تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 31 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 305

نام تاپيک: پرسش و پاسخ حقوقی (مشاوره حقوقی)

آخر فروم باز france's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    P30World.Com

پيش فرض

سلام
    نه متاسفانه. آپارتمان ما فاقد مدیر هست چون عزم جدی ندارن توی این کارها.
    1-اگر کسی مدیر بشه، باید تمام صاحب خانه ها او رو انتخاب کنن؟
    2-وقتی کسی مدیر شد، بقیه باید هزینه ای بابت مدیریت بپردازند؟ این هزینه چقدر هست؟
    3-این اظهارنامه چی هست؟ یک برگ عادیه یا یک برگ مخصوصه؟ اگه برگ مخصوصه از کجا باید تهییه بشه؟
    4-جلوگیری از استفاده از آب و گاز چه جوریه؟ چون این دو مورد مشترک هست و نمی شه برای کسی رو قطع کرد.
    5-اونوقت این اظهارنامه رو باید به مستاجر بدیم یا به صاحب خونه اون مستاجر؟ بعد، اون فردی که اظهار نامه رو می گیره باید جایی رو امضا کنه و بگه که تحویل گرفتم؟ منظورم عدد 10 روز هست که می تونه اعتراض کنه.
    6-به نظرتون اگه به صاحب خونه بگیم و بعد ببینیم به مستاجرش تذکر نداد بهتر نیست؟
    7-آیا به خاطر مهمون روند زیاد هم می شه بهشون اعتراض کرد؟ امروز قبض آب اومده و واقعاً همه رو شکه کرده.

با سلام

1.خیر اینطور نیست

2.خیر هزینه ای پرداخت نمیشه.

3.اظهار نامه برگ مخصوصیست که با مراجعه به دادگاه دریافت کنید.

4.میشه انشعاب متعلق به اون مستاجر رو قطع کرد.

5.به مستاجر متخلف. وقتی ضابط قصد ابلاغ اظهار نامه را داشت هباشد که در این خصوص دو برگ می باشد در برگ اول از شخص تحویل گیرنده اثر انگشت و نامش اخذ می گردد(به یکی از اقوام یاعضای خانواده نیز می توان ابلاغ کرد) برگ ثانی تحویل و برگ اصلی را مامور به مرجع قضایی انعکاس می دهد.

6.بله بهتره

7.این شکایت ها بدون حضور شاهد به جایی نمیرسد.

موفق باشید
    Last edited by france; 09-08-2010 at 19:21.

2. این کاربر از france بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز قله بلند's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام
    ممنون از راهنمایی تون.
    1-پس این اظهار نامه رو باید مدیر ساختمان از دادگاه بگیره و پر کنه و بعدش چه کار کنه؟
    2-فرض کنید که ما مدیر نداریمف یکی از اهالی ساختمون مجوز انجام این کار رو نداره؟ چون خدایش خیلی ظلمه.
    3-اگه مدیر یا مدیران ساختمان قرار باشه کارهای ساختمون رو انجام بدن و هیچ هزینه ای هم بابت کارهاشون نگیرن که جفا در حقشون می شه. توی صف گاز و آب وایسن، دنبال این کارها هم برن و فرد متخلف هم به زندگی اش برسه. خدایش درست نیست. نمی دونم من منظور شما رو اینجوری فهمیدم اگه اشتباهه اصلاح کنید.

4. این کاربر از قله بلند بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    P30World.Com

پيش فرض

سلام
    ممنون از راهنمایی تون.
    1-پس این اظهار نامه رو باید مدیر ساختمان از دادگاه بگیره و پر کنه و بعدش چه کار کنه؟
    2-فرض کنید که ما مدیر نداریمف یکی از اهالی ساختمون مجوز انجام این کار رو نداره؟ چون خدایش خیلی ظلمه.
    3-اگه مدیر یا مدیران ساختمان قرار باشه کارهای ساختمون رو انجام بدن و هیچ هزینه ای هم بابت کارهاشون نگیرن که جفا در حقشون می شه. توی صف گاز و آب وایسن، دنبال این کارها هم برن و فرد متخلف هم به زندگی اش برسه. خدایش درست نیست. نمی دونم من منظور شما رو اینجوری فهمیدم اگه اشتباهه اصلاح کنید.

با سلام

از طریق مراجع قضایی اظهار نامه به کلانتری حوزه محل سکونت شما دلالت داده میشه بعد توسط مامور به مخاطب ابلاغ می شود.

لینک ذیل را به دقت مطالعه کنید:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

6. این کاربر از france بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پیاده رو های حوالی میدان ولیعصر!

پيش فرض

مانند طرح دادخواست می باشد:

به استناد به بند (۱۳) از ماده (۳) قانون وصول برخي از درآمدهاي دولت و مصرف آن در موارد معين هزينه ي دادرسي در دعاوي غيرمالي و درخواست تأمين دليل و تأمين خواسته در كليه ي مراجع قضايي پنج هزار ريال تعيين مي شود و برابر بند (۱۴) همان قانون در صورتي كه قيمت خواسته در دعاوي مالي در موقع تقديم دادخواست مشخص نباشد مبلغ دو هزار ريال تمبر الصاق و ابطال مي شود و بقيه ي هزينه دادرسي بعد از تعيين خواسته و صدور حكم دريافت خواهد شد و دادگاه مكلف است قيمت خواسته را قبل از صدور حكم مشخص نمايد.

البته شاید نیاز به هزینه کارشناسی نیز داشته باشد.

هزینه کارشناسی تو چه مایه هاست؟

8. این کاربر از hamidras بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    P30World.Com

پيش فرض

هزینه کارشناسی تو چه مایه هاست؟

با سلام

میزان مشخصی درج نشده بستگی به نوع کارشناسی و .... دارد. بنده اطلاع چندانی در این خصوص ندارم.

موفق باشید

10. این کاربر از france بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال hamidrezaj's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    زیر آسمون خدای مهربون

پيش فرض

سلام خسته نباشید

من دوسوال متفاوت داشتم که اولی اینه که دو ماه پیش شخص جوانی برای اجاره یک واحد تجاری از طرف بنگاه اومد و رفتیم بنگاه و

قرارداد بسته شد و قرار شد کل اجاره یک سال رو توی یه چک و پول پیش رو هم تو یه چک دیگه بده که نزدیک 10 روز بعد از قرارداد

اینها رو تحویل داد و من واحد رو تحویل دادم و به بنگاه گفته بود که برای چک اجاره تاریخ نزنه که این خودش بگه , که من گفتم حداکثر

باید تا یک هفته بعد مبلغ پرداخت بشه و تاریخ چک ودیعه رو هم 50 روز بعد از قرارداد زده بود که چون دیدم جوونه قبول کردم البته به

شرطی که از آخر سال 50 روز به من بیشتر فرصت بازپرداخت بده و تو این دوماه با وجود گفته من و بنگاه نیومد برای چک اجاره تاریخ

بزنه و من هم زیاد سخت نگرفتم تا اینکه زمان چک ودیعه رسید و وقتی بردم بانک گفت این چک به اسم شرکته

و مهر باید داشته باشه و چون حساب چک سیبا بود و روی چک اسم شخص صاحب شرکت نوشته شده بود من اصلا فکر نمی کردم

باید مهر داشته باشه و این پسر هم فکر کنم از زرنگیش اینکار رو کرده و انگار برای اون شخص تو یه جای دیگه کار می کنه ,

نمیدونم و الان بعد از دوماه و این قضایا رفتم به واحد که تکلیف رو مشخص کنم خیلی با پررویی میگه ما می خوایم بریم تو یه جای دیگه

که مجانی تموم میشه دفتر شرکت رو بزنیم و مجبور نشیم اجاره واحد بدیم و فقط میگه اجاره این دوماه رو میده که اون رو هم

می دونم یا نداره یا نمیده لطفا بگید من چکار کنم چون می خوام بانک صاحب چک رو صدا کنه و چک نقد بشه و لااقل از اون پول اجاره

رو کم کنم و من چند ماه می تونم اجاره رو کم کنم؟ و سود مبلغ ودیعه برای هر ماه یا روز چطور محاسبه میشه؟

من خودم می تونم به چک اجاره , تاریخ بزنم؟ چون این باید یه هفته بعد تحویل اینکار رو می کرد که نکرد. و آیا الان میشه پول ودیعه رو

گرفت از صاحب شرکت یا چک؟ چون حوصله شکایت هم ندارم و می خوام از طریق بانک حل بشه که بانک هم اصلا همکاری نمی کنه

اگه من بگم صاحب چک رو صدا می کنندکه تکلیف چک رو مشخص کنه؟

و سوال دومم این بود که وقتی تو بلوک آپارتمان ,سقف دستشویی که چکه می کنه و سقف کاذبه و بالای سقف لوله هست

هزینه تعمیر لوله پشت سقف کاذب به عهده چه کسیه؟ نماینده میگه به عهده خودتونه چون مربوط به واحد شماست و بعد گفتم

این لوله که خونه ما نیومده و لوله های روکار داخل خونه به عهده خودمه نه لوله ای که ممکنه برای واحدهای دیگه باشه و برای کل

ساختمونه که گفت باید ببینیم لوله کش بیاد و بگه که این لوله مال کدوم واحده, در حالی که به نظر من لوله های آب آپارتمان به همه

واحدها انشعاب دارن و باید از شارژ داده بشه و این کار به عهده چه کسی هست که پیگیر کار باشه؟یا مثلا دیوار بیرون یکی از

واحدهای طبقه همکف به بیرون نم داده که احتمالا از حمومه و میگه به عهده خود شخص هست و اگه واحدهای طبقه همکف از

آسانسور اصلا استفاده نمی کنند آیا باید پول شارژ آسانسور بدن؟ البته طبقه همکف الان 2 تومن کمتر از طبقه های دیگه میده و کلا

24 واحد هست که 20 واحد جمعا 40 هزار تومان بیشتر میدن که همین 40 تومن به یه شرکت سرویس به

صورت ماهانه پرداخت میشه بدون هیچ کاری و هر موقع که آسانسور خراب بشه برای اون هم پول جدا میگیرن که انگار 20 واحد بالا

فقط پول ماهیانه آسانسور رو بیشتر میدن و طبقه همکف هم تو هزینه خراب شدن آسانسور شریکه. چون وقتی اصلا استفاده نمی

کنند انصاف نیست البته می دونم طبق قانون باید بدن ولی عدالت نیست.

لطفا راهنمایی بفرمایید ببخشید خیلی طولانی شد

12. این کاربر از hamidrezaj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    P30World.Com

پيش فرض

سلام خسته نباشید

من دوسوال متفاوت داشتم که اولی اینه که دو ماه پیش شخص جوانی برای اجاره یک واحد تجاری از طرف بنگاه اومد و رفتیم بنگاه و

قرارداد بسته شد و قرار شد کل اجاره یک سال رو توی یه چک و پول پیش رو هم تو یه چک دیگه بده که نزدیک 10 روز بعد از قرارداد

اینها رو تحویل داد و من واحد رو تحویل دادم و به بنگاه گفته بود که برای چک اجاره تاریخ نزنه که این خودش بگه , که من گفتم حداکثر

باید تا یک هفته بعد مبلغ پرداخت بشه و تاریخ چک ودیعه رو هم 50 روز بعد از قرارداد زده بود که چون دیدم جوونه قبول کردم البته به

شرطی که از آخر سال 50 روز به من بیشتر فرصت بازپرداخت بده و تو این دوماه با وجود گفته من و بنگاه نیومد برای چک اجاره تاریخ

بزنه و من هم زیاد سخت نگرفتم تا اینکه زمان چک ودیعه رسید و وقتی بردم بانک گفت این چک به اسم شرکته

و مهر باید داشته باشه و چون حساب چک سیبا بود و روی چک اسم شخص صاحب شرکت نوشته شده بود من اصلا فکر نمی کردم

باید مهر داشته باشه و این پسر هم فکر کنم از زرنگیش اینکار رو کرده و انگار برای اون شخص تو یه جای دیگه کار می کنه ,

نمیدونم و الان بعد از دوماه و این قضایا رفتم به واحد که تکلیف رو مشخص کنم خیلی با پررویی میگه ما می خوایم بریم تو یه جای دیگه

که مجانی تموم میشه دفتر شرکت رو بزنیم و مجبور نشیم اجاره واحد بدیم و فقط میگه اجاره این دوماه رو میده که اون رو هم

می دونم یا نداره یا نمیده لطفا بگید من چکار کنم چون می خوام بانک صاحب چک رو صدا کنه و چک نقد بشه و لااقل از اون پول اجاره

رو کم کنم و من چند ماه می تونم اجاره رو کم کنم؟ و سود مبلغ ودیعه برای هر ماه یا روز چطور محاسبه میشه؟

من خودم می تونم به چک اجاره , تاریخ بزنم؟ چون این باید یه هفته بعد تحویل اینکار رو می کرد که نکرد. و آیا الان میشه پول ودیعه رو

گرفت از صاحب شرکت یا چک؟ چون حوصله شکایت هم ندارم و می خوام از طریق بانک حل بشه که بانک هم اصلا همکاری نمی کنه

اگه من بگم صاحب چک رو صدا می کنندکه تکلیف چک رو مشخص کنه؟

و سوال دومم این بود که وقتی تو بلوک آپارتمان ,سقف دستشویی که چکه می کنه و سقف کاذبه و بالای سقف لوله هست

هزینه تعمیر لوله پشت سقف کاذب به عهده چه کسیه؟ نماینده میگه به عهده خودتونه چون مربوط به واحد شماست و بعد گفتم

این لوله که خونه ما نیومده و لوله های روکار داخل خونه به عهده خودمه نه لوله ای که ممکنه برای واحدهای دیگه باشه و برای کل

ساختمونه که گفت باید ببینیم لوله کش بیاد و بگه که این لوله مال کدوم واحده, در حالی که به نظر من لوله های آب آپارتمان به همه

واحدها انشعاب دارن و باید از شارژ داده بشه و این کار به عهده چه کسی هست که پیگیر کار باشه؟یا مثلا دیوار بیرون یکی از

واحدهای طبقه همکف به بیرون نم داده که احتمالا از حمومه و میگه به عهده خود شخص هست و اگه واحدهای طبقه همکف از

آسانسور اصلا استفاده نمی کنند آیا باید پول شارژ آسانسور بدن؟ البته طبقه همکف الان 2 تومن کمتر از طبقه های دیگه میده و کلا

24 واحد هست که 20 واحد جمعا 40 هزار تومان بیشتر میدن که همین 40 تومن به یه شرکت سرویس به

صورت ماهانه پرداخت میشه بدون هیچ کاری و هر موقع که آسانسور خراب بشه برای اون هم پول جدا میگیرن که انگار 20 واحد بالا

فقط پول ماهیانه آسانسور رو بیشتر میدن و طبقه همکف هم تو هزینه خراب شدن آسانسور شریکه. چون وقتی اصلا استفاده نمی

کنند انصاف نیست البته می دونم طبق قانون باید بدن ولی عدالت نیست.

لطفا راهنمایی بفرمایید ببخشید خیلی طولانی شد

با سلام

در خصوص چک بدون تاریخ:

چك فاقد تاريخ ، بي اعتبار نيست بلكه صاحب آن مي تواند وجه آن را فقط از دارنده اي كه به ضرر او استفاده بلاجهت كرده مطالبه كند (نتيجتا" صدور اجرائيه ثبتي هم بلا اشكال است )و تنها دايره اش محدود به استفاده كننده خواهد بود و به ضامنين و ظهر نويس ها مرتبط نيست.

در حال حاضر چک با عناوین مدت دار، امانی، تضمینی، سفید امضا و بدون تاریخ صادر می شود که مطابق ماده 13 قانون چک هیچ یک از این موارد قابل تعقیب کیفری نیست، چکی قابل تعقیب کیفری است که تاریخ صدور آن مربوط به همان روز باشد که در عمل چنین چکی کمتر صادر می شود

بالاترین ضمانت اجرایی چک اجرای ثبت و مطالبه وجه آن می باشد.دارنده چک می تواند ازطریق اجرائیات ثبت نسبت به چک بلامحل اقدام کند و مطالبه چک و خسارت تاخیر تادیه کند.

و اینکه خودتون تاریخ بزنید این کارو نکنید چون طبق گفته شما چک مربوط به شرکته و برای خود فرد نمی باشد,چون باعث دردسر میشه.(مثل:خیانت در امانت)

در خصوص مهر:
    در قانون تجارت تصریح به امضاء صادر کننده چک شده و این امضاء باید برابر با همان امضایی باشد که در کارت حساب جاری نزد بانک داشته و در واقع معرف صادر کننده چک به بانک می باشد. ( امضاء چک اثر قطعی و قانونی به آن می دهد. ) در استفاده از مهر به جای امضاء می توان گفت که چون در قانون به صراحت آمده که : به امضاء صادر کننده برسد تقریباً می توان به کار بردن مهر را مکمل امضاء یا یکی از علایم قراردادی بین بانک و دارنده حساب دانست. لذا توصیه می شود که در موقع به کار گیری مهر در پای چک حتماً بایستی نمونه امضاء صادر کننده نیز موجود باشد و تنها استعمال مهر به جای امضاء مجاز نمی باشد.

چون چک یا امضا ندارد و از مهر استفاده می شود یا از هردو استفاده می شود وجود مهر در پای چک ضروریست.

بنابراین درخصوص چک اجاره که فرمودید برای یک سال تا یک هفته شرط شده پرداخت بشه اگر در چک بابت ضمانت بیان نشده باشد فقط مبلغ باشد جنبه کیفری پیدا می کند باید طرح دادخواست در دادگاه نمائید. میزان خسارت و هزینه اجاره بعد از صادر شدن رای از متهم مطالبه میشه

در خصوص چک بدون مهر شرکت چون چک مربوط به شکت است وجود مهر الزامیست. از این رو کاری نمیشه کرد.

بانک هم در این خصوص نمیتونه کاری بکنه بهتره حضورا برید پیش صاحب چک و صحبت کنید.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

در مورد لوله کلامتون درسته به نظرم. خوب بهتره با صحبت این موضوع رو تموم کنید.

در خصوص هزینه اسانسور خوب بستگی به توافق همسایگان با هم در حضور مدیر ساختمان یا احیانا قراردادی یاصورت مجلسی در این خصوص تنظیم شد هباشد بستگی دارد.

در کل دوست عزیز طرح دعوی در خصوص این مسائل با توجه به سیر طولانی مراحل قانونی بهتر است با صحبت حل شود.

موفق باشید

14. این کاربر از france بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    زیر آسمون خدای مهربون

پيش فرض

خیلی ممنون از راهنمایی

ببخشید در خصوص چک بدون تاریخ , خوب متوجه نشدم که چکار میشه کرد؟

و برای چک بدون مهر هم تنها راه اینه که صاحب شرکت که چک برای اون هست رو پیدا کنم و باهاش صحبت کنم؟

و یا برم دادگاه شکایت کنم؟ آخه این پسره بیشعور دوماه من رو بازی داده آخرش هم اینطوری , منظورم اینه که می خوام

با توجه به قرارداد که دوتا چک داده برای اجاره و ودیعه , پای این شخص گیر باشه که چرا چک مشکل دار داده و واحد رو تحویل گرفته ,

هیچ کدوم از چکها برای ضمانت نیست ولی این شخص دروغ گفته و درحالی که باید بعد از یک هفته مثلا تاریخ میزده بعد از دوماه داره

درمیاد. و اون یکی رو هم که عمدا مهر نزده و نمی دونم شاید اصلا امضا هم مال صاحب شرکت نباشه .

من می خوام بدون شکایت پیش بره و حوصله دادگاه رو اصلا ندارم.

16. این کاربر از hamidrezaj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    P30World.Com

پيش فرض

خیلی ممنون از راهنمایی

ببخشید در خصوص چک بدون تاریخ , خوب متوجه نشدم که چکار میشه کرد؟

و برای چک بدون مهر هم تنها راه اینه که صاحب شرکت که چک برای اون هست رو پیدا کنم و باهاش صحبت کنم؟

و یا برم دادگاه شکایت کنم؟ آخه این پسره بیشعور دوماه من رو بازی داده آخرش هم اینطوری , منظورم اینه که می خوام

با توجه به قرارداد که دوتا چک داده برای اجاره و ودیعه , پای این شخص گیر باشه که چرا چک مشکل دار داده و واحد رو تحویل گرفته ,

هیچ کدوم از چکها برای ضمانت نیست ولی این شخص دروغ گفته و درحالی که باید بعد از یک هفته مثلا تاریخ میزده بعد از دوماه داره

درمیاد. و اون یکی رو هم که عمدا مهر نزده و نمی دونم شاید اصلا امضا هم مال صاحب شرکت نباشه .

من می خوام بدون شکایت پیش بره و حوصله دادگاه رو اصلا ندارم.

با سلام

در مورد چک بدون تاریخ چون فاقد تاریخ پیشنهاد بنده برخلاف گفته قبلیم تاریخ بزنید و ببرید بانک.

اگر درخواست صدور اجرائیه از اجرای ثبت اسناد و املاک کنید, وقتی مفید و مؤثر است که شمااموالی از بدهکار سراغ داشته باشید تا ضمن تقاضای تأمین و بازداشت آن و درخواست صدور اجرائیه بتونید در صورت عدم وصول طلب در مواعد مقرر قانونی، از محل فروش اموال مورد بازداشت طبق مقررات مربوطه، حقوق خود را استیفا کنید.

چنانچه دارنده چک بی محل بتونه مالی از صادرکننده اون نشون بده، ناچاراه که به عنوان شاکی خصوصی با تسلیم شکایت به دادسرای محل،اونو را از طریق کیفری تعقیب کنه تا با اعمال مجازاتهای مقرر در قانون چک، بدهکار مستنکف، مجبور به ایفای تعهد بشه.

علاوه بر مجازاتهای کیفری، دارنده چک می تواند پس از صدور کیفرخواست از طرف دادستان و ارسال پرونده به دادگاه، قبل از جلسه اول دادرسی به عنوان مدعی خصوصی دادخواست ضرر و زیان به طرفیت صادر کننده چک بی محل تسلیم دفتر دادگاه نماید و از دادگاه تقاضا کند که ضمن رسیدگی به دعوای جزایی، نسبت به ضرر و زیان ناشی از جرم نیز رسیدگی و حکم مقتضی صادر نماید. هر گاه چک بی محل به وکالت یا نمایندگی از طرف صاحب حساب اعم از شخص حقیقی یا حقوقی، امضا و صادر شده باشد، به تقاضای مدعی خصوصی ضرر و زیان و اجرائیه مربوط بر اساس تضامن علیه هر دو نفر صادر می شود. بدیهی است در این مورد، شخص حقوقی که وجود معنوی است مسؤولیت کیفری ندارد و فقط امضاکننده چک یعنی وکیل یا نماینده قانونی صاحب حساب، مشمول مجازات می شود.
    در مورد چک بدون مهر برید شرکت و با صاحب چک صحبت کنید. بهتره.
    Last edited by france; 12-08-2010 at 18:59.

18. این کاربر از france بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    زیر آسمون خدای مهربون

پيش فرض

ممنون

پس فکر کنم بهترین کار اینه که برم با صاحب چک البته اگه بتونم پیدا کنم صحبت کنم و بگم این پسره به اسم شما چک داده

و اینطوریه. ولی فکر کنم صاحب شرکت از زرنگی به پسره اینطوری چک داده چون پسره زیاد تو باغ نبود و

چون اینا دارن درمیان من چند ماه می تونم اجاره بگیرم؟ چون قرارداد یه ساله هست و من اگه بتونم یکی از چک ها که ودیعه

بود که مهر نداشت رو نقد کنم و از اون اجاره رو کم کنم هم کافیه. البته پسره چند روز پیش گفت خودم خسارت رو میدم

ولی فعلا خبر نشده و اصلا فکر کنم خودش پول نداره بده. و اگه نه پسره و نه صاحب چک زیر بار نرفتن برم دادگستری یا کجا؟

حالا شنبه برم نتیجش رو به شما می گم.

20. این کاربر از hamidrezaj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •