تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظر شما خلوت ترين و مناسبترين مركز معاينه فني خودروي

راي دهنده
16. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • سراج

7 43.75%
  • شكوفه

0 0%
  • الغدير

0 0%
  • نيايش

3 18.75%
  • آبشناسان

6 37.50%
Multiple Choice Poll.
صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 22

نام تاپيک: كدوم مركز معاينه فني خودرو در تهران رو پيشنهاد ميكنيد؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه seppeehr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض كدوم مركز معاينه فني خودرو در تهران رو پيشنهاد ميكنيد؟

سلام به تمامي دوستان.
    با توجه به سخت گيري شديدتر پليس در مورد برچسب معاينه فني خودرو، و اينكه به عنوان يكي از چهار مدرك مورد نياز براي خودرو بهش توجه ميشه. كدوم يك از مراكز در حال حاضر و با توجه به ازدحام موجود در اين مراكز از بقيه خلوت تر هست؟
    آدرس مراكز معاينه فني هم به شرح زير هست:

مركز سراج:
    تهران - م. رسالت - خ. فرجام - خ. سراج - ٣٠ متري دوم - جنب پمپ گاز

شكوفه:
    تهران - منطقه ١٩ - بزرگراه آزادگان - ضلع شمالي ميدان جهاد - خ. نور - خ. شكوفه.

الغدير:
    تهران - منطقه ١٨ - يافت آباد - بلوار الغدير - روبروي بيمارستان شهداي يافت آباد.

آبشناسان :
    تهران - جنت آباد - بزرگراه آبشناسان (ايرانپارس) - تقاطع شاهين شمالي

نيايش:
    تهران - بزرگراه همت - بلوار آيت اله اشرفي اصفهاني - بعد از بزرگراه نيايش - خ. يكم

2. این کاربر از seppeehr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mstf666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    خیال

پيش فرض

من دیروز دو بار رفتم مرکز سراج هر دو بار صفش به اندازه ای بود که بی خیال معاینه فنی شدم !!!

فکر کنم مراکز دیگه هم همینطور باشن.

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

من دیروز دو بار رفتم مرکز سراج هر دو بار صفش به اندازه ای بود که بی خیال معاینه فنی شدم !!!

فکر کنم مراکز دیگه هم همینطور باشن.
    تازه سراج رو ميگفتن قبلاً ها خيلي خلوته! مركز نيايش هم افتضاحه، از تو يادگار صف بستن تا خود مركز!
    ببينم حالا خيلي گير ميدن واقعاً؟‌اينكه ميگن قفل به لاستيك ميزنن و يك روز ماشين رو ميخوابونن صحت داره؟
    من شخصاً فكر ميكنم يه چند روز كه بگذره اين شلوغيها هم كمتر ميشه، بعد دوباره مثل قديم خلوت ميشه.نظر شما چيه؟

5. این کاربر از seppeehr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    خیال

پيش فرض

تازه سراج رو ميگفتن قبلاً ها خيلي خلوته! مركز نيايش هم افتضاحه، از تو يادگار صف بستن تا خود مركز!
    ببينم حالا خيلي گير ميدن واقعاً؟‌اينكه ميگن قفل به لاستيك ميزنن و يك روز ماشين رو ميخوابونن صحت داره؟
    من شخصاً فكر ميكنم يه چند روز كه بگذره اين شلوغيها هم كمتر ميشه، بعد دوباره مثل قديم خلوت ميشه.نظر شما چيه؟

صحت که داره.تلویزیون چند بار نشون داده و سایتها خیلی در موردش مینویسن.
    (من همینجوری توی نظرسنجی زدم نیایش که نتیجه نظرسنجی رو ببینم)

منم مثل شما فکر میکنم.
    مثل قضیه سهمیه بندی بنزین شده که اولاش صفها کیلومتری بود.
    قاعدتا بعدا خلوت میشه.
    من که حاضر نیستم 7-8 ساعت برم توی صف و اعصاب خودم رو خورد کنم.
    ترجیح میدم چند وقت توی طرح زوج و فرد نرم تا این جو بخوابه !!!!

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    خیال

13 مراکز معاینه فنی تا ظهر تاسوعا باز است

مراکز 9 گانه معاینه فنی خودرو روز سه شنبه هفدهم دی ماه همزمان با تاسوعای حسینی از ساعت 7:30 تا 12:30 با تمام ظرفیت آماده ارائه خدمات به شهروندان هستند.

به گزارش مهر، ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران اعلام کرد: تمامی مراکز مکانیزه معاینه فنی خودرو تا ظهر تاسوعای حسینی باز بوده و پس از آن مجددا روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته از ساعت 7:30 صبح لغایت 24 در خدمت شهروندان تهرانی خواهند بود.

چنانچه شهروندان قبل از مراجعه به مراکز معاینه فنی نکاتی از قبیل کنترل سلامت چراغهای روشنایی، خطر، چراغهای راهنما، عدم شکستگی شیشه، سلامت برف پاک کن ها، سلامت لاستیک (حداقل داشتن 3 میلیمتر عاج)، نداشتن دود آبی مشهود که عمدتا نشانه روغن سوزی است، سلامت کمربند ایمنی و عدم استفاده از بوقهای غیر استاندارد و سلامت نسبی بدنه خودرو، عدم استفاده از لامپهای رنگی غیر استاندارد و نصب هر گونه برچسب خصوصا دودی روی چراغهای خطر عقب و شیشه جلو و خارج کردن ارتفاع خودرو از حد استاندارد که منجر به بر هم خوردن تعادل دینامیکی خودرو می شود را رعایت نمایند در اخذ برچسب معاینه فنی ایشان تسریع خواهد شد.

همچنین توصیه می گردد مالکان خودروهای کاربراتوری پیش از مراجعه به مراکز معاینه فنی، نسبت به تعویض ----- هوا و شمع اقدام و با مراجعه به تعمیرگاههای معتبر نسبت سوخت به هوای موتور خود را در دور آرام موتور تنظیم کنند. همچنین مالکان خودروهای انژکتوری با مراجعه به مراکز خدمات پس از فروش معتبر نسبت به عیب یابی از موتور خودروی خویش اقدام نمایند. در نهایت توصیه می گردد کارآیی ترمزها، کمک فنرها و میزان بودن فرمان خودرو نیز مورد بازبینی قرار گیرد.

این گزارش می افزاید تنها مدرک لازم هنگام مراجعه به مراکزمعاینه فنی کارت و یا سند خودرو بوده و حضور مالک نیز الزامی نمی باشد و خودروهای مدل 86 و 87 نیاز به مراجعه به منظور انجام معاینه فنی نداشته و صرفا خودروهای مدل 85 و قبل از آن می بایست نسبت به معاینه فنی خودروهای خود اقدام کنند.

طی 10 روز گذشته حدود 80 هزار خودرو به مراکز مکانیزه معاینه فنی مراجعه کرده اند که در مقایسه با خودروهایی که نیاز به معاینه دارند بسیار ناچیز است. لذا از تمامی شهروندان تقاضا می شود به طور مستمر به مراکز مکانیزه معاینه فنی خودرو مراجعه و نسبت به معاینه فنی خودروی خود مبادرت ورزند.

روابط عمومی ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران در پایان با بیان نقش حدود 23 درصدی معاینه فنی در کاهش آلودگی هوا و صرفه جویی حدود 1000 میلیارد تومانی خسارات ناشی از تصادفات به عنوان بخشی از مزایا و فواید معاینه فنی، ابراز امیدواری کرد.

درحال حاضر که به دستور فرمانده ناجا طرح ویژه برخورد با خودروهای فاقد معاینه فنی درپایتخت آغاز شده تمامی خودروها به مرور موفق به انجام معاینه فنی و دریافت برچسب و کارت مورد نظر شوند تا ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران نیز از این پس بتواند با وقت دهی قبلی و مکاتبه با صاحبان خودرو در طول سال و بدون ازدحام و شلوغی نسبت به ارائه خدمات به شهروندان اقدام کند.

8. این کاربر از mstf666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

صحت که داره.تلویزیون چند بار نشون داده و سایتها خیلی در موردش مینویسن.
    (من همینجوری توی نظرسنجی زدم نیایش که نتیجه نظرسنجی رو ببینم)

منم مثل شما فکر میکنم.
    مثل قضیه سهمیه بندی بنزین شده که اولاش صفها کیلومتری بود.
    قاعدتا بعدا خلوت میشه.
    من که حاضر نیستم 7-8 ساعت برم توی صف و اعصاب خودم رو خورد کنم.
    ترجیح میدم چند وقت توی طرح زوج و فرد نرم تا این جو بخوابه !!!!
    آخه بدبختي من اينه كه خونمون هم توي طرح زوج و فرد هست، هم توي طرح ترافيك!!!

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    خیال

پيش فرض

وقتي پليس راه‌بندان را سنگين‌تر مي‌كند
    جام جم آنلاين: ترافيك سنگين و بي‌سابقه بسياري از بزرگراه‌ها و خيابان‌هاي پايتخت كه به دليل اجراي طرح تشديد كنترل ورود خودروها به محدوده طرح ترافيك از سوي پليس راهنمايي و رانندگي ايجاد شده بود موجب شد هزاران شهروند تهراني روز گذشته با ساعت‌ها اتلاف وقت و تاخير و با ريه‌اي انباشته از سرب اگزوز صدها دستگاه خودروي روشن متوقف مانده در ترافيك به مقصد برسند.

روز گذشته وقتي بسياري از شهروندان تهراني همچون هميشه با ورود به بزرگراه‌هاي همت، مدرس و اكثر خيابان‌هاي پر تردد شهر چشمشان به هزاران خودروي متوقف مانده در ترافيك افتاد گمان كردند كه شايد اين ترافيك نيز ناشي از تصادف يا نقص فني خودرويي باشد، اما چنين نبود چراكه هرچه رانندگان به مبادي ورودي محدوده طرح ترافيك نزديك‌تر مي‌شدند در مي‌يافتند كه اين بار بر خلاف هميشه نيروهاي پليس هستند كه با اجراي طرح ضربتي برخورد با ورود خودروها به داخل محدوده طرح ترافيك چنين صحنه ناخوشايندي را رقم زده‌اند.

متوقف كردن خودروهاي متخلف براي اعمال قانون از سوي پليس، كمبود معبر، نبود پاركينگ و حجم بالاي خودروهاي متوقف شده موجب شد گره ترافيك تهران روز گذشته با اجراي طرح تشديد كنترل ورود خودروها به محدوده طرح ترافيك كورتر شود، طرحي كه با آغاز اجراي ضربتي و بدون اطلاع رساني كافي در خصوص آن به شهروندان، شوك بزرگي را به سكته ترافيكي تهران وارد كرد.

مسوولان راهنمايي و رانندگي تداوم آلودگي هواي پايتخت طي روزهاي اخير را دليل اصلي اجراي طرح تشديد كنترل ورود خودروها به محدوده طرح ترافيك مي‌دانند در حالي كه اگر روز گذشته نه به‌عنوان يك مسوول در حوزه راهنمايي و رانندگي بلكه به‌عنوان يك كارشناس يا شهروند پشت فرمان خودروي شخصي خود و يا درون اتوبوس و تاكسي ساعت‌ها مجبور به تحمل حركت لاك‌پشت‌وار در ترافيك سنگين و قفل شده محدوده طرح ترافيك مي‌شدند قطعا به اين واقعيت اعتراف مي‌كردند كه اگرچه ماهيت اجراي چنين طرحي كاهش آلودگي هواي تهران و تامين سلامت شهروندان تهراني بود، اما بواقع هزاران شهروند تهراني روز گذشته بيش از هر زمان ديگري دود و سرب اگزوز خودروهاي روشن را استنشاق كردند.
    تداوم كنترل ورود به محدوده طرح ترافيك
    رئيس مركز فرماندهي كنترل ترافيك تهران در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به اين‌كه دليل اصلي ترافيك روز گذشته تهران، تشديد كنترل چهره به چهره ورود خودروها به محدوده طرح ترافيك بوده، در پاسخ به اين پرسش كه روزهاي گذشته نيز نسبت به خودروهايي كه بدون مجوز وارد محدوده طرح ترافيك مي‌شدند اعمال قانون مي‌شد، اما چنين ترافيكي در خيابان‌ها و بزرگراه‌هاي منتهي به محدوده طرح ترافيك بي سابقه بوده، مي‌گويد: پيش از اين اجازه ورود به محدوده طرح ترافيك داده مي‌شد و در داخل محدوده با متخلفان برخورد و اعمال قانون مي‌شد، اما با تداوم آلودگي هواي تهران طي روزهاي اخير و آغاز اجراي طرح تشديد كنترل ورود به محدوده طرح ترافيك، روزهاي زوج خودروهاي داراي پلاك زوج و روزهاي فرد خودروهاي داراي پلاك فرد اجازه ورود به محدوده طرح ترافيك را خواهند داشت.
    سرهنگ سعيد اسماعيلي مي‌گويد، تنها راه جلوگيري از ايجاد اين ترافيك راه‌اندازي سامانه كنترل مكانيزه ورود خودروها به محدوده طرح ترافيك است و البته شهرداري نيز قول داده تا پايان امسال محدوده كنترل ترافيك را به دوربين‌هاي نظارت تصويري تجهيز كند.
    وي در پاسخ به اين پرسش كه در صورت تداوم اين طرح، راهكار راهنمايي و رانندگي براي جلوگيري از تشديد ترافيك پايتخت چيست، مي‌گويد: پليس براي كنترل ورود خودروهاي متخلف به محدوده طرح ترافيك چاره‌اي جز تداوم اجراي اين طرح ندارد و در اين شرايط بروز ترافيك اجتناب‌ناپذير است مگر اين‌كه شهروندان همكاري لازم را در اين زمينه داشته باشند بخصوص اين‌كه وسايل نقليه عمومي را به خودروي شخصي و بويژه تك سرنشين اولويت دهند.
    روزهاي سخت در انتظار ترافيك
    رئيس مركز فرماندهي كنترل ترافيك تهران در حالي از تداوم طرح خبر مي‌دهد كه به نظر مي‌رسد با ادامه پيدا كردن اين طرح ترافيك سنگين تهران طي روزهاي آينده ابعاد وسيع‌تري به خود خواهد گرفت و در اين صورت ساعت‌ها اتلاف وقت پايتخت‌نشينان در خيابان‌هاي قفل شده مملو از خودرو و استنشاق انواع و اقسام گازهاي سمي ناشي از دود اگزوز خودروهاي روشني كه رانندگان آنها با فشار مداوم پا روي پدال گاز و كلاچ تلاش مي‌كنند راهي براي خلاصي از اين ترافيك كلافه‌كننده بيابند، دور از انتظار نيست

11. این کاربر از mstf666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    خیال

پيش فرض

آخه بدبختي من اينه كه خونمون هم توي طرح زوج و فرد هست، هم توي طرح ترافيك!!!
    ای بابا ! پس فعلا ماشین نبر بیرون .

راستی وضعیتش توی شهرستانها چطوره ؟
    توی شهرستانها معاینه فنی میدن ؟
    با توجه به اینکه تو شهرستانها برخورد نمیشه شاید بریم یک شهر نزدیک و معاینه بگیریم راحتتر باشه.
    هم فاله هم تماشا !!!!

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

ای بابا ! پس فعلا ماشین نبر بیرون .

راستی وضعیتش توی شهرستانها چطوره ؟
    توی شهرستانها معاینه فنی میدن ؟
    با توجه به اینکه تو شهرستانها برخورد نمیشه شاید بریم یک شهر نزدیک و معاینه بگیریم راحتتر باشه.
    هم فاله هم تماشا !!!!
    آره ديگه، فعلاً ماشين در خونه خاك ميخوره! نميدونم حالا فقط اگر ماشين رو به خاطر خلافي متوقف كنند و معاينه نداشته باشي جريمه ميكنند، يا همين جوري به هر فلك زده‌اي كه معاينه نداشته باشه ممكنه گير بدن.قانون خاصي داره؟!
    والا شهرستان ها كه زياد هنوز خبري نيست، مگر شهرستان هاي بزرگ مثل مشهد و اصفهان كه اونم بعيد ميدونم اين قدر افتضاح باشه. چون هوا اونجا خوبه!

14. این کاربر از seppeehr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    خیال

پيش فرض

کسی لیستی از مراکز معاینه فنی کشور سراغ نداره ؟
    شاید توی این چند روز تعطیلی برم مسافرت .

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •