تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 121 از 2199 اولاول ... 21711111171181191201211221231241251311712216211121 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,201 به 1,210 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

زود مودم پس بده اینترنت زغالی مبین نت بدرد کسی نخورده

من درخواست سرعتم 1 مگا هست الان دام با 20 کیلو بایت دانلود میکنم

صدا وسیما هم دستشون با اینا یکی

پیغام خصوصیت رو چک کن! شاید بتونم بهت کمکی بکنم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

من كه هر چي زنگ زدم 1868 طرف ميگفت شماره هاشون عوض شده و ملت همينجور دارن به ما فحش ميدن و ما خودمون هم دنبالشونيم. خلاصه زنگ زدم خود مبين (83869999) . ي خانومي بود ، ي نيم ساعتي غر غر زدم و گفتم ميخوام پس بدم و اين ي هفته همش قطع بوده و افتضاحه و ملت همه شاكين و ....
    آخرش اين شد كه برام ي فرم پيگيري پر كرد ، گفت شنبه ي زنگ بزن يكي رو ميفرستيم بياد چك كنه. اگه درست كنه كه هيچي اگه اشكال از مركز باشه و خودمون، كه مرجوع مي كنيم !! حالا ببينيم تا شنبه چي ميشه و چند روز ميخوان ما رو سركار بذارن تا يكي رو بفرستن بياد. تو اين چند روز كه مال من همش قطع ِ. الانم با همون ADSL پدربيامرزم كانكت شدم !!
    اين همه پول داديم حالا بايد بيفتيم دنبالشون جان مادرتون غلط كرديم ، بياين پس بگيرين پول مارو بدين ، نخواستيم !!!

سلام

سرعت امروز من 50 kb/s
    من درخواست سرعت 128 kb/s داشتم

بابا این چه وضع اینترنت هست دیگه مبین نت حال یوزرارو بهم میزنه

کسانی که مودم پس دادن بگن با چه شمارهای تماس گرفتن مودم من outdoor هست

با چه کسی حرف زدن مودم کجا بردن

با من یک تماس بگیرند لطفا

پشیبانی صفر کیفیت صفر

دوستان که تمایل به پس دادن مودم دارند تلفن هاشون بزارند با هم تماس بگیریم بریم چند نفری سراغشون

یک حرکتی کنیم

---------- Post added at 04:17 PM ---------- Previous post was at 04:14 PM ----------

از دوستان اگه كسي مودم رو پس داده و تونسته پولشو پس بگيره ي خبري بده ببينيم چي جوري و چي كار كرده كه ما هم همون كارو بكنيم و بيشتر از اين خودمون رو مچل اين سرويس مزخرف اينا نكنيم !!!
    Last edited by zed2; 01-10-2010 at 21:57. دليل: اصلاح توسط مدیریت...حذف شماره تلفن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

من اهوازیم!
    rssi: -67..69 dbm
    CINR:17.09 dbm
    ping: 1903 ms
    صفحه سرچ گوگل رو به زور بالا میاره!!!!!
    چی بگم!!!!!!!!!!!!!!!!! بابا اصلا اینا خدمت بلد نیستن! حاضر نیستن به اندازه خدماتشون پول بگیرن!
    وقتی تو هر کاری، از متخصصین اون کار استفاده نمیشه همینه دیگهههههههههههههههههههههه ! اعصاب ندارماااااااااااااااااااا ااااااااا!
    Last edited by pirouz3; 01-10-2010 at 15:27.

داره خودمونی میشه nickcarter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

7 ترفند های پیچش وپیچوندن مبین نت

من كه هر چي زنگ زدم 1868 طرف ميگفت شماره هاشون عوض شده و ملت همينجور دارن به ما فحش ميدن و ما خودمون هم دنبالشونيم. خلاصه زنگ زدم خود مبين (83869999) . ي خانومي بود ، ي نيم ساعتي غر غر زدم و گفتم ميخوام پس بدم و اين ي هفته همش قطع بوده و افتضاحه و ملت همه شاكين و ....
    آخرش اين شد كه برام ي فرم پيگيري پر كرد ، گفت شنبه ي زنگ بزن يكي رو ميفرستيم بياد چك كنه. اگه درست كنه كه هيچي اگه اشكال از مركز باشه و خودمون، كه مرجوع مي كنيم !! حالا ببينيم تا شنبه چي ميشه و چند روز ميخوان ما رو سركار بذارن تا يكي رو بفرستن بياد. تو اين چند روز كه مال من همش قطع ِ. الانم با همون ADSL پدربيامرزم كانكت شدم !!
    اين همه پول داديم حالا بايد بيفتيم دنبالشون جان مادرتون غلط كرديم ، بياين پس بگيرين پول مارو بدين ، نخواستيم !!!

---------- Post added at 04:17 PM ---------- Previous post was at 04:14 PM ----------

از دوستان اگه كسي مودم رو پس داده و تونسته پولشو پس بگيره ي خبري بده ببينيم چي جوري و چي كار كرده كه ما هم همون كارو بكنيم و بيشتر از اين خودمون رو مچل اين سرويس مزخرف اينا نكنيم !!!

شما هم گذاشتن سر کار با عرض پوزش

من هم همینحوری شدم یعدا میگن نمیشه یک جوری میپچونند

حواستون باشه اینا ترفند های زیادی دارند برای سر کار گذاشتن دارند

ترفندهای مبین جهت پیچوندن کاربران

1.فرم پیگیری, پشتیبانی اصرار به پر کردن این فرم دارد

2.پاس دادن به 1868 مخابرات همراه اول
    نکته:همراه اول هم 2 تا بچه 18 سال میفرسته واسه نصب
    دوباره
    بعد از 4 روز

این نصاب ها هم سرشون با ک......... بازی میکنه اصلا نمیدونند وایمکس چیه

نصب به جای نمیرسه
    شما باز زنگ میزنید

3. این ترفند مبین نت از هم کارای تر است بهتون میگن دکل مخابرات با تعداد یوزر های بال مواجه هست از شما شماره مک ادرس مگیرن میگن 2 روز مودم روشن بزارید تا درخواست پهنای باند برای منطقه شما انجام شود ولی سر کار سرکار

نکته یک کاری میکنند شما به 1ماه برسید و اکانت تمام بشه
    لعنت به مبین نت

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو yusef's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    آبادان-اصفهان

پيش فرض

سلام
    یه سوال
    از صبح تا حالا این چند شماره که روی آداپتور هست هیچی نشون نمیده و بخش status هم همش صفره
    یعنی چه مرگش شده؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

من به شماها یه توصیه دارم، چند نفری جمع بشید (اونایی که تهرانند و ناراضی) برید دفتر مرکزی مبین نت با خود خاکی مدیر و مسئول شرکت مبین نت صحبت کنید. مشکلاتتون را بگید. حتی تونستید از بچه های ناراضی همینجا که توی شهرستان هستند هم نامه ای چیزی بگیرید ببرید نشون مدیر عامل شرکت یا مسئول شبکه ، مسئول روابط عمومی یا .. نشون بدین و اونجا نارضیاتیتون رو اعلام کنید تا انشاالله کارتون درست بشه. با نشستن پشت کامپیوتر و با اعصاب خورد در این سایت کامنت گذاشتن 100 سال دیگم. کارتون راه نمیفته که هیچ!! بد تر اعصابتون داغونتر هم میشه. من خودم فعلا با اینکه بعضی موقعها افت سرعت دارم ولی کلا بخاطر منطقه یا آنتن BTS یا هزار تا دلیل دیگه خوشبختانه مشکل خیلی جدی ای مثل شما ها باهاشون ندارم وگرنه پیشقدم می شدم.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    یگانه شهر صاحب مقبره الشعرا

پيش فرض

سلام
    در حالی بررسی برای خرید مبین نت بودم
    ظاهرا هیچ کسی راضی نیست

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

یعنی انتن نداره.
    احتمالن مشکل از دکل هست

9. این کاربر از gtairani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه A R E S's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

واقعا جالب هست که شرکت هایی میان آخرین تکنولوژی های روز رو در دست می گیرن که تازه در ابتدای کار هستند. شرکتهای بزرگتر هنوز جرات ندارن روی سرویس های جدید تر سرمایه گذاری کنن اونوقت شرکت نوپایی مثل مبین نت میاد...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

نه عزیزان امروز زنگ زدم ومنشی بخش پشتیبانی یک چیزایی بهم گفت که کف کردم بااینکه خودم ودوستام کلی کار شبکه میکنیم ولی باخودم فکرکردم ودیدم بعید ودوراز ذهن هم شاید نباشه مودمهای اینها ساخت چینه مانند مودمهایی میمونه که اویل سالهای 78تا 82از چین میمومد قیمت تمام شده این مودمها بااحتساب یورو میگیم 30تومن درمیاد ولی شرکت مبین نت که جیرخوار مخایراته باید بکفته یکی نمایندکیهاش که جانباز بود وتوراس کار اینها بود به مخابرات جییره بده یعنی اسکونت بابت گرفتن امتیاز خودتون میدونید که شرکت ارتباطاات سیار توی تلفن همراه اول ودائمی چقدر بابت پالسهای تو پاچه ملت میکنه ومیخوره ویاایرانسل که هرانتنش روی 72میلیتون تومن کاسبی براش داره نتیجه گیری اینکه یارو میگفت سیایت کاری شرکت اینکه فعلا مودمها روهرجوری شده توپاچه ملت کنند بهر ترفندی اینها یک مکادرسی داره که طرف میگفت اگرسخت افزار ضعیفی داشته باشه ممکنه دچار اختلال فرکانس وضربه به تیونر بشه حالا اینها بهونست که ظزقیت بالا چون بیتیاسها وقتی نتونند جوابگو باشند امواج معکوس به شبکه میدند درست ممکنه ترافیک بالا باشه نه اونقدر که همش مودم جوابگو نباشه تعدادی دیگه از دوستان توفورمهای دیگه دچار این مسئله شدند اول خوب کارکرده بعدا دچار مختل شدن حالا ما میگیم یک جا بی تی اس مشکل داره ولی کلا یا از بی تی اسها هستش یاهم از سخت افزار ضعیف مودم در مجموع چیزیکه بیشتراز 3ماه مداوم کار نده روش نمیشه حساب کرد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •