تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 26 از 31 اولاول ... 16222324252627282930 ... آخرآخر
نمايش نتايج 251 به 260 از 305

نام تاپيک: پرسش و پاسخ حقوقی (مشاوره حقوقی)

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    دوستان لطفا کمکم کنید
    امروز بعد از ظهر متوجه شدم کاغذی بدون پاکت داخل باکس پست انداخته شده . یک دادنامه بود که تو اون کادر بالایی بعد از آیه نوشته شعبه ی 101 دادگاه عمومی (جزایی) شهرستان شاهرود همچنین شماره 16 رقمی دادنامه + شماره ی 16 رقمی پرونده و شماره ی بایگانی 6 رقمی شعبه و تاریخ تنظیم هم نوشته ولی پیوست نزده

شاکی رو نوشته خودو آدرسشو و آدرس منو به عنوان متهم نوشته اونم با عنوان خانم ! درحالی که من آقام و آدرس رو هم زده اما پس و پیش و مشکوک

بعد با نهایت پررویی اتهام رو نوشته استفاده از اوراق مجعول

بعد برام قرار دادگاه با کلی دبدبه و کبکبه نوشته با لحن حقوقی و شماره کلاسه و کلی از این چیزا که برم شاهرود! از تبریز پاشم برم شاهرود و تو دادگاه شرکت کنم!! و رفع اتهام کنم! من تا به حال اصلا مدارکی بکار نبردم که بخوام جعلشون هم کنم . یه دانشجوی ساده چه جعلی میتونه بکنه؟

اصلا نه مهر داره نه امضا داره نه پاکت داره و فقط همون شماره دادنامه و از این چیزا
    بالای بالاشم نوشته page 1of1 همچنین پایینشم آدرس اینترنتی هست (مثله این میمونه که بعد از ثبت نام دانشگاه اون کد رهگیری و اطلاعاتتو چاپ کنی و پایینش ادرسی چیزی هم ثبت کنه)
    آدرسش اینه:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 22 33 /forms/iudge/hstjudgprint.aspx?...
    دوستان نظرتون چیه؟ واقعا همیشه این دادنامه ها بدون مهر و امضان؟ بدون پاکتن؟ من که روحمم خبر نداره از این اتهام چیکار باید بکنم؟
    ممنون میشم منو از این نگرانی مصیبت وار نجات بدید
    سلام
    با یک وکیل که در نزدیکی محل اقامتتون هست مشورت کنید ، ضرری ندارد . حق المشاوره هم معمولا 20 هزارتومن هست .
    وکیل به شما بهترین راهنمایی رو میده .

2. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    با یک وکیل که در نزدیکی محل اقامتتون هست مشورت کنید ، ضرری ندارد . حق المشاوره هم معمولا 20 هزارتومن هست .
    وکیل به شما بهترین راهنمایی رو میده .
    به نظرت یکم مشکوک نیست؟ پست اگه اینو آوورده نباید تو پاکت میبود و ازم امضا هم باید میگرفت؟درضمن پیوست هم نداره

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به نظرت یکم مشکوک نیست؟ پست اگه اینو آوورده نباید تو پاکت میبود و ازم امضا هم باید میگرفت؟درضمن پیوست هم نداره
    چه مشکوک باشه و چه مشکوک نباشه برای پیشگیری از مشکلات آتی حتماً با یک وکیل خبره مشورت کنید .

5. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

چه مشکوک باشه و چه مشکوک نباشه برای پیشگیری از مشکلات آتی حتماً با یک وکیل خبره مشورت کنید .
    درضمن اگه این حقیقت داشته باشه و من پیگیریش نکنم ممکنه چه عواقبی در آینده برام داشته باشه؟ البته حتما با وکیل مشورت خواهم کرد اما این سوالم فوریه واسه اون میپرسم

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درضمن اگه این حقیقت داشته باشه و من پیگیریش نکنم ممکنه چه عواقبی در آینده برام داشته باشه؟ البته حتما با وکیل مشورت خواهم کرد اما این سوالم فوریه واسه اون میپرسم
    من دقيق نميدونم ، ولي اگر حقيقت داشته باشه و با توجه به عدم حضور در دادگاه و دفاع از خود امكان صدور راي غيابي بر عليه شما وجود دارد و براي اجراي راي دادگاه ، حتي ممكنه بازداشت بشيد .
    البته من حدس ميزنم و مطمئن نيستم .

8. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو shahab_f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

سلام دوستان. من لپ تاپم رو دادم یه تعمیرگاه برای تعمیر مادربورد، سی پی یوش رو هم عوض کرده، یه مدل پایین تر گذاشته و ادعا میکنه از اول همین بوده و دست نزده. من بخوام ازش شکایت کنم باید چیکار کنم؟ از کجا باید شروع کنم؟ کلانتری یا شورای حل اختلاف یا ...؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

سلام دوستان. من لپ تاپم رو دادم یه تعمیرگاه برای تعمیر مادربورد، سی پی یوش رو هم عوض کرده، یه مدل پایین تر گذاشته و ادعا میکنه از اول همین بوده و دست نزده. من بخوام ازش شکایت کنم باید چیکار کنم؟ از کجا باید شروع کنم؟ کلانتری یا شورای حل اختلاف یا ...؟
    سلام

منم همچين سوالي دارم ولي اگر يه موتور سيكلت باشه كه پلاك و سند نداره از همين ژاپني ها باشه !!!

با تشكر

11. این کاربر از aria_electric_fars بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه arian-sr599's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

دوست عزیز مشکلتون حل شد؟
    اگر نه یه بار واضح بفرمایید جلوی شاکی و متهم چی نوشته؟ تا راهنماییتون کنم

---------- Post added at 11:23 PM ---------- Previous post was at 11:21 PM ----------

شما تشریف میبری دادسرایی که تعمیرگاه تو حوزه اون هست. البته اگر مدرکی نداری که ثابت کنه سی پی یوت فلان مدل بوده و هنگام تحویل هم روش بوده بیخیال شو چون فایده ای نداره

13. این کاربر از arian-sr599 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو shahab_f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

شما تشریف میبری دادسرایی که تعمیرگاه تو حوزه اون هست. البته اگر مدرکی نداری که ثابت کنه سی پی یوت فلان مدل بوده و هنگام تحویل هم روش بوده بیخیال شو چون فایده ای نداره
    دست شما درد نکنه.
    مشکلم با طرف حل شد. در مورد اثبات کردنش که خب رو جعبه و فاکتور ِ خریدم کانفیگ رو نوشته.
    و یه مورد دیگه که مردم نمیدونند و باعث میشه بعضی وقتها از حقشون بگذرند اینه که فکر میکنند در همون مرحله اول لازمه که ثابت کنند، خب آدم برای همه چی که شاهد و مدرک نداره، اما همین که بری شکایت کنی طرف پاش باز بشه به دادسرا یا هرجای دیگه، حساب کار میاد دستش.

15. 3 کاربر از shahab_f بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه arian-sr599's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

دست شما درد نکنه.
    مشکلم با طرف حل شد. در مورد اثبات کردنش که خب رو جعبه و فاکتور ِ خریدم کانفیگ رو نوشته.
    و یه مورد دیگه که مردم نمیدونند و باعث میشه بعضی وقتها از حقشون بگذرند اینه که فکر میکنند در همون مرحله اول لازمه که ثابت کنند، خب آدم برای همه چی که شاهد و مدرک نداره، اما همین که بری شکایت کنی طرف پاش باز بشه به دادسرا یا هرجای دیگه، حساب کار میاد دستش.
    البته دوست عزیز چون تخصص من این هست ،آخرشو برات گفتم.چون اگر رفتی شکایت و بعد نتونستی ثابت کنی، طرف میتونه از شما شکایت کنه و برات دردسر میشه.

17. این کاربر از arian-sr599 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •