تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 43

نام تاپيک: راهنمايي و مشاوره فوري جهت خريد mp3 player و هدست مناسب - فوري

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سيمور عزيز من رو دو دل كردي رفت

ولي حالا اگه اين طوري در نظر بگيريم كه انتخاب ما بشه EP480 . حالا به نظرت مقدار تفاوت اين با مدل با فابريك روي خود پلير چقدر هستش ؟ يعني تفاوت محسوسي رو ميشه پيدا كرد توش يا نه . اگه اره كه من اينو بخرم اگه هم نه كه برم از يكي از دوستام از اين in ear يه كي دو روز قرض بگيرم تا ببينم ميشه بهش عادت كرد يا نه .

و اينكه شما خودتون اين دو مدل Creative EP-240 و Creative EP-480 رو داشتين يا ازشون استفاده كردين ؟ كدوم مي تونه صداها رو خوب تفكيك كنه از هم و اينكه چرا 240 از 480 گرونتر هستش ؟ ممنون ميشم به اين سوال ها هم جواب بدين
    آخر اون پست قبلی ام گفتم، به نظرم 480 و 240 به اندازه 5 تومن بهتر باشه!! ... حالا دیگه خیلی اصرار می کنی 6-7 تومن!

//
    بله - هر دو مدل رو داشته ام... (من کلاً سعی می کنم از هر پلیر و هدفونی همیشه یه دوست و آشنایی که اون مدل رو داره رو دم دست داشته باشم تا اگه لازم شد تست کنم یا دوباره تست کنم، بتونم ازشون کمک بگیرم.. مثلاً سانسا کلیپ به همین ترتیب .. یا خیلی از هدفون ها به همین ترتیب...)...از هر دو در حد قیمتشون راضی بوده ام...

//
    علت اصلی ارزونتر بودن 480 اینه که 1-2 سال قدیمی تر از 240 هستش... من شخصاً 480 رو ترجیح میدم اگه گیر بیاد..

2. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال فوتبال خارجی vahidreza2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سيمور جان من تسليم شدم اقا .

قبول من از اين مدل اين اير انتخاب مي كنم . چون مي خوام واقعا از كيفيت موسيقي كه گوش ميدم لذت ببرم .

حالا بهترين انتخابي كه نهايتا و نهايتا تا 20 تومن مي تونم انجام بدم چي هستش ؟

كه كيفيت و شفافيت و تفكيك پذيري صدا ها رو به بهترين شكل ممكن انجام بده .

قيمتش هم حداكثر حداكثر از 20 تومن بالا نباشه . و اينكه خودتون هم تاييدش كنيد كيفيت اون رو ؟

نظرتون در مورد اين مدل چي هستش :

Earphones Creative EP-630 ايرفون كريتيو

آهن ربای نئودیمیوم پرقدرت برای تولید صدای شفاف

کلاهکهای سیلیکونی گوشی برای حذف صدای مزاحم محیط

کابل مسی فاقد اکسیژن با روکش طلا برای ارائه موسیقی بدون نویز

واکنش فرکانس: 6 هرتز تا تا 23 کیلوهرتز

حساسیت: 106 دسی بل

موجود در رنگهای مشکی و سفید

Specifications:
    Feature Description
    Driver Units 9mm Neodymium magnet transducer
    Frequency Response 6Hz ~ 23kHz
    Impedance 16ohms
    Sensitivity 106dB
    Cord Length 1.2m (Oxygen-Free Copper Cable)
    Input Plugs 3.5mm stereo gold-plated miniplug
    Net Weight 9g (without packaging)

قيـــــــــمت : 18,000 تومان
    Last edited by vahidreza2007; 27-02-2010 at 18:52.

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

اگه اين مدل رو تاييد ميكنيد . لطفا يه ادرسي بدين كه ترجيحا تو پاساژ رضا باشه و من برم بخرم اين مدل رو ؟

و اينكه تو اين رنج قيمت ميشه انتخاب بهتري كرد يا نه ؟

آخر فروم باز prowler88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

راستی محمد جان تفاوت صدای EP630 و EX35 چه طوریه؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اگه اين مدل رو تاييد ميكنيد . لطفا يه ادرسي بدين كه ترجيحا تو پاساژ رضا باشه و من برم بخرم اين مدل رو ؟

و اينكه تو اين رنج قيمت ميشه انتخاب بهتري كرد يا نه ؟

سيمور جان من تسليم شدم اقا .

قبول من از اين مدل اين اير انتخاب مي كنم . چون مي خوام واقعا از كيفيت موسيقي كه گوش ميدم لذت ببرم .

حالا بهترين انتخابي كه نهايتا و نهايتا تا 20 تومن مي تونم انجام بدم چي هستش ؟

قيمتش هم حداكثر حداكثر از 20 تومن بالا نباشه . و اينكه خودتون هم تاييدش كنيد كيفيت اون رو ؟

نظرتون در مورد اين مدل چي هستش :

Earphones Creative EP-630 ايرفون كريتيو

آهن ربای نئودیمیوم پرقدرت برای تولید صدای شفاف

کلاهکهای سیلیکونی گوشی برای حذف صدای مزاحم محیط

کابل مسی فاقد اکسیژن با روکش طلا برای ارائه موسیقی بدون نویز

واکنش فرکانس: 6 هرتز تا تا 23 کیلوهرتز

حساسیت: 106 دسی بل

موجود در رنگهای مشکی و سفید

Specifications:
    Feature Description
    Driver Units 9mm Neodymium magnet transducer
    Frequency Response 6Hz ~ 23kHz
    Impedance 16ohms
    Sensitivity 106dB
    Cord Length 1.2m (Oxygen-Free Copper Cable)
    Input Plugs 3.5mm stereo gold-plated miniplug
    Net Weight 9g (without packaging)

قيـــــــــمت : 18,000 تومان
    یه خواهش: نیازی نیست عکس یا مشخصات این مدلها رو بذارید.. البته شما لطف می کنید ولی مساله اینه که ما همه این مدلها رو می شناسیم (رفت و آمد خانوادگی باهاشون داریم! -- شوخی) و اگه هم لازم باشه شخصاً درباره شون سرچ می کنیم .. ممنون..
    در این حدود قیمت میشه گفت همین 630 بهترین انتخابیه که میشه کرد . (البته یه برادر به نام 635 هم داره که اساس تفاوتشون اینه که اون بندگردن داره -- تفاوت صدای ریزی هم از نظر من دارن که شاید خیلی مهم نباشه-- قیمت اون هم همین 20 تومنه)

در بازار رضا، یه فروشگاه هست وسط یکی از راسته ها (الان یادم نیست راسته شمالی یا جنوبی .. شاید شمالی .. اما بهرحال دقیقاً وسط راسته اس و اگه از در ورودی خیابون ولیعصر وارد بشی، سمت راست واقع شده) ، اون نمایندگی کریتیو توی اون پاساژه .. هرچند میتونی یه تاکسی سوار بشی و چند صد متر بالاتر ، پاساژ ایران بری که دوتا نمایندگی کریتیو معتبرتر داره .. میل خودت.

ضمنا، بعنوان یه توصیه دوستانه، انتظارات رو معقول در نظر بگیر تا خدای نکرده یه وقت سرخورده نشی.. البته میدونم که خودت هم حواست هست، اما جملاتی مثل :
    خطرناکه!! ... توجه کن که بودجه ای که شما برای هدفون در نظر گرفتی یه بودجه پایینه (درسته -- از نظر مصرف کننده ایرانی بالاست؛ اما کلاً دارم عرض می کنم) و اگه میخواستی 100 تومن هم هزینه کنی، باز نمی شد تضمین داد که این جمله بالا واسه اش صدق کنه!! ...

حالا این دفعه از اونور پشت بوم نیفتیم که "پس یعنی من دارم آشغال می خرم؟!" .. نه - 630 بسیار خوبه و من کمتر کسی دیده ام ازش ناراضی باشه، فقط حرفم اینه که تصویر کلی قضیه رو هم در نظر بگیر.موفق باشی.

7. 2 کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

راستی محمد جان تفاوت صدای EP630 و EX35 چه طوریه؟
    من فکر می کنم به اندازه همون 10-11 تومن اختلاف قیمتشون سونی بهتره! ... ولی مشخصاً فکر می کنم اگه کسی باس بطلبه، باز باید بره سراغ 630 .. یعنی توی رده زیر متوسط بازار شک دارم هیچ باسی در مقابل باس 630 زیاد به نظر بیاد! ...

باس ex35 کم نیست، اما اون باسی که مدنظر خیلی از دوستانه یا توی سبک های الکترونیک و هیپ هاپ و .. مدنظره (که فرضاً بعنوان بومی توصیف بشه) نیست و برعکس بدرد سبک های جدی تر میخوره به نظرم و با مذاق من اصولاً بیشتر جوره (tight) ..

پروفشنال mamad gonzo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    TEHRAN - ISFAHAN

پيش فرض

وحید توصیه میکنم نهایتا پولتو بکنی 30 تا یدونه ep650 برداری .....
    مطمئن باش حد اقلش اینه که تو اهنگهایی با بیس عمیق لذتی به اندازه 10 تومن بیشتر از 630 خواهی کرد...
    تفکیک بهتر از 630 و شفافیت صدا که همه ی اینها به اندازه پول بیشترش نسبت به 630 افزایش داده شده
    من هردو تاشون رو داشتم و دارم
    به هر ترتیب هر جور خود دانی

10. این کاربر از mamad gonzo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

باشه ممد جان . من خودم كه دنبال كيفيت و شفافيت و صاف بودن صدا و تفكيك پذيري خوب هستم . باس بلند زياد واسم مهم نيست . من مي خوام وقتي به اهنگي كه گوش ميدم كه الات موسيقي كه تو اهنگ به كار رفته رو به خوبي حس كنم وجودشون رو و اينكه صداي خواننده رو بدون هيچ تغييري و افت كيفيتي همون جوري كه تو استيج ضبط كرده داشته باشم .

به نظرت با اين مدل كه گفتي ميشه به حداقل انتظاراتي كه دارم برسم يا نه ؟ چون من حاظرم اگه واقعا اين خواسته هامو رودر حد كي راضي كنه من رو 10 تومن هم اضافه كنم به 20 تومن قبلي .

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

باشه ممد جان . من خودم كه دنبال كيفيت و شفافيت و صاف بودن صدا و تفكيك پذيري خوب هستم . باس بلند زياد واسم مهم نيست . من مي خوام وقتي به اهنگي كه گوش ميدم كه الات موسيقي كه تو اهنگ به كار رفته رو به خوبي حس كنم وجودشون رو و اينكه صداي خواننده رو بدون هيچ تغييري و افت كيفيتي همون جوري كه تو استيج ضبط كرده داشته باشم .

به نظرت با اين مدل كه گفتي ميشه به حداقل انتظاراتي كه دارم برسم يا نه ؟ چون من حاظرم اگه واقعا اين خواسته هامو رودر حد كي راضي كنه من رو 10 تومن هم اضافه كنم به 20 تومن قبلي .
    البته من متوجه نشدم خطاب این پست آخرت با من بود یا با دوستمون ممد گونزو .. (چون هم اسم هستیم) .. بهرحال اگه با من بوده، فکر می کنم ep630 بتونه خیلی خوب انتظارات فردی رو که تازه میخواد سمت هدفون های باکیفیت تر بیاد برآورده کنه؛ حداقل تا الان کمتر کسی رو داشته ایم که ناراضی باشه...

اگه یه نفر بخواد تا 30 تومن هزینه کنه .. که به نظر من ارزشش رو داره .. میتونه EX35 سونی رو بگیره به نظرم .. بخصوص اگه تاکید خاصی روی باس نداشته باشه (همونطور که گفتم منظورم این نیست که باس ex35 کمه -- صرفاً اون کارای کریتیو رو با تاکید بیشتر روی باس ساخته اند)

اگه هم مخاطب اون پست من نبودم که شرمنده.

13. 2 کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

ممد جان ممنون از راهنماييت . راستي يهموردي با اين سانسا دارم من اهنگ ها رو چطور مي تونم تو اون طوري مرتب كنم كه بر حسب چيزي كه من مي خوام اهنگ ها پشت سر هم قرار بگيرن .

چون من مي خوام اهنگ ها خواننده مورد علاقه خودم اول صف باشند و بعد اهنگ هاي ديگه رو گوش كنم .

راهي واسه اين كار هستش ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 8 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 8 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •