تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 241 اولاول ... 7891011121314152161111 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 2401

نام تاپيک: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

پروفشنال morteza.m2n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    In The Legends

پيش فرض

بازي تاخير خورد :

Due to a last minute game submission request from Sony Computer Entertainment Europe to edit some of the in-game Liberty City radio station, television, and internet content – we are forced to delay the worldwide release of Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City for both PlayStation 3 and PC for an extra two weeks.

The new release date for Episodes from Liberty City - and the two downloadable episodes The Lost and Damned and The Ballad of Gay Tony - on those platforms is now April 13th in North America and April 16th in Europe. This new date will enable us to rectify these changes for Sony Europe, and still allow for a level playing field for all of the Grand Theft Auto fans that have been waiting patiently for this release. In the meantime, we’re moving full speed ahead towards the new game release date. On that note – please be aware that the Grand Theft Auto IV PlayStation 3 leaderboards at Rockstar Games Social Club will be down for maintenance for one week starting March 22nd as we work on their re-launch in support of Episodes from Liberty City.

کاربر فعال انجمن کنسول aha2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    In Games

پيش فرض

آره خبرشو دارم
    میخواد رادیوهاشو بیشتر کنه-برنامه های تلویزیون و ......
    کلا یه کم حالم گرفته شد ولی 25 روز دیگه هم صبر میکنم
    با conviction بازی میکنیم اینو

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

11 Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

سال 2009 برای PC گیمر های GTA خور سال GTA IV بود اگرچه در آخرین روز های سال 2008 بازی GTA IV برای PC عرضه شد ولی PC گیمر ها تجربه بازی GTA IV را در سال 2009 داشتند. آغاز سال 2010 همراه با اخباری بود که حکایت از عرضه اکسپنشن های این بازی برای PC بود اکسپنشن هایی که جسته و گریخته بر روی کنسول X360 در سال 2009 عرضه شد.بله من در باره دو اکسپنشن : The Ballad of Gay Tony و The Lost and Damned دارم حرف می زنم. دو اکسپنشنی که قرار است همزمان برای PC , PS3 تا چند هفته دیگر عرضه شود در یک پکیج و به صورت مجزا! این بار هم در شهر لیبرتی ولی در نقش کاراکتر های جدید! افتخار دارم به عنوان آخرین فعالیتم در فروم P30World این اکسپنشن ها رو برای دوستانی که مطالعاتی در باره این اکسپنشن ها ندارند معرفی کنم. البته می دونم اساتید کنسولی شاید این ها رو بازی کردند و من منظورم دوستان PC خور هست که احتمالا اطلاعات زیادی در مورد این اکسپنشن ها ندارند. ابتدا قصد داشتم که این معرفی رو در قالب یک تاپیک مجزا انجام بدم که با توجه به قانون یک تاپیک برای هر بازی از این کار خود داری کردم.

شناسنامه بازی

عنوان : Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
    ژانر : اکشن
    پلتفورم : PC و PS3
    سازنده : راک استار
    ناشر : راک استار
    قابلیت بازی آنلاین : دارد
    تاریخ عرضه : 24 فروردین سال 1389

باکس شات

بزرگنمایی
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
      محتوای مخفی: Official Fact Sheet 
    Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City is the brand new Grand Theft Auto, containing two complete games, The Ballad of Gay Tony, and The Lost and The Damned, now together in one box.
    The Ballad of Gay Tony: The Ballad of Gay Tony injects Liberty City with an overdose of guns, glitz, and grime. As Luis Lopez, part-time hoodlum and full-time assistant to legendary nightclub impresario Tony Prince (aka "Gay Tony"), players struggle with the competing loyalties of family and friends, and with the uncertainty about who is real and who is fake in a world in which everyone has a price.
    The Lost and Damned: In The Lost and Damned, experience Liberty City as Johnny, a veteran member of The Lost, a notorious biker gang. Johnny has been creating business opportunities for The Lost in Liberty City but his first loyalty must be to the patch he wears on his back and to Billy Grey, the club's President. However, when Billy returns from rehab hell-bent on bloodshed and debauchery, Johnny finds himself in the middle of a vicious turf war with rival gangs for control of a city torn apart by violence and corruption. Can the brotherhood survive?

سرقت بزرگ اتومبیل : داستان های فرعی از شهر لیبرتی محصول جدیدی از سری بازی های GTA است که شامل دو بازی کامل است این دو عبارتند از : افسانه تونی هم جنس گرا و مفقود و جهنمی. هم اکنون هر دو این بسته های الحاقی در یک پکیج!

افسانه تونی همجنس گرا : افسانه تونی همجنس گرا که شهر لیبرتی را با تمام اتفاقاتش از قبیل صدای تفنگ و جرم و دوده به گیمر تزریق می کند. گیمر تجربه ای در نقش لوئیس لوپز که بعضا به لوطی گری می پردازد و در واقع کارش دستیار مدیر افسانه ای کاباره شبانه یعنی تونی پرینس (معروف به تونی همجنس گرا) است را در پیش رو دارد. گیمر ها درگیر رقابتی در مورد وفاداری بین خانواده و دوستانشان هستند. و اینکه کدامیک حق و کدامیک باطل هستند در دنیایی که انسان ها قیمتی دارند.

مفقود و جهنمی : در داستان مفقود و جهنمی تجربه حضور در شهر لیبرتی را در نقش جانی عضو کهنه کار گروه مفقود (دار و دسته موتور سواران بدنام) برای گیمر به همراه دارد. جانی موقعیت شغلی را در شهر لیبرتی برای دار و دسته خود گروه مفقود ایجاد کرده است. جایی که جانی ابتدا باید وفاداریش را نسبت به بیلی گری رئیس کاباره نشان دهد. اما وقتی بیلی برمی گردد جانی خود را در مهلکه ای می بیند که باید با باند های رقیب به مبارزه بپردازد.

سه هفته دیگر تا انتشار این پکیج باقی مانده کسانی که به عشق این بازی سیستم شون رو ارتقا دادن یه فاز مثبت دیگه از راک استار می گیرند. و من هم جزو کسانی هستم که برای عرضه بازی لحظه شماری می کنم...

خوب دوستان... این آخرین پست من توی این فروم هست و من تصمیم داشتم خداحافظی گرم تری داشته باشم چون دلم برای همه دوستان عزیز توی این فروم و انجمن تنگ میشه. خوشحالم که در حالی این انجمن رو ترک می کنم که با هیچ کدوم از بچه های این انجمن دلخوری و ناراحتی ندارم. امیدوارم دوستان عزیزم هر کجا که هستند و توی زنگی واقعیشون موفق و تندرست باشند. اگه از من توی این سه سال که در خدمتشون بودم رنجشی توی دل دارن حلالم کنند. بدونید که من از کسی نفرت و دلخوری ندارم و عاشقونه به یادتون هستم به یاد دوستی ها و ...
    دوستان خوبم مثل همیشه حرف آخرم همینه : موفق و گیمر باشید قربونتون Armin Krauser

یا حق

4. 10 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز AlexMercer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

اسپلینتر سل هم به خاطر ترس از [d jd hd 2 هفته بازی نسخه کامپیوتر رو تاخیر زد. همچنین شاید drm رو از اسپلینتر یوبی سافت حذف کنه

داره خودمونی میشه kingali_menelion's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ابرشهر

پيش فرض

این 2 تا EP از نظر سیستم مورد نیاز با بازی اصلی فرقی دارن؟

آخر فروم باز a.z.p.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Sky

پيش فرض

به نظر نمیرسه فرق داشته باشن باید دید ! ... من چیزی در مورد سیستمشون هم ندیدم برای پی سی !

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Sky

پيش فرض

خوب دوستان لازم شد که من اطلاعی از این اکسپنشن ها و DLC هایی که برای 360 در چندین ماه پیش اومد بدم !

برای شروع از Lost & Damned شروع میکنیم :

اول از کاراکترها شروع میکنم :

Johnny Klebitz که کاراکتر نقش اول ما در این بازی هست که ما اون رو هدایت میکنیم ! ..
    از نظر قیافه و خشونت دست کمی از نیکو خودمون نداره ! ...

جانی کسب درامد و کار رو برای گروه خودش در شهر Liberty city فراهم کرده اما باید وفاداری خودش رو باید به Billy Grey نشون بده اما وقتی Billy Grey بر میگرده جانی متوجه میشه که باید با باندهای رقیب به مبارزه و رقابت بپردازه ! ...
    .................................................. .................................................. ....................

Jim Fitzgerald عضو ارشد باند موتور سواران هست و یکی از قدیمی ترین اعضای این گروه میباشد .

.................................................. .................................................. ............................

Billy Grey رئیس و فرمانده باند موتور سواران مفقود میباشد و رهبری گروه رو در دست داشت .

Brian Jeremy یکی از عضو های ارشد گروه هست و به عنوان معلم گروه نیز هست ! ...

Terry Thorpe گروهبان باشگاه هست و یکی از نزدیکان متحدان جانی شما در بازی هر وقت به اسلحه و ... نیاز داشتید میتونید با اون ملاقات کنید و ازش کمک بگیرید !
    .................................................. .................................................. ..............

لیست اسلحه های بازی با مشخصات :

Automatic 9mm

Basis: CZ 75B Range: 65 Accuracy: decent Capacity: 17 Reload: 2 sec Damage: 20 Rate: 600 rpm............................................... ..................
    Sawed off shotgun

.................................................. .............
    Grenade Launcher

Basis: HK69 Range: 27.5 Accuracy: NA Capacity: NA Reload: 2.1 sec Damage: explosive Rate: NA
    .................................................. .....

Pipe Bomb

Basis: NA Range: 35 Accuracy: NA Capacity: NA Reload: NA Damage: explosive Rate: NA................................................ ................
    Pool cue

.................................................. ................

نام ایستگاه های رادیویی به همراه ترک لیست ها :

Hosted by DJ Max Cavalera
    ................................................

• "Slaughter of the Soul" - At the Gates
    • "Jailbait" - Drive By Audio
    • "Inner Sanctum" - Celtic Frost
    • "Drowned" - Entombed
    • "Dead Embryonic Cells" - Sepultura
    • "Dead by Dawn" - Deicide
    • "I Cum Blood" - Cannibal Corpse
    • "Call From the Grave" - Bathory
    • "Awakening of the Gods" - Kreator
    • "Fear of Napalm" - Terrorizer

.................................................. ......................

• Hair of the Dog" - Nazareth
    • "Renegade" - Styx
    • "Every Picture Tells a Story" - Rod Stewart
    • "Saturday Night Special" - Lynyrd Skynyrd
    • "Funk #49" - The James Gang
    • "Free Ride" - The Edgar Winter Group
    • "Lord of the Thighs" - Aerosmith
    • "Highway Star" - Deep Purple
    • "Touch Too Much" - AC/DC
    • "Drivin' Wheel" - Foghat
    • "Five to One" - The Doors
    • "Go to Hell" - Alice Cooper
    • "Jane" - Jefferson Starship
    • "Run to the Hills" - Iron Maiden
    • "Wild Side" - Mötley Crüe
    • "Wheels of Steel" - Saxon
    • "China Grove" - The Doobie Brothers
    • "Wanted Dead or Alive" - Bon Jovi

.................................................. .........

RADIO BROKE

• "Shake It Loose" - Blonde Acid Cult
    • "Hell on Wheels" - Kill Memory Crash
    • "Get Ready to Die" - Magic Dirt
    • "Nouveau Americain" - Brazilian Girls
    • "Borderline" - Freeland
    • "The Hunger (Blood in My Mouth)" - Kreeps
    • "Radical Businessman" - Japanther
    • "Command" - Foxylane
    • "Body Language" - Monotonix
    • "Dance Girl (GTA MIX)" - Game Rebellion
    • "Blood on the Steps" - The Yelling
    • "I Walk Alone" - The Jane Shermans

.................................................. .........

• "Here in Liberty City" - Termanology
    • "Car Jack" - Freeway
    • "Spit" - Saigon
    • "The Chase Is On" - Skyzoo
    • "I Hear Footsteps" - Consequence
    • "My Favorite Song" - Talib Kweli

FUNKMASTER FLEX SHOW

• "Arab Money" - Busta Rhymes feat. Ron Browz
    • "Conglomerate" - Busta Rhymes feat. Young Jeezy & Jadakiss
    • "Swing Ya Rag" - T.I. feat. Swizz Beatz
    • "Jumping Out the Window" - Ron Browz
    • "Go Hard" - DJ Khaled feat. Kanye West & T-Pain
    • "Dangerous (Remix)" - Kardinal Offishall feat. Akon & Sean Paul
    • "Green Light" - John Legend feat. Andre 3000
    • "Love Lockdown" - Kanye West

.................................................. ..........

ادامه در پست های بعدی ...

9. 4 کاربر از a.z.p.z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Khashayar King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    In the Hell

پيش فرض

خدا پدر و مادر این راکستار رو بیامرزه با اینکه عنوان بازیش انقد بزرگه مثه این یوبی سافت این کار های مسخره رو نمی کنه !

بخاطر اینم شده میرم اورجینالشو میخرم (آنلاین هم میزنم) !

بچه کودوماتون هستین بازی رو به صورت اورجینال بخریم ؟!

خیلی پیشرفت کرده ! خوشحالم دوباره میتونیم جی تی ای رو بازی کنیم

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Sky

پيش فرض

بخش جذاب مولتی پلیر هم در این بازی دارای مود های مختلف و هیجان انگیزی هست :

DEATHMATCH :

این مود هم مشخص هست چیه میتونید یه نفری یا با گروهتون گروه دشمن رو از پا در بیارید و با پول و ... میتونید اسلحه بخرید و ...
    2-16 Players این مود رو میتونن بازی بکنن ! ...
    .................................................. ...........................

TEAM DEATHMATCH

در این مود هم با بازیکن با ماشین باید به خط پایان برسه و ماشین رقیب رو هم میتونید سرنگون بکنید !

2-8 Teams میتونن این مود رو بازی بکنند !

از تیتر مشخص هست میتونید با موتور های سنگین هارلی دیویدسون در شهر مسابقات سرعت رو اجرا بکنید و لذت ببرید ! ...

1-16 Players این مود رو میتونن اجرا بکنند !
    .................................................. ......

12. این کاربر از a.z.p.z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Sky

پيش فرض

FREE MODE

1-16 Players میتونن این مود رو بازی بکنند ...

در دنیای ازاد در شهر لایبرتی سیتی میتونید ازاد باشید همراه دوستانتون و هرکاری بکنید ... به کلاپ برید یا به بار برید و سرگرم باشید و ...
    ..................................
    OWN THE CITY

2 teams only

دو گروه از دست رفته و فرشتگان مرگ با اعضای خود میتونن در این مود به مبارزه بپردازن و باید گروه مقابل رو از پای در بیارن ! ...
    ...........................

CHOPPER VS CHOPPER

2 Players

در این مود باید با هلیکوپتر خودتون سوژه های مورد نظر رو از بین ببرید البته زمان مشخصی هم نیز وجود داره .
    ...........................

14. 4 کاربر از a.z.p.z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •