تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 31 اولاول ... 3456789101117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 305

نام تاپيک: پرسش و پاسخ حقوقی (مشاوره حقوقی)

پروفشنال hamidrezaj's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    زیر آسمون خدای مهربون

پيش فرض

سلام دوباره لطفا متن پایین رو یه کم با حوصله بخونید و پاسخ بدید چون شرمنده یه کم طولانیه

امروز رفتم بانک و بعد کارمند بانک , اگه تو حساب پول بود فکر کنم بدون مهر میداد ,

چون من گفتم باید مهر میزد که عمدا نزده و داره تخلیه می کنه که گفت چون باید میزده و عمدا نزده انگار کلاهبرداری کرده

و می تونید برگشت بزنید و چون زیر 5 میلیون هست باید برید شورای حل اختلاف.

بعدازظهر من به صاحب حساب که بابای دوست پسره بود زنگ زدم و گفتم و اون اصلا در جریان نبود و خیلی عصبانی

شد و پسر بزرگش گوشی رو گرفت و گفته تا پس فردا حل می کنه و مشکلی نیست. حالا به نظر شما

من فقط اجاره دوماه رو بگیرم یا مثلا بگم پول پیش رو بدید که تا پیدا شدن مستاجر لز اون پول کم کنم یا مثلا اجاره 10 ماه

باقیمانده رو بگیرم و از اون هر ماه تا پیداشدن مستاجر جدید کم کنم یا اصلا این کارها رو نکنم؟

و یه مشکل اساسی تر اینکه چون اینها دوماه هست که همینطوری نشستن , مستاجر قبل از اینها که دکتر بود اردیبهشت ماه

در اومده بود و هنوز 6 ماه از یکسال قرارداد مونده بود که قرار بود تا پیداشدن مستاجر پول پیش دست من بمونه و از اجاره

کم بشه که یه جوری رفتار کرد انگار من حق رو ناحق می کنم و وقتی اول تیر

اینها اومدن , اون گفت بیا تصفیه کنیم و من گفتم هنوز از اینها پول نگرفتم که پول پیش شما رو بدم که گفتم تا مرداد که زمان

چک ایناست باید صبر کنید چون خودم الان ندارم که بدم و به زور و چندتا حرف بی ربط قبول کرد که اصلا حق نداشت چون

یکدفعه و بدون اطلاع قبلی , واحد رو خالی کرده بود و فقط یه روز قبل تخلیه به من گفت و 6ماه هم زودتر , چون من رو پول اون

حساب کرده بودم که حالا برعکس , اون طلبکار دراومده و الان که مرداد شد و چک, پول نشد من رو هی تهدید می کنه و میگه تو بیخود

کردی مستاجر انداختی و دوماهه که نشستن پس حتما ازشون پول گرفتی و حقه بازی می کنی و با من تصفیه نمی کنی و چرا که

حالا وقت چک شده , اجرا نمیذاری و وقتی من میگم مهر نداشته و ..... میگه به من ربطی نداره من شکایت می کنم که

تو تو واحدی که متعلق به من بوده مستاجر انداختی در حالی که خودش میدونست و قبول کرده بود تا 15 مرداد که من گفتم

باید چک , پول بشه که پول شما رو بدم ولی چون نشد گفتم اینها رو بیرون می کنم ولی میگه من شکایت می کنم و برات بد میشه

و به من ربطی نداره و ادعا می کنم در واحد رو باز کردی و من تو واحد یک کیلو طلا داشتم و.....

حالا من موندم درگیر این دکتر بیشعور که میگه چون تو مستاجر انداختی , چه پول بگیری چه نگیری باید با من تصفیه کنی

در حالی که قرار بود پول رو بگیرم و میگه تو سرت کلاه گذاشتن به من ربطی نداره. و قرارداد اون تا آبان ماه هست.

با تشکر

2. این کاربر از hamidrezaj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز france's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    P30World.Com

پيش فرض

سلام دوباره لطفا متن پایین رو یه کم با حوصله بخونید و پاسخ بدید چون شرمنده یه کم طولانیه

امروز رفتم بانک و بعد کارمند بانک , اگه تو حساب پول بود فکر کنم بدون مهر میداد ,

چون من گفتم باید مهر میزد که عمدا نزده و داره تخلیه می کنه که گفت چون باید میزده و عمدا نزده انگار کلاهبرداری کرده

و می تونید برگشت بزنید و چون زیر 5 میلیون هست باید برید شورای حل اختلاف.

بعدازظهر من به صاحب حساب که بابای دوست پسره بود زنگ زدم و گفتم و اون اصلا در جریان نبود و خیلی عصبانی

شد و پسر بزرگش گوشی رو گرفت و گفته تا پس فردا حل می کنه و مشکلی نیست. حالا به نظر شما

من فقط اجاره دوماه رو بگیرم یا مثلا بگم پول پیش رو بدید که تا پیدا شدن مستاجر لز اون پول کم کنم یا مثلا اجاره 10 ماه

باقیمانده رو بگیرم و از اون هر ماه تا پیداشدن مستاجر جدید کم کنم یا اصلا این کارها رو نکنم؟

و یه مشکل اساسی تر اینکه چون اینها دوماه هست که همینطوری نشستن , مستاجر قبل از اینها که دکتر بود اردیبهشت ماه

در اومده بود و هنوز 6 ماه از یکسال قرارداد مونده بود که قرار بود تا پیداشدن مستاجر پول پیش دست من بمونه و از اجاره

کم بشه که یه جوری رفتار کرد انگار من حق رو ناحق می کنم و وقتی اول تیر

اینها اومدن , اون گفت بیا تصفیه کنیم و من گفتم هنوز از اینها پول نگرفتم که پول پیش شما رو بدم که گفتم تا مرداد که زمان

چک ایناست باید صبر کنید چون خودم الان ندارم که بدم و به زور و چندتا حرف بی ربط قبول کرد که اصلا حق نداشت چون

یکدفعه و بدون اطلاع قبلی , واحد رو خالی کرده بود و فقط یه روز قبل تخلیه به من گفت و 6ماه هم زودتر , چون من رو پول اون

حساب کرده بودم که حالا برعکس , اون طلبکار دراومده و الان که مرداد شد و چک, پول نشد من رو هی تهدید می کنه و میگه تو بیخود

کردی مستاجر انداختی و دوماهه که نشستن پس حتما ازشون پول گرفتی و حقه بازی می کنی و با من تصفیه نمی کنی و چرا که

حالا وقت چک شده , اجرا نمیذاری و وقتی من میگم مهر نداشته و ..... میگه به من ربطی نداره من شکایت می کنم که

تو تو واحدی که متعلق به من بوده مستاجر انداختی در حالی که خودش میدونست و قبول کرده بود تا 15 مرداد که من گفتم

باید چک , پول بشه که پول شما رو بدم ولی چون نشد گفتم اینها رو بیرون می کنم ولی میگه من شکایت می کنم و برات بد میشه

و به من ربطی نداره و ادعا می کنم در واحد رو باز کردی و من تو واحد یک کیلو طلا داشتم و.....

حالا من موندم درگیر این دکتر بیشعور که میگه چون تو مستاجر انداختی , چه پول بگیری چه نگیری باید با من تصفیه کنی

در حالی که قرار بود پول رو بگیرم و میگه تو سرت کلاه گذاشتن به من ربطی نداره. و قرارداد اون تا آبان ماه هست.

با تشکر

با سلام

در مورد اول شما فقط مبلغ موجود در چک رو میتونی از صاحب چک درخواست کنید. شما گفتید ایشون از ماجرا بی خبر بودن ایا مگه صاحب چک نبودن؟ چطور بی خبر بودن. باید در مورد مبلغی که در چک بیان شده پاسخگو باشند.

با توجه به گفته شما قرارداد دوم در بانگاه تنظی مشده شما چطور خانه هنوز به شخص اول اجاره داده شده و فسخ نشده به شخص دیگری اجاره دادید کار شما خلاف قوانینه جاریه!

برای دریافت خسارت باید شکایت کنید و از راه قانونی اقدام کنید.

در مورد مستاجر قبلی (مرسوم است که مستاجر هر موقع بخواهد می تواند عقد اجاره را فسخ کند اما باید یک ماه اجاره و کمیسیون طرف مقابل را بپردازد) البته اگر در قرارداد اولیه ذکر شده باشه.

شما نمی تونید در غیر از پایان قرارداد مستاجر جدیدی بیارید مگر با رضایت مستاجر قبلی انهم در بانگاه با تنظیم قرارداد جدید.

4. این کاربر از france بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    زیر آسمون خدای مهربون

پيش فرض

سلام

خود مستاجر اول فهمید اینا اومدن و قبول کرد در حقیقت من بیشتر به

خاطر مستاجر اولی , با اینا قرارداد بستم که از اینا پول رو بگیرم و با اون تسویه حساب کنم وگرنه هیچ کس قبول نمیکنه

پول ودیعه دوماه بعد پرداخت بشه و من به اولی گفتم که این شخص چک رو برای 50 روز بعد داده و گفت پس تو از خودت

یه چک بده و من گفتم باید واستیم ببینیم چک این پول میشه یا نه چون اگه اومدیم پول نشد ( که واقعا هم از شانس نشد)

و من با شما از حالا تسویه کردم چکار کنم که قبول کرد ولی حالا که چک , پول نشده میگه به من ربطی نداره که پول نشده.

من یواشکی مستاجر ننداختم که , با هماهنگی مستاجر قبلی انداختم ولی حالا که چک پول نشده از یه راه دیگه وارد شده و میگه

چرا به مستاجر اجاره دادی و حتی اگه پول هم نشده باشه چون یه نفر جدید انداختی باید پول من رو بدی و من هر چقدر

میگم من به خاطر شما این چندتا بچه رو قبول کردم اجاره کنند چون با این اجاره کم و این چکی که برای دوماه بعد هست کی

به اینها اجاره میداد؟ و هر چقدر میگم من پول نگرفتم باور نمی کنه یا اگر هم می کنه میگه شکایت می کنم و...

من بهش میگم تو فکر کن اینا اصلا نیومدن چون من از اینها اصلا پول نگرفتم قبول نمیکنه.

قرارداد اول بین خودمون نوشته شده و دومی توی بنگاه و این شخص که به طور ناگهانی دراومده بود اصلا اجاره نمیداد که ادعایی

بکنه مثل اینکه من حتی اگه چند ماه اجاره رو از پول پیش کم کنم قرار ما این نبود اون وقت مثل اینکه یه نفر بیاد اول اجاره مثلا

3میلیون بده و بگه این به جای اجاره یه سال و من پول پیش هم نمیدم چون نمیشه که یکی بیاد و 6 ماه از اتمام قرارداد مونده در بیاد

و اصلا اجاره نده و بگه از پول پیش کم کن چون من پول پیش اون رو یا یکساله بانک گذاشتم یا دادم به مستاجر قبلی

و حتی بعد از اینکه من مستاجر جدید رو گذاشتم

اسباب بیارن و این به من گفت تسویه کنیم و من گفتم یاید صبر کنید موعد چک برسه , گفت پس من اینجا رو انبار کنم

و من گفتم باشه همین فردا اینا رو بیرون می کنم شما بیا اینجا رو انبار کن و گفت نه ول کن.

و چون با این ما قرار گذاشتیم که بعد نقد شدن چک پول داده بشه , حالا که مستاجر دومی هم داره درمیاد تقصیر من این وسط

چیه و نمی دونم چکار کنم.
    Last edited by hamidrezaj; 15-08-2010 at 17:34.

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    P30World.Com

پيش فرض

سلام

خود مستاجر اول فهمید اینا اومدن و قبول کرد در حقیقت من بیشتر به

خاطر مستاجر اولی , با اینا قرارداد بستم که از اینا پول رو بگیرم و با اون تسویه حساب کنم وگرنه هیچ کس قبول نمیکنه

پول ودیعه دوماه بعد پرداخت بشه و من به اولی گفتم که این شخص چک رو برای 50 روز بعد داده و گفت پس تو از خودت

یه چک بده و من گفتم باید واستیم ببینیم چک این پول میشه یا نه چون اگه اومدیم پول نشد ( که واقعا هم از شانس نشد)

و من با شما از حالا تسویه کردم چکار کنم که قبول کرد ولی حالا که چک , پول نشده میگه به من ربطی نداره که پول نشده.

من یواشکی مستاجر ننداختم که , با هماهنگی مستاجر قبلی انداختم ولی حالا که چک پول نشده از یه راه دیگه وارد شده و میگه

چرا به مستاجر اجاره دادی و حتی اگه پول هم نشده باشه چون یه نفر جدید انداختی باید پول من رو بدی و من هر چقدر

میگم من به خاطر شما این چندتا بچه رو قبول کردم اجاره کنند چون با این اجاره کم و این چکی که برای دوماه بعد هست کی

به اینها اجاره میداد؟ و هر چقدر میگم من پول نگرفتم باور نمی کنه یا اگر هم می کنه میگه شکایت می کنم و...

من بهش میگم تو فکر کن اینا اصلا نیومدن چون من از اینها اصلا پول نگرفتم قبول نمیکنه.

قرارداد اول بین خودمون نوشته شده و دومی توی بنگاه و این شخص که به طور ناگهانی دراومده بود اصلا اجاره نمیداد که ادعایی

بکنه مثل اینکه من حتی اگه چند ماه اجاره رو از پول پیش کم کنم قرار ما این نبود اون وقت مثل اینکه یه نفر بیاد اول اجاره مثلا

3میلیون بده و بگه این به جای اجاره یه سال و من پول پیش هم نمیدم چون نمیشه که یکی بیاد و 6 ماه از اتمام قرارداد مونده در بیاد

و اصلا اجاره نده و بگه از پول پیش کم کن چون من پول پیش اون رو یا یکساله بانک گذاشتم یا دادم به مستاجر قبلی

و حتی بعد از اینکه من مستاجر جدید رو گذاشتم

اسباب بیارن و این به من گفت تسویه کنیم و من گفتم یاید صبر کنید موعد چک برسه , گفت پس من اینجا رو انبار کنم

و من گفتم باشه همین فردا اینا رو بیرون می کنم شما بیا اینجا رو انبار کن و گفت نه ول کن.

و چون با این ما قرار گذاشتیم که بعد نقد شدن چک پول داده بشه , حالا که مستاجر دومی هم داره درمیاد تقصیر من این وسط

چیه و نمی دونم چکار کنم.

با سلام

دوست عزیز شما قرارداد بستید. امروزه مدرک حرف اولو میزنه. اون مستاجر میتونه ادعا کنه این حرفو نزده. شما نباید قبل از فسخ اجاره مستاجر جدید را می اوردید.

اولا مستاجر تا پایان قراردادش نمیتونه از شما تقاضای پول ودیعه رو بکنه چون به گفته شما شش ماه از قراردادش مونده. تنها بعلت اینکه شما مستاجر دیگری رو اوردید میتونه ادعا کنه و شاکی باشه, که اون هم اگر شما شاهدی برای گفتار خودتون مبنی بر توافق با مستاجر جهت اوردت مستاجر جدید جهت پرداخت پولشو دارید مشکلی نیست البته اگر حرفاتونو تصدیق کنه.

7. این کاربر از france بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    زیر آسمون خدای مهربون

پيش فرض

سلام قبل از صحبتم ازتون ممنونم که من رو راهنمایی می کنید

شاهد که فقط من و مستاجر , اون هم به صورت تلفنی بود ولی من به بنگاه گفته بودم که به خاطر دادن پول ودیعه این شخص

یک نفر رو سریع برام پیدا بکنه . سوالی که هست اینه که این که اصلا اجاره به من پرداخت نمی کرد چطور ادعا می کنه که

تو ملکیت اون بوده و لطفا به این هم پاسخ بدید که اگه یه شخصی قرارداد ببنده و مثلا مثل همین شخص یا قبلی دو ماه بعد

یا 6 ماه بعد یع دفعه بخواد تخلیه کنه , تا آخر قرارداد چقدر میشه از پول پیش کم کرد و در صورتی که بعد از تخلیه اصلا

دیگه اجاره رو هم تا زمان پیدا شدن مستاجر جدید پرداخت نمی کنند؟

و الان تکلیف من با اینها چیه چون مستاجر جدید هم فردا پس فردا تخلیه می کنه و میره و من از 10 ماه باقیمانده از قراردادش

چقدر می تونم از پول پیش کم کنم ؟ چون دیگه به من غیر از اجاره دوماه که نشسته , اجاره نمیده و من هم بیخیال چک بدون تاریخی

که برای اجاره داده بود شدم و اگه بتونم ازش پول اجاره این دوماه به اضافه حداقل پول پیش مستاجر قبلی که کمتر از مستاجر جدید

بود رو بگیرم و به قبلیه بدم خوبه.

و آخرین سوال اینکه آیا می تونم پول پیش مستاجر جدید رو ( البته اگه بتونم ازش بگیرم و با قبلی تسویه کنم) نگه دارم تا وقتی که

حداقل مستاجر جدید پیدا بشه و اجاره هر ماه رو از پول پیش کم کنم؟

و اگه این جدیده پول پیش رو نداد تکلیف من با قبلیه چیه؟

دوباره از راهنمایی هاتون ممنون

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    P30World.Com

پيش فرض

سلام قبل از صحبتم ازتون ممنونم که من رو راهنمایی می کنید

شاهد که فقط من و مستاجر , اون هم به صورت تلفنی بود ولی من به بنگاه گفته بودم که به خاطر دادن پول ودیعه این شخص

یک نفر رو سریع برام پیدا بکنه . سوالی که هست اینه که این که اصلا اجاره به من پرداخت نمی کرد چطور ادعا می کنه که

تو ملکیت اون بوده و لطفا به این هم پاسخ بدید که اگه یه شخصی قرارداد ببنده و مثلا مثل همین شخص یا قبلی دو ماه بعد

یا 6 ماه بعد یع دفعه بخواد تخلیه کنه , تا آخر قرارداد چقدر میشه از پول پیش کم کرد و در صورتی که بعد از تخلیه اصلا

دیگه اجاره رو هم تا زمان پیدا شدن مستاجر جدید پرداخت نمی کنند؟

و الان تکلیف من با اینها چیه چون مستاجر جدید هم فردا پس فردا تخلیه می کنه و میره و من از 10 ماه باقیمانده از قراردادش

چقدر می تونم از پول پیش کم کنم ؟ چون دیگه به من غیر از اجاره دوماه که نشسته , اجاره نمیده و من هم بیخیال چک بدون تاریخی

که برای اجاره داده بود شدم و اگه بتونم ازش پول اجاره این دوماه به اضافه حداقل پول پیش مستاجر قبلی که کمتر از مستاجر جدید

بود رو بگیرم و به قبلیه بدم خوبه.

و آخرین سوال اینکه آیا می تونم پول پیش مستاجر جدید رو ( البته اگه بتونم ازش بگیرم و با قبلی تسویه کنم) نگه دارم تا وقتی که

حداقل مستاجر جدید پیدا بشه و اجاره هر ماه رو از پول پیش کم کنم؟

و اگه این جدیده پول پیش رو نداد تکلیف من با قبلیه چیه؟

دوباره از راهنمایی هاتون ممنون

با سلام

شما به هیچ وجه نمی تونید از ودیعه بعنوان اجاره استفاده کنید. اگر اجاره نداد به دادگاه مراجعه و اظهار نامه ای در این خصوص تنظیم کنید.

مطابق قواعد عمومی قراردادهاو قاعده فقهی- حقوقی «اصاله اللزوم» قراردادها درصورت انعقاد صحیح، برای طرفین و قائم مقام قانونی آنان مانند وراث لازم الاجراء می باشد؛ مگر در موارد خاص که شرایط آن را قانون تعیین نموده است.

قرارداد اجاره هم ازجمله عقود لازم می باشد و مستاجر ..
    نمی تواند قبل از انقضاءمدت اجاره خارج از موارد قانونی تقاضای فسخ آن را نماید.لذا اگرمورد اجاره راتخلیه نماید، باید مال الاجاره رابراساس توافق پرداخت نماید؛ مگردرمواردی که قانون اجازه فسخ قرارداداجاره راداده باشد، ازقبیل:
    1-درصورتی که عین مستاجره تسلیم مستاجر نشود وامکان اجبار موجرنباشد، مستأجرحق فسخ دارد (ماده 476قانون مدنی).
    2-هرگاه معلوم شود عین مستاجره درحال اجاره معیوب بوده مستاجر میتواند اجاره را فسخ کند(ماده 478همان قانون).
    3-اگرشخص ثالثی بدون ادعاءحقی درعین مستاجره یامنافع ان مزاحم مستاجرگردد در صورتی که قبل ازقبض باشدمستاجرحق فسخ دارد(ماده488همان قانون).
    موارد دیگری از حق فسخ برای مستاجر وجود دارد که با توجه به کلی بودن سوال بحث مفصل حقوقی رامی طلبدو مجال آن دراین مقال نیست.

بناباین مستاجر اولی نباید برخلاف قرارداد عمل میکرد بنابرای یا باید مال الاجاره رو بده یا همون شرطی که شما گذاشتید صبر کنه تا مستاجر جدید بیاد و بعد منزل را ترک و ودیعه خودشو بگیره.

(البته اگر مدعی نشه از اوردن مستاجر جدید بی خبر بوده)

نگران نباشید کاری نمیتونه بکنه چون خودش ابتدا تخلف کرده و خونه رو ترک کرده برخلاف قرارداد.

در مورد سوال اخر(مستاجر دومی ) ببینید میرید بانگاه شرط می کنید یا پول ما الا جاره رو ازش می گیرید یا بهش میگید تا مستاجر جدید بیاد بعد مبلغ ودیعه رو بهش بدید. اجاره رو از مبلغ ودیعه نمی تونید بردارید باید برید دادگاه اظهارنامه ای در این خصوص تنظیم کنید.

10. این کاربر از france بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    زیر آسمون خدای مهربون

پيش فرض

خیلی ممنون خیالم رو راحت کردید و در این مورد که

شما به هیچ وجه نمی تونید از ودیعه بعنوان اجاره استفاده کنید. اگر اجاره نداد به دادگاه مراجعه و اظهار نامه ای در این خصوص تنظیم کنید
    اگه خودش قبول کنه چطور؟ چون طبق عرف و هم وقتی قبلا مستاجری زودتر درمیومد حداقل تا اومدن مستاجر جدید از پول پیش

کم میشد چون اون دیگه اجاره رو پرداخت نمی کنه و درحقیقت میگه از پول پیش کم کنید فکر کنم در صورتی باید

من برم دادگاه (با اون همه مشکلات رفت و آمد) که این شخص بگه من کل پول پیش رو میخوام و اجاره هم نمیدم.

و شما میگید مال الاجاره رو من می تونم بگیرم , یعنی این طبق قانونه؟ و میشه تا آخر قرارداد کل اجاره رو با اینکه شخص دراومده

گرفت؟

باتشکر

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    P30World.Com

پيش فرض

خیلی ممنون خیالم رو راحت کردید و در این مورد که

اگه خودش قبول کنه چطور؟ چون طبق عرف و هم وقتی قبلا مستاجری زودتر درمیومد حداقل تا اومدن مستاجر جدید از پول پیش

کم میشد چون اون دیگه اجاره رو پرداخت نمی کنه و درحقیقت میگه از پول پیش کم کنید فکر کنم در صورتی باید

من برم دادگاه (با اون همه مشکلات رفت و آمد) که این شخص بگه من کل پول پیش رو میخوام و اجاره هم نمیدم.

و شما میگید مال الاجاره رو من می تونم بگیرم , یعنی این طبق قانونه؟ و میشه تا آخر قرارداد کل اجاره رو با اینکه شخص دراومده

گرفت؟

باتشکر

با سلام مجدد

بله اگر خودش قبول کنه مشکلی نیست. فقط کتبی و در حضور شاهد این کارو بکنید تا دوباره مشکلی براتون پیش نیاد.

بله طبق قانونه مگر در قراردادتتون امتیاز فسخ با شرایطی به مستاجر داده باشید.

بنده گفتم اگر از دادن اجاره امتناع کرد و از گرفتن مقدار اجاره با توافق خودش از ودیعه خودداری کرد شما برای دریافت مقدار اجاره باید به دادگاه مراجعه کنید. اگر توافق کنید مشکلی نیست.

موفق باشید

13. این کاربر از france بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    زیر آسمون خدای مهربون

پيش فرض

وای واقعا ممنون

ببینم فردا پس فردا چی میشه شاید دوباره مزاحم شدم.

خدا کمک کنه مشکل همه حل بشه مشکل من هم حل بشه.

البته یه بار دکتر قمشه ای می گفت یه مثل انگلیسیه (فکر کنم) که میگه مشکل به چیزی میگن که حل بشه اگه

چیزی یا مشکلی قابل حل نیست پس درواقع مشکلی نیست و جزئی از زندگیه.

در مورد اون مشکلی هم که با پ.خ فرستادم اگه وقت کنید با پ.خ پاسخ بدید ممنون میشم

.................................................. .................................................. ...........................

و یادم رفت بپرسم الان من از این مستاجر اولی چقدر میتونم از پول پیش کم کنم؟ با توجه به اینکه مثلا مستاجر دومی اجاره دوماه

رو بده, آیا کل 6 ماه رو میشه کم کرد یا فقط 4 ماه یا.....؟

خیلی ممنون
    Last edited by hamidrezaj; 16-08-2010 at 05:21.

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    P30World.Com

پيش فرض

وای واقعا ممنون

ببینم فردا پس فردا چی میشه شاید دوباره مزاحم شدم.

خدا کمک کنه مشکل همه حل بشه مشکل من هم حل بشه.

البته یه بار دکتر قمشه ای می گفت یه مثل انگلیسیه (فکر کنم) که میگه مشکل به چیزی میگن که حل بشه اگه

چیزی یا مشکلی قابل حل نیست پس درواقع مشکلی نیست و جزئی از زندگیه.

در مورد اون مشکلی هم که با پ.خ فرستادم اگه وقت کنید با پ.خ پاسخ بدید ممنون میشم

.................................................. .................................................. ...........................

و یادم رفت بپرسم الان من از این مستاجر اولی چقدر میتونم از پول پیش کم کنم؟ با توجه به اینکه مثلا مستاجر دومی اجاره دوماه

رو بده, آیا کل 6 ماه رو میشه کم کرد یا فقط 4 ماه یا.....؟

خیلی ممنون

با سلام

اصلا به مطالبی که گفتم توجه نمی کنید. بنده عرض کردم شما حق برداشت از ودیعه به منظور گرفتن اجارتون رو ندارید. مگر با توافق مستاجر انهم کنتبی در بانگاه.

وقتی قرارداد مثلا یک ساله بستید باید مستاجر یک سال رو بشینه بعد بلند بشه در غیر اینصور همونطور که در پست قبلی گفتم یا باید
    مال الاجاره رو بده یا شرط کنید تا مستاجر جدید بیاید مبلغ ودیعه رو بدید و مبلغ اجاره به تعداد ماهی که نشسته رو بگیرید. اگر هم نداد باید از راه قانونی عمل کنید.

16. این کاربر از france بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •