تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 172 از 2199 اولاول ... 721221621681691701711721731741751761822222726721172 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,711 به 1,720 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

پروفشنال lurenzo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

من اگه بهت بگم سه ماه 53 تمن میدم شاید باور نکنی.البته ترافیک کمه.6گیگ.ولی شبانه از ساعت 1 تا 7 صبح رایگانه.میتونی بری سایت شاتل و قسمت آفیس رو ببینی.
    اینجا جای بحث راجع به شرکت شاتل نیست!!!

ولی توی خود سایت شاتل هم زده که سرعت 2 مگ با حجم 10 گیگ به قیمت 53900 تومان هست که ترافیک شب رایگان نداره! ( احتمالا از شما خوششون اومده و ترافیک شبانه رایگان دادن!)

آخر فروم باز arashsard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    ShIrAz CiTy

پيش فرض

اینجا جای بحث راجع به شرکت شاتل نیست!!!

ولی توی خود سایت شاتل هم زده که سرعت 2 مگ با حجم 10 گیگ به قیمت 53900 تومان هست که ترافیک شب رایگان نداره! ( احتمالا از شما خوششون اومده و ترافیک شبانه رایگان دادن!)

این سرویس 1 ماه بیشتر نیومده.من قبلش 512 بودم.وقتی ارتقا دادم از میون دوره اومدم.گفتن تا پایان دوره طبق روال قبل با شبانه رایگان برید.از دوره بعد 10 گیگ بهتون میدیم بدون شبانه.البته من میخوام دوباره شبانه رایگان داشته باشم.اگه قبول کنن خیلی خوب میشه.

پروفشنال adcomputer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

اهواز هنوز هم سرعت چندین برابر کمتر از dial up است. حالا خوبه 512 دارم. اما دو روزه دیگه اصلا هیچ صفحه ای باز نمیکنه. سرعت دانلود کمتر از 1 کیلو بایت. حدود 12 ساعت یک فایل رو از شب تا صبح گذاشتم برای دانلود و کمتر از 15 مگابایتش دانلود شد. الان سرویس همینطوریه فقط دو روزه دارم تلاش میکنم P30world رو باز کنم تا الان موفق شدم. مبین نت هم میگه به ما گذارشی نشده.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

منم که اهوازم دقیقا همینطوریه.تا الان مرورگر هیچ سایتیو باز نمیکرد.و اون نوار سبز رنگه مرورگر تا نصفه پر میشد. ولی وقتی پینگ میگیرم خیلی پینگش خوبه و با شرینگ اینترنتی هم مشکلی نداشت.همین الانم که صفحه باز میکنه بازم اون نوار سبز رنگه مال مرورگر تا آخر پر نمیشه مال شما هم همینطوریه؟
    Last edited by amin-g; 19-11-2010 at 15:49.

پروفشنال adcomputer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

منم که اهوازم دقیقا همینطوریه.تا الان مرورگر هیچ سایتیو باز نمیکرد.و اون نوار سبز رنگه مرورگر تا نصفه پر میشد. ولی وقتی پینگ میگیرم خیلی پینگش خوبه و با شرینگ اینترنتی هم مشکلی نداشت.همین الانم که صفحه باز میکنه بازم اون نوار سبز رنگه مال مرورگر تا آخر پر نمیشه مال شما هم همینطوریه؟
    بله- برای من هم اینطوریه و این مورد به دلیل کیفیت پایین سرویسشونه. یکی دو ساعت پیش زنگ زدم بعد از کلی بحث کردن گفت آره شبکمون یه چند روزه افت سرعت داره( انگار میترسید همون اول بگه) تا شنبه درست میشه. همشون اول که زنگ بزنی میگن شبکه مشکلی نداره. امروز صبح هم تا بعد از ظهر هر چقدر در ساعات مختلف به پشتیبانی زنگ زدم کسی گوشی رو بر نمیداشت. لطفاً اگر سرویستون مشکل داره حتماً در ساعات کاری بهشون زنگ بزنید و بگید تا بفهمن مشکل داره. انگار اونا فقط من رو از اهواز میشناسند و فکر میکنند فقط من مشکل دارم!

از تمام همشهری ها تقاضا دارم در صورت مشکل پیدا کردن سرویسشون حتماً با پشتیبانی مطرح کنند و نگذارند حقشون بیشتر از این خورده بشه.

6. 2 کاربر از adcomputer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه yasaroj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

بله- برای من هم اینطوریه و این مورد به دلیل کیفیت پایین سرویسشونه. یکی دو ساعت پیش زنگ زدم بعد از کلی بحث کردن گفت آره شبکمون یه چند روزه افت سرعت داره( انگار میترسید همون اول بگه) تا شنبه درست میشه. همشون اول که زنگ بزنی میگن شبکه مشکلی نداره. امروز صبح هم تا بعد از ظهر هر چقدر در ساعات مختلف به پشتیبانی زنگ زدم کسی گوشی رو بر نمیداشت. لطفاً اگر سرویستون مشکل داره حتماً در ساعات کاری بهشون زنگ بزنید و بگید تا بفهمن مشکل داره. انگار اونا فقط من رو از اهواز میشناسند و فکر میکنند فقط من مشکل دارم!

از تمام همشهری ها تقاضا دارم در صورت مشکل پیدا کردن سرویسشون حتماً با پشتیبانی مطرح کنند و نگذارند حقشون بیشتر از این خورده بشه.
    سلام دوست عزیز
    من از EDGE همراه اول استفاده می کنم تو اهواز و 2 روزه که به شدت سرعت اینترنتش پایین اومده. الانم به زور تونستم این صفحه را باز کنم ببینم بقیه هم مشکل دارن یانه. که انگار شما هم که از وایمکس مبین نت استفاده می کنین همین مشکل را دارید
    به نظرم مشکل کلی برای اینترنت تو اهواز پیش اومده. (لعنت به این شهر و این استان که داغون تر ازش پیدا نمیشه کی بشه راحت شیم از این استان )

8. 2 کاربر از yasaroj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Cyber-Dude's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    من از EDGE همراه اول استفاده می کنم تو اهواز و 2 روزه که به شدت سرعت اینترنتش پایین اومده. الانم به زور تونستم این صفحه را باز کنم ببینم بقیه هم مشکل دارن یانه. که انگار شما هم که از وایمکس مبین نت استفاده می کنین همین مشکل را دارید
    به نظرم مشکل کلی برای اینترنت تو اهواز پیش اومده. (لعنت به این شهر و این استان که داغون تر ازش پیدا نمیشه کی بشه راحت شیم از این استان )
    دوست عزیز من وایمکس ایرانسل دارم و مشکلی نداشته این چند روزه بجز 4شنبه که یه قطعی چند ساعته داشت.فقط خدا روشکر میکنم که مبین نت خونمون انتن نداشت اصلا و رفتم سراغ ایرانسل.ایرانسل با اینکه 2چراغ بیشتر روشن نیست ولی سرعت دانلودش خوبه.به نظرم مبین نت بدون امکانات کافی اینهمه خدماتشو گسترش داده.رضایت مشتریم که کشک.
    همراه اول قبلنا سرعتش چطور بود؟ به نظر من که تا اونجا که امتحان کردم edge نداشت اصلا و سرعتش حداکثر رو 4 و 5 بود.
    چشه شهرمون؟... بهترین امکاناتو داریم..خاک کربلا...

10. 2 کاربر از Cyber-Dude بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

اهواز بیشترین کاربران نت رو توی مرکز استان های کشور داره(بعد از تهران).حتی اصفهان و مشهد و تبریز هم به پاش نمیرسن!!.
    اما بدترین کیفیت نت و خطوط ارتباط و رادیویی رو داره!!

12. 2 کاربر از Gamexland بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز behnam-k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Kermanshah

پيش فرض

مبین نت برای طرحهای محدود جمعه ها رایگان رو هنوز داره یا نه ؟

.:: متفرقه - فنی مهندسی ::. SNOW PATROL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

اهواز بیشترین کاربران نت رو توی مرکز استان های کشور داره(بعد از تهران).حتی اصفهان و مشهد و تبریز هم به پاش نمیرسن!!.
    اما بدترین کیفیت نت و خطوط ارتباط و رادیویی رو داره!!
    میشه منبع این حرفتون رو بگید؟؟!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •