تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 28 از 31 اولاول ... 182425262728293031 آخرآخر
نمايش نتايج 271 به 280 از 305

نام تاپيک: پرسش و پاسخ حقوقی (مشاوره حقوقی)

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

.............................
    Last edited by Karmenwet; 09-05-2012 at 08:09. دليل: ...............................

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

2 شکایت از گارانتی

سلام
    مدتی پیش یک جفت RAM با مارک A-Data خریدم، سیستم من خیلی با این رم ها مشکل داشت و گه گاه هنگ می کرد. یکبار بردم گارانتی عوضش کرد، باز هم مشکلش حل نشد حتی بیشتر هم شد، یکبار دیگه بردم با یه برند دیگه عوضش کرد باز هم مشکل باقی بود . نتیجتا رفتم یک رم دیگه با مارک Geil خریدم حالا 5-6 ماهه که روی سیستم است و هیچ مشکلی نداره.
    یک مدت پیش دوباره کنجکاو شدم پیگیر همون رم های خراب بشم. بردم گارانتی با یک مدل جدید A-data عوض کرد، اینبار سیستم یک بار در میون همون اول توی ویندوز هنگ می کرد.
    هر بار می رفتم گارانتی بدون کوچکترین سوال و جوابی فوری رم را عوض می کرد، خیلی مشکوک بود.
    الان تقریبا مطمئن شدم که کارشون کلاهبرداریه و رم های مرجوعی مشتری های مختلف را به مشتری های دیگه می دن!
    بنظرتون چطور میشه شکایت کرد؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه nt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

7 سوال در مورد نحوه پول کردن چک برگشتی

سلام
    دوستان من یک عدد چک برگشتی دارم که متوجه شدم طرف کلاهبردار هست و چند تا دیگه شاکی هم پیدا کردم
    آیا راهی هست که بشه پولش کرد یا نه
    ممنون میشم دقیق راهنمایی نمایید
    Last edited by nt; 22-04-2012 at 00:19.

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

اگر جنسی بهش دادید و هنوز توی انبار طرف هست سعی کنید جنستان را پس بگیرید که از همه نظر به نفعتان هست.

در غیر این صورت باید فورا شکایت کنید .اگر طرف متواری نشود میتوانید به جایی برسید.در این جور مواقع با شاکی های دیگر کاری نداشته باشید چون توی این زمانه هر کسی به فکر خودش هست

اگه نباشه جاش خالی می مونه nt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

سلام
    نه متاسفانه طرف شهرستانی بوده و مثلا برای خودش خریده و آدرسی هم که ازش دارم خانه اجاره ای بوده و تخلیه کرده
    اما آدرس پدرخانم و برادرش را دارم (جفتششون کارگر هستند و توی کارخانه فعالیت دارند) میشه کاری کرد؟ یا به اونا مربوط نیست
    از راه شکایت برای من کاری میکنند
    مبلغ هم 3.000.000 ریال بوده اما بقیه بیشتر از من هست
    ممنون

آخر فروم باز mf.designing's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz city

پيش فرض

سلام
    من 2 تا سوال داشتم :

1- من چند وقت پیش توی شرکتی برا کار فصلی مشغول شدم و چون به نحوی آشنا بودیم هیچ قراردادی بین ما نوشته نشد و گویا شرکت هم ثبت نشده ! بعد 3 ماه (که همون 3 ماه قرار بود کار کنم) از اون شرکت خارج شدم و کل وجهی که باید میگرفتم رو کامل نگرفتم و طی 2 ماه بعد 2 چک 300 تومانی دریافت کردم و 230 تومن مانده حساب داشتم . اما تا به امروز نتونستم 230 تومن مونده رو کامل بگیریم و یجورائی میخوان بزنن زیرش و من درسته بود و نبود 200 تومن برام مهم نیست اما نمیتونم ببینم حقم خورده میشه ، اونم از طرف به اصطلاح دوست ! چیکار میتونم بکنم ؟! آیا راهی قانونی وجود داره ؟

2- پدر من چندین و چند سال پیش یه خونه خرید اما بخاطر اینی که پدر خودش خونه نداشت بدون هیچ پولی خونه رو به اسم پدرش زد و اونم اونجارو فروخت و یه خونه دیگه خرید ! الان که ایشون فوت کرده و ارث به همه بچه ها میرسه میشه ثابت کرد که اون خونه در اصل ماله پدر من بوده ؟! شاهد امر هم وجود داره که در اون موقع همچین کاری شده

بسیار ممنون

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

طی 2 ماه بعد 2 چک 300 تومانی دریافت کردم و 230 تومن مانده حساب داشتم . اما تا به امروز نتونستم 230 تومن مونده رو کامل بگیریم و یجورائی میخوان بزنن زیرش
    چک از حساب شرکت که نمیتونه باشه درسته ؟ از حساب شخصه پس میتونی بری دادسرا شکایت کنی

[/QUOTE] بدون هیچ پولی خونه رو به اسم پدرش زد و اونم اونجارو فروخت و یه خونه دیگه خرید ! الان که ایشون فوت کرده و ارث به همه بچه ها میرسه میشه ثابت کرد که اون خونه در اصل ماله پدر من بوده ؟![/QUOTE]

خیلی بعیده بشه کاری کرد در اصطلاح حقوقی وقتی بدون پول مالی رو میدی یا کاری بکنی بهش میگن تبرعی که بعدا هم نمیشه ادعای مالکیت یا پول رو کرد . خونه سند رسمی داره ؟

8. این کاربر از مصطفی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال MP3 Player osmaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    همینجا

پيش فرض

سلام
    من 2 تا سوال داشتم :

1- من چند وقت پیش توی شرکتی برا کار فصلی مشغول شدم و چون به نحوی آشنا بودیم هیچ قراردادی بین ما نوشته نشد و گویا شرکت هم ثبت نشده ! بعد 3 ماه (که همون 3 ماه قرار بود کار کنم) از اون شرکت خارج شدم و کل وجهی که باید میگرفتم رو کامل نگرفتم و طی 2 ماه بعد 2 چک 300 تومانی دریافت کردم و 230 تومن مانده حساب داشتم . اما تا به امروز نتونستم 230 تومن مونده رو کامل بگیریم و یجورائی میخوان بزنن زیرش و من درسته بود و نبود 200 تومن برام مهم نیست اما نمیتونم ببینم حقم خورده میشه ، اونم از طرف به اصطلاح دوست ! چیکار میتونم بکنم ؟! آیا راهی قانونی وجود داره ؟

2- پدر من چندین و چند سال پیش یه خونه خرید اما بخاطر اینی که پدر خودش خونه نداشت بدون هیچ پولی خونه رو به اسم پدرش زد و اونم اونجارو فروخت و یه خونه دیگه خرید ! الان که ایشون فوت کرده و ارث به همه بچه ها میرسه میشه ثابت کرد که اون خونه در اصل ماله پدر من بوده ؟! شاهد امر هم وجود داره که در اون موقع همچین کاری شده

بسیار ممنون
    حساب به نام شرکته؟ یا شخص؟

درمورد کار پدرتون در واقع ایشون هبه کردن درسته؟
    اگر هبه شده شما نمیتونید طرح دعوا بکنید چون اون ملک با رضایت کامل پدرتون به پدربزرگتون داده شده نه اینکه پدربزرگتون غصب کرده باشه تا بشه یه کاری کرد
    مگر اینکه اثبات کنید که پدرتون در حین این کار محجور بوده باشن که اینم نمیشه چون شاهد دارین که این کار رو کردن و از انصاف هم دوره البته درکل اثبات محجوریت کاره ساده ای نیست ولی اگر یک صدم درصد هم احتمال داشته باشه از انصاف دوره

10. این کاربر از osmaan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه paket's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

ازکسی پول میخوام سفته گرفتم ازش که فقط امضاش کرده میگن باید اثرانگشت میگرفتی اشکالی داره ؟

iphone4
    v/5.1
    j...

داره خودمونی میشه زادمهر...'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

ازکسی پول میخوام سفته گرفتم ازش که فقط امضاش کرده میگن باید اثرانگشت میگرفتی اشکالی داره ؟

iphone4
    v/5.1
    j...
    نه
    بازهم سندیت سفته پابرجاست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •