تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 43

نام تاپيک: راهنمايي و مشاوره فوري جهت خريد mp3 player و هدست مناسب - فوري

کاربر فعال فوتبال خارجی vahidreza2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

و اينكه سيمور جان من اين مدل سوني رو انتخاب كردم به نظرتون انتخاب خوبي خواهد بود واسم و اينكه از نظر دوام چطور هستش ؟

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ممد جان ممنون از راهنماييت . راستي يهموردي با اين سانسا دارم من اهنگ ها رو چطور مي تونم تو اون طوري مرتب كنم كه بر حسب چيزي كه من مي خوام اهنگ ها پشت سر هم قرار بگيرن .

چون من مي خوام اهنگ ها خواننده مورد علاقه خودم اول صف باشند و بعد اهنگ هاي ديگه رو گوش كنم .

راهي واسه اين كار هستش ؟
    من البته دقیق متوجه نشدم که منظورت چیه.. ولی حدس می زنم که مساله ات با ums بودن یا mtp بودن دستگاهه.. یعنی اینکه اهنگ هات رو برحسب فولدرشون مرتب کنی (عین محیط ویندوز)، یا برحسب tag هاشون (همون propertiesی که از آهنگ می گیری و یه سری مشخصات مثل خواننده و سال و نام آلبوم و ژانر و.. میاد) .. درسته؟ .. مشکلت همینه؟
    و اينكه سيمور جان من اين مدل سوني رو انتخاب كردم به نظرتون انتخاب خوبي خواهد بود واسم و اينكه از نظر دوام چطور هستش ؟
    ex35 رو؟ .. من که عرض کردم: به نظرم انتخاب خیلی خوبیه .. اگه غیر از این بود که پیشنهاد نمی دادم...

بله - فکر می کنم بادوامتر از EP630 هم باشه و کلاً طراحی اش رو بیشتر می پسندم.
    Last edited by seymour; 02-03-2010 at 19:06.

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

اره ممد جان دقيقا همينه مشكلم . مي خوام بر اساس سليقه خودم دسته بندي كنم .

يعني اگه مثلا 200 تا اهنگ دارم تو پليرم . اهنگ ها رو مطابق خواست خودم و اونجوري كه مي خوام از شماره 1 تا 200 رديف كنم پشت سر همديگه .

اينجور نباشه كه مثلا يه اهنگي كه دوست دارم تو رده 7 باشه اون يكي تو رده كه 80 كه واسه گوش دادن به اون 73 تا اهنگ رو رد كنم تا بهش برسم .

ممنون ميشم اين مورد رو هم راهنمايي كني .
    Last edited by vahidreza2007; 03-03-2010 at 00:54.

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

ممد جان من پس فردا مي خوام برم واسه خريد اين مدل Sony MDR-EX35LP

حالا چند تا سوال دارم .

1- اينكه ادرس نمايندگي رسمي سوني رو تو پاساژ رضا رو لطف كني ممنون ميشم .

2- حدود قيمت رو بگي تا قيمت دستم باشه تا با قيمت بالا نگيرم .

3- اين قضيه گارانتي اين مدل چجوره موقع خريد كارت گارنتي ميده يا رو خود جعبه گارنتييش معلوم ميشه .

4- و اينكه موقع خريد به چه چيزايي توجه كنم

واقعا ازت ممنونم و از اينكه تو اين مدت زياد مزاحمت شدم ميبخشي بالاخره معلومات زياداين دردسر ها رو داره .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام ببخشید وارد صحبتتون شدم میشه منم کمک کنید ؟

ازتون کمک فوری می خوام برای خرید یک mp3 player و همینطور هد فونش

تا سقف صد هزار تومن . بیشتر برای ضبط صدا . از 2 گیگ کمتر نباشه .

با این قیمت چی می تونم بخرم ،چه مارکی ، چه مدلی .

می خوام هدیه بدم کمک فوری میخوام هیچ سر رشته و اطلاعاتی هم ندارم . خیلی ممنون میشم بطور جامع توضیح بدید.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دوست من شما مي تونيد با اين سقف قيمت و تا جايي كه من از ممد يا د گرفتم . بهترين انتخاب شما مي تونه

سانسا كليپ 4 گيگ باشه كه 75 قيمت داره و كيفيت صداي خيلي عالي داره و كيفيت خود دستگاه هم خيلي عالي هستش و مطمئنا از خريدش راضي خواهي بود .

در مورد هندفونش هم دو تا انتخاب خوب مي توني با بقيه پولت كه مونده انجام بدي .

اوليش مدل EP630 هستش از كريتيو هستش كه 17 تا 18 تومن قيمتش هستش .

دومي كه من به شما اين رو توصيه مي كنم چون كيفيت بهتري داره و مي توني با سانسا كيفيت و شفافيت بهتري ازش بگيري مدل

Sony MDR-EX35LP هستش كه به گفته دوستان هم يكي از بهترين هاست تو رنج قيمت خودش كه قيمتي حدود 25 تا 30 تومن داره .

به نظرم بهترين انتخاب شما همين مي تونه باشه چون هم كيفيت عالي دارن و هم بسته بندي شكيلي دارن واسه هديه دادن .

اميدوارم تونسته باشم كمكي كرده باشم .

7. این کاربر از vahidreza2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام مرسی از جواب سریعتون شما همینو خریدین ؟ مارک معتبری هست؟ کیفیت ضبط صداش چطوره ؟ و کیفیت هدفون خودش ؟ دستگاه تولید کدوم کشور هست ؟ او پی تری پلیر های سونی کیفیتشون چطوره ؟ ببخشید من هیچی نمیدونم. شرمنده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

بازم سلام نظر دوستان راجع به این چیه؟ 2G samsung YP_U4
    کلا کیفیت ام پی تری پلیر های سامسونگ چطوره ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ممد جان من پس فردا مي خوام برم واسه خريد اين مدل Sony MDR-EX35LP

حالا چند تا سوال دارم .

1- اينكه ادرس نمايندگي رسمي سوني رو تو پاساژ رضا رو لطف كني ممنون ميشم .

2- حدود قيمت رو بگي تا قيمت دستم باشه تا با قيمت بالا نگيرم .

3- اين قضيه گارانتي اين مدل چجوره موقع خريد كارت گارنتي ميده يا رو خود جعبه گارنتييش معلوم ميشه .

4- و اينكه موقع خريد به چه چيزايي توجه كنم

واقعا ازت ممنونم و از اينكه تو اين مدت زياد مزاحمت شدم ميبخشي بالاخره معلومات زياداين دردسر ها رو داره .
    1. راسته شمالی وسط سالن .. راسته جنوبی نزدیک در ولی عصر...

2. 28 تومن فرض کن . شاید ارزونتر حتی.

3. هدفون های زیر متوسط اصولا گارانتی خاصی ندارن.. اما ضرر نداره و شما هم بپرس.

4. با خودت یه پلیر ببر و همونجا تست اش کن .. بذارش دوتا گوشی رو توی گوش ات و صداش رو بلند کن .. یه آهنگ که باس زیاد و یه آهنگ که متال باشه یا صداهای زیر زیاد داشته باشه رو تست کن.
    اره ممد جان دقيقا همينه مشكلم . مي خوام بر اساس سليقه خودم دسته بندي كنم .

يعني اگه مثلا 200 تا اهنگ دارم تو پليرم . اهنگ ها رو مطابق خواست خودم و اونجوري كه مي خوام از شماره 1 تا 200 رديف كنم پشت سر همديگه .

اينجور نباشه كه مثلا يه اهنگي كه دوست دارم تو رده 7 باشه اون يكي تو رده كه 80 كه واسه گوش دادن به اون 73 تا اهنگ رو رد كنم تا بهش برسم .

ممنون ميشم اين مورد رو هم راهنمايي كني .
    برای این کار باید تگ آهنگ ها رو طوری درست کنی که مشکلت حل بشه ..

میتونی از نرم افزاری مثل AUDIOSHELL استفاده کنی .. مجانیه .. با حجم در حد کیلوبایت .. دانلودش کن و نصبش کن .. بعد همه اهنگ هایی که موردنظرته رو انتخاب کن از همه شون همزمان properties بگیر .. حالا اسم خواننده و آلبوم و سال و ژانر همه شون رو یکسان بکن و فقط اسم آهنگ میمونه که باید اون شماره یا هرچی که مدنظرته بذاری .. ساده اس.

11. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام مرسی از جواب سریعتون شما همینو خریدین ؟ مارک معتبری هست؟ کیفیت ضبط صداش چطوره ؟ و کیفیت هدفون خودش ؟ دستگاه تولید کدوم کشور هست ؟ او پی تری پلیر های سونی کیفیتشون چطوره ؟ ببخشید من هیچی نمیدونم. شرمنده
    بازم سلام نظر دوستان راجع به این چیه؟ 2G samsung YP_U4
    کلا کیفیت ام پی تری پلیر های سامسونگ چطوره ؟
    لطف کن در یک تایپک ادامه بده دوست من... ترجیحاً در اون یکی تاپیکی که پرسیدی و من هم پاسخ داده ام . مرسی.

u4 هم مدل خوبیه .. کیفیت ضبط اش هم قابل قبوله . در رده زیر 100 کیفیت ضبط اکثر مدلهای معتبر یکسانه .. بجز ux که توضیح داده ام.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •