تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 168 از 2199 اولاول ... 681181581641651661671681691701711721782182686681168 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,671 به 1,680 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

512

2. این کاربر از pirouz3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mr.Pooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

معمولاً سرعتی را که دانلود منیجر ها میزنند دقیق نیست و نوسان را به خوبی نشان نمیدهد.
    این را هم که میگویند بعضی از دانلود منیجر ها با سرعت بسیار بالا (نسبت به بقیه ی منیجر ها) دانلود میکنند کاملاً اشتباه یا از روی کم اطلاعی کاربران و زرنگی شرکت ها و سایت هاست. پس بهتره یکی از بهترین نرم افزار ها یعنی IDM رو نصب کنی. نرم افزار ها فقط امکاناتشون با هم فرق داره نه سرعت دانلود.
    حالا اینمورد رو از کجا میتونی بفهمی؟ با نصب نرم افزار BWMeter یا نرم افزار های مشابه میتونی میزان نوسان واقعی و همچنین سرعت دانلود و آپلودت رو داشته باشی. البته امکانات دیگری مثل فایروال و دیدن میزان استفاده از اینترنت رو هم داره.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    --------------------------
    بعضی از دوستان در پاسخ به کاربران دیگه می گویند که کیفیت اینترنت هر منطقه با منطقه دیگه تفاوت داره اما در اصل این سلیقه و معیار کاربران برای سنجیدن کیفیت اینترنت است که با هم تفاوت دارد.یکی آنلاین بازی میکنه. یکی از رپیدشیر با محدودیت دانلود میکنه. یکی با فلان دانلود منیجر سرعتش رو میگه(که دقیق نیست) یکی از فلان سرور تست میگیره و یکی توی سایت ها دنبال اس ام اس جدید میگرده و میگه سرعت خویه.
    مثلا برای وبگردی یک اینترنت 128 و یک پینگ نسبتاً خوب باعث میشه کاربر کاملاً راضی باشه. برای گیم یک پینگ عالی و اینترنت 128. برای دانلود اینترنت 1 مگابیت و پینگ معمولی.

اگر هم مشکلی باشد از پهنای باند کلی است که به آن منطقه یا شهر داده اند( که به نظر میاد در اهواز برای تمام شهر یکی است) از نظر سیگنال هم باید بگم معمولاً وقتی سرعت اینترنت کم میشه سیگنال هم بد میشه.
    بنابرین به دوستان پیشنهاد میکنم اون نرم افزار بالا یا نرم افزار های مشابه را نصب کنید تا سرعت واقعی دانلود و آپلود، همچنین نوسان سرعت را بسنجید. مثلا بعد از نصب نرم افزار با یک کانکشن دانلود کنید و ببینید چطوره.
    با چند کانکشن به سرعت خریداری شده میرسید و... نوسان هم کاملا مشخص است و هر چقدر نوسان کمتر باشه میشه با تعداد کانکشن کمتری سرعت واقعی را داشت و در هنگام گردش در وب به سرعت واقعی نزدیکتریم.
    سلام
    من وایمکس ندارم ولی با حرف شما مخالفم . یعنی من با سرعت 200 کیلو دارم دانلود می کنم فقط به ظاهر این طوره ؟؟ در واقع سرعت دانلود من کمتره ؟؟ نه من هم IDM هم DAP را امتحان کردم که وقتی با DAP دانلود کردم 4 تا کانکشن ایجاد کرده بود و سرعت دانلود 40-50 همون موقع همون فایل رو با IDM که 16 تا کانکشن ست کرده بودم با سرعت 170-180 دان می کرد ولی IDM از سرور های خوب با 4 کانکشن هم سرعت دانلود 170-190 میده و حتی نوسان هم خیلی زیاد داره . حالا چرا IDM اشتباه میکنه ؟؟ من که اشتباهی نمی بینم .

پروفشنال adcomputer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام
    من وایمکس ندارم ولی با حرف شما مخالفم . یعنی من با سرعت 200 کیلو دارم دانلود می کنم فقط به ظاهر این طوره ؟؟ در واقع سرعت دانلود من کمتره ؟؟ نه من هم IDM هم DAP را امتحان کردم که وقتی با DAP دانلود کردم 4 تا کانکشن ایجاد کرده بود و سرعت دانلود 40-50 همون موقع همون فایل رو با IDM که 16 تا کانکشن ست کرده بودم با سرعت 170-180 دان می کرد ولی IDM از سرور های خوب با 4 کانکشن هم سرعت دانلود 170-190 میده و حتی نوسان هم خیلی زیاد داره . حالا چرا IDM اشتباه میکنه ؟؟ من که اشتباهی نمی بینم .
    دوست عزیز اینطور که شما فکر میکنید نیست. اگر مطلب رو درست میخوندید متوجه میشدید. بعدش هم شما با DAP چهار تا کانکشن میزنید. با IDM شانزده تا بعد فکر میکنید سرعت اینترنت تون رو درست سنجیدید؟
    مورد دیگه اینکه من دارم میگم این سرعتی که نرم افزار میزنه دقیق نیست بعد شما اسپید همون نرم افزار رو نگاه میکنید؟ شما با این دو تا دانلود کنید(با شرایط و کانکشن مساوی) بعد با BWMeter سرعتتون رو ببینید.
    یک مثال ساده هم میزنم تا خودتون به این مورد پی ببرید:
    شما یک فایل بگذارید با IDM دانلود بشه بعد اگر مودمی دارید که با کابل شبکه به کامپیوتر متصل شده اون رو قطع کنید. بعد میبینید که IDM هنوز همون سرعت رو نوشته بعد از چند ثانیه کم کم میاد پایین اما اون نرم افزار در جا سرعت رو صفر نشون میده. دلیلش هم اینکه روی شبکه نظارت داره. دلیلی نمیبینم بیشتر از این توضیح بدم.

5. این کاربر از adcomputer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دوست عزیز اینطور که شما فکر میکنید نیست. اگر مطلب رو درست میخوندید متوجه میشدید. بعدش هم شما با DAP چهار تا کانکشن میزنید. با IDM شانزده تا بعد فکر میکنید سرعت اینترنت تون رو درست سنجیدید؟
    مورد دیگه اینکه من دارم میگم این سرعتی که نرم افزار میزنه دقیق نیست بعد شما اسپید همون نرم افزار رو نگاه میکنید؟ شما با این دو تا دانلود کنید(با شرایط و کانکشن مساوی) بعد با BWMeter سرعتتون رو ببینید.
    یک مثال ساده هم میزنم تا خودتون به این مورد پی ببرید:
    شما یک فایل بگذارید با IDM دانلود بشه بعد اگر مودمی دارید که با کابل شبکه به کامپیوتر متصل شده اون رو قطع کنید. بعد میبینید که IDM هنوز همون سرعت رو نوشته بعد از چند ثانیه کم کم میاد پایین اما اون نرم افزار در جا سرعت رو صفر نشون میده. دلیلش هم اینکه روی شبکه نظارت داره. دلیلی نمیبینم بیشتر از این توضیح بدم.
    کلا من تو شبکه خیلی زیاد تجربه ندارم ولی از وقتی مبین نت دار شدم. کلا استاد وایمکس و شبکه شدم. استادی که از راه تجربه به این اطلاعات دست یافته!
    عزیز دل باور کن! قبول کن! که شما یگر یک فایل از سرور مایکروسافت یا سرورهای قدرتمندی مثل اصلا همین --------- دانلود کنی با سرعت بیشتر و زمان کمتری مواجه می شوی تا برنامه های دیگه یا سیستم دانلود خود مرورگرها.
    حالا چرا IDM اینقدر سریعتر دانلود میکنه. بابا تابلوئه دیگه!!! از همه پهنای باند استفاده میکنه. فقط کافیه DUMETER رو بریزی رو کامپیوترت تا ببینی و متوجه بشی که idm داره موقع دانلود از همه پهنای باندت استفاده می کنه. حالا برخی مواقع که تعداد کاربرا می ره بالا شما باز همون پهنای باند 512 رو دارید ولی نمیتونید با مرورگرتون از همش استفاده کنید و .. این در حالیست که idm همون موقع می تونه با وصل شدن به چندین کانکشن از تمام پهنای باند استفاده کنه.
    ولی بعضی موقع ها هم حتی با مرورگرتون و دانلود منیجر مرورگر می تونید از همه پهنای باند استفاده کنید. که اون موقع نشون میده که تعداد کاربرای کمتری دارند استفاده می کنند یا مبین جان پهنای باندشو بیشتر کرده یا خلاصه یکاری کرده دیگه.

پروفشنال adcomputer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

کلا من تو شبکه خیلی زیاد تجربه ندارم ولی از وقتی مبین نت دار شدم. کلا استاد وایمکس و شبکه شدم. استادی که از راه تجربه به این اطلاعات دست یافته!
    عزیز دل باور کن! قبول کن! که شما یگر یک فایل از سرور مایکروسافت یا سرورهای قدرتمندی مثل اصلا همین --------- دانلود کنی با سرعت بیشتر و زمان کمتری مواجه می شوی تا برنامه های دیگه یا سیستم دانلود خود مرورگرها.
    حالا چرا IDM اینقدر سریعتر دانلود میکنه. بابا تابلوئه دیگه!!! از همه پهنای باند استفاده میکنه. فقط کافیه DUMETER رو بریزی رو کامپیوترت تا ببینی و متوجه بشی که idm داره موقع دانلود از همه پهنای باندت استفاده می کنه. حالا برخی مواقع که تعداد کاربرا می ره بالا شما باز همون پهنای باند 512 رو دارید ولی نمیتونید با مرورگرتون از همش استفاده کنید و .. این در حالیست که idm همون موقع می تونه با وصل شدن به چندین کانکشن از تمام پهنای باند استفاده کنه.
    ولی بعضی موقع ها هم حتی با مرورگرتون و دانلود منیجر مرورگر می تونید از همه پهنای باند استفاده کنید. که اون موقع نشون میده که تعداد کاربرای کمتری دارند استفاده می کنند یا مبین جان پهنای باندشو بیشتر کرده یا خلاصه یکاری کرده دیگه.
    استاد شبکه! BWMeter دانلود منیجر نیست. یک چیزیه مثل همون DUMeter یک گراف هم داره که به صورت لحظه به سرعت دانلود و آپلود رو نشون میده باز هم مثل DUMeter. من نگفتم دانلود منیجر سرعتش کمه. اما نوسان رو درست نشون نمیده و نباید هم نشون بده. وقتی سرعت نوسان داره به جای اینکه با سرویس 512 63 KB دانلود کنی یک لحظه کم میاره میره روی 50 بعد میره روی 70! در نتیجه IDM و نرم افزار های مشابه قاط میزنند و سرعت واقعی رو نشون نمیدن که با این دو نرم افزار میتونید سرعت واقعی رو ببینید( البته من گراف DUMeter رو دوستان عکس گذاشتند دیدم جالب نیست). صحبت هایی هم که کردید توی پست های قبلی من بود. مجبورم نکنید آموزش تصویری بگذارم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Cyber-PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    middle of hourglass

پيش فرض

بزای دوستانی که به بعضی برنامه های مدیریت دانلود اعتماد ندارند و میخوان سرعت connection خودشون رو بسنجند این راه رو هم میشه توصیه کرد
    یک فایل حدود 100mb رو از یک سرور مطمئن مثل rapidshare دانلود کنند و زمان دقیق شروع و پایان رو محاسبه کنند.
    و بعد حجم رو بر حسب kb تقسیم بر زمان بر حسب ثانیه کنند این کار بهتون سرعت متوسط رو میده.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

استاد شبکه! BWMeter دانلود منیجر نیست. یک چیزیه مثل همون DUMeter یک گراف هم داره که به صورت لحظه به سرعت دانلود و آپلود رو نشون میده باز هم مثل DUMeter. من نگفتم دانلود منیجر سرعتش کمه. اما نوسان رو درست نشون نمیده و نباید هم نشون بده. وقتی سرعت نوسان داره به جای اینکه با سرویس 512 63 KB دانلود کنی یک لحظه کم میاره میره روی 50 بعد میره روی 70! در نتیجه IDM و نرم افزار های مشابه قاط میزنند و سرعت واقعی رو نشون نمیدن که با این دو نرم افزار میتونید سرعت واقعی رو ببینید( البته من گراف DUMeter رو دوستان عکس گذاشتند دیدم جالب نیست). صحبت هایی هم که کردید توی پست های قبلی من بود. مجبورم نکنید آموزش تصویری بگذارم.
    من BWMETER رو هم ریختم . اونم عینن همین DUMETER هیچ فرقی ندارند . فقط BWMETER یکم حرفه ای تره نمودارا و از اینجور حرفاش که خودت دیکه استادش شدی از بس این چند وقته زدی تو کار تست مبین تا استفاده بهینه ازش (بابا گیر نده دیگه همینیه که هست!) می خوای چیو به ما ثابت کنی؟بخدا اگه adsl می دادن بهمون دیوانه نبودیم بریم WIMAX بگیریم.
    استاد من بکش بیرون از این تست کردنای مبین نت بجاش بشین 2 تا فیلم قشنگ دانلود کن با هم عشق کنیم. راستی فیلماتو با IDM دانلود کن. در ضمن IDM خیلی هم قشنگ نوسان رو نشون می ده شما احتمالا نسخه های اولیش رو هنوز رو سیستمت داری. این جدیداش همه چیو از افت سرعت گرفته تا جون آدمیزادو نشون میده.
    وقتی سرعت 64 هست اونجا می نویسه 64 قشتگ بعد که میشه 50 مینویسه 50 قشنگ!!
    بخدا راست می گم خودم دیدم. مدارکشم موجوده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام دوستان:
    من چند وقتی هست مبین نت 512 استفاذه میکنم تو قسمت

Usage Record

مصرف اینترنت در ساعات رایگان رو هم حساب میکنند چیکار باید بکنم؟

هی حجم دانلودم بالا میره ولی من تو زمان 2 صبح تا 7:30 صبح دانلود کردم

چیکار کنم که حجمم استفاده نشه؟

اینم تست سرعتم:

[/URL]
    Last edited by hypoos; 29-11-2010 at 06:22.

11. این کاربر از hypoos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه arminjahanshahr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

بچه های اهواز دیگه نگران نباشند جدیدا پهنای باند شهرتون به stm1 ارتقا پیدا کرده یعنی 64 تا دو مگ , به خاطر اینه که دیگه مشکل ندارین

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام دوستان من سرويس 256 با مودم واي فاي دارم عكس تست ميزارم ببينيد براي 256 خوبه يا نه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •