تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 29 از 31 اولاول ... 1925262728293031 آخرآخر
نمايش نتايج 281 به 290 از 305

نام تاپيک: پرسش و پاسخ حقوقی (مشاوره حقوقی)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض مراحل وثیقه گذاشتن

وثیقه

سلام اگه میشه مراحل وثیقه گذاشتن برای یک بازداشتی رو بنویسید
    و مشخصات سند رو بگید.
    ممنون

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تو قلب خدای مهربون

پيش فرض

شخصی که دیوانه باشه باید کارت مخصوص براش تهیه کرد؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    تهران

7 در امدن یک تکه شیشه بزرگ در کیک ( میخوام شکایت کنم )

سلام به همه دوستان عزیز
    چشتون روزه بد نبینه همین نیم ساعت پیش بود داشتم یه دونه کیک یزدی رو که از شیرنی پزی خرید بودم رو میخوردم که یه دفعه یه تیکه شیشه بزرگ بین دندون های اسیام خورد شد .خوشبختانه باعث جراحت و شکستگی دندانم نشد و لی باعث درد خیلی شدید در فک و مخصوصا دندان هام شده.احتمال زیاد مینای دندونم اسیپ دیده چون خیلی درد میکنه.
    حالا بریم سر اصل موضوع
    من میخوام از طرف شکایت کنم چون کلا از نوع رفتار و ... موقع خرید خوشم نیومد و حالا هم که یه تیکه شیشه بزرگ اندازه سکه 5 تومانی از کیکش در اومده اونم با لبه های تیز و برنده.
    واقعا معلوم نبود من اون رو اگه میخوردم چه بلایی سرم میومد و حالا هم میخوام به خاطر بی مسولیتی طرف برم شکایت.
    فقط میخوام بدونم الان من چه طوری باید ثابت کنم این شیشه از کیکهای این اقا در اومده؟؟؟ در حالتی که الان یه نصفه کیک دارم که توش شیشه نیست و مقداری شیشه خورده.
    بالفرض ثابت کردم میتونم غرامت بگیرم؟؟
    دوستان فکر نکنن ادم کینه ای هستم ولی خوب این ادم واقعا بی شخصیت تشریف دارن و اگه یکی جلوش واینسته معلوم نیست دوباره چه خرابکاری میخاد بکنه.نمیدونم چی بگم اخه شیشه به اون بزرگی وسط کیک چیکار میکنه؟؟اشتباه به این بزرگی ؟؟
    واقعا جون مردم رو به خطر انداخته با این کارش .خدا میدونه چنتا کیکه دیگه زده که توش شیشه هست .یه بنده خدایی شیشه خورده بود از نای تا روده هاش رو عمل کردند و بدبخت شدش.
    خواهشمندم راهنمایی کنید میخوام تا ته تهش برم.وقتم هم فعلا ازاده

4. این کاربر از HOOSEIN 105 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

سلام دوستان

من و يكي از دوستان مي خواهيم با هم بريم تو كار مشاركت در ساخت لطفا يك فرم قرارداد شراكت نامه كاري محبت كنيد بزاريد براي شراكت ما 2 نفر ( قرارداد مشاركت در ساخت نمي خوام فقط قرارداد شراكت كاري )

با تشكر

آخر فروم باز oghyanoos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    یک سوال از وکلای عزیز
    آیا چک برگشتی و رفتن به زندان سوء پیشینه داره یا نه؟؟
    مرسی

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تو قلب خدای مهربون

پيش فرض

من یه چک سفید امضا از یه شخصی بابت ضمانت تخلیه دارم طرف حدود 70 هزار تومان بدهکاره حالا چیکار میتونم بکنم با این چک؟

کـاربـر بـاسـابـقـه EHSANRF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

من 11 ماه میشه دارم به فرموده رئیس یه اداره دولتی توی واحد فناوری اطلاعاتش کار میکنم.
    همون اول رئیس اداره گفت کارت رو درست میکنم ولی تا حالا اینطور شده :
    ماه دوم از یه شرکت خصوصی درخواست کرد حقوقم رو بدن که قبول نکردن ( مامور به خدمت زوری !! )
    ماه ششم قبول کردن که پایه اداره کار رو بهم بدن یعنی 330 تومن ماهانه از ماه ششم به بعد ( یعنی شش ماه هیچ )
    الان این شرکت داره حقوق من رو ماهانه 330 میده، بدون قراردادی چیزی!
    من میخوام از این اداره بیام بیرون، آیا امکان داره بتونم اون شش ماه اول رو بگیرم!؟
    این وسط فقط یه سری نامه رد و بدل شده بین اداره و شرکت خصوصیه..
    و ضمناً برگه های مرخصی و ماموریتم رو حفظ کردم و دارمشون برای شکایتی چیزی...
    آیا میشه اداره کار شکایت کرد!؟
    اگه میشه من قرارداد ندارم و فقط و فقط کارمندای اونجا برام تائید میکنن که اونجا بودم کفایت می کنه!؟
    راهنمایی می فرمائید!؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

شخصی که دیوانه باشه باید کارت مخصوص براش تهیه کرد؟
    از لحاظ حقوقی برای اشخاص دیوونه (بهش محجور میگن ) قیم نامه صادر می شه . برای رسیدگی هم باید به قسمت امور سرپرستی و محجورین دادسراها رفت و توی تهران هم فکر کنم یه دادسرای مستقل زیر پل کریمخان داره . اینکه کارت صادر می شه یا نه نمی دونم .

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    یک سوال از وکلای عزیز
    آیا چک برگشتی و رفتن به زندان سوء پیشینه داره یا نه؟؟
    مرسی
    آره . جرمی مثل چک برگشتی پیشینه کبفری موثر محسوب می شه ولی به شرط اینکه رای صادر شده باشه و با رای به زندان رفته باشه که این هم راه حل داره که بعد از صدور رای میشه مبلغ چک رو به حساب سپرده واریز کرد و زندان نرفت . صرف بازداشت شدن در دادسرا در هیچ جرمی پیشینه کیفری محسوب نمی شه.

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام به همه دوستان عزیز
    چشتون روزه بد نبینه همین نیم ساعت پیش بود داشتم یه دونه کیک یزدی رو که از شیرنی پزی خرید بودم رو میخوردم که یه دفعه یه تیکه شیشه بزرگ بین دندون های اسیام خورد شد .خوشبختانه باعث جراحت و شکستگی دندانم نشد و لی باعث درد خیلی شدید در فک و مخصوصا دندان هام شده.احتمال زیاد مینای دندونم اسیپ دیده چون خیلی درد میکنه.
    توی تمام پرونده ها اصولا راهنمایی اینترنتی مثل این می مونه که شما از دکتر بخواین از پشت تلفن با گفتن مشخصات مریضی براتون نسخه دارو بنویسه و راهنمایی دقیق نمی شه کرد . اشتباه نشه من وکیل نیستم و دنبال موکل نمی گردم فقط رشته حقوق خوندم. ولی به نطر من این موردی که شما ذکر کردی اگه خواستی شکایت کنی به در بسته می خوری . چون شاهد نداری و نظریه پزشک قانونی هم نداری

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •