تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 43

نام تاپيک: راهنمايي و مشاوره فوري جهت خريد mp3 player و هدست مناسب - فوري

کاربر فعال فوتبال خارجی vahidreza2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

1. راسته شمالی وسط سالن .. راسته جنوبی نزدیک در ولی عصر...

2. 28 تومن فرض کن . شاید ارزونتر حتی.

3. هدفون های زیر متوسط اصولا گارانتی خاصی ندارن.. اما ضرر نداره و شما هم بپرس.

4. با خودت یه پلیر ببر و همونجا تست اش کن .. بذارش دوتا گوشی رو توی گوش ات و صداش رو بلند کن .. یه آهنگ که باس زیاد و یه آهنگ که متال باشه یا صداهای زیر زیاد داشته باشه رو تست کن.

برای این کار باید تگ آهنگ ها رو طوری درست کنی که مشکلت حل بشه ..

میتونی از نرم افزاری مثل AUDIOSHELL استفاده کنی .. مجانیه .. با حجم در حد کیلوبایت .. دانلودش کن و نصبش کن .. بعد همه اهنگ هایی که موردنظرته رو انتخاب کن از همه شون همزمان properties بگیر .. حالا اسم خواننده و آلبوم و سال و ژانر همه شون رو یکسان بکن و فقط اسم آهنگ میمونه که باید اون شماره یا هرچی که مدنظرته بذاری .. ساده اس.
    سلام محمد جان

اقا اخيلي ممنونم از شما واسه راهنمايي هاي خوبتون .

فقط چند تا سوال كوجيك بپرسم :

اين دري كه به سمت brt هايي كه ميزه سمت ازادي و وقتي با اتوبوس ها وليعصر پياده ميشيم اون در ميشه راسته جنوبي ديگه ؟ اشتباه كه نمي كنم . ؟

و اينكه من اين نرم افزار رو دانلود كردم و كمي باهاش كار كردم ولي زياد به تغييراتي كه بايد بدم اشنا نيستم اگه ممكنه يكمي توضيح بدي در مورد تغييراتي كه بايد بديم ممنون ميشم . مثلا شما سه دسته موسقس رو در نظر بگير كه تو هر دسته 10 تا موسيقي قرار داره . من بايد چطور اين تغييرات رو اعمال كنم تا دسته ها براساس چيزي كه من مي خوام زير هم قرار بگيره . يعني تگ هر دسته رو بايد چطور تغيير بدم .؟

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام محمد جان

اقا اخيلي ممنونم از شما واسه راهنمايي هاي خوبتون .

فقط چند تا سوال كوجيك بپرسم :

اين دري كه به سمت brt هايي كه ميزه سمت ازادي و وقتي با اتوبوس ها وليعصر پياده ميشيم اون در ميشه راسته جنوبي ديگه ؟ اشتباه كه نمي كنم . ؟

و اينكه من اين نرم افزار رو دانلود كردم و كمي باهاش كار كردم ولي زياد به تغييراتي كه بايد بدم اشنا نيستم اگه ممكنه يكمي توضيح بدي در مورد تغييراتي كه بايد بديم ممنون ميشم . مثلا شما سه دسته موسقس رو در نظر بگير كه تو هر دسته 10 تا موسيقي قرار داره . من بايد چطور اين تغييرات رو اعمال كنم تا دسته ها براساس چيزي كه من مي خوام زير هم قرار بگيره . يعني تگ هر دسته رو بايد چطور تغيير بدم .؟
    حالا به شوخی میگم، ناراحت نشی ها... ولی مگه تشخیص شما و جنوب انقدر سخته که همه اینو می پرسن... سمت کوه میشه شمال... بنابراین اگه بازار رضا (پاساژ رضا) دو تا راسته داره، اونی که بالاتره (به شمال نزدیکتره!) میشه شمالی و اونی که پایین تره (به تقاطع انقلاب-ولیعصر نزدیکتره) میشه راسته جنوبی .. همین منطق رو میشه توی هر راسته هم پیاده کرد، مغازه های شمالی و جنوبی ...(عین خونه ها که حتماً دیدی.. میگن فلان خونه شمالیه یا جنوبیه)

بهرحال من متوجه نشدم BRT هایی که میرن آزادی (پس یعنی شرق به غرب حرکت می کنن؟--چطوری پس مال ولیعصرن؟!) دقیقاً چه مختصاتی دارن.. اما امیدوارم این توضیح بالایی کارت رو راه بندازه.. فوقش اینه که میره یه چند دقیقه توش می گردی دیگه! ویترین هاشون تابلوئه!

//

همه موسیقی های دسته موردنظرت رو در ویندوز انتخاب کن (select all) ... بعد properties بگیر (که میشه properties دسته جمعی همه شون؛ درسته؟) ... حالا برو به زبونه audioshell tag editor .. حالا فرضاً album و artist رو تیک بزن و یه چیزی بنویس .. فرضاً آلبوم x از آرتیست شجریان ... بعد هم Properties رو ok کن و ببند .. حالا کافیه بری توی properties تک تک آهنگ ها و در قسمت title مثلاً بنویسی 1-2-3 . یا هر اسم دیگه ای .. اگه هم title شون پره و یه چیز درستی نوشته شده که هیچی ..

بعد هم دیگه ساده اس .. میریزی توی پلیرت و وقتی بری فرضاً بخش album یا آرتیست، اون آلبوم یا خواننده رو انتخاب می کنی و همه شون میان واسه پخش..

3. 2 کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام محمد جون .

اقا من بين اين دو تا مدل Sony MDR-EX35LP و Creative EP-630 موندم .

من انتظار باس زياد از اين دو تا ندارم . من خواستم صداي شفاف و واضح با كيفيت خوب تو رنج قيمت خودشون هست و نمي خوام

كيفيت صدا و شفافيت رو فداي بوم بوم و باس زياد بكنم .

از اون جايي كه تا الان خوندم اين كريتيو باس خيلي زيادي داره . من خودم شخصا مي خوام تو همين محدوده هزينه كنم ولي ميترسم

برم 630 رو بخرم چون زياد اهل باس زياد بلند نيستم .

حالا اگه به نظرت باس اين مدل كريتيو انوقدر زياد نيست كه روي كيفيت و وضوح صدا تاثير بذاره همين مدل رو بگيرم

اگر هم كه نه برم همين مدل سوني رو بگيرم .

بازم به راهنمايي شما نياز دارم تو اين زمينه ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

والا منظورم اينكه نمي خوام اين هدفوني كه مگيرم باسي اضافه بر سازمان اون چيزي كه تو اهنگ هستش به اهنگ بده .چون زياد اهل باس بلند و زياد نيستم . واسه من كيفيت و شفافيت صداي خواننده خيلي مهم هستش و اون الات موسيقي كه تو اهنگ هست خوب معلوم بشه .

حالا به نظرت من برداشتم از Creative EP-630 اشتباه بوده يا نه ؟ اگه اين طوري نيست من همين رو بگيرم چون واسه بار اول نمي خوام يه هو برم سراغ مد ل هاي گرونتر .

وگرنه من همون سوني رو بخرم .

ممنون ميشم من رو تو اين مورد هم روشن كني مرسي ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام محمد جون .

اقا من بين اين دو تا مدل Sony MDR-EX35LP و Creative EP-630 موندم .

من انتظار باس زياد از اين دو تا ندارم . من خواستم صداي شفاف و واضح با كيفيت خوب تو رنج قيمت خودشون هست و نمي خوام كيفيت صدا و شفافيت رو فداي بوم بوم و باس زياد بكنم .

از اون جايي كه تا الان خوندم اين كريتيو باس خيلي زيادي داره . من خودم شخصا مي خوام تو همين محدوده هزينه كنم ولي ميترسم

برم 630 رو بخرم چون زياد اهل باس زياد بلند نيستم .

حالا اگه به نظرت باس اين مدل كريتيو انوقدر زياد نيست كه روي كيفيت و وضوح صدا تاثير بذاره همين مدل رو بگيرم

اگر هم كه نه برم همين مدل سوني رو بگيرم .

بازم به راهنمايي شما نياز دارم تو اين زمينه ؟
    والا منظورم اينكه نمي خوام اين هدفوني كه مگيرم باسي اضافه بر سازمان اون چيزي كه تو اهنگ هستش به اهنگ بده .چون زياد اهل باس بلند و زياد نيستم . واسه من كيفيت و شفافيت صداي خواننده خيلي مهم هستش و اون الات موسيقي كه تو اهنگ هست خوب معلوم بشه .

حالا به نظرت من برداشتم از Creative EP-630 اشتباه بوده يا نه ؟ اگه اين طوري نيست من همين رو بگيرم چون واسه بار اول نمي خوام يه هو برم سراغ مد ل هاي گرونتر .

وگرنه من همون سوني رو بخرم .

ممنون ميشم من رو تو اين مورد هم روشن كني مرسي ؟
    به نظر من برو EX35 رو بگیر ... ارزش 10 تومن بیشتر رو داره .. من نگرانم که اگه یه نفر مشخصاً صدای بومی رو نپسنده، 630 شاید به مذاقش خوش نیاد...

7. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام دوباره خدمت دوستان و محمد عزيز

محمد جان متاسفانه چند وقتي بود سرم خيلي شلوغ بود و نتونستم واسه خريد هدفون برم . الان كه سرم خلوت شده و تصميمي كه واسه خريد اين مدل سوني Sony MDR-EX35LP گرفتم . فقط يه سوال برام قبل خريد وجود داشت كه ايا اين مدل كه گفتين هميني هست كه عكسش رو مي ذارم .

بيشتر منظورم بسته بندي و قاب محصول هستش كه هميني هست كه عكسش رو گذاشتم يا فرق ميكنه . و اينكه اگه از نمايندگي بازار رضا بخرم منظور نمايندگي سوني تو اين پاساژ مي تونم از اصل بودن محصول خيالم راحت باشه ؟

و اين كه از كجا ميشه فهميد محصول اصل هست يا نه ؟

ممنون ميشم اين مورد رو هم راهنمايي كنيد .

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوباره خدمت دوستان و محمد عزيز

محمد جان متاسفانه چند وقتي بود سرم خيلي شلوغ بود و نتونستم واسه خريد هدفون برم . الان كه سرم خلوت شده و تصميمي كه واسه خريد اين مدل سوني Sony MDR-EX35LP گرفتم . فقط يه سوال برام قبل خريد وجود داشت كه ايا اين مدل كه گفتين هميني هست كه عكسش رو مي ذارم .

بيشتر منظورم بسته بندي و قاب محصول هستش كه هميني هست كه عكسش رو گذاشتم يا فرق ميكنه . و اينكه اگه از نمايندگي بازار رضا بخرم منظور نمايندگي سوني تو اين پاساژ مي تونم از اصل بودن محصول خيالم راحت باشه ؟

و اين كه از كجا ميشه فهميد محصول اصل هست يا نه ؟

ممنون ميشم اين مورد رو هم راهنمايي كنيد .
    بسته بندی ای که من دیده ام این شکلی نیست .. اما بهرحال شاید سونی بسته بندی رو عوض کنه .. شما از نمایندگی معتبر بگیر تا خیالت راحت باشه .. وگرنه تقلبی کارای سونی خیلی زیاده ... ضمن اینکه روی بسته هم یه هولوگرام هست که روش واژه سونی نوشته شده..

* مثلاً هدفون های EX35 ی که من دارم دور واژه L و R اش دایره کشیده، در حالیکه عکسی که گذاشتی اینطور نیست!

شما از نمایندگی سونی توی بازار رضا میتونی بگیری (اونی که نزدیک در سمت خیابون ولیعصره - تابلوئه -- پشت ویترینش کارای سونی رو گذاشته -- بخصوص سمت چپ ویترین) ، یا پاساژ ایران (نمایندگی نزدیک در ولیعصر)

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

ممد جان ميشه يه عكسي از اين مدل خودتون قرار بدين ممنون ميشم .چون به قول خودتون مدل تقلبي پر تو بازار و ما هم كه ناشي ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ممد جان ميشه يه عكسي از اين مدل خودتون قرار بدين ممنون ميشم .چون به قول خودتون مدل تقلبي پر تو بازار و ما هم كه ناشي ؟
    عکس رو ضمیمه کردم ... شاید کیفیت اش خیلی جالب نشده باشه (با موبایله!).. اما بهرحال ریخت کلی اش اونطوریه.. هولوگرامش هم در شکل مشخصه.

12. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه juventus_1985's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

دوستان این پلير SanDisk Sansa Clip 2GB رو کجا میشه گیر آورد؟
    پاساژ پایتخت هم این پلير رو نداشت

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 12 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 12 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •