيش فرض

میشه گفت چون q5 ویندوزداره مثلا برنامه ای داره که بشه باهاش فابلهای dat رو خوند چون اگه بخونه همینو میگیرم
    در این مورد اطلاعات کافی ندارم ولی فکر کنم بشه همچین کاری کرد البته مطمئن نیستم

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    همینجا

پيش فرض

osmaan شما که میگید هیچ ایرادی نداره هارد... من به طور مکرر از دوستان دیگه شنیدم که اگه کوچکترین ضربه ای بهش وارد بشه باید فاتحشو خوند.... والا من دیگه موندم چه کار کنم.
    من که نگفتم ایرادی نداره فقط گفتم که اونقدر ها هم که میگن حساس نیست
    به قول معروف هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد!

6. این کاربر از osmaan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Taraneh935's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    من بالاخره تصمیم گرفتم یک پاکت پی سی بخرم که مدلش HTC Touch Pro2 هست و حدود 2 ماه دیگه به بازار میاد.
    از جهتی میخوام یک پلیر خوب داشته باشم... که اکثر فرمت های صوتی رو ساپورت کنه... و بشه باهاش فیلم هایی که فرمت DVD هست رو دید، البته فکر کنم با کانورتورها بشه همه ی فرمت ها رو بهم تبدیل کرد و توی پلیر اجرا کرد... حافظه فلش 16 گیگ داشته باشه .... اگر تاچ هم باشه که چه بهتر... در کل یک چیز جمع و جور باشه ... خیلی سایز صفحه برام مهم نیست ولی کیفیتش مهمه چون فکر نکنم با بودجه حدود 250 تا 300 تومن بشه خیلی مانور داد.
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

آخر فروم باز H a m e e d's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

یک سوال این وینئوزی که روی q5 هست یه ویندوز واقعی هست مثلا میشه روش برنامه مثل pc معمولی نصب کرد مثلا برنامه power dvd و...
    من اینجا چند لینک میذارم:
    راجع به ویندوز CE:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    راجع به محصولات Power DVD
    کد:
    پاراگرافی به نقل از لینک زیر:
    Features
    The Cowon Q5W is undoubtedly the most feature-packed PVP we've ever reviewed, thanks to its built-in wireless Internet connection, Bluetooth audio streaming capability, Internet Explorer Web browser, Flash game support, and some limited Microsoft application support. The Q5W supports an extensive list of acceptable audio and video formats (including DivX, XVID, WMV, MPEG, and audio formats such as MP3, WMA, WAV, ASF, OGG, FLAC, APE, MPC), but chokes on AAC, h.264, MKV, VOB, and MOV files.
    مربوط به لینک زیر:

کد:
    در ضمن q5 با این فرمتهای ویدیویی سازگار است:AVI, ASF, WMV, MPG, OGM
    اما a3 با اینها:
    AVI,WMV.ASF,MP4,MATROSKA (MKV),OGM,MPG/MPEG,DAT,MTV
    ویندوز ce تقریبا مشابه ویندوزهای پاکت پی سی هاست اگه میتونی از کساییکه تجربه کار با گوشیهای Pocket PC مثل HTC رو دارن میتونی سوال کنی که چه جور برنامه هایی تو گوشیهاشون میریزن.

توضیحات بیشتر:

The Q5W also includes a suite of Microsoft applications that run natively on its Windows CE 5 operating system, including MSN Messenger, Internet Explorer, WordPad (which makes the text reader somewhat redundant), and a couple of card games. For an extra $35, you can also have Cowon bundle a suite of Microsoft Office reader applications, allowing you to read (but not alter or save) files created in Microsoft Word, Excel, PowerPoint, and Adobe Acrobat. Because the Cowon Q5W is based on the Windows CE 5 operating system, there is the potential to run third-party software designed for this antiquated platform--but don't get your hopes up. Why Cowon chose to embed the relatively antique Windows CE 5 into the Q5W instead of a more recent mobile OS such as Windows Mobile 6 is beyond us
    .
    به نقل از CNET
    Last edited by H a m e e d; 18-04-2009 at 22:51.

9. این کاربر از H a m e e d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    همینجا

پيش فرض

سلام دوستان

من بالاخره تصمیم گرفتم یک پاکت پی سی بخرم که مدلش htc touch pro2 هست و حدود 2 ماه دیگه به بازار میاد.

از جهتی میخوام یک پلیر خوب داشته باشم... که اکثر فرمت های صوتی رو ساپورت کنه... و بشه باهاش فیلم هایی که فرمت dvd هست رو دید، البته فکر کنم با کانورتورها بشه همه ی فرمت ها رو بهم تبدیل کرد و توی پلیر اجرا کرد... حافظه فلش 16 گیگ داشته باشه .... اگر تاچ هم باشه که چه بهتر... در کل یک چیز جمع و جور باشه ... خیلی سایز صفحه برام مهم نیست ولی کیفیتش مهمه چون فکر نکنم با بودجه حدود 250 تا 300 تومن بشه خیلی مانور داد.

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
    پیشاپیش مبارکه

با توجه به فاکتور هایی که گفتی از محصولات کاوون دو مدل s9 و o2 هست که البته o2هم بهتره و هم بزرگتر
    البته اگه یه چیزه جمو جور بخوای d2هم هست ولی هم مانیتور کوچیکی داره و هم نیاز به تبدیل با نرم افزار.
    محصولات کمپانی های دیگه رو هم نمی دونم ولی بهتره تو اونا هم یه جستجویی بکنی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

به دلايلي اديت شد
    Last edited by deja-vu; 09-05-2009 at 17:47.

اگه نباشه جاش خالی می مونه metallica is me's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

یه خواهش میشه طول و عرض q5 و بگید چنده من نتونستم پیدا کنم ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •